Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 64

Thread: VIDATOX - kubanske kapi

  1. #1
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default VIDATOX - kubanske kapi

    Molim vas,
    da li znate nekoga ko koristi ili je koristio ove kapi?
    Svako iskustvo i svaki savjet je dobrodošao.
    Ća je život vengo fantažija!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,654
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Bilo je price po novinama. Vidi na vijesti.me

  3. #3
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Viđela sam to po novinama, ali mi trebaju mi iskustva ljudi. Da li su ikome pomogle, olakšale, bilo što...
    Ća je život vengo fantažija!

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ja nijesam ni čula za njih...svakako, ako bilo što saznaš ili način nabavke ili pak ikustva, proslijedi ovdje
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ja isčitah na jednom forumu i zainteresovah se...interesantna iskustva, preko Tirane se nabavljaju, koštaju 120 eura tamo, ili na Kubi, tamo su skuplje, nije mi to jasno kako i zašto, ali uglavnom mnogo pozitivnih utisaka, čak iako su pacijenti kasno počeli da piju, ipak im je olakšao lijek dane, a mnogi koji su na vrijeme počeli su čak mnogo bolje nego što su se ljekari i u najluđim snovima nadali.
    Treba propratiti i sigurno ima neko kod nas ko je to uzimao, mada ja ne znam nikoga, a ako čujem, rado ću prenijeti iskustva
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima dosta ljudi u CG koji ih koriste. Neka agencija, šta li je, u Bd ih nabavlja.
    Jutros sam razgovarala sa ženom čiji ih muž koristi od maja. Kaže da mu je tumor markeere pao sa 130 na 30. On je samo jednom zračen, pa ne znam da li je pao zbog toga ili kapi.
    Mami jednog mog druga, koja je takođe teško bolesna, tumor markere sa 2300 je pao na 900. Ona je baš težak slučaj.
    U Tirani su valjda 150 eur, tako meni rekoše. Ali, taj izvor neće da mi nabavi. Tako da ću preko Budve, tamo je 200 eur. Kažu da je na aerodromu u Havani bočica 75 dolara.
    Ako znate, čujete za nekoga ko ih koristi, molim vas prenesite iskustva. Valjaće svakome. Ono što svi potvrdili je da nestaju bolovi.
    Ako imate bilo kakav savjet nevezano za kapi, u borbi protiv kancera pluća, podjelite.
    Ća je život vengo fantažija!

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    iskreno, meni je zao sto je ocigledno da ti neko blizak ima sa tim problema, i znam da u tim situacijama covjek poseze sa apsolutno svim mogucim pomocima i rjesenjima pa i ako su nekad nerealna, kao prvo nesto sto bi po navodima ljudi pomagalo pri kanceru, se prodaje na aerodromu, zar nije to malo sumnjivo ?
    opet kazem nemoj da zamjeris, nemoj se naljutiti, al nekako treba pogledati i realno stvari da te niko pri teskim momentima ne bi vukao za nos i uzimao pare , jer je covjek tad osjetljiv i dace za sve sto ce mu navodno obecati olaksanje ?

    a kao mala pomoc bez obzira na moju prdnjavinu ,

    http://www.vidatox-online.com/
    http://www.escozulcuba.com/en/tips-get-escozul-shipping
    ova druga varijanta kao sto vidis je mozda i ozbiljnija prvo ti traze sve nalaze da bi odredili kolko da koristis lijeka, onda salju za us, iz us je lako kupiti lijek i ako si u cg i dobaciti ga za nekih nedjelju dana do cg , ukoliko crna gora nema listu zabranjenih supstanci gdje je ukljucen vidatox, a i to mogu provjeriti
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #8
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apoteka je na aerodromu.
    Svakako hvala. Pregledaću detaljno oba sajta.
    Kapi se ne daju bez pregleda dokumentacije, pa me to tješi, eto da ne daju tek tako..
    Ća je život vengo fantažija!

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    prvi sajt je beograd kao sto vidis ima i mob pa se cujes odma i iz bg je sve lako donijeti
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    iskreno, meni je zao sto je ocigledno da ti neko blizak ima sa tim problema, i znam da u tim situacijama covjek poseze sa apsolutno svim mogucim pomocima i rjesenjima pa i ako su nekad nerealna, kao prvo nesto sto bi po navodima ljudi pomagalo pri kanceru, se prodaje na aerodromu, zar nije to malo sumnjivo ?
    opet kazem nemoj da zamjeris, nemoj se naljutiti, al nekako treba pogledati i realno stvari da te niko pri teskim momentima ne bi vukao za nos i uzimao pare , jer je covjek tad osjetljiv i dace za sve sto ce mu navodno obecati olaksanje ?

    a kao mala pomoc bez obzira na moju prdnjavinu ,

    http://www.vidatox-online.com/
    http://www.escozulcuba.com/en/tips-get-escozul-shipping
    ova druga varijanta kao sto vidis je mozda i ozbiljnija prvo ti traze sve nalaze da bi odredili kolko da koristis lijeka, onda salju za us, iz us je lako kupiti lijek i ako si u cg i dobaciti ga za nekih nedjelju dana do cg , ukoliko crna gora nema listu zabranjenih supstanci gdje je ukljucen vidatox, a i to mogu provjeriti
    Sparko, Escozul i Vidatox je isti lijek, i na Kubi se ne prodaju na aerodromu, nego na aerodromu ima apoteka i prodaju se u apoteci, i na Kubi su registrovane kao lijek. Ako malo bolje isčitaš, vidjećeš da je taj lijek u fazi ispitivanja (tada se zvao Escozul) bio besplatan i da je jedina cijena koja se plaćala za njega bila troškovi dostave, a onda je ispitan, dospio je na listu homeopatskih ljekova, dobio zaštićeno ime Vidatox i dobio i svoju cijenu. Na aerodromu na Kubi s emože kupiti , međutim meni je rečeno da je za GRAĐANE KUBE cijena tolika, a za strance je (uz nalaze) oko 200 eura...e sad ako mene lažu, lažem i ja vas, ali uvijek, i u apoteci se može lijek uzeti samo ako imaš nalaze, inače je u slobodnoj prodaji uz nalaze, naravno, ali se ljudi dovijaju, nalaze Kubance da im lijek kupe pa da ih kao jeftinije ispadne(kažu da je plata vrhunskog mikrobiologa koji je radio na tom lijeku oko 5 eura, pa vi viđite koliko je za Kubance skupo tih 75 eura)
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #11
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nepodobna za vaspitavanje.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Razgovarala sam sa zenom koja ima karcinom pluca, i ima poboljsanja - na rendgen snimcima su nestale mrlje, nema vise bolove i opste stanje je zadovoljavajuce. Osim toga, i kod ljudi sa karcinomom pankreasa je bilo pozitivnih iskustava. Jeste malo neobicno, i ne bih da dajem laznu nadu, zato ces porazgovarati licno s ljudima i dobiti sve zeljene info.

    Sutra cu potraziti kontakte ljudi koji se lijece, a javljam prekosutra u inbox.
    Last edited by nauzeja; 09-11-12 at 13:34.

  13. #13
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala ti! Svako iskustvo nam daje nadu.
    Ća je život vengo fantažija!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam da ima dosta očajnih ljudi koji bi probali sve, ali ovo je još jedan placebo.

    Može da pomogne, ne mora.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  15. #15
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Znam da ima dosta očajnih ljudi koji bi probali sve, ali ovo je još jedan placebo.

    Može da pomogne, ne mora.
    Jesi li ti naučnik koji je ispitao djelotvornost lijeka pa sigurno znaš da je ovo placebo? Ni ja ne vjerujem da može da pomogne, ali ko sam ja da dodjem na forum i ljudima ubijam nadu sa takvim komentarima, kad pojma nemam ima li išta od toga?

    p.s. Da ne bude da dajem beskorisne komentare, ja do sad što sam čuo bila su samo pozitivna iskustva, s' tim sto lijek treba da počne da se uzima na vrijeme, ne smije da se bolesti da puno oduška da uzme stvari pod svoju ruku... I na mnogo stranih foruma sam čitao o kubanskim doktorima i ljekovima, i svako kaze da imaju neki svoj specifican nacin za lijecenje raznih bolesti, i za divno cudo - veoma uspješan. Mnogi "celebrity" i razni biznismeni su posjecivali kubu zbog zdrastvenih razloga, ne vjerujem da je to bez ikakve veze
    Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 10-11-12 at 15:12.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čika Džo, kamo sreće da niko nikad ne osjeti taj OČAJ...

    Jasno je svima da lijek ne postoji! Ali sigurno postoji nešto da makar malo olakša situaciju. Nije u redu s tvoje strane..
    Ća je život vengo fantažija!

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cika dzo ko i zivot je samo realan , ne zamjerite mu............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ako nemaš primjer kroz iskustvo nekoga tebi bliskoga, onda je bolje ne ulaziti na temu samo da bi ostavio komentar koji zbilja ubija nadu.
    ovo su bolesti teške, preteške i žao mi je što prije desetak godina nije postojao.
    Prije neki dan je umrla majka moje prijateljice koja je pila ove kapi, doduše samo mjesec dana, ali znam da su joj kapi pomogle kod bolova...a i iskustva korisnika govore da u samom startu pomaže i dovodi do smanjenja tumora, a u kasnim fazama maksimalno olakšava tegobe.
    Ako je to za utjehu, a ja znam da jeste, uticao je na smanjenje, i to drastično, bolova.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,654
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Danasnja medicina ne umije perut i celavost da izlijeci, a ne sta od sistemskih bolesti. Sve se svelo na komercijalu, a mislim da za sve moze da se napravi lijek, samo ga farmaceutska mafija nece napraviti ako im se stostruko ne isplati. Da nije tehnike i dalje bi pustali krv.

    Nego kuba mozda i ima sanse da nesto plemenito uradi bas zbog izolacije, pa se sami snalaze. Ne treba gubiti nadu da u 6000000000 ima bar jedan koji ce napraviti cudo.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  21. #21
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Jesi li ti naučnik koji je ispitao djelotvornost lijeka, pa sigurno znaš da je ovo placebo? Ni ja ne vjerujem da može da pomogne, ali ko sam ja da dodjem na forum i ljudima ubijam nadu sa takvim komentarima, kad pojma nemam ima li išta od toga?
    Ima jedna izreka koja ide ovako "Ako istina može uništiti nešto, neka ga uništi". Ko misli da je ovo lijek neka zna da ćemo Džo i ja uskoro prodavati homeopatski preparat od bocvanskih termita za pola cijene escozula. Liječi sve, kažu ljudi. Čuli smo samo pozitivna iskustva. (Ovi što su umrli nam se ne javljaju.) Samo čekamo da "dospije na listu" i dobije zaštićeno ime. Mislili smo "voda", ali izgleda da neće moći. Probaćemo sa "Termitoks", pa što Bog da i sveti Vasilije.


    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    p.s. Da ne bude da dajem beskorisne komentare, ja do sad što sam čuo bila su samo pozitivna iskustva.
    Dobro bi bilo kada bi postojala korelacija udjela pozitivnih iskustava u onome što si ti čuo i udjela pozitivnih iskustava generalno.

  22. #22
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Ima jedna izreka koja ide ovako "Ako istina može uništiti nešto, neka ga uništi". Ko misli da je ovo lijek neka zna da ćemo Džo i ja uskoro prodavati homeopatski preparat od bocvanskih termita za pola cijene escozula. Liječi sve, kažu ljudi. Čuli smo samo pozitivna iskustva. (Ovi što su umrli nam se ne javljaju.) Samo čekamo da "dospije na listu" i dobije zaštićeno ime. Mislili smo "voda", ali izgleda da neće moći. Probaćemo sa "Termitoks", pa što Bog da i sveti Vasilije.


    Dobro bi bilo kada bi postojala korelacija udjela pozitivnih iskustava u onome što si ti čuo i udjela pozitivnih iskustava generalno.
    Još jednom. Vidatox nije lijek. Ne liječi karcinom. To svi znaju i bez tebe. I svi većinom znaju što znači homeopatski lijek. Samo može da olakša tegobe. Nekome ko je u agoniji od bolova, sve što smanjuje taj bol, jako puno znači. I njemu i njegovim bližnjima. Pravi se pametan na drugom mjestu. Doviđenja.
    Ća je život vengo fantažija!

  23. #23
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne vidim kako je to u suprotnosti sa bilo kojom mojom tvrdnjom. Što je poenta tvoje izjave? Ako ti se ne sviđaju moji komentari, ne moraš ih čitati.

  24. #24
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    541
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...o-ali-leci-rak

    Ovo je tekst iz Novostima koji realno opisuje ovaj lijek.

    Tirana nije daleko ja bih prije otisao u Tiranu nego preko nekih posrednika kod nas koji prave biznis od toga.
    Ja sam operisao tumor koze prije 2.5 godina ali srecom na vrijeme.Tada nijesam znao za ovaj lijek ali bih ga u svakom slucaju probao.
    Ljekar mi je preporucio da pijem Cordiceps tablete za jacanje imuniteta.
    Last edited by Shajo13; 13-11-12 at 00:04.

  25. #25
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala Shajo! Svako dobro! Živio!
    Ća je život vengo fantažija!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 49
    Last Post: 01-12-05, 15:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •