Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 26

Thread: Bendovi i pjevaci za svadbe, veselja, lokale - preporuke i upozorenja

  1. #1
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Lightbulb Bendovi i pjevaci za svadbe, veselja, lokale - preporuke i upozorenja

    Otvaram ovu temu jer sam uslijed neinformisanosti imala jako lose iskustvo sa angazmanom jednog lokalnog benda.

    Ne bih voljela da i drugi prodju kao ja pa evo za sada upozoravam ljude da za svadbu ne uzimaju bend ''Prijatelji''.
    Da bi izbjegli sintisajzer, kafanske tuzbalice i teske narodnjake odlucismo da odvojimo mnogo vise novca i angazujemo njih.
    Sve sto smo htjeli da izbjegnemo, ustvari smo dobili.
    Kad angazujete Prijatelje, oni vam dovedu neke druge pjevace koji nemaju pojma sta ste se dogovarali i sviraju nesto svoje,
    a Prijatelji samo sjede i piju. Tek kad im se skrene paznja, ustanu, otpile dvije tri tuzne pjesme i opet se vrate za sto.

    Ne znam kakvi su kao ljudi, ne zelim da sudim o tome, vjerovatno ok, ali kao profesionalci su, meni bar, nula.

    Evo ukratko mog iskustva koje sam opisala na drugoj temi

    Ljudi, nemojte da se prevarite da uzmete ovaj bend za najvazniji dan!
    Uzeli su ogromne pare, svirali su samo 5-6 pjesama pred kraj svadbe i to neke smor zivi, da smo ih na kraju zamolili da odu jer cemo pustiti CD.
    Htjeli smo poznate starogradske pjesme, lijepu izvornu muziku, ali dovoljno zivahnu da digne ljude na noge. Nista od dogovorenog nisu ispunili.
    Nisu mi dozvolili da im dam spisak pjesama koje bih htjela da sviraju pod izgovorom da ''ne treba ja da ih ucim poslu jer su oni iskusni sa svadbama''.
    Darko je pri ''dogovoru'' cak napomenuo kako mu je ''muka od mladih koje imaju sve neke spiskove...''

    Doveli su drugi bend koji je svirao umjesto njih, ali sve vrijeme neke tuzbalice. Oni su, doduse, odlicno pjevali, ali kako se nismo sa njima dogovarali, vec sa ''Prijateljima'', tj. Darkom, nisu znali sta zelimo i pjevali su neke pjesme 'boze sacuvaj'', vise za sahrane nego za svadbe.
    Tek kad sam im skrenula paznju da prestanu sa zalopojkama oni su poceli malo zivlje, ali bilo je kasno - polovina ljudi je otisla sa svadbe.

    --Prijatelji-- su sve vrijeme presjedjeli izvan lokala i pili pice. Uzimaju pare samo na kvazi reputaciju, ali NIKAKO ih ne preporucujem.

    Ovo pisem jer bih voljela da je i meni neko skrenuo paznju prije nego sto mi je ostao gorak ukus i ruzno sjecanje na najljepsi dan.
    Muzika je jako vazna na svadbi jer cini veselje. Tako da dobro obratite paznju pri izboru benda.

    Neka ova tema bude mjesto gdje cete preporuciti muzicare ili upozoriti ljude da se ne prevare jer su ipak vazni dani i velike pare u pitanju.
    Last edited by Kliker17; 07-09-12 at 13:45. Reason: Da ublazim malo, pregruba sam bila.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlična tema za razgovor. O ovome se da raspravljati dugo i široko...
    Samo još kaži da si platila ugovorenu cifru!!!!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,955
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    tako bi i ja za mladom što se udade i mladoženjom što se zamače šalu na stranu, centa im ne bi dala, no taman to što su pojeli i popili
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #4
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Atlas bend je dobar sto se tice ovih svadbi i to, prisustvovao sam jednoj svadbi koju su oni radili a i cuh od nekih da ih hvale da su dobri i za saradnju, za ostale ne znam

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Čudi me to od "Prijatelja" jer ih hvale na sva zvona... Nego kao naš narod, čim se malo uzdignu odma misle da mogu da rade šta oće...
    #fakenews

  6. #6
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Akademija iz Bara čini mi se, odlični. Doduše, ne sviraju standardnu svadbenu muziku, ali ko voli malo "alternativnije" svadbe, preporuka.

    Crveno i crno takođe dobri.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  7. #7
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Čudi me to od "Prijatelja" jer ih hvale na sva zvona... Nego kao naš narod, čim se malo uzdignu odma misle da mogu da rade šta oće...
    Oni odlično sviraju, slušala sam ih na ''Salašu'' i zato ih odabrala.
    Mada i te noći je gazda morao da ide do njihovog stola da im traži da sviraju jer su pravili ogromne pauze.
    Trebao je to tada da mi bude alarm, ali sam se nadala da će ipak ispasti profesionalci.

    ___________

    Preporuka: Anes! Odlično pjeva i zna mnogo pjesama i što je najvažnije ispoštuje sve želje gostiju.
    Last edited by Kliker17; 07-09-12 at 13:47.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  8. #8
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvini, pretjerala si…. Da nisam bila na svadbi, ako mislimo na istu – restoran u Sportskom centru, pa da ti prodje sve ovo… Ne na toj, nego na jos minimum 3 na kojima su oni svirali. I kad sam vidjela da su angazovani, znala sam da ce biti super atmosfera, sto se i desilo. A nisi ni djelovala razocarano taj dan!!! Slucajno naidjoh na tvoju temu, i mogu samo da zakljucim, da ako imas nesto licno protiv momaka, to rijesis na drugi nacin. U tvom tekstu mogu samo da vidim kontradiktornu pricu, koja nema veze s vezom… Prvo kazes da je bend koji su Prijatelji angazovali, citiram ‘’ Doveli su drugi bend koji je svirao umjesto njih, ali sve vrijeme neke tuzbalice. Oni su, doduse, odlicno pjevali, ali kako se nismo sa njima dogovarali, vec sa ''Prijateljima'', tj. Darkom, nisu znali sta zelimo i pjevali su neke pjesme 'boze sacuvaj'', vise za sahrane nego za svadbe.’’ A na kraju je tvoja preporuka Anes Delic… Pa isti taj bend koji je pjevao pjesme, kako ti kazes ‘’boze sacuvaj’’ je Anesov bend.
    Druga stvar… ‘’ odlucismo da odvojimo mnogo vise novca i angazujemo njih.’’ Koliko je to novca, s obzirom da od svih bendova uzimaju najmanje para, bar u to sam se licno uvjerila.
    Trece… ‘’ oni vam dovedu neke druge pjevace koji nemaju pojma sta ste se dogovarali i sviraju nesto svoje,’’ Jedna muzika ne moze da iznese cijelu svadbu sama, a kako bi se izbjegla muzika sa CD-a, osim u vrijeme rucka, uvijek se angazuju dvije ekipe koje rade zajedno. Tako barem oni rade svadbe, I sa time je svako ko ih angazuje upoznat na vrijeme. A ti si sigurno bila upoznata, ako si ugovarala svadbu, i pristala na to. Tako da nemoj da se bunis i da iznosis neistine. Repertoar uglavnom diktiraju gosti svojim porudzbinama pjesama, pa mozda da napises neki post u kojem ces goste da iskritikujes? A veselje se i pravi zbog gostiju i gleda se da se njima udovolji.
    Cetvrto…. Kazes, sjedjeli su. Jesu, u vrijeme svoje pause, dok je Anes radio, istina, I ja sam vidjela. Kao I Anes u vrijeme svoje pause. Zato i postoje dva benda kako bi muzika tekla bez prestanka.

    p.s. morala sam da odreagujem, jer prvi put cujem ovakvu kritiku na njihov racun. Svako ima svojih mana, ali ti si pretjerala sa neistinama. I nije korektno da zbog licnog muzickog dozivljaja pozivas ljude da ih ne angazuju. Jer o ukusima se ne raspravlja.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ovako što se tiče preporuka, Igor Đurović i Tanja Šeter su odlični za svadbe.
    Pero Trokadero isto.
    Što se tiče ovih bendova i starogradske muzike, ATLAS i PRIJATELJI su ok.
    Ovo o čemu kliker piše ne znam, ali znam da sam bio na 2-3 svadbe i još neke manifestacije đe su oni svirali, i znam da je bilo sve extra.I to nisam bio pjan pa da ne znam o čemu pričam. Svakoga su ispoštovali, sa svim željama i dosadama... I još ko mi je dobar ono da sam se iznenadio je neki mali Marko Popović. Fino pjeva i on i ta neka što je sa njim, umiju dobru zabavu da naprave. Onda Suzana Tot i jedna mislim da joj je nekakvi nadimak Kosovka ili tako nešto isto dobre.
    No ono čemu se ja divim, jesu zvijezde tipa podgoričke koji traže za nastup po 1000e samo neka su zdravo...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,824
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    a koliko uzima Pero Trokadero?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Plaća li što Trokadero Peru što ih reklamira?

    Da ima džabe da pije ili tako nešto?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Isto tako sam bio na jednu đe je pjevala jedna od zvezda granda koju ja i ne znam, znam da je uzela oko 2.000e a pjevala je brat bratu 45minuta, i to isključivo Lepu Brenu...
    Uglavnom što se tiče ovih momaka iz Prijatelja, opet ponavljam sluša sam ih nekoliko puta, i extra su.
    Ovi drugi Atlas te se pominje isto tako.
    Eto da se opet ženim u neđelju ne znam koga bi angažova od njih dvoje.
    No možete li zamislit da jedan pjevač koji nema izdat cd i koji pjeva po CG lokala traži za pjevanje na svadbi cijelih 1.000e + 350e za harmonikaša i jednoga na klavijature te ga prati?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    a koliko uzima Pero Trokadero?
    Manje no neke PG zvijezde
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  14. #14
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cijenu diktira broj clanova grupe, vrijeme trajanja svadbe, broj gostiju, oprema.... ona obicno bude, od prilike 100 eura po clanu.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Sto se tice Anesa i koleginice, koji su pjevali umjesto ''Prijatelja'' koje smo angazovali, odlicno su pjevali i svirali, ali po sopstvenom izboru muzike, jer sa njima nijesmo razgovarali niti dogovarali posao, niti smo njima na kraju platili.

    ''Prijatelji'' sjajno pjevaju i sviraju, iz tog razloga sam ih i angazovala, ali na mojoj svadbi koja je pocela u 11:00 oni su prvi blok od pola sata-sat odsvirali tek u 15:00, a sledeci tek u 18:00.

    Ne znam kako je bilo na drugim svadbama, ali na mojoj je bilo ovako.

    Na svadbi nisam bila razocarana samo iz razloga sto sam bila sa najdrazim ljudima, sto je usluga restorana fantasticna, sto je sve ostalo bilo perfektno,
    pa nisam htjela da dozvolim sebi da upropastim dan raspravljajuci se sa muzicarima.
    I ja i mladozenja smo isli ukupno 2 puta do Anesa i trazili nesto zivlje (naravno kad se zavrsi sa narudzbinama) jer je podijum prazan i oni su nam odmah ispunili zelju,
    zato na njih nemam primjedbe jer su nakon dogovora i nasih molbi izlazili u susret.

    Zalim samo za tim sto od starta nisam dogovarala posao sa Anesom i koleginicom, jer vjerujem da bismo se razumjeli.

    Sto se ''Prijatelja'' tice, stojim iza svake svoje rijeci. Mozda sam mogla biti malo blaza sa nekim izrazima, ako neko od moderatora misli da sam pretjerala,
    moze slobodno da izbrise komentare, ali sustina ostaje:

    Placeni su bili za 8h (uz pauze 6h) sviranja, a odsvirali su jedva 2h.
    Angazovala sam ih jer sam htjela zive instrumente i svirku bez sintisajzera, bez vise od 3 svadbarske pjesme, iskljucivo izvorne, starogradske i poznate sevdalinke uz poznate pjesme Legendi, Colica, Harisa Dzinovica, Tome Zdravkovica,... (tako je tekao dogovor sa njima i to mi je obecano), nikako da ne bude sporih balada Dragane Mirkovic, Ane Bekute, Indire Radic, Stoje i kafanskih pjesama - a to nisam dobila. Nemam ja protiv ove muzike nista, cak je i slusam, ali kuci kad sjedim, za veselje i igru to nije to.

    Kao muzicari ''Prijatelji'' su odlicni i po tom pitanju bih ih svakom preporucila, ali pod uslovom da kada dogovaraju cijenu (koja nije mala)
    musterijama tacno kazu koliko para - a koliko muzike.
    Takodje, ako je praksa da uvijek dovode prateci bend, da mladenci ili gazde lokala i sa njima porazgovaraju.
    Tad ne bi bilo ovakvih nesporazuma, niti ovakvih reakcija.

    Nije mi namjera da nekome unistavam posao, ali nije lijepo ni da mi na najvaznijem danu (planiranom pola godine i jedinom nadam se u zivotu)
    koji smo zamislili kao ludi provod - niko ne igra (ne racunam 2/3 puta kad se oplelo kolo - za taj dio svaka cast Anesu)
    i da mi svi gosti kazu da je sve bilo super, ali da je muzika mogla biti malo zivlja.
    Last edited by Kliker17; 09-09-12 at 22:59.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  16. #16
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema potreba da ulazimo nas dvije u raspravu, sve sam vidjela i mislim da grijesis sto se tice vremena njihovog sviranja. Ali bas!!! A sto se repertoara tice, kao i na vecini svadbi, gosti diktiraju svojim narudzbinama. To se dogovori sa muzikom u startu, dal da sviraju po svome i dogovorenome ili da ispostuju goste. I ja sam bila prije mjesec dana na svadbi, na kojoj je pjevao jedan od poznatih bendova, koji je placen hiljadama eura, pa je svadba unistena jer su gosti sa zeljama i cestitkama sve upropastili, a organizatori se nisu sjetili da na vrijeme to zabrane.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juce sam bio na svadbi, i svirao je Balkan Bend. Odusevio se jer, bas gospodski odradise momci svoj dio posla. Svirali sve, od legenda, serhatlica do "cirilice". raspitacu se oko cijene, pa cu okaciti.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  18. #18
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Izvini, pretjerala si…. Da nisam bila na svadbi, ako mislimo na istu – restoran u Sportskom centru, pa da ti prodje sve ovo… Ne na toj, nego na jos minimum 3 na kojima su oni svirali. I kad sam vidjela da su angazovani, znala sam da ce biti super atmosfera, sto se i desilo. A nisi ni djelovala razocarano taj dan!!! Slucajno naidjoh na tvoju temu, i mogu samo da zakljucim, da ako imas nesto licno protiv momaka, to rijesis na drugi nacin. U tvom tekstu mogu samo da vidim kontradiktornu pricu, koja nema veze s vezom… Prvo kazes da je bend koji su Prijatelji angazovali, citiram ‘’ Doveli su drugi bend koji je svirao umjesto njih, ali sve vrijeme neke tuzbalice. Oni su, doduse, odlicno pjevali, ali kako se nismo sa njima dogovarali, vec sa ''Prijateljima'', tj. Darkom, nisu znali sta zelimo i pjevali su neke pjesme 'boze sacuvaj'', vise za sahrane nego za svadbe.’’ A na kraju je tvoja preporuka Anes Delic… Pa isti taj bend koji je pjevao pjesme, kako ti kazes ‘’boze sacuvaj’’ je Anesov bend.
    Druga stvar… ‘’ odlucismo da odvojimo mnogo vise novca i angazujemo njih.’’ Koliko je to novca, s obzirom da od svih bendova uzimaju najmanje para, bar u to sam se licno uvjerila.
    Trece… ‘’ oni vam dovedu neke druge pjevace koji nemaju pojma sta ste se dogovarali i sviraju nesto svoje,’’ Jedna muzika ne moze da iznese cijelu svadbu sama, a kako bi se izbjegla muzika sa CD-a, osim u vrijeme rucka, uvijek se angazuju dvije ekipe koje rade zajedno. Tako barem oni rade svadbe, I sa time je svako ko ih angazuje upoznat na vrijeme. A ti si sigurno bila upoznata, ako si ugovarala svadbu, i pristala na to. Tako da nemoj da se bunis i da iznosis neistine. Repertoar uglavnom diktiraju gosti svojim porudzbinama pjesama, pa mozda da napises neki post u kojem ces goste da iskritikujes? A veselje se i pravi zbog gostiju i gleda se da se njima udovolji.
    Cetvrto…. Kazes, sjedjeli su. Jesu, u vrijeme svoje pause, dok je Anes radio, istina, I ja sam vidjela. Kao I Anes u vrijeme svoje pause. Zato i postoje dva benda kako bi muzika tekla bez prestanka.

    p.s. morala sam da odreagujem, jer prvi put cujem ovakvu kritiku na njihov racun. Svako ima svojih mana, ali ti si pretjerala sa neistinama. I nije korektno da zbog licnog muzickog dozivljaja pozivas ljude da ih ne angazuju. Jer o ukusima se ne raspravlja.
    E pa dobro, lijepo sto smo bili na istoj svadbi, pa mogu i ja da prenesem svoje utiske.

    Sto se tice prijatelja, oni su svirali svega dva (2) puta. Ovaj broj, 2, je mozda standardna cifra koju oni praktikuju, to je vec stvar (ne)dogovora izmedju dvije "stranke". Ono sto je bitno je da vremenskom periodu, kada Prijatelji nisu nastupali i kada nije isla muzika sa diska, nastupalo je dvoje ljudi koji apsolutno nisu informisani sto treba svirati i sto treba pjevati. To je ono sto ne smije da se radi. Kazem, mozda je u pitanju neiformisanost ili los dogovor, ali ako se vec nekom daje novac sa ciljem da se svira odredjena vrsta muzike, onda taj dogovor valja ispostovati, ili barem obavjestiti zamjenu o dogvovoru, naravno ako se uospte i sjeti dogovora, sto je izgleda, malo vjerovatno.

    Ovbo ujedno i neka bude za nauk onima koji se budu upustali u organizaciju ovakvih stvari - jednostavno dati spisak pjesama koje zelite cuti i ukoliko ne ispadne valjan dogovor na samom kraju, jednostavno ne isplatiti puni iznos.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,824
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Možda sma i ja bio na tu svadbu. Koliko ljudi je ođe bilo na tu svadbu i preko foruma se prepucavaju ko je u pravu ili nije.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default


    extra su za svadbe
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  21. #21
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde kliker ne mlati, nego izbrisi ovu temu da ti se narod dodatno ne sprda, jer si dovoljno za sprdnju... pazi da ti neko ne povjeruje u ove gluposti.... tu grupu pratimo godinama, i sigurno su jedan od najboljih bendova, profesionalci u svakom smislu... vrhunski muzicari, veliki profesionalci, i najvaznije VELIKI LJUDI.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Preporuka: Anes! Odlično pjeva i zna mnogo pjesama i što je najvažnije ispoštuje sve želje gostiju.
    on je pjevao mojoj sestri na svadbi i mogu ti reći da je FENOMENALNO odradio svoj posa'..i on i koleginica mu...
    bratu je prije 10-ak dana pjevao Goran Stjepčević koji je fantastičan (mada, mnogo bolje mu leže zabavnjaci, nego narodnjaci), al' koleginicu koja je s njim, što se mene tiče, neka ostavi doma, ili za stolom da jede i cirka, pa neka reče da je s mladine strane...

    Moram pofaliti Gorana, koji se poslije spiska 'želja', konsultovao s bratom mi i snahom, da li im iste odgovaraju...
    Last edited by KRKNA; 10-09-12 at 17:44.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  23. #23
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikulica View Post
    ajde kliker ne mlati, nego izbrisi ovu temu da ti se narod dodatno ne sprda, jer si dovoljno za sprdnju... pazi da ti neko ne povjeruje u ove gluposti.... tu grupu pratimo godinama, i sigurno su jedan od najboljih bendova, profesionalci u svakom smislu... vrhunski muzicari, veliki profesionalci, i najvaznije VELIKI LJUDI.
    Svako svoje mišljenje ima i valjda je dozvoljeno da ga iznese.
    Poštujem i ja vaše mišljenje.
    Moje je ovakvo.
    Last edited by Kliker17; 11-09-12 at 09:56.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je bila Maja Odzaklijevska.. Sto znam, onako...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muzika za svadbe-proslave. Uzivo svirka bez koriscenja matrica, to nije bend nego Orkestar Dobri Momci.Vise puta bio sam gost dje gostuju, i moram podijeliti javno njihov kvaliet. www.muzikazasvadbe.me

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem muzika za lokale,svadbe i sl.
    By M.V: in forum Ostali oglasi
    Replies: 92
    Last Post: 21-05-14, 22:52
  2. Dje vam se najvise svidja da slavite svadbe,rodjendane i druga veselja?:)
    By Noka in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 16
    Last Post: 11-06-12, 12:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •