View Poll Results: Na parlamentarnim izborima ću glasati za:

Voters
258. You may not vote on this poll
  • Pozitivna Crna Gora - Darko Pajović

    92 35.66%
  • Hrvatska građanska inicijativa - Ljerka Dragičević

    2 0.78%
  • Koalicija Zajedno - Miloje Šestović

    2 0.78%
  • Koalicija Evropska Crna Gora - Milo Đukanović

    31 12.02%
  • Socijalistička narodna partija – Srđan Milić

    6 2.33%
  • Koalicija Srpski nacionalni savez – Ranko Kadić

    1 0.39%
  • Demokratski front - Miodrag Lekić

    44 17.05%
  • Bošnjačka stranka - Rafet Husović

    7 2.71%
  • Grupa građana „Albanska omladinska alijansa“

    0 0%
  • Srpska sloga - Jovan Markuš

    3 1.16%
  • Koalicija Force i Građanske inicijative - Vaselj Siništaj

    0 0%
  • Politički savez Demokratske partije, Albanske alternative i Demokratskog saveza - Fatmir Đeka

    0 0%
  • Koalicija DUA i Partije demokratskog prosperiteta - Mehmet Zenka

    1 0.39%
  • Još vagam

    19 7.36%
  • Ne izlazim na izbore / neću glasati

    50 19.38%
Page 5 of 64 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1579

Thread: Parlamentarni izbori 2012

  1. #101
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Eh kako
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  2. #102
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,872
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Da DPS nema razvijen nadaleko poznati sistem zastrasivanja, "sponzorisanja", ..., mogao bih da tvrdim da ce Pozitivna uzeti bar 20%. Posto mnogo ljudi ne moze da glasa sto zeli, 14% ce biti rezultat mimo svih ocekivanja.
    Da baba ima... dobru penziju, ne bi bila gladna. Ovo je nešto na šta svi noviteti moraju da budu spremni. Igra se na gostujućem terenu, a domaćinsko suđenje je uvijek takvo da gost mora da bude bolji 20 razlike (košarkaške mjere da uzmemo) da bi dobio sa pola koša.

    Što se tiče prljave kampanje i dokaza, presmijao sam se kad sam vidio šta je Obama uradio Romniju. Odnosnmo, šta je Romni sam sebi uradio, a Obama tempirao da se završe i republikanska i demokratska konvencija, pa onda prikazao šta je Romni uradio. Imao je neku donatorsku konferenciju na kojoj se sjedište za stolom plaćalo 50 000$. Ustao Romni i priča im kako će 47% Amerikanaca obavezno glasat za Obamu jer oni ne plaćaju tamo neki porez na prihod (nebitno je njemu to što ga ne plaćaju jer primaju manje od 50 000 godišnje po domaćinstvu), ne plaćaju neki drugi porez, ne znam sad koji (za one koji primaju manje od 20 000 godišnje), "misle" da imaju pravo na hranu, zdravstvenu zaštitu i mjesto za stanovanje. Neko to snimao kamerom sa telefona, a demokrate objavile prije neki dan. Usput, mjere za oporezivanje koje je donio Obama su omogućile Romniju da na novih 20 miliona profita koji je prijavio ove godine, plati 1.6 miliona umjesto 4.9.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #103
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Here To Help View Post
    Ja koga god pitam, kaze da ce da glasa Pozitivnu. A evo su i u ovoj ovdje anketi blizu "apsolutne vlasti":-). Kako im onda u konacnom predvidjaju 10-12%, ne znam...?
    Pa vidji, kad sam vec odje... Ovdje je glasalo 53 idividue, i to je isto uzorak. I nekako najbitnije, ljudi koji su relativno informaticki obrazovani, pismeni, koji imaju neko misljenje da izraze... Znaci u nekom uzorku kvalitetnih, obrazovanih ljudi, koji se ne boje bilo kakvih "odmazdi", Pozitivna je blizu vlasti.

    A ove 11% su em zastrasivanje ljudi, tj. da padne entuzijazam da moze doci do promjene, em sto ce DPS dati sve da ih svede na toliko.

    A sta ces. Dosta ljudi im "duguje" posao, dosta ljudi ne bi moglo da radi ni kao neki menadzer prodaje, a ne kao jedan od direktora u Zeljeznici, da im nije DPS-a...

    Stasava jos malo DPS sin, pa DPS tata i deda ga moraju ubacit na neki DPS posao, iako je sin imbecil...

    Inace su realno presmrdjeli svakom iole "slobodnom" covjeku, zato Pozitivna i imao ovoliko glasova, iako nisu uopste agresivni (deplasirana je prica da ce uzeti vise glasova ako budu vodili mirnu kampanju. Ja prvi ne vjerujem, ako Pajovic ne smije javno da obeca inicijalizaciju pokretanja postupaka protiv raznih "dominatora", da ce kad dodju na vlast uraditi to, tj. neobecano. A pola im je izaslo iz DPS-a), iako niko ni ne cita sto obecavaju, samo su pogodili momenat kad ce uci u politiku, postavili poznatu, neokrnjenu, obrazovanu licnost za predsjednika, i 10 % prknom da ne mrdnu.

  4. #104
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Koliko je CDM-ova anketa ozbiljna najbolje pokazuju diskusije pred izbore 2006 i 2009.
    Tada smo imali Krsta Pavicevica i onoga Batricevica kao kandidata za premijera
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  5. #105
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Here To Help View Post
    Ja koga god pitam, kaze da ce da glasa Pozitivnu. A evo su i u ovoj ovdje anketi blizu "apsolutne vlasti":-). Kako im onda u konacnom predvidjaju 10-12%, ne znam...?
    A zapitas li se koliko poznajes ljudi koji javno podrzavaju DPS? Ja, od referenduma na ovamo, mislim da na prste mogu prebrojati ljude koji su jasno i glasno za DPS. Jednostavno, svi u ovoj drzavi znaju da je na vlasti partija lopova i ubica i da je sramota braniti tako nesto, pa onda bolje da cute.. i tako i rade. Cute i kopaju grob ovoj drzavi svojim glasom.


  6. #106
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A zapitas li se koliko poznajes ljudi koji javno podrzavaju DPS? Ja, od referenduma na ovamo, mislim da na prste mogu prebrojati ljude koji su jasno i glasno za DPS. Jednostavno, svi u ovoj drzavi znaju da je na vlasti partija lopova i ubica i da je sramota braniti tako nesto, pa onda bolje da cute.. i tako i rade. Cute i kopaju grob ovoj drzavi svojim glasom.
    Neka ti ta prica. Ja evo nikoga ne sretoh u zadnja 2 mjeseca da je rekao da ce glasat za Pozitivnu. 2-3 mi rece DF ali to su Srbi, svi ostali za DPS.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  7. #107
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Tri generacije poslusnika su zarobili, ako uspiju i cetvrtu, trajace dok je svijeta i vijeka. Pa u pamet se ljudi.

  8. #108
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sad odslusah ovoga Pajovica i moram vam priznat da mi se jako svidio.
    Medjutim, cim se meni nesto svidja to automatski znaci i borba za cenzus.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  9. #109
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogu se kladit da Pozitivna nece imat preko 10 poslanika, vjerovatno ni toliko.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  10. #110
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A zapitas li se koliko poznajes ljudi koji javno podrzavaju DPS? Ja, od referenduma na ovamo, mislim da na prste mogu prebrojati ljude koji su jasno i glasno za DPS. Jednostavno, svi u ovoj drzavi znaju da je na vlasti partija lopova i ubica i da je sramota braniti tako nesto, pa onda bolje da cute.. i tako i rade. Cute i kopaju grob ovoj drzavi svojim glasom.
    Ovo je tako tacno.
    Tu es mon héro!

  11. #111
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Mogu se kladit da Pozitivna nece imat preko 10 poslanika, vjerovatno ni toliko.
    10 normalnih, novih ljudi su isto dobar pocetak...


  12. #112
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ma koje 10? Ako bude imala 5 njima puna kapa.
    Samo da predju cenzus
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  13. #113
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ma koje 10? Ako bude imala 5 njima puna kapa.
    Samo da predju cenzus
    Ako predju 10, placam jedan rucak. Opklada prije nego sto su postavili i temelje partije.
    Nisam mogao da vjerujem sta covjek prica. Momenat je bio, ali dzaba momenat, ako nemas neku podrsku... I onda kad nesto pogledas, najveci medij u CG im je naklonjen (znamo zasto), a medij je mocan saveznik.

    Nekako sam ubijedjen da mi ne gine placanje rucka u Konobi Bandici. I neka cu.

  14. #114
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Zvoni telefon, majka se javlja:
    -da li imate vremena da nas saslusate
    majka: da?
    -mi smo aktivisti iz SDP-a, da li bi ste bili raspolozeni da vas posjeti nas aktivista ovih dana?
    majka: puna mi je glava SDP-DPSa, ne hvala, dovidjenja

    *TU TU TU*

    i sad vidim ja koji je broj zvao




    rekoh ajde da ukucam u imenik na extra TV, isto mi nelogicno zasto bas nas zovu



    pa ajde da ukucam i na internet



    i povezah, kupili smo tamo jastuk, i oni nas ovako s vremena na vrijeme zovnu radi promocije duseka i cuda... i ne bih da rano osudjujem, ali meni izgleda da im dormeo daje brojeve korisnika da zovu, i ostale licne podatke koji idu uz to.

    HVALA POLITICKI ANGAZOVANOM DORMEU
    Njak Njak Njak

  15. #115
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    sad ce opet neko: "Pa sta? To je terenski rad, svaka ozbilja partija to radi.."


  16. #116
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je u igri:
    1) Autoput, za koji je EBRD dala FS i faktički ponudu
    2)Pljevlja II, koji će gradit Kinezi, što je Vlada, pa Djukanovic ugovorili tokom septembra
    3)KAP, za koji su dali ponudu Nijemci (pohvalio se Krivokapić, koji ih je lobirao, a on ne bi pričao laži)
    4)okretnica na moru, koju su dobili Turci,

    Ako je činjenica da, pored nabrojanih gore, postoje i još par poslova za koje sam čuo da ih je DPSDP garnitura FAKAT IZBOKSOVALA I DOVELA DO SAME REALIZACIJE-ONDA JE POTPUNO JE NEPRODUKTIVNO DA IM SE NE DA ŠANSA DA NE REALIZUJU TE KAPITALNE POSLOVE, KOJI NAS DO 2014 IZVLAČE IZ KRIZE.

    Meni je makro ekonomija najvažnija, a Djukanović je naučio da kontaktira sa moćnicima (preko masonerije, Malteških vitezova, Rotšilda, Manka....MA NIJE MI BITNO-VAŽNO JE DA JE PRIMLJEN U TE KRUGOVE ( a i Knežević Atlas), a Krivokapić preko Socijalističke internacionala i Lukšič LIČNIM ŠARMOM I SIMPATIJOM KOJU JE IZAZVAO U NJEMAČKOJ odradjuju lobiranje na više nivoa, A TO JE NAJVAŽNIJE!
    Neka mi povjeruju forumaši da izbor na vlast i faktička pozicija jako malo znače u poredjenju sa "igrama ispod žita", kada se o takvim strateškim poslovima radi.

    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 22-09-12 at 13:56.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  17. #117
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Sinoc okrenem prvi kanal, kad ono...

    Njak Njak Njak

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Neka ti ta prica. Ja evo nikoga ne sretoh u zadnja 2 mjeseca da je rekao da ce glasat za Pozitivnu. 2-3 mi rece DF ali to su Srbi, svi ostali za DPS.
    Kuda se kreces ti, po zgradi Vlade?
    P r i m o r a c

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Svidja mi se cinjenica da ce neki koji su bojkotovali zadnje izbore dati glas (sansu) Pozitivnoj.
    Ja mislim da gore ne moze, a ne krijem da zivim za dan kad ce ljudi koji su prodali i debelo zaduzili ovu drzavu zavrsit u zatvor.
    Zivim!
    P r i m o r a c

  20. #120
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    samo pozitivno


  21. #121
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je makro ekonomija najvažnija, a Djukanović je naučio da kontaktira sa moćnicima (preko masonerije, Malteških vitezova, Rotšilda, Manka....MA NIJE MI BITNO-VAŽNO JE DA JE PRIMLJEN U TE KRUGOVE ( a i Knežević Atlas), a Krivokapić preko Socijalističke internacionala i Lukšič LIČNIM ŠARMOM I SIMPATIJOM KOJU JE IZAZVAO U NJEMAČKOJ odradjuju lobiranje na više nivoa, A TO JE NAJVAŽNIJE!
    Извињавам се људи,молим вас, стварно се извињавам, али ја понекад не могу да истрпим и испадам тенкре кад прокоментаришем нешто што ми толико чупа,гризе,трза и шта све не, нервне ћелије, да је то спрдња... Дај људи молим вас?! Дајте молим вас?! Дај учините нешто!?
    Намјерно Другачији...

  22. #122
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Sinoc okrenem prvi kanal, kad ono...
    sledece: Kraj programa


  23. #123
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Đukanović: Različita vremena traže različite ljude

    Evo ljudi, i sam poručuje da mu je dosta više da trebaju novi. Dosadi čovjeku da radi jedno te isto cio život.

  24. #124
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,872
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Makroekonomija . Cool. I ja sam ih uvijek smatrao makroima, a sve nas zajedno *urvama koje koriste po sopstvenom nahođenju. Mene više brine to što mora cijeli javni život Crne Gore (osim onog zvaničnog dijela, mada je on nebitan. Svega tri grane vlasti, šta je to) da lobira da se ne Solana ugasi kako bi jedan čovjek od 800 000€ napravio 260 miliona. Samo malo da protresemo ove naše bizmismene, eto pola para za sve naše infrastrukturne projekte.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #125
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam neki osjecaj da ce ako se Milo smijeni na ove izbore i ako DPS predje u opoziciju, a opozicija preuzme Vladu, da ce poslije 4 godine nove vlasti narod kukat da im se Milo vrati. DPS mora izgubit (ako ne na ove, onda na sledece izbore), narod se prezasitio jednih te istih ljudi, ali sam siguran da ce bit takav brlog kad danasnja opozicija bude vladala da ce se svima vrlo brzo stuzit od njih.

    P.S. Zivotni standard nikakva vlast ne moze da podigne, jer je ovakav standard svudje u region.

Page 5 of 64 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  2. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  3. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •