Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 64 of 64

Thread: VIDATOX - kubanske kapi

  1. #51
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Mozete da vjerujete u sta hocete i da prihvatte kako je kome lakse nepobitna cinjenica da lijek POMAZE ne uklanja bolest vec je drzi na nivou kojim organizam moze normalno da funkcionise,nakon prekida uzimanja na zahtjev ,pametnog" ljekara u KBC-u tumor se konkretno u ovom slucaju vratio i pojavio na jos jednom mjestu da je covjek dosao na rub smrti nakon novog pocetka uzimanja vidljivi su znaci poboljsanja. Zbog ovog ssveg am duboko uvjeren da za sve bolesti postoji lijek ali da je farmaceutsku lobi toliko jak da to se i dalje drzi u tajnosti,sto se tice mjesta za kupovinu ima na klinici u Tirani za info br tel i ostalo treba da pitam pa kome je potreban nek me podsjeti preko pm da nabavim


    Da li je to neko iz tvoje porodice uzimao preparat, ili si ti so samo cuo da je nekome pomogao?
    Davor

  2. #52
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Mozete da vjerujete u sta hocete i da prihvatte kako je kome lakse nepobitna cinjenica da lijek POMAZE ne uklanja bolest vec je drzi na nivou kojim organizam moze normalno da funkcionise,nakon prekida uzimanja na zahtjev ,pametnog" ljekara u KBC-u tumor se konkretno u ovom slucaju vratio i pojavio na jos jednom mjestu da je covjek dosao na rub smrti nakon novog pocetka uzimanja vidljivi su znaci poboljsanja. Zbog ovog ssveg am duboko uvjeren da za sve bolesti postoji lijek ali da je farmaceutsku lobi toliko jak da to se i dalje drzi u tajnosti,sto se tice mjesta za kupovinu ima na klinici u Tirani za info br tel i ostalo treba da pitam pa kome je potreban nek me podsjeti preko pm da nabavim
    Viđi, kad se moj tata razbolio, nekoliko ljudi nam je savjetovalo da uzmemo vidatox. Zato sam i otvorila temu. Od očaja, neznanja, neiskustva. Moj je tata koristio kapi uporedo sa hemioterapijom, kasnije zračenjem. Niko mu od doktora ništa nije branio, ni savjetovao da prekine da ih koristi. Niti to iko može. Nažalost, nisu mu pomogle. Bolove je strašne imao (iako su nam se kleli i u Tirani i u pismu sa Kube, da bolova neće biti, što je najbitnije je li?..)
    Nažalost, lijek se još dugooo neće naći. A šarlatana i nadriljekara opsjednutih sodom i raznoraznim nebulozama će vazda biti... Eto, toliko od mene. Naša borba je nažalost gotova. I nije se mirno završila. Čuvajte sebe i svoje najmilije. I dajte im samo ljubav i pažnju. Jače su i potrebnije od svakog lijeka.
    Ća je život vengo fantažija!

  3. #53
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Meni su bitni rezultati.

    Alternativna medicina ne daje rezultate ili ih daje na ne zadovoljavajućem nivou.

    A što se tiče doktora alternativne medicine, većina ih je prevaranata, rijetki su oni koji stvarno vijeruju u svoju medicinu, a ti obično završavaju razočarani u to što rade ili se presele u tabor prevaranata.

    Jedina prava medicina danas je klasična medicina a sve alternativne medicine koje stvarno imaju uticaja, brzo se presele u klasičnu medicinu (primjer je akumpuktura kao lagani analgezik).

    Priznajem da je klasična medicina korumpirana i pretenciozna i da velike farmaceutske korporacije su rasad neetičkog ponašanja i sramote, međutim sve to samo ukazuje na činjenicu da klasična medicina dijeluje u dometu moderne tehnologije pa mogu nametati svoja neetička pravila.

    Alternativna medicina s druge strane ne djeluje stoga ne predstavlja nikakvu konkurenciju klasičnoj medicini tako da nema ko da narušava monopol pa ovi rade što hoće.
    Ja sam potpuno saglasna sa tobom i uvijek ću, lično, dati prednost klasičnoj medicini naspram bilo kakve alternative, međutim, sklona sam da ljudima koji vjeruju u nešto drugo "dopustim" da se time i posluže...što je loše u tome? I sam kažeš da su beskorisni, pa ako ne šteti može da koristi, ako ništa, nekim ljudima sama vjera u to donese poboljšanje zdravstvenog stanja! Što se mene tiče, dovoljan razlog da se ljudi "oprobaju" i pomognu sebi!

    Da budem preciznija, ja sam trenutno prilično zdrava i kao takva sa sigurnošću ti mogu reči da NIKAD ne bih uzela neki homeopatski lijek, zbilja vjerujem i poštujem isključivo klasičnu medicinu, međutim, ne bih se zaklela da dođem na ivicu da se ne bih oprobala...konkretno, nikad ne bih svm ukućaninu rekla "nemoj jer je to glupost" u momentu dok mu život visi o koncu i kad on vjeruje da mu to možda može dati još koji dan , mjesec života...znam da ćete vi koji nijeste imali takav slučaj u porodici, vjerovtno reći da ne biste dozvolili, ali ja jesam imala takav slučaj i da, moj ukućanin jeste uzimao preparate koji potpadaju pod alternativu (uz moj blagoslov, ne što sam vjerovala lijeku, nego što nijesam htjela da protivurječim bolesnome) jedino što sam insistirala to je i klasična medicina uz alternativu i on je danas sa nama....a jako je malo onih koji imaju njegovu dijagnozu u tom stadijumu a da su preživjeli 5 godina...dakle, pustite ljude da se liječe kko im se najbolje čini jer pozitivnost i vjera u ozdravljenje je jedan vrlo bitan segment u ozdravljenju.

    Ovo nije post ni za ni protiv vidatoksa ili alternativa protiv klasične medicine, nego jedna ljudska ispovijest
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Koliko pomaze alternativna medicina je tesko reći jer ne postoje neka validna istrazivanja, a muka natjera ljude da vjeruju u svakve ljekove i "ljekove". Sarlatani, nadriljekari , vracari..... zaradjuju na tome, a sto je najtuznije to vise nije strano ni ljekarima od profesije, farmaceutske industrije i onih u koje bi se trebalo biti sigurnim. Prema istrazivanjima neke francuske organizacije godisnje se pojavi na desetine toboznjih ljekova, koje prodju kompletnu proceduru i kao sve je super samo sto to ni ne vidjelo lijeka. Glasna afera, izgubljeni sudski sporovi... ne pomazu jer narod vjeruje da pomaze i takav lijek se kupuje. Primjer fosamaxa koji vise steti nego lijeci osteoporozu vjerovatno nije usamljen, ali vjerovatno da i mnogi koji ga kupuju sve to znaju, ali ipak kupe.

  5. #55
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    istina živa, ali što ćeš, imaju stari jednu lijepu izreku, zdravi imaju 1000 želja, bolesni samo jednu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #56
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Jeste od kuma otac I dalje ih koristi koliko toliko vidi se neko poboljsanje sad nikakav expert nisam I znam da ne pomaze svim tipovima tumora ali nije steta probati ako sve ostalo ne daje rezultate...

    Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja sam potpuno saglasna sa tobom i uvijek ću, lično, dati prednost klasičnoj medicini naspram bilo kakve alternative, međutim, sklona sam da ljudima koji vjeruju u nešto drugo "dopustim" da se time i posluže...što je loše u tome? I sam kažeš da su beskorisni, pa ako ne šteti može da koristi, ako ništa, nekim ljudima sama vjera u to donese poboljšanje zdravstvenog stanja! Što se mene tiče, dovoljan razlog da se ljudi "oprobaju" i pomognu sebi!

    Da budem preciznija, ja sam trenutno prilično zdrava i kao takva sa sigurnošću ti mogu reči da NIKAD ne bih uzela neki homeopatski lijek, zbilja vjerujem i poštujem isključivo klasičnu medicinu, međutim, ne bih se zaklela da dođem na ivicu da se ne bih oprobala...konkretno, nikad ne bih svm ukućaninu rekla "nemoj jer je to glupost" u momentu dok mu život visi o koncu i kad on vjeruje da mu to možda može dati još koji dan , mjesec života...znam da ćete vi koji nijeste imali takav slučaj u porodici, vjerovtno reći da ne biste dozvolili, ali ja jesam imala takav slučaj i da, moj ukućanin jeste uzimao preparate koji potpadaju pod alternativu (uz moj blagoslov, ne što sam vjerovala lijeku, nego što nijesam htjela da protivurječim bolesnome) jedino što sam insistirala to je i klasična medicina uz alternativu i on je danas sa nama....a jako je malo onih koji imaju njegovu dijagnozu u tom stadijumu a da su preživjeli 5 godina...dakle, pustite ljude da se liječe kko im se najbolje čini jer pozitivnost i vjera u ozdravljenje je jedan vrlo bitan segment u ozdravljenju.

    Ovo nije post ni za ni protiv vidatoksa ili alternativa protiv klasične medicine, nego jedna ljudska ispovijest
    Pazi, nemam ništa protiv toga da ljudi koriste alternativne metode doklegod ne zanemaruju pravu medicinu.

    S druge strane prezirem prevarante.

  8. #58
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Pazi, nemam ništa protiv toga da ljudi koriste alternativne metode doklegod ne zanemaruju pravu medicinu.

    S druge strane prezirem prevarante.
    naravno, istog sam mišljenja, prevaranti koji zaradjuju na tudjoj gluposti su jedna sorta, ali nema niže sorte pd prevaranata koji zaradjuju na tudjoj nesreći!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #59
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Vidatox kapi

    Pozdrav mojoj babi su se pokazale odlično za karcinom dojke, evo koristimo već 3 godine i ništa se nije proširilo. Odradila je sve terapije koje su prepisali doktori. Generalno apetit s epopravio i deluje da ima više energije i nema bola. Kupli smo i kupurjemo kapi ovde https://www.eistria.com/proizvod/vid...-kapi-original ljudi su nam dostavili uverenje o originalnost. Što se tiče dostave imaju predstavništvo u Srbiji. Sam lek se koristi 2 puta po 5 kapi ispod jezika i drži se par minuta. Treba ga koristiti svaki dan bez prestajanja. Moje mišljenje je da je ovo najbolja prevencija ka daljem razvoju kancera i napredku bolesti.

  10. #60
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Koliko pomaze alternativna medicina je tesko reći jer ne postoje neka validna istrazivanja, a muka natjera ljude da vjeruju u svakve ljekove i "ljekove". Sarlatani, nadriljekari , vracari..... zaradjuju na tome, a sto je najtuznije to vise nije strano ni ljekarima od profesije, farmaceutske industrije i onih u koje bi se trebalo biti sigurnim. Prema istrazivanjima neke francuske organizacije godisnje se pojavi na desetine toboznjih ljekova, koje prodju kompletnu proceduru i kao sve je super samo sto to ni ne vidjelo lijeka. Glasna afera, izgubljeni sudski sporovi... ne pomazu jer narod vjeruje da pomaze i takav lijek se kupuje. Primjer fosamaxa koji vise steti nego lijeci osteoporozu vjerovatno nije usamljen, ali vjerovatno da i mnogi koji ga kupuju sve to znaju, ali ipak kupe.
    Upravo tako samo što mislim da lekari imaju obavezu da se pridržavaju svojih normativa i nekih okvirnih stvari vezanih za medicinu dok su svi ostali slobodni da budu malo više kreativni iz tog razloga mislim da ova druga strana ima toliko pobornika.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Sad sam tek naisao na ovaj topic.

    Ima li iko pojma dje mogu da uzmem ove kapi ?

    Znaci ne zanima me djeluju li ili ne, zanima me dje da ih uzmem.

    Hvala vam puno, unaprijed.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #62
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Sad sam tek naisao na ovaj topic.

    Ima li iko pojma dje mogu da uzmem ove kapi ?

    Znaci ne zanima me djeluju li ili ne, zanima me dje da ih uzmem.

    Hvala vam puno, unaprijed.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima u albaniji u američkoj klinici.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    12 Posts

  14. #64
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ima i kubanska klinika koja direktno uvozi ovaj preparat

    https://klinikakubane.com/Portal/vid...UaAmT0EALw_wcB

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 49
    Last Post: 01-12-05, 15:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •