Results 1 to 16 of 16

Thread: Kada ce biti vishe dostupan ADSL u Maslinama PG naselje???

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica/Masline
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Kada ce biti vishe dostupan ADSL u Maslinama PG naselje???

    DAkle pitanje je postavljeno,do kad najkasnije???

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M3
    DAkle pitanje je postavljeno,do kad najkasnije???
    Molimo vas da kontaktirate podrsku za ADSL kako bi provjerili da li na vasoj telefonskoj centrali postoje mogucnosti uvodjenja ADSL-a.
    U I fazi implementacije ADSL u CG, konkretno u Maslinama nije bilo moguce instalirati ADSL, sada je to moguce u dijelu Maslina.
    Najbolja provjera (jer nemamo informaciju na koju ste tel.centralu prikaceni) statusa vaseg moguceg zahtjeva jeste besplatan poziv na 080 080 080.
    Last edited by helpdesk; 17-08-05 at 16:17.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    helpdesk bez uvrede, ali on ima toliko pameti da je uradio on-line provjeru da li je moguce kod njega uvesti ADSL, i ne vjerujem da bi pri cistoj svijesti postavio pitanje a da nije siguran da kod njega ne moze da se uvede
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    helpdesk bez uvrede, ali on ima toliko pameti da je uradio on-line provjeru da li je moguce kod njega uvesti ADSL, i ne vjerujem da bi pri cistoj svijesti postavio pitanje a da nije siguran da kod njega ne moze da se uvede
    Naravno da nema uvrede . Da bi mogli pomoci korisniku u ovom slucaju treba da znamo njegov telefonski broj na koji zeli da uvede ADSL (oblik takve informacije nije za public forum, moze da prodje na pm, e-mailom ili pozivom ka podrsci) da bi smo provjerili da li tel.centrala na kojoj se nalazi korisnik ima tehnicke mogucnosti za uvodjenje ADSL-a. Ukoliko pak nema tehnicke mogucnosti onda treba da se provjerimo kada se ocekuje na toj telefonskoj centrali stvaranje tehnicke mogucnosti za uvodjenje ADSL.

    Inace, korisnik kada se prijavi za ADSL (web, telefon, dolaskom u prostorije prodaje) ukoliko u prvom momentu ne postoje tehnicki uslovi za uvodjenje ADSL-a kod korisnika Zahtjev se ne odbija, baca u kantu vec, cim se steknu tehnicki uslovi odgovarajuca sluzba obavjestava korisnika na osnovu podesenog Zahtjeva (ciji se status sada izmijenio) i provjerava da li je korisnik i dalje zainteresovan, pruza mu dodatne informacije, organizuje se instalacija,... Naravno, korisnik uvijek moze da se interesuje o statusu svog Zahtjeva .
    Last edited by helpdesk; 17-08-05 at 22:50.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica/Masline
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Haha pa naravno da znam on-line proveru i zvao sam telefonom i reklu si mi da trenutno nije dostupno na nasoj centrali u Maslinama .Ali pitao sam kada se na nasoj 646 centrali na Ibricevini ocekuje podrska za ADSL?
    JA sam se prijavio na site-u ,ali znaci josh mi nisu odgovorili kad i sto xce da bude....i opet pitam fino kad se konkretno ocekuje podrska ADSL-a u MAslinama?
    Poz...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M3
    Haha pa naravno da znam on-line proveru i zvao sam telefonom i reklu si mi da trenutno nije dostupno na nasoj centrali u Maslinama .Ali pitao sam kada se na nasoj 646 centrali na Ibricevini ocekuje podrska za ADSL?
    JA sam se prijavio na site-u ,ali znaci josh mi nisu odgovorili kad i sto xce da bude....i opet pitam fino kad se konkretno ocekuje podrska ADSL-a u MAslinama?
    Poz...
    Na pomenutoj lokaciji (646-xxx) se ne ucekuje postavljanje opreme za ADSL u narednim mjesecima. O eventulanom postavljanju opreme na pomenutoj lakaciji kao sto smo naveli i u pedhodnom postu bice te obavijesteni (informacije iz Zahtjeva).

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A za brojeve koji pocinju sa 31 10 xx, tj. Gornja Gorica? Ni kod nas se ne namjerava u narednim mjesecima?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk
    Na pomenutoj lokaciji (646-xxx) se ne ucekuje postavljanje opreme za ADSL u narednim mjesecima. O eventulanom postavljanju opreme na pomenutoj lakaciji kao sto smo naveli i u pedhodnom postu bice te obavijesteni (informacije iz Zahtjeva).
    Uz svo duzno i "neduzno" poshtovanje, neka su(ste) samo zdra'o... (Telekom), ochigledno se cheka da se prijavi dovoljan broj ljudi od kojih bi se naplatilo postavljanje te "starwars" opreme.. i te fore...! Jel da?!

    Treba mi (korisnici) da vama platimo da bi mogli kod vas pare da troshimo..?!?!?!?!?!?!!?!? hahahahahaahahaha

    E ovoga nije bilo od kad je prase rep iskrivilo.. mada naravno, tako je to kad znash da marva nema dje drugo da ode...

    Prijavio sam se ima "ta zeman" i naravno, dobro je to... (mali broj korisnika, nesplativo,itd, itd...), a poshto se ima monopol i moze im bit, chemu takva neisplativa investicija, je li?.., ...e pa jes da ih necu narochito nagrdit, ali ako se ikad pojave i instaliraju to.., imam chudan osjecaj, zapravo, sasvim sam siguran, da ja tada necu imat "tehnichkih mogucnosti"... a platicu bilo kome i duplo vishe chak i od Telekomovih pljachki, ..wire ili bez.., ali nece me zajebavat i shishat razni... (da napomenem, ISDN na toj lokaciji radi perfektno, tako da nije u pitanju prepotopska centrala)

    No dobro, nije ga nichija do zore gorela.. a prije ili kasnije, na ovaj ili onaj nachin, pojavice se konkurencija, o qq shto ce da vam se desi..

  9. #9
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    639
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Tz - 0fucAnI

    Kad ce wirless ? ali i u pg-preko morache,mislim svudje ??

    p0zdraw . . . .

    ____________________
    ::::::::::::::::
    < TeamZone.0fucAnI > < Tz > 4 e V r

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica/Masline
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A ovo je strvarno bezobrazluk,evo 2 mjeseca od kad je poceo ADSL i oni josh nemaju namrjeru da ubace prkljucak na nasoj centrali...jao....A cudo li je Srbija ebote,a + im je i jeftiniji ADSL...sprdnja stvarno :mad:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Ako pod "srbija" racunas pola beograda, onda OK. Nema mnogo centrala koje podrzavaju ADSL, ali zato POSTOJI konkurencija, tj. trziste, pa su cijene povoljne!

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica/Masline
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sale
    Ako pod "srbija" racunas pola beograda, onda OK. Nema mnogo centrala koje podrzavaju ADSL, ali zato POSTOJI konkurencija, tj. trziste, pa su cijene povoljne!
    Dovoljno...konkurencija je chudo...a ovi lopovi kod nas samo deru i deru...pixx

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Nemojte da citirate prethodne poruke. Hvala.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica/Masline
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobro recio mi onda zasto sluzi Quote ???

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Da citiras djelove ili cijelu poruku, ali kada ima nekoliko drugih izmedju... ili jednostavno stavis

    @nick

    @M3

  16. #16
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada ce biti moguc ADSL u Gornjoj Gorici, brojevi sto pocinju sa 262?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Rijec, dvije...
    By S_K_I_N_H_E_A_D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 87
    Last Post: 26-05-04, 09:09
  2. Smesni slucajevi kada su zrtve poginule ili ranjene
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 03-04-04, 14:51
  3. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33
  4. Ahmed Deedat o...
    By Kralj_Tvrtko in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-04, 18:56
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •