Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Racuni

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Racuni

    Kratko pitanjce. zasto mi racuni dolaze 14og u mjesecu ? znam da mogu poci do poste i uzeti duplikat, ali bilo bi fino kad bi dolazili nesto ranije da ne razmisljam oce li doci 15tog pa da se zakasni za mo club popuste.

    pozdrav i hvala na odgovorima.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan
    Kratko pitanjce. zasto mi racuni dolaze 14og u mjesecu ? znam da mogu poci do poste i uzeti duplikat, ali bilo bi fino kad bi dolazili nesto ranije da ne razmisljam oce li doci 15tog pa da se zakasni za mo club popuste.

    pozdrav i hvala na odgovorima.
    Nisi naznačio na čije račune se ovo odnosi?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa koristim i 067 i 069 post paid a za PM mi dolazi racun 13tog a za monet 14tog
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    835
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja bi stvarno volio da mi racun dodje bar do 10. u mjesecu.
    Ovako dodje ili 14 ili 15.
    Aj da zivim u neke cuke,pa da shvatim.
    Kome se treba obratiti? Monet je u pitanju....

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan
    pa koristim i 067 i 069 post paid a za PM mi dolazi racun 13tog a za monet 14tog
    Promonte je najmanje kriv što se korisnik dovodi u nezavidnu situaciju da mu je rok za plaćanje 15-ti
    a poštar mu račun donese 14-og a ne rijetko i posle 15-og u mjesecu.



    A ko je poštar u tvojoj ulici

  6. #6
    Goran69 Guest

    Default

    Gorski.... kunem ti se nijesmo ni mi krivi :hammer: :hammer:

  7. #7
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan
    Kratko pitanjce. zasto mi racuni dolaze 14og u mjesecu ? znam da mogu poci do poste i uzeti duplikat, ali bilo bi fino kad bi dolazili nesto ranije da ne razmisljam oce li doci 15tog pa da se zakasni za mo club popuste.

    pozdrav i hvala na odgovorima.
    Bojane,
    Monet vec 3-eg u mjesecu predaje posti racune za Post Paid korisnike. Sto ce reci da bi oni najkasnije do 7 trebali da su u posti kod korisnika. Posta Crne Gore na zalost nije toliko expeditivna pa se desava da dodju i posle 15-og

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako korisnik mora da plati racun do 15-tog u mjesecu a to nije u mogucnosti(zbog racuna koji nije stigao a sam tome nije kriv) onda bi valjda trebalo da se Promonte i Monet postaraju da se to promijeni. Ako Posta nije u stanju da isporuci racune za tih 5 dana(koliko bi trebalo) onda bi mogli naci nekoga ko je sposoban to da uradi...

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Tacno! Svakom radniku da se daju racuni ljudi iz njegove zgrade/komsiluka/kvarta i neka fino podijele. Usput popiju po kaficu i rakijicu i banja, sto fali :P
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    djbojane to nije ni do Promontea ni do Moneta vec do Poste Crne Gore. Isti problem imam ja (moja porodica) jer je nas redovni postar na bolovanje pa nam racuni ili dodju oko 20tog ili uopste ne dolaze sto je slucaj u zadnja 3 mjeseca (nebitno da li su racuni za struju,teelfon i slicno...). Na svakom racunu placas manipulativne troskove, ercimo za fixni telefon su 26 centi cini mi se, i ti odes i zalis se kako ti ne dolaze racuni i ona teta ce tamo da ti kaze kako nisu oni krivi sto su postari na odmore i na bolovanja. E sad jedino rjesenje bi bilo da Promonte, Monet i ostali raskinu ugovore sa postom o distribuciji racuna i da potpisu ugovor sa nekim drugim, samo problem je sa kim potpisati kad nema nijedan privatnik da to radi?
    Biznismeni eto vam sansa za preduzece
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nebi bilo loshe da mogu sam da isprintam racun preko interneta i podjem u postu i regulisem racun
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan
    nebi bilo loshe da mogu sam da isprintam racun preko interneta i podjem u postu i regulisem racun
    Podjes u postu i oni ti svakako tamo daju duplikat racuna koji platis na licu mjesta.

    Ne trosis papir, toner, stampac ...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Ne znam za PM, ali monet po zavrsetku obracunskog perioda salje SMS sa obavjestenjem koliki je racun za taj period. Svako ko ima e-banking moze racun da plati bez odlaska u postu/banku. I ako ne dobijete racun u svakoj posti mozete da dobijete nesto sto lici na duplikat racuna ili u Monet centru (za PG je to Planeta telekom ili u ul Slobode) i dobijete 'pravi' duplikat racuna. Obicno koristim ovo prvo. Cak razmisljam da otkazem dostavljanje racuna, da ne zamaram postara...

  14. #14
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by Goran69
    Bojane,
    Monet vec 3-eg u mjesecu predaje posti racune za Post Paid korisnike. Sto ce reci da bi oni najkasnije do 7 trebali da su u posti kod korisnika. Posta Crne Gore na zalost nije toliko expeditivna pa se desava da dodju i posle 15-og
    Ista je situacija sa Promonte-om, zašto i zbog čega to rade (mislim na kašnjenje distribucije računa o9d strane PTT-a), ne znam.
    Last edited by Gorski; 15-08-05 at 10:41.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci ovako meni monet salje SMS treceg u mjesecu recimo ja odem do poste uplatim koliko mi pise u SMSu, a meni racun dodje 14tog, dal ce na racunu pisati da sam ja regulisao svoje obaveze ?
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  16. #16
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nece valjda jer se obracun vrsi prvog u mjesecu...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Meni kad stigne poruka od Moneta u kojoj je naznachen rachun za prethodni mjesec, ja podjem istog, ili narednog dana u Monet prostorije, platim rachun i miran sam...

    A inache mi rachuni stizhu svi do 6-7. u mjesecu, samo mi je prethodni mjesec malo kasnio i stigao 10.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  18. #18
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale
    Ne znam za PM, ali monet po zavrsetku obracunskog perioda salje SMS sa obavjestenjem koliki je racun za taj period. Svako ko ima e-banking moze racun da plati bez odlaska u postu/banku. I ako ne dobijete racun u svakoj posti mozete da dobijete nesto sto lici na duplikat racuna ili u Monet centru (za PG je to Planeta telekom ili u ul Slobode) i dobijete 'pravi' duplikat racuna. Obicno koristim ovo prvo. Cak razmisljam da otkazem dostavljanje racuna, da ne zamaram postara...
    Jeste, ali košta i to zadovoljstvo zvano e-banking...

  19. #19
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan
    znaci ovako meni monet salje SMS treceg u mjesecu recimo ja odem do poste uplatim koliko mi pise u SMSu, a meni racun dodje 14tog, dal ce na racunu pisati da sam ja regulisao svoje obaveze ?
    Naravno da nece jer se oni stampaju 1-og.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69
    Naravno da nece jer se oni stampaju 1-og.
    vala bi ga onda za 14 dana koliko ga ja cekam mogli raznijeti pa da sam bilo gdje u evropi a ne tu gdje sam.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan
    znaci ovako meni monet salje SMS treceg u mjesecu recimo ja odem do poste uplatim koliko mi pise u SMSu, a meni racun dodje 14tog, dal ce na racunu pisati da sam ja regulisao svoje obaveze ?
    Zar je bitno, izmirio si svoje obaveze?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    juce (05.10.05) podjoh do poste, i vratih se NE PLACENOG RACUNA, zasto nesto do baze u nk nije jos doslo od baze u PG ?????? nevjerovatno. ! i + sto me sluzbenica gledala u stilu "koji sam vrag dosao da placam racun kad to jos nesto nije leglo" ??? da se oce oglasit neki predstavnik telekoma ili poste na forum povodom ovoga...
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan
    znaci ovako meni monet salje SMS treceg u mjesecu recimo ja odem do poste uplatim koliko mi pise u SMSu, a meni racun dodje 14tog, dal ce na racunu pisati da sam ja regulisao svoje obaveze ?
    Nece Bojane. Je rmonet prvog u mjesecu odstampa racune, a sad se javlja problem kod Poste Crne Gore, koja svoj dio posla ne izmiruje kako teba. Postari kasne sa dostavom racuna, tako da ti platis svoj racun 3 u mjesecu, ali ce na racunu jos uvijek stojati kao da ga nijesi platio. I budi srecan ako ti na narednom ne bude stojalo da ga i dalje nijesi platio, jer nekad se javlja problem azurnosti u rasknjizavanju. Doduse to je problem kod Telekoma CG vec godinama, kod moneta ne bi trebalo da ima takvih problema.
    Ti bi trebao sa svojim postarom da porazgovaras zasto ti racun dolazi tek 14tog iako ih posta distribuira vec 1 ili 2 u mjesecu
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default Promonte

    Danas 06.10 došao mi je račun od Promontea....
    Da vidimo "nasu mrezu"
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Nece Bojane. Je rmonet prvog u mjesecu odstampa racune, a sad se javlja problem kod Poste Crne Gore, koja svoj dio posla ne izmiruje kako teba. Postari kasne sa dostavom racuna, tako da ti platis svoj racun 3 u mjesecu, ali ce na racunu jos uvijek stojati kao da ga nijesi platio. I budi srecan ako ti na narednom ne bude stojalo da ga i dalje nijesi platio, jer nekad se javlja problem azurnosti u rasknjizavanju. Doduse to je problem kod Telekoma CG vec godinama, kod moneta ne bi trebalo da ima takvih problema.
    Ti bi trebao sa svojim postarom da porazgovaras zasto ti racun dolazi tek 14tog iako ih posta distribuira vec 1 ili 2 u mjesecu
    bolje bi bilo da si se skoncentrisao na zadnji moj post nego na taj sa pocetka price. posto je to vec apsolvirano.

    dakle ponavljam. necu da cekam vise racun, jer mi popusti idu tek od 15tog ocu da platim na vrijeme recimo 4tog ili 5tog u mjesecu i da imam MO club regularno a ne tek od 15tog.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Internet prevare-veliki telefonski racuni
    By Djetic in forum Internet
    Replies: 46
    Last Post: 12-07-05, 17:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •