Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 64

Thread: VIDATOX - kubanske kapi

  1. #26
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je sarena laza za lakovjerne. Ja cujem samo najbolje o Vidatox-u, ali samo od ljudi koji ga i prodaju, a nigdje, ama bas nigdje nisam procitao ili cuo da je taj preparat nekoga izlijecio. Kako je moguce da ljudi koji prodaju vidatox (kao i ovaj iznad sto se na forum registrovao samo radi brze zarade ocigledno) mogu da kazu da je taj preparat "lijek protiv raka", ako znamo da za to nema naucnih ili drugih opipljivih dokaza, osim naravno prica rekla-kazala koje sire oni koji zapravo isti preparat prodaju. Sramota je bolesne ljude na ovaj nacin varati i uzimati im novac. Vec mozemo reci da je ocigledno da ovaj Vidatox nije lijek protiv raka, ali ne znamo da li je isti stetan za ljude koji ga konzumiraju i ako jeste, koliko utice na zdravlje ljudi. Na kraju, da je ovo zaista lijek za rak, ne bi se prodavao po raznim forumima i "ispod ruke", a ako je ovo lijek sa Kube, pogledajte malo statistiku kolika je na Kubi smrtnost od kancera, pa ce vam sve biti jasno.
    Davor

  2. #27
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Izguglaj homeopatija, homeopatski lijek nece funkcionisati kod svakoga naravno, potrebno je mnogo stvari da se poklopi, najvise zavisi od same osobe I stanja uma iste. Znaci pricamo o alternativnoj medicini ovdje.
    Ja sam licno samo cuo ponesto o ovom lijeku i prijatelji neki su ga kupovali na Kubi za prijatelje pa cu se raspitati je li njima pomogao.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Izguglaj homeopatija, homeopatski lijek nece funkcionisati kod svakoga naravno, potrebno je mnogo stvari da se poklopi, najvise zavisi od same osobe I stanja uma iste. Znaci pricamo o alternativnoj medicini ovdje.
    Ja sam licno samo cuo ponesto o ovom lijeku i prijatelji neki su ga kupovali na Kubi za prijatelje pa cu se raspitati je li njima pomogao.
    Homeopatija je jedna od najvećih i najopasnijih prevara modernog vremena.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Izguglaj homeopatija, homeopatski lijek nece funkcionisati kod svakoga naravno, potrebno je mnogo stvari da se poklopi, najvise zavisi od same osobe I stanja uma iste. Znaci pricamo o alternativnoj medicini ovdje.
    Ja sam licno samo cuo ponesto o ovom lijeku i prijatelji neki su ga kupovali na Kubi za prijatelje pa cu se raspitati je li njima pomogao.
    Raspitaj se molim te, jedva čekam da čujem koliko stvari treba da se poklopi da bi mi jedan mikrogram gvožđa rastopljen u pet litara vode izliječio terminalni rak testisa.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  5. #30
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Homeopatija je jedna od najvećih i najopasnijih prevara modernog vremena.
    Jedan od onih sa kojima su se ljudi prije 200 godina veoma lako obračunavali.

    Čovjek uđe u selo da prodaje lijek + lijek ne pomogne svima = lomača.

    Danas svi svemu daju šansu samo zato što je neka izdrkotina sa previše vremena i premalo novca smislila kvaziinteligentan elaborat u kom uz par strancizama objašnjava funkciju jednog bijednog izgovora za lijek.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  6. #31
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Homeopatija je jedna od najvećih i najopasnijih prevara modernog vremena.
    Људи којима је помогла другачије ће рећи плус твоја изјава је претенциозна.
    Тешко да могу другачије да одговорим на ову твоју тврдњу

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  7. #32
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Jedan od onih sa kojima su se ljudi prije 200 godina veoma lako obračunavali.

    Čovjek uđe u selo da prodaje lijek + lijek ne pomogne svima = lomača.

    Danas svi svemu daju šansu samo zato što je neka izdrkotina sa previše vremena i premalo novca smislila kvaziinteligentan elaborat u kom uz par strancizama objašnjava funkciju jednog bijednog izgovora za lijek.
    Добро, а шта по теби треба да буде лијек, шта је уопште значење ријечи лијек?
    Је ли треба да буде нека велика фармацеутска компанија да на сва звона најави да су дошли до супер лијека да би ми вјеровали да је то спас тј да неку хаварију смућкају и смјесте у таблету и то нам продају.

    Све које интересује ова тематика могу да Нa you tube укуцају Гершонова терапија , врло занимљива ствар. Недавно сам прочитао књигу његове унуке шта ли је већ, страшно занимљиво

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Људи којима је помогла другачије ће рећи плус твоја изјава је претенциозна.
    Тешко да могу другачије да одговорим на ову твоју тврдњу

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2

    Moja tvrdnja se temelji na gomili znanstvenih istraživanja na tu temu. Homeopatija je bila jedna od najizučavanijih oblasti nadriljekarstva. Niti jedan naučni projekat vezan za homeopatiju ili neku sličnu temu (poput pamćenja vode) nije dao ništa više od placebo efekta za testirane medikamente i statističkog šuma u predloženom mehanizmu ovog efekta.

    Nauka je nedvosmisleno dokazala da u homeopatiji nema ničeg, rijetko kada se je u nauci dogodio ovoliko zvučni NE.

    Miliono dolara su bukvalno uloženi u NE odgovor, jedna od najskuplje plaćenih negacija tvrdnje u povijesti nauke, veći flops od flongistona, etera ili hladne fuzije.

    Ako lažu naučnici, njihovi rezultati ne lažu. Oprobani pricip iz fraze "Ako laže koza, ne laže rog" u punom svom sjaju.

  9. #34
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Dobro, znaci naucnici su rekli NE, tj njihovi rezultati. Kakvi su to eksperimenti, u kojim uslovima I sa kakvim namjerama I sa kakvim rezultatima je apsolutno jedna stvar al se ja opet vracem na ovo da rezultati kod ljudi kojima je pomogao, kazu nedvosmisleno DA.
    Ako je meni pomogao taj homeopatski lijek sta mene interesuje drugo, ne razumijem? Koje je poenta lijeka ?

    Znamo svi dobro kakav rat vodi zapadna mrtva medicina protiv alternativne medicine, a I znamo zasto ga vode, sigurno ne zato sto su zabrinuti za nase zdravlje. U pitanju je veliki novac, oko kojeg se nazalost sve vrti.

    Predlazem svima da pogledaju ovo, ne samo zbog Gersona vec ima dosta edukativnog u njemu
    Last edited by nimfa; 05-02-14 at 18:05.

  10. #35
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Al se ja opet vracem na ovo da rezultati kod ljudi kojima je pomogao, kazu nedvosmisleno DA.
    Hoćeš reći da je lijek pomogao u 100% slučajeva kod ljudi kojima je pomogao? Zapanjujući rezultat.

    Last edited by RoNN|3; 05-02-14 at 18:09.

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Dobro, znaci naucnici su rekli NE, tj njihovi rezultati. Kakvi su to eksperimenti, u kojim uslovima I sa kakvim namjerama I sa kakvim rezultatima je apsolutno jedna stvar al se ja opet vracem na ovo da rezultati kod ljudi kojima je pomogao, kazu nedvosmisleno DA.
    Ako je meni pomogao taj homeopatski lijek sta mene interesuje drugo, ne razumijem? Koje je poenta lijeka ?
    Placebo efekat je odavno poznat, međutim on sam ne dokazuje efikasnost.

    Ljudi kojima je homeopatija pomogla su veoma rijetki a njihovi oporavci ukazuju na proces vezan za placebo efekat, a ne za procese koji se pripisuju homeopatiji. I ovo je bilo tema mnogih istraživanja.

    Naravno rijetki navodni uspijesi homeopatije su razvikani zbog reklame iste dok se neuspijesi (koji su puno, puno češći i sa dosta smrtnih ishoda kod pacijenata od opasnih bolesti koji zanemaruju konvencionalnu medicinu) ne pominju.

  12. #37
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Zapadna medicina je biznis I nista vise, stampanje novca, odavno. Alternativna medicina je vec druga prica, pricali mi o homeopatiji, kinesiologiji, akupunkturi itd I ona je mnogo bliza prirodi nego sintetika kojom se bavi zapadna medicina. Tj sami naziv potice od rijeci priroda.
    Ja razumijem da neko nema vjere u tu vrstu lijecenja I to je iskljucivo njihovo misljenje I to dosta odrazava uopste stanje uma ljudi I koliko smo se odaljili od pravih stvari.
    Sto se homeopatije tice, ne mogu na to nista drugo da kazem bez to da nije mali broj ljudi koji su se lijecili od homeopatskih ljekova, tacno , naucnici nisu mogli da jasno vide vezu I nacin na koji djeluje lijek I pripisali su to placebo efektu, medjutim ako pitas doktora alternativne medicine drugacije ce ti reci. Opet kazem, ne interesuju me ti njihovi eksperimenti, ne vjerujem im, I imam potpuno pravo na to imajuci da im je jedini cilj da diskredituju , s razlogom ili bez razloga, ljude koji pokusavaju da ucine nesto drugacije i pomognu ljudima, a sve u cilju odrzavanja istog nivoa profita.
    Last edited by nimfa; 06-02-14 at 16:26.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Zapadna medicina je biznis I nista vise, stampanje novca, odavno. Alternativna medicina je vec druga prica, pricali mi o homeopatiji, kinesiologiji, akupunkturi itd I ona je mnogo bliza prirodi nego sintetika kojom se bavi zapadna medicina. Tj sami naziv potice od rijeci priroda.
    Ja razumijem da neko nema vjere u tu vrstu lijecenja I to je iskljucivo njihovo misljenje I to dosta odrazava uopste stanje uma ljudi I koliko smo se odaljili od pravih stvari.
    Sto se homeopatije tice, ne mogu na to nista drugo da kazem bez to da nije mali broj ljudi koji su se lijecili od homeopatskih ljekova, tacno , naucnici nisu mogli da jasno vide vezu I nacin na koji djeluje lijek I pripisali su to placebo efektu, medjutim ako pitas doktora alternativne medicine drugacije ce ti reci. Opet kazem, ne interesuju me ti njihovi eksperimenti, ne vjerujem im, I imam potpuno pravo na to imajuci da im je jedini cilj da diskredituju , s razlogom ili bez razloga, ljude koji pokusavaju da ucine nesto drugacije i pomognu ljudima, a sve u cilju odrzavanja istog nivoa profita.
    Meni su bitni rezultati.

    Alternativna medicina ne daje rezultate ili ih daje na ne zadovoljavajućem nivou.

    A što se tiče doktora alternativne medicine, većina ih je prevaranata, rijetki su oni koji stvarno vijeruju u svoju medicinu, a ti obično završavaju razočarani u to što rade ili se presele u tabor prevaranata.

    Jedina prava medicina danas je klasična medicina a sve alternativne medicine koje stvarno imaju uticaja, brzo se presele u klasičnu medicinu (primjer je akumpuktura kao lagani analgezik).

    Priznajem da je klasična medicina korumpirana i pretenciozna i da velike farmaceutske korporacije su rasad neetičkog ponašanja i sramote, međutim sve to samo ukazuje na činjenicu da klasična medicina dijeluje u dometu moderne tehnologije pa mogu nametati svoja neetička pravila.

    Alternativna medicina s druge strane ne djeluje stoga ne predstavlja nikakvu konkurenciju klasičnoj medicini tako da nema ko da narušava monopol pa ovi rade što hoće.

  14. #39
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Nemoj tako, vrijedjas ljude koji mnogo godina skole provedu da zavrse tu skolu za alternativnu medicinu. Ne znam za koju zemlju pricas ali npr u Sj Americi je vrlo popularna alternativna medicina I koledzi za nju su vrlo skupi I program , tj gradivo koje prelaze je strasno slicno fakultetu za zapadnu medicinu I ekstremno tezak. Uopste nije lako upisati se na jedan takav koledz sve I da imas ogromne pare da placas studije, osim pomoci drzave naravno. Ne razumijem odakle toliki prezir prema medicine koja uci ljude kako da prirodno se izbore I sprijece bolesti a s druge strane imamo zapadnu medicinu koja propagira ljekove svakojake al tek kad dodje do ne daj Boze bolesti.


    Ne, sto treba to da kaze je da su ljudi sumnjivog morala uvidjeli dje lezi veci I laksi novac, najvece zlo ovog svijeta, I tu rijesili da kopaju po cijenu nas. E sad ja naravno necu reci da je sve lose , taman posla, podjednako je vazna I klasicna I alternativna medicina I trebalo bi da se dopunjuju medjutim nazalost ova druga zahvaljujuci moci pojedinaca uspijeva da dobije negative kod mnogo ljudi nazalost.

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Nemoj tako, vrijedjas ljude koji mnogo godina skole provedu da zavrse tu skolu za alternativnu medicinu. Ne znam za koju zemlju pricas ali npr u Sj Americi je vrlo popularna alternativna medicina I koledzi za nju su vrlo skupi I program , tj gradivo koje prelaze je strasno slicno fakultetu za zapadnu medicinu I ekstremno tezak. Uopste nije lako upisati se na jedan takav koledz sve I da imas ogromne pare da placas studije, osim pomoci drzave naravno. Ne razumijem odakle toliki prezir prema medicine koja uci ljude kako da prirodno se izbore I sprijece bolesti a s druge strane imamo zapadnu medicinu koja propagira ljekove svakojake al tek kad dodje do ne daj Boze bolesti.


    Ne, sto treba to da kaze je da su ljudi sumnjivog morala uvidjeli dje lezi veci I laksi novac, najvece zlo ovog svijeta, I tu rijesili da kopaju po cijenu nas. E sad ja naravno necu reci da je sve lose , taman posla, podjednako je vazna I klasicna I alternativna medicina I trebalo bi da se dopunjuju medjutim nazalost ova druga zahvaljujuci moci pojedinaca uspijeva da dobije negative kod mnogo ljudi nazalost.
    Ameri od svega naprave biznis pa i od toga. U americi osim pravih škola postoje mnoge šarlatanske škole koje su skuplje od normalnih. Postoje kreacionističke škole koje uče đecu da je zemlja stara 6000 godina, postoje škole koje uče kako se prizivaju duhovi, postoje i škole hermetike (alhemije).

    Ameri od svega prave novac i vrlo su neskrupulozni u namijeri da pojedinca "oslobode" finansija. Tako nasamarena osoba neće nikada priznati da je prevarena i nastaviti će praksom naučenom u takvoj školi.

    Uloženi trud bnije uvijek jednak uspijehu, najčešće uloženi trud je samo bačen u vijetar.

    Kao što rekoh, sve što stvarno dijelije, postaje medicinom, sve što ne djeluje ostaje u domenu alternativne medicine.

  16. #41
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    E ne znam odakle tolika mrznja al dobro. Podjosmo debelo u off topic

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    E ne znam odakle tolika mrznja al dobro. Podjosmo debelo u off topic
    Zašto moje mišljenje nazivaš mržnjom?

  18. #43
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Ne znam, previse jako nastupas I prejake rijeci koristis za nekoga ko iznosi misljenje na nekoj temi. Mora biti da je onda neko osjecanje

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ne znam, previse jako nastupas I prejake rijeci koristis za nekoga ko iznosi misljenje na nekoj temi. Mora biti da je onda neko osjecanje

    Ne, nemam. Možda moj istup izgleda jak, ali to je samo posljedica onoga što znam o tome, to je tema koja je veoma usko vezana za moj krug interesovanja.

    Proučio sam homeopatiju do u tančina, pregledao sve moguće informacije za i protiv, čak i eksperimentirao, analizirao i u nekoliko slučajeva čak i eksperimentirao na sebi. Posebno mi je bio interesantan predloženi mehanizam iza homeopatije, tvz pamćenje vode.

    Međutim na kraju, poslje dugog i temeljitog pregleda svih raspoloživih informacija ispalo je da u tome nema ništa.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Sto se tice muke na plucima,postoji neka smjesa koju pravi jedan cica iz bosne.
    Znam provjereno da je ocu od moga kolege pomoglo.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Dobro ali kako može biti ovaj lijek homeopatija?
    Koliko sam razumio homeopatski lijekovi se razblažuju sa originalnom supstancom. Toliko se razblažuju da nijesmo sigurni da ćemo popiti I jedan atom originalne supstance.
    Kako to može biti lijek?

    Ako neki lijek ima makar 1% drugačiji sastav nego voda onda to nije homeopatija.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Dobro ali kako može biti ovaj lijek homeopatija?
    Koliko sam razumio homeopatski lijekovi se razblažuju sa originalnom supstancom. Toliko se razblažuju da nijesmo sigurni da ćemo popiti I jedan atom originalne supstance.
    Kako to može biti lijek?

    Ako neki lijek ima makar 1% drugačiji sastav nego voda onda to nije homeopatija.
    Skrenuli smo sa teme, u biti ovaj ljek nema mnogo veze sa homeopatijom.

  23. #48
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,953
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Ajde dajte neki kontakt ako znate, treba mi za jednog prijatelja. Nekoga ko prodaje ovo cudo...

  24. #49
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,290
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    79
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Sto se tice muke na plucima,postoji neka smjesa koju pravi jedan cica iz bosne.
    Znam provjereno da je ocu od moga kolege pomoglo.
    Ima dosta clanaka o tome, uglavnom to je kako sam shvatio za jacanje imuniteta da se sam organizam bori.

    http://www.slideshare.net/zoranadlon...rirodnim-putem

  25. #50
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,887
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Mozete da vjerujete u sta hocete i da prihvatte kako je kome lakse nepobitna cinjenica da lijek POMAZE ne uklanja bolest vec je drzi na nivou kojim organizam moze normalno da funkcionise,nakon prekida uzimanja na zahtjev ,pametnog" ljekara u KBC-u tumor se konkretno u ovom slucaju vratio i pojavio na jos jednom mjestu da je covjek dosao na rub smrti nakon novog pocetka uzimanja vidljivi su znaci poboljsanja. Zbog ovog ssveg am duboko uvjeren da za sve bolesti postoji lijek ali da je farmaceutsku lobi toliko jak da to se i dalje drzi u tajnosti,sto se tice mjesta za kupovinu ima na klinici u Tirani za info br tel i ostalo treba da pitam pa kome je potreban nek me podsjeti preko pm da nabavim

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 49
    Last Post: 01-12-05, 15:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •