Page 4 of 72 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 76 to 100 of 1777

Thread: Metal-muzika u kojoj je satkana moc

  1. #76
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MILO MI JE DA NALETIM NA FANOVE PROGRESSIVE-A, POSTO MI JE TA MUZIKA GOTOVO PRERASLA U FILOZOFIJU. I JA SAM STARI FA THERIONA, I KAD SAM POCEO DA IH SLUSHAM, GOTOVO NIKO NIJE CUO ZA NJIH + ST. GERMAIN, KOLIKO IMASH GODINA I OD KAD IH SLUSHASH 8) ?
    ...

  2. #77
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default METAL?

    Metal muzika, kao i sve druge vrste muzike (osim new age/atm. gothic), ima promasaja. Medjutim, UMJETNICKI metal bendovi su:

    **THERION**
    **LACRIMOSA**
    **PARADISE LOST**
    **THE GATHERING**

    ZASTO?

    Naravno zato sto canovi navedenih grupa slusaju KLASIKU, PINK FLOYD I DCD.

    Ima tu jos par grupa...nego ko ce kucat...

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi put sam ih cuo prije 6 godina a aktivnije poceo slusati prije 4 godine (izlaskom albuma Degial), a moje godine su nebitne, nemam ih puno

  4. #79
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Taj pravac se i dalje ignorishe koliko se meni chini. Razlog za takvo neshto je ta okolina u kojoj odrastamo. Ta se pricha o Heavy Metal-u (da ne spominjem Death ili Doom) prenosi sa koljena na koljeno maloj deci "A slushaj sinko moj , to ti je losha muzika i loshi ljudi za uzor , oni se drogiraju, smrde , pjevaju o djavolu ,spaljuju crkve i... Nego da ti baka smuti jedan puding...". I shta ce dijete nego kad udje u razgovor o metal muzici sa takvom slikom koju su mu njegovi najdrazi prikazali , svashta reci za tu muziku a da pritom nije chuo nijednu pesmu vezanu za taj pravac.Pritom velika je popularnost nashe muzike ,koju vecina stanovnishtva slusha tako da ta osoba je pod velikim uticajem okoline.I to nije samo za muziku vezano , nego i za mnoge druge stvari (ako neko ima drugaciju frizuru nego obichno nashta su navikli ljudi odavde, ako se neko drugachije oblachi...) 'ebem ga ali tak'i smo i shta se tu moze.
    Ja za sebe mogu da kazem da su ti narodnjaci imali uticaj na mene , jer do prije 5 godina nisam sebe mogao zamisliti kako mogu slushati Cecu , Shaka i sl. Da li sam "podpao" po uticaj okoline , ili su se moji ukusi za muziku prosirili , ali danas slusham swe od Cece , Merlina ,Viki... , preko Madonne , Eminema, i sl do Death-a , Iced Eartha , Theatre of Tragedy-a... ) Rep , pop , techno , metal...swe mogu svariti.Postoje bendovi koje ne volim naravno , nisam od ljudi koji misle da vole metal muziku ,kazu im je svaki metal bend wrh.Ono "nema veze samo da je metal". To je glupost...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  5. #80
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UndertoW
    Ljudi jeli ko cuo za Tool
    -new metal
    :?:
    Tool je dobra grupa , zanimljiva i to mi se dopada kod njih.
    Mozda su malo previshe extremni za moj ukus (ako nisi bio u prilici da pogledash
    neki spot njihov obavezno nadji). Ne volim chesto da ih slusham ali ok su bend.

    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Quote Originally Posted by bubby[Y
    ]Rafailo, sad cu ti rec`:

    Sama si sebi odgovorila na to pitanje.U metalu ne postoji nishta loshe, apsolutno nishta.Ljudi ga se samo vremenom zasite,zar ne?

    Opet, jedan dio njega ostane u svima nama koji smo ga slushali.Moze da se kaze da ostaje dio moci )

    Npr..My Dying Bride, Type O Negative...Maideni,naravno.
    Ako neko moze da se zasiti metala onda on nikada nije bio pravi fan. To je za mene jednostavno nemoguce :shock: :shock:
    Koliko ti imash godina? Ti bi onda cijelog zivota , negde u sedamdesetim sa shtakama
    prelazio ulicu i slushao Cannibalse? U svemu treba biti umjeren. I sve dosadi jednog dana...

    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Lennoxe...sta mislis, da li ovi ljudi iz Cannibal Cropse-a kad su doma siluju nevinu djecu uzarenim siljcima?!?! U svim njihovim tekstovima prisutna je velika kolicina crnog humora,ironije.....Ko sto si sam reko, ljude koji slusaju ovakvu muziku ne mozes shvatiti niti podrzati. Da shvatis sustinu muzike promijenio bi misljenje. Niko nije pocinjo od CC nego su svi prvo slusali maidene,metallicu...treba vremena da se sve to shvati,da uocis poruku. A to sto si iznjeo tvoje misljenje je sasvim OK. Zato i postoje ovi forumi da bi se vidjelo ko ti sta misli.
    St Germaine....kazes "Nije losa metal muzika, loshi su metalci". Pa zar metal muziku ne cine metalci?! Kako bi ona postojala da nema metalaca?! I ovi sto 'prave' metal muziku su metalci. Nisam bas najbolje razumio ovu tvoju 'izreku'(?!).
    Ti mislish da je ok da djeca koja su u godinama formiranja licnosti slushaju bendove poput CC-a , i tekstove takve. Mada CC nije nishta u poredjenju sa Deicide-om koji pljuju Hrista u svakoj pjesmi (ono u stilu greota da ga izostavimo). Volim metal muziku da slusham kao i mnoge druge pravce (rep , pop , chak i tehno) ali takvi nazovi bendovi nisu nimalo zanimljivi ne samo meni , nego vecini. I cak ako neko zeli da slusha metal muziku zar mislish da ce mu se prije dopasti da mu dash CD od CC-a , ili na primer Therion-a ili Nightwish-a? Razmisli malo...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  6. #81
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Re: METAL?

    Quote Originally Posted by spiritchaser
    Metal muzika, kao i sve druge vrste muzike (osim new age/atm. gothic), ima promasaja. Medjutim, UMJETNICKI metal bendovi su:

    **THERION**
    **LACRIMOSA**
    **PARADISE LOST**
    **THE GATHERING**

    ZASTO?

    Naravno zato sto canovi navedenih grupa slusaju KLASIKU, PINK FLOYD I DCD.

    Ima tu jos par grupa...nego ko ce kucat...
    Izostavio si NIGHTWISH koji je jako dobar (i mojoj majci bi se svidio ), za moj ukus bolji za komad od THERIONA , THEATRE OF TRAGEDY koji ima album AEGIS za koji mislim da je neshto najljepshe shto sam chuo ikad u zivotu , novi bend LULLACRY , LANA LANE, LIV KRISTINE (ex Theatre of Tragedy) (pjesma In the heart of Julie je loodilo)...
    Ewo par sajtova tih bendova (gde devojka je glavni vokal inache)

    http://www.megatherion.com/

    http://www.nightwish.com/

    http://www.theatreoftragedy.com/

    http://www.livkristine.com/

    http://www.lullacry.com/
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  7. #82
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izostavio si NIGHTWISH koji je jako dobar (i mojoj majci bi se svidio ), za moj ukus bolji za komad od THERIONA , THEATRE OF TRAGEDY koji ima album AEGIS za koji mislim da je neshto najljepshe shto sam chuo ikad u zivotu , novi bend LULLACRY , LANA LANE, LIV KRISTINE (ex Theatre of Tragedy) (pjesma In the heart of Julie je loodilo)...
    Ewo par sajtova tih bendova (gde devojka je glavni vokal inache)
    Nightwish je grupa za koju mozes da kazes da imaju 4 pjesme. To je najmonotoniji bend koji postoji. Tarja je stvarno jedan fenomenalan vokal, to se ne moze poreci. Isti je slucaj sa Theater of Tragedy, koji na tom albumu Aegis imaju samo dvije dobre pjesme Cassandra i Venus, a koje imaju samo melodicne refrene, a aranzman tih pjesama je ocajan, nema specificnih prelaza, solaza...previse monotono. LACRIMOSA je majka za njih. Preporucujem njihov zadnji album ECHOS...a Liv Kristine je karakteristican vokal i zbog toga mi se svidja...i njen solo album nije los jer je muziku pisao NICK HOLMES iz Paradise Lost-a.
    ... In our vain pursuit of life for ones own end,
    will this crooked path ever cease to end ...

    Anywhere Out Of The World by DCD

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seTh
    Quote Originally Posted by UndertoW
    Ljudi jeli ko cuo za Tool
    -new metal
    :?:
    Tool je dobra grupa , zanimljiva i to mi se dopada kod njih.
    Mozda su malo previshe extremni za moj ukus (ako nisi bio u prilici da pogledash
    neki spot njihov obavezno nadji). Ne volim chesto da ih slusham ali ok su bend.
    Pogledao sam vecinu njihovih spotova i totalno su prepoznatlivi(to mi se svidja),a inache su spotovi bolesni(i to mi se svidja )
    ...sve u svemu pronasao sam "moc" koja je satkana u njima :wink:
    Open your minD

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za mene ,kao metal amatera therion je skrozzzz vrh. prosto uzdize i baca u euforiju . namrtvo ali namrtvo su jaki.
    nightwish je takodje fenomenalan bend...

  10. #85
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    stvar ukusa...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam ja 2 albuma od Tool-a jedan je bas po tvom nicku Undertow . Taj album sam dobio na poklon u 3 razred

  12. #87
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Therion - Crowning of Atlantis !!

    ...In the Crowning of Atlantis
    Memories will rise from the hidden stream of consciousness
    Up to the surface of the sea.
    Atlantis bear once again the Crown of Drakon
    To Agharti
    Zodee-en ten Par-geh
    Sod-ar teh Buh-zod-deh
    Har-geh Ah-na-na-he
    In the Crowning of Atlantis
    Ecstasies will rise from the deepest depth of consciousness
    Up to the surface of the sea.
    Atlantis bear once again the Crown of Pan
    To Arcady...
    ... In our vain pursuit of life for ones own end,
    will this crooked path ever cease to end ...

    Anywhere Out Of The World by DCD

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St Germain
    imam ja 2 albuma od Tool-a jedan je bas po tvom nicku Undertow . Taj album sam dobio na poklon u 3 razred
    Valja se 8) ,ja imam svih 5 albuma
    Open your minD

  14. #89
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seTh

    Koliko ti imash godina? Ti bi onda cijelog zivota , negde u sedamdesetim sa shtakama
    prelazio ulicu i slushao Cannibalse? U svemu treba biti umjeren. I sve dosadi jednog dana...


    Ti mislish da je ok da djeca koja su u godinama formiranja licnosti slushaju bendove poput CC-a , i tekstove takve. Mada CC nije nishta u poredjenju sa Deicide-om koji pljuju Hrista u svakoj pjesmi (ono u stilu greota da ga izostavimo). Volim metal muziku da slusham kao i mnoge druge pravce (rep , pop , chak i tehno) ali takvi nazovi bendovi nisu nimalo zanimljivi ne samo meni , nego vecini. I cak ako neko zeli da slusha metal muziku zar mislish da ce mu se prije dopasti da mu dash CD od CC-a , ili na primer Therion-a ili Nightwish-a? Razmisli malo...
    Ko prvo nema potrebe da brines za moje godine, imam ih sasvim dovoljno. A i ti si sad precero, da od 70 sa STAKAMA prelazim ulicu i slusam Cannibal Corpse. Ako dozivim te godine sigurno necu ic ulicom na stake i slusat CC. Vjerovatno cu sjedat doma, jebat babu i slusat Dark Funeral !!! Ima ljudi od 40+ godina sto slusaju metal, a vjerujem da ce tako biti i kad napune 70.
    Cannibal Corpse uopste nije za malu djecu. Nisu oni ko Bojan Marovic pa da su im fanovi djecina od 10-17 god. Bilo je vremena kad ni sam nisam mogo zamisliti da uopste postoji takvo brutalna muzika. Naravno da ce ovi sto neslusaju metal lakse da svare bendove tipa Nightwish.
    Izvini ali ja nekoga ko slusa Shaka i Death nemogu nikako da zamislim a samim tim nemogu da ga svatim ozbiljno. Shako i Death :shock: :shock: Bice suza kad ovo budem pricao nekome ko stvarno slusa metal
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  15. #90
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Quote Originally Posted by seTh

    Koliko ti imash godina? Ti bi onda cijelog zivota , negde u sedamdesetim sa shtakama
    prelazio ulicu i slushao Cannibalse? U svemu treba biti umjeren. I sve dosadi jednog dana...


    Ti mislish da je ok da djeca koja su u godinama formiranja licnosti slushaju bendove poput CC-a , i tekstove takve. Mada CC nije nishta u poredjenju sa Deicide-om koji pljuju Hrista u svakoj pjesmi (ono u stilu greota da ga izostavimo). Volim metal muziku da slusham kao i mnoge druge pravce (rep , pop , chak i tehno) ali takvi nazovi bendovi nisu nimalo zanimljivi ne samo meni , nego vecini. I cak ako neko zeli da slusha metal muziku zar mislish da ce mu se prije dopasti da mu dash CD od CC-a , ili na primer Therion-a ili Nightwish-a? Razmisli malo...
    Ko prvo nema potrebe da brines za moje godine, imam ih sasvim dovoljno. A i ti si sad precero, da od 70 sa STAKAMA prelazim ulicu i slusam Cannibal Corpse. Ako dozivim te godine sigurno necu ic ulicom na stake i slusat CC. Vjerovatno cu sjedat doma, je*** babu i slusat Dark Funeral !!! Ima ljudi od 40+ godina sto slusaju metal, a vjerujem da ce tako biti i kad napune 70.
    Cannibal Corpse uopste nije za malu djecu. Nisu oni ko Bojan Marovic pa da su im fanovi djecina od 10-17 god. Bilo je vremena kad ni sam nisam mogo zamisliti da uopste postoji takvo brutalna muzika. Naravno da ce ovi sto neslusaju metal lakse da svare bendove tipa Nightwish.
    Izvini ali ja nekoga ko slusa Shaka i Death nemogu nikako da zamislim a samim tim nemogu da ga svatim ozbiljno. Shako i Death :shock: :shock: Bice suza kad ovo budem pricao nekome ko stvarno slusa metal
    Toliko o tvojim godinama....ili si mozda tako umno razvijen u tim godinama kojih imash dovoljno , da ne mozesh shvatiti shta je poruka swe te priche... Josh tanjira shpageta ti preporuchujem...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  16. #91
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seTh
    nisam od ljudi koji misle da vole metal muziku ,kazu im je svaki metal bend wrh.Ono "nema veze samo da je metal". To je glupost...
    pa takvi ljudi uopste ne postoje ... nisam upozno nijednog tipa da voli bas sve bendove
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  17. #92
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seTh
    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Quote Originally Posted by seTh

    Koliko ti imash godina? Ti bi onda cijelog zivota , negde u sedamdesetim sa shtakama
    prelazio ulicu i slushao Cannibalse? U svemu treba biti umjeren. I sve dosadi jednog dana...


    Ti mislish da je ok da djeca koja su u godinama formiranja licnosti slushaju bendove poput CC-a , i tekstove takve. Mada CC nije nishta u poredjenju sa Deicide-om koji pljuju Hrista u svakoj pjesmi (ono u stilu greota da ga izostavimo). Volim metal muziku da slusham kao i mnoge druge pravce (rep , pop , chak i tehno) ali takvi nazovi bendovi nisu nimalo zanimljivi ne samo meni , nego vecini. I cak ako neko zeli da slusha metal muziku zar mislish da ce mu se prije dopasti da mu dash CD od CC-a , ili na primer Therion-a ili Nightwish-a? Razmisli malo...
    Ko prvo nema potrebe da brines za moje godine, imam ih sasvim dovoljno. A i ti si sad precero, da od 70 sa STAKAMA prelazim ulicu i slusam Cannibal Corpse. Ako dozivim te godine sigurno necu ic ulicom na stake i slusat CC. Vjerovatno cu sjedat doma, je*** babu i slusat Dark Funeral !!! Ima ljudi od 40+ godina sto slusaju metal, a vjerujem da ce tako biti i kad napune 70.
    Cannibal Corpse uopste nije za malu djecu. Nisu oni ko Bojan Marovic pa da su im fanovi djecina od 10-17 god. Bilo je vremena kad ni sam nisam mogo zamisliti da uopste postoji takvo brutalna muzika. Naravno da ce ovi sto neslusaju metal lakse da svare bendove tipa Nightwish.
    Izvini ali ja nekoga ko slusa Shaka i Death nemogu nikako da zamislim a samim tim nemogu da ga svatim ozbiljno. Shako i Death :shock: :shock: Bice suza kad ovo budem pricao nekome ko stvarno slusa metal
    Toliko o tvojim godinama....ili si mozda tako umno razvijen u tim godinama kojih imash dovoljno , da ne mozesh shvatiti shta je poruka swe te priche... Josh tanjira shpageta ti preporuchujem...
    a ja tebi preporucujem da ne seres mnogo ... shako i death makse castiti
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  18. #93
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste li nagarili jeste

    Ko je jachi??
    one day, after school.

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slusa li ko bendove poput Blind Guardian-a i Iced Earth-a ?

  20. #95
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpuD
    Slusa li ko bendove poput Blind Guardian-a i Iced Earth-a ?
    sasvim gotivni bendovi samo sto ih ne slusam aktivno. od iced eartha imam sve albume osim zadnjeg 8)
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  21. #96
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpuD
    Slusa li ko bendove poput Blind Guardian-a i Iced Earth-a ?
    ma imam neke albume Iced Earth-a,ali pravo da ti kazem nesto mi se puno me svidjaju.nijesu losi,ali nijesu po mom ukusu.Blind Guardian je ok
    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

  22. #97
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Soulside Sanatorium
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    URRRRRRAAAAAA!
    slusajte blind guardian,iced earth,jedite kokice i pijte coca colu
    po mogucnosti visite ne klupe kod autobuske i serinjajte o satanistima
    ne kazem ja-super je iced earth,super je i blind guardian ali taj peshovanki trip je usran....
    znam,znam da pretjerujem....ali to je metal-pretjerivanje-
    poci iza granica moguceg....isprobat snagu svoje licnosti do kraja
    NEMOJTE KO DA MI JE NESTO REKAO PROTIV
    One could not believe
    What the CATATONIC sees
    Through my eyes,
    I see eternity
    A surreal world
    That fate could not perceive
    Tainted life
    Unfolds this tapestry

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alo , stari ! Moga bi malo pripazit sto pricas ...

  24. #99
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpuD
    Slusa li ko bendove poput Blind Guardian-a i Iced Earth-a ?
    Iced je zakon. Mada je proshli pjevach Matt Barlow bio bolji za Iced , novi album je wrh. Blind Guardian je odlichan , ali mi je Iced miliji.
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katatonia
    URRRRRRAAAAAA!
    slusajte blind guardian,iced earth,jedite kokice i pijte coca colu
    po mogucnosti visite ne klupe kod autobuske i serinjajte o satanistima
    ne kazem ja-super je iced earth,super je i blind guardian ali taj peshovanki trip je usran....
    znam,znam da pretjerujem....ali to je metal-pretjerivanje-
    poci iza granica moguceg....isprobat snagu svoje licnosti do kraja
    NEMOJTE KO DA MI JE NESTO REKAO PROTIV
    Neka si im ti reka' maj dir ex kolega

    Jes jes i ja bi' sve to za kravama...
    Da mlate krave repom kad nijesu mama i tata mlatili na vrijeme
    one day, after school.

Page 4 of 72 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •