Page 2 of 71 FirstFirst 1234561252 ... LastLast
Results 26 to 50 of 1775

Thread: Metal-muzika u kojoj je satkana moc

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UndertoW
    Ljudi jeli ko cuo za Tool
    -new metal
    :?:
    Tool , kao i jos dosta new metall bendova su JAKO dobri .
    To je jedan od jacih razloga sto sada uglavnom slusam taj pravac ...
    MuDvaYnE , Candiria , Killswitch Engage ,Slipknot ( narocito prvi album ) ...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da da vrlo su dobri.Ja bas ne volim "pilachinu" od metala tako da mi prepoznatljivi zvuk i stil Tool-a totalno odgovara!Ali kao sto rece R.I.P. masu ljudi pluje po njima,ne znam zasto...
    Open your minD

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd - HN
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    Quote Originally Posted by scele
    Spominjete metallicu koja vise nije metal bend. I oni su imali pjemu "I got something to say, I kill your baby today, does'n matter much to me...".

    ... koja uopshte nije pesma Metallice. kakvi diletanti ovuda ode...
    Molio bih te, izgubi se u vidu cajnih kolutica. Sto uopste ulazis u raspravu kad neces normalno u njoj da ucestvujes???!??

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :) kaze se "pretvori se u tapete", dammit. kulje je, puno. i bash hocu da uchestvujem u raspravi. rasprava vam je natvomr, bez pashke.


    a ti bi mogao, reda radi, pre ovako blagoglagoljivog prosipanja pameti ovuda, proveriti chinjenice, znati o chemu prichash, ne valjati gluposti. tako delujesh ozbiljnije i nachitanije. just a hint.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  5. #30
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UndertoW
    Da da vrlo su dobri.Ja bas ne volim "pilachinu" od metala tako da mi prepoznatljivi zvuk i stil Tool-a totalno odgovara!Ali kao sto rece R.I.P. masu ljudi pluje po njima,ne znam zasto...
    Pa upravo zato sto sviraju neki Nu Metal (po vama). I mene prilicno nerviraju bendovi koji sviraju NM kao sto su Linkin Park....Nu Metal = Grand Parada, produkt MTVa koji su sceli da prodaju kako sirokim narodnim masama tako i metalcima. Postigli su to da su zbunili dobar dio ljudi koji misle da slusaju metal. Da nekim cudom nestane ono 'metal' iz opisa pravca, niko (da ne precerujem, mozda bi mali broj) ne bi ni jednu reko protiv njih.
    Scele daj ime te pjesme i zavrsite sa nepotrebnim prepucavanjem. Ja neznam njihove textove napamet (niti imam potrebu da ih znam) ali sve se moze provjeriti!!!
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pesma je The Misfits - Last Caress.

    Metallica je obviously volela glenna danziga i grupicu mu, jer su ih pochesto obradjivali ("last caress", "green hell", "die, die my darling"). chudno kako jedan poznavalac metala i Metallice moze da ne zna: 1) za Misfitse i Danziga, tj. njine ponajpoznatije pesmice; 2) da je celi "Garage Inc." album obrada, kao i prethodnik mu, "garage days", ili kako li se vec zvao; 3) da se sa mnom ne vredi prepirati, posebno kad sam u pravu.

    za(h)valjujem.

    da se vrnem na temu, Megadeth je zakon :).
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi dje ste vi posli.Stvar je u tome shto ne mozhe bilo ko da radi bilo koji posao:da bude pekar,ljekar,apotekar.Tako ne moze svako da slusa metal.Onda, metal se slusa iz najpogresnijih pobuda(nagona,povridjenosti i sl.) pa loshe utiche na ljude koji ga slushaju. Dakle, oni ce u toj muzici trazhit ono shto nijesu nashli u spoljnom svijetu - i nastaju razne bahanalije. Drugo je kad ti volis metal kao vrstu muzike. E, bash takvi ljudi (koji slusaju metal iz pogresnih razloga) bude razne predrasude i odbojnost.

    St Germain je na to mislio.

    Protiv metala kao muzike nemam nishta protiv, bas suprotno.
    Ali cinjenica je da su svi nazovi 'metalci' kao neka paravojna formacija vazda pod naponom, spremni da napadnu kad se cak i samo prica o njihovoj utopiji.Dragi 'metalci' nemam pojma shto ce vam takav stav.
    one day, after school.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd - HN
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    pesma je The Misfits - Last Caress.

    Metallica je obviously volela glenna danziga i grupicu mu, jer su ih pochesto obradjivali ("last caress", "green hell", "die, die my darling"). chudno kako jedan poznavalac metala i Metallice moze da ne zna: 1) za Misfitse i Danziga, tj. njine ponajpoznatije pesmice; 2) da je celi "Garage Inc." album obrada, kao i prethodnik mu, "garage days", ili kako li se vec zvao; 3) da se sa mnom ne vredi prepirati, posebno kad sam u pravu.

    za(h)valjujem.

    da se vrnem na temu, Megadeth je zakon .
    Hvala ti, o veliki, sto si me uputio u tajne Metal muzike i otkrio mi neke bitne cinjenice u zivotu izludjelih Hetfilda i Larsa. Ono sto sam htio da kazem, ali izgleda bezuspjesno, kad sam slusao metallicu i te pjesme sto si naveo, dozivljavao ih kao njihove, a nisam debil da ne procitam na omotu albuma cije su to ustvari pjesme u originalu. Poenta je da ni oni koji su to obradjivali i sivrali, a ni ja koji sam slusao, nismo nikog ubili, silovali, bacali u vatru, izvrsavali samoubistvo i tako dalje. Odje sam naveo i neke pjesme metallice, njihove, da ne bi bilo opet zabune.

    Megadeth jeste zakon

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Pa upravo zato sto sviraju neki Nu Metal (po vama). I mene prilicno nerviraju bendovi koji sviraju NM kao sto su Linkin Park....Nu Metal = Grand Parada, produkt MTVa koji su sceli da prodaju kako sirokim narodnim masama tako i metalcima.
    Ne moj mi Tool i Linkin Parku isti kosh,posto se nebi slozio da imaju ikakve slicnosti.Tool ipak egzistira vise od 10 god. i ovo "new" je samo pravac kojem pripadaju
    Open your minD

  10. #35
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bubby[Y
    ]Ljudi dje ste vi posli.Stvar je u tome shto ne mozhe bilo ko da radi bilo koji posao:da bude pekar,ljekar,apotekar.Tako ne moze svako da slusa metal.Onda, metal se slusa iz najpogresnijih pobuda(nagona,povridjenosti i sl.) pa loshe utiche na ljude koji ga slushaju. Dakle, oni ce u toj muzici trazhit ono shto nijesu nashli u spoljnom svijetu - i nastaju razne bahanalije. Drugo je kad ti volis metal kao vrstu muzike. E, bash takvi ljudi (koji slusaju metal iz pogresnih razloga) bude razne predrasude i odbojnost.

    St Germain je na to mislio.

    Protiv metala kao muzike nemam nishta protiv, bas suprotno.
    Ali cinjenica je da su svi nazovi 'metalci' kao neka paravojna formacija vazda pod naponom, spremni da napadnu kad se cak i samo prica o njihovoj utopiji.Dragi 'metalci' nemam pojma shto ce vam takav stav.
    bubby izvini ali ovo sto si napisao stvarno nema nikakve veze sa vezom. Koga ce to metalci da napadaju i kakva je to 'nasa' utopija?! Sve sto pise 'ne metal' svijet o metalu su samo prazne price. Kako neko moze toliko znati o zivotu/razmisljanju metalaca a nikada nije odslusao ni jedan metal album, nikada se nije druzio (duze vrijeme) sa metalcima!??! I jos nesto...pekar moze biti svako, vjeruj mi znam

    UndertoW....pa sami ste ga stavili u taj kos cim ste rekli Nu (New) Metal. Ja sam ih u pocetku pripiso nekom drugom pravcu (u koji se btw. trpa dosta toga).

    Nadam se da je prepirka izmecu Scela i me_myself_and_I zavrsena. Svi dobro znaju da je Metallica (barem u pocetku karijere) bila veliki fan Danziga i Misfitsa, Cliff je cesto nosio majicu Misfitsa, svirali su njihove obrade.... Nego poenta je u tome da je Scele pogrijesio i me_my.... ga je ispravio i gotovo. Moze li se desit svakome da pogrijesi ili da nezna nesto..netreba mu to odma natrljavat na nos i zasigurno netreba nekoga da omalovazavate kao metalca zato sto je neko pogresan text pripiso pogresnoj pjesmi
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd - HN
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Nadam se da je prepirka izmecu Scela i me_myself_and_I zavrsena. Svi dobro znaju da je Metallica (barem u pocetku karijere) bila veliki fan Danziga i Misfitsa, Cliff je cesto nosio majicu Misfitsa, svirali su njihove obrade.... Nego poenta je u tome da je Scele pogrijesio i me_my.... ga je ispravio i gotovo. Moze li se desit svakome da pogrijesi ili da nezna nesto..netreba mu to odma natrljavat na nos i zasigurno netreba nekoga da omalovazavate kao metalca zato sto je neko pogresan text pripiso pogresnoj pjesmi
    HOWG!

    Pazi, ima klinaca koji svim silama pokusavaju da se ponasaju u metal fazonu. Ne kupaju se po 15 dana, nose iscjepane majice, farmerice, ne peru dugu kosu i tako dalje. Svi klinci prolaze kroz tu fazu, ali u nasem drustvu svako ko slusa metal je takav, prljav, zapusten, izdrogiran i tako dalje. Nije ni cudo sto se metalci toliko brane kad ih napadaju sa svih strana. I oni sami znaju da se ne uklapaju u neke standarde koje je drustvo zacrtalo, zato su i tako borbeni i pod naponom. Sjecam se, covjece, kako su nas gledali u srednjoj skoli, tacno kao nizu vrstu, manijake, klosare itd. Druga je prica sto su se ostali drogirali, neki od njih su zavrsavali u klinikama za skidanje sa dopa.

    Ja sam srecan sto sam slusao rock i metal, i sto ga jos uvijek slusam, a mislim da su i moji roditelji sad postali svjesni toga. Takav stil zivota te izgradi kao covjeka, naravno opet ponavljam, budalama nista nemoze da pomogne pa ni muzika. Sta god slusali ucinice sra*e.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Quote Originally Posted by bubby[Y
    ]Ljudi dje ste vi posli.Stvar je u tome shto ne mozhe bilo ko da radi bilo koji posao:da bude pekar,ljekar,apotekar.Tako ne moze svako da slusa metal.Onda, metal se slusa iz najpogresnijih pobuda(nagona,povridjenosti i sl.) pa loshe utiche na ljude koji ga slushaju. Dakle, oni ce u toj muzici trazhit ono shto nijesu nashli u spoljnom svijetu - i nastaju razne bahanalije. Drugo je kad ti volis metal kao vrstu muzike. E, bash takvi ljudi (koji slusaju metal iz pogresnih razloga) bude razne predrasude i odbojnost.

    St Germain je na to mislio.

    Protiv metala kao muzike nemam nishta protiv, bas suprotno.
    Ali cinjenica je da su svi nazovi 'metalci' kao neka paravojna formacija vazda pod naponom, spremni da napadnu kad se cak i samo prica o njihovoj utopiji.Dragi 'metalci' nemam pojma shto ce vam takav stav.
    bubby izvini ali ovo sto si napisao stvarno nema nikakve veze sa vezom. Koga ce to metalci da napadaju i kakva je to 'nasa' utopija?! Sve sto pise 'ne metal' svijet o metalu su samo prazne price. Kako neko moze toliko znati o zivotu/razmisljanju metalaca a nikada nije odslusao ni jedan metal album, nikada se nije druzio (duze vrijeme) sa metalcima!??! I jos
    Vidis li i sam da svijet dijelis na 'metal' i nemetal'? Shto me onda pitas koga vi to zaboga naopadate i koja je to vasa utopija?To sto sam ja napisala mora imat veze s vezom, jer kad vec pravis podjele , ja sam i sama bila dio 'Vas'.U pravu si ako kazes da nikad nijesam bila pravi fan, to je vjerovatno tacno. Ali iz mog ugla, kao osobe koja se i dan danas druzi sa dosta metalaca, to izgleda tako i nikako drugacije .
    one day, after school.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    pesma je The Misfits - Last Caress.

    Metallica je obviously volela glenna danziga i grupicu mu, jer su ih pochesto obradjivali ("last caress", "green hell", "die, die my darling"). chudno kako jedan poznavalac metala i Metallice moze da ne zna: 1) za Misfitse i Danziga, tj. njine ponajpoznatije pesmice; 2) da je celi "Garage Inc." album obrada, kao i prethodnik mu, "garage days", ili kako li se vec zvao; 3) da se sa mnom ne vredi prepirati, posebno kad sam u pravu.

    za(h)valjujem.

    da se vrnem na temu, Megadeth je zakon .
    Svojevremeno je jedan gimnazijski profesor odbrane i zastite , opstepoznet kao Puska , za tebe rekao da si vjest na rjecima i da se lijepo izrazavas .
    Sta bi sad rekao ?

  14. #39
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bubby neradi se odje o tome da ja dijelim svijet na metal i ne metal , nego stvar je u tome da ce neko ko je vec duboko zagazio u metal vode bolje prikazati stvari sto se metala tice nego neki posmatrac sa strane. Kad sam reko "Sve sto pise 'ne metal' svijet o metalu su samo prazne price" na to sam mislio (a ne na mene, tebe ili bilo koga ko je postovo na ovi topic). Da se vratim na podjele na metal i ne metal svijet. Normalno je da postoje smo sto nije presudno da je neko metalac pa da se ja sad sa njim druzim. A ovo sto si rekla "da su svi nazovi 'metalci' kao neka paravojna formacija vazda pod naponom, spremni da napadnu kad se cak i samo prica o njihovoj utopiji" mi nije bilo bas najjasnije. Ako si mislila da su svi metalci spremni da 'napadnu' kad se lose prica o omiljenoj nam muzici i nacinu zivota onda ok, mada ako si na ovo mislila bolje bi bilo da si rekla "brane" umjesto "napadaju".
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="R.I.P."]bubby neradi se odje o tome da ja dijelim svijet na metal i ne metal , nego stvar je u tome da ce neko ko je vec duboko zagazio u metal vode bolje prikazati stvari sto se metala tice nego neki posmatrac sa strane. [quote]

    Zašto onda tako i ne kažeš? Poznavaoci metala (ovo necu stavit pod navodnike) ne obajshnjavaju nama 'nepoznavaocima metala' na šta su tačno mislili i tako mi pogrešno shvatimo.

    Tako sam vjerovatno pogrešno skapirala i svako 'murder', 'kill' 'dark' u bilo kojoj pjesmi ove vrste muzike. Ako je tako, onda se izvinjavam.Ako nije tako, onda nijesam samo posmatrač, već i neko ko je okusio.Pozdrav.
    one day, after school.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpuD
    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    pesma je The Misfits - Last Caress.

    Metallica je obviously volela glenna danziga i grupicu mu, jer su ih pochesto obradjivali ("last caress", "green hell", "die, die my darling"). chudno kako jedan poznavalac metala i Metallice moze da ne zna: 1) za Misfitse i Danziga, tj. njine ponajpoznatije pesmice; 2) da je celi "Garage Inc." album obrada, kao i prethodnik mu, "garage days", ili kako li se vec zvao; 3) da se sa mnom ne vredi prepirati, posebno kad sam u pravu.

    za(h)valjujem.

    da se vrnem na temu, Megadeth je zakon .
    Svojevremeno je jedan gimnazijski profesor odbrane i zastite , opstepoznet kao Puska , za tebe rekao da si vjest na rjecima i da se lijepo izrazavas .
    Sta bi sad rekao ?

    znachiiiiii... ne verujem. mislim da je to bilo kad sam o(d)govarao glechere, pa sam (poshto su te dve stvari, je li, skroz povezane) budalio neshto o tome kako glupi ameri ugnjetavaju jadni vijetnam i ine zemlje petog sveta, ne zaboravishi da ukljuchim panegiriku velikom sovjetskom savezu, i dobio OOOOOVOLIKU peticu u onoj njegovoj ludoj svesci... je li taj chovek ziv still?
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  17. #42
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne mogu da vjerujem kako ste samo vi daleko posli.naslov je bio [b]Metal-muzika u kojoj je satkana moc,a ne rasprava o metallici.ja ne znam sta ce vam ta glupava prica.

    kao sto sam vec govorila:metal je muzika prepuna magije.zasto ne mozemo da diskutujemo o tome?


    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozes li sa nam navesti te moci?
    Mozes li to podijeliti snama? 8)

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St Germain
    Mozes li sa nam navesti te moci?
    Mozes li to podijeliti snama? 8)
    Ti kao nisi znao da metalci mogu da bacaju KAME HAME talas ?!!? :P

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ja npr. mogu da se najezim kad cujem dobru metal pjesmu
    Open your minD

  21. #46
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja smatram da metalac koji ne razumije sustinu samog metala i nije metalac.

    ja nemam namjeru da tebi nista govorim o metalu,jer znam da bih samo trosila rijeci i vrijeme.
    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heh nije fora ako ne podijelis snama, jos je ovo tvoj topik...
    Pjesma u kojoj vidim moc metala je:
    Slayer - Seasons In The Abyss
    or Iron Maiden - PowerSlave

  23. #48
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno BlackGodness dosadila si vise. Ili kad postujes kazi nesto konkretno ili nemoj postovat.
    Slayer - Seasons In The Abyss vrhunska pjesma ... meni jos nevjerovatno dobro lezi Black Sabbath - Black Sabbath
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  24. #49
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pjesma u kojoj vidim moc metala je:

    Dimmu Borgir:"Metal hearts"

    My Dying Bride:"Asea to suffer in"

    P.C.i nije "BlackGodnes" vec BlackGoddess
    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovim se nedvosmisleno svaka prica zavrsava ... Crna Boginja iz 666 ulice voli neke stvari koje su prave rjetkosti ( grijesim li ili je Dimmu Borgir poslednji album prodao u 5000 primjeraka ) ...
    Predlazem zatvaranje topica , jer ova tema meni , a mislim ni vecini , ne pretstavlja nesto smisleno ...
    Metal ima moc da da nakome snagu da uradi nesto za sta je inace siguran da nebi trebao da radi ( razne sadisticke trice i kuchine ) ....

Page 2 of 71 FirstFirst 1234561252 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •