Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 122

Thread: Motor VS Policija

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Takav dzumbus a sve biciklom auh

  2. #52
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Crnogorka u Nk.
    Morala sam bit naduvana da opstanem.
    A tus i u pravu bate moj
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  3. #53
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ka' da si me ti pravio...
    Srijetali su mene i po Nk pljusku đe mlatim na biciklu po nekolika sata pod Trebjesom.
    Moja, il ničija!
    I ništa džadom, no sve po kamenom gradu i okolo njega.
    A nije ni biciklo bilo nešto.
    Al boj ne bije svijetlo oružije, no ga bije Srce u CGorke!!
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  4. #54
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Ka' da si me ti pravio...
    Srijetali su mene i po Nk pljusku đe mlatim na biciklu po nekolika sata pod Trebjesom.
    Moja, il ničija!
    I ništa džadom, no sve po kamenom gradu i okolo njega.
    A nije ni biciklo bilo nešto.
    Al boj ne bije svijetlo oružije, no ga bije Srce u CGorke!!
    Hahahhaahhahahahahahahahahhahahahahahah kako mi je nesto milo procitat ove tvoje besjede u pm
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  5. #55
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam neki pristalica bjezanja ali ako vec VOZIMO tablicu ispod sica skroz, zasto je tamo? Motorom vas niko ne moze ujuriti to je sigurno, parkiranim kolima takodje, jedina muka je pasat ili B klasa koji su vec u pokretu. Jasno je kao dan da vas iole pametan policajac koji stoji pored puta na motoru kada vi proletite ne moze juriti, on ima hladan motor i hladne gume... koliko mu treba da sme da ga stisne kao sto vi vec idete. A kolima jos gluplje, oni dok udju u kola startuju motor ukljuce se u saobracaj, jos ako su u suprotnoj traci.. Ali ovo ako Je bas neki zajeb od kazne i prekrsaja... Ali ako se oglasi pasat znajte da nema bezanja sem na cepurke...

  6. #56
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ne znam, ja stanem uvijek, ali ako oce da mi uzmu automobil, to im nikad ne dozvolim...Mislim, ne moze ti neko uzeti nesto sto je tvoje, jel'te...

  7. #57
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Podgorica, Bar
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by suton View Post
    Nisam neki pristalica bjezanja ali ako vec VOZIMO tablicu ispod sica skroz, zasto je tamo? Motorom vas niko ne moze ujuriti to je sigurno, parkiranim kolima takodje, jedina muka je pasat ili B klasa koji su vec u pokretu. Jasno je kao dan da vas iole pametan policajac koji stoji pored puta na motoru kada vi proletite ne moze juriti, on ima hladan motor i hladne gume... koliko mu treba da sme da ga stisne kao sto vi vec idete. A kolima jos gluplje, oni dok udju u kola startuju motor ukljuce se u saobracaj, jos ako su u suprotnoj traci.. Ali ovo ako Je bas neki zajeb od kazne i prekrsaja... Ali ako se oglasi pasat znajte da nema bezanja sem na cepurke...
    Objasnio si

  8. #58
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    273
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by suton View Post
    Ali ako se oglasi pasat znajte da nema bezanja sem na cepurke...
    nebi se slozio sa tobom u vezi ovoga nikako... ti sa motorom mozes proci izmedju kolona, provuci se... a i u startu je malo neravnopravno motor vs auto...

  9. #59
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen pg... View Post
    ti sa motorom mozes proci izmedju kolona, provuci se... a i u startu je malo neravnopravno motor vs auto...
    Proci izmedju kolona... Pasat te obicno juri na otvorenom gde nema kolona, a cak i da se pogodi da imas nekakve kolone on je vec bio iza tebe sa kamerom koja je fino snimila tablicu cak i da je u gacama a ne ispod sica. Druga stvar je sto nigde na nasem putu ne mozes iskoristiti max speed OVIH PAR motora u cg koji mogu ici brze od pasata. Tako da opet razmisli sta se desava kada vidis pasat u ogledalu.

  10. #60
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen pg... View Post
    nebi se slozio sa tobom u vezi ovoga nikako... ti sa motorom mozes proci izmedju kolona, provuci se... a i u startu je malo neravnopravno motor vs auto...
    vidi, pasat kad te snimi, ako mu uteces, i pritom ne postradas jureci se s njima (ili oni ne odu opet s puta), imaju ti dovoljno podataka da si najebo... samo ces sebi jos 2-3 djela dodat na ono sto vec imas...
    pri cemu rizikujes i da jave narednoj patroli da ti pokaze STOP palicu pa i da njih prodjes, da ti dodaju jos koje djelo

    zato, vazda stanes i pokusas se izvuc iz govana finom pricom, ako si vec zajebo stvar (Ili bar smanjit kaznu)

    bjezanje nikom nista fino ne moze donijet
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #61
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    273
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    ja mislim da se iz pasata ne moze izvuci max speed na ovim putevima, bez eto mozda tunel sozina i tako neki pravci, dok iz motora od 600cc dobar vozac itekako moze izvuci maximum... guzve, nema kolona na ljeto?
    a za ovo sa tablicama se u potpunosti slazem sa vama, ako su ti snimili registarski br tablica ti bjezi koliko god oces, oni te nemaju sto juriti, bez odma da ti uruce kaznu. kad tad ces morati ponovo podizati saobracajnu i tamo ceka cestitka

  12. #62
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    273
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    evo jedan zanimljiv klip, 1:40sec znacajan pogled ujedno i pozdrav
    uglavnom ne cinite ovo, nikome dobro nije donijelo.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Kakvo crno bjezanje jesi lud!?
    Mogu samo da se nasmijem na datu temu...











    P.S. Ne ponovilo se
    Last edited by N-I-K-O; 20-03-13 at 19:22.

  14. #64
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    273
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    hahahah bar si mu se obradova kad si ga otpakivao
    i dobro ti ga nisu zapalili ajde srecan si ))

  15. #65
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Sad čitam ovo i mislim: "kuku,je li moguće da ljudi ovako tripuju da su ghost rideri i da misle da im se može pobjeć"...

  16. #66
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Sad čitam ovo i mislim: "kuku,je li moguće da ljudi ovako tripuju da su ghost rideri i da misle da im se može pobjeć"...
    nema od toga nista... samo neko glavu da izgubi...

    cak i ovi sto imaju onu flip up tablicu da se 'pokriju' se nece finih dana s njom nagledat...
    ljudi, ovo je CG... pasat patrolira uglavnom na mjestima dje se dobro moze jurit i manje glava gubit autom nego motorom - a za sve to 'fala' putnoj sekciji ko bi ima normalan bjezo pod zutu gredu, dje je put sav na talascice, pa neka je pravina...

    a sve i da niti stignu, niti tablicu vide ovome sto bjezi, zapamtice tip motora (ili auta)...

    nema u CG 100.000 motora niti 100.000 auta, da se lako locirat ko je to (narocito sto svi ostave po sliku prilikom registracije)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  17. #67
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ima jedna zajebana stvar, Motorola se zove,brža i od R1 i od Passata

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Bogomi nema te motorole koja bi me ufatila da nisu dobili pouzadnu informaciju ko sam i dje zivim pa fino dodjose kod mene doma na kafu ono:
    "evo mi dodjosmo po motor pa ako nije problem samo te kljuceve i dokumenta da nam das..."

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    jes da nemamo dokaz nijedan ali posto ovo i tako nije pravna drzava bolje bi ti bilo
    She is only here to annoy herself!

  20. #70
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    zato sto postoji nesto sto se zove odgovornost i ide uz odrastanje i zdrav razum, ako te zaustavljaju red je da stanes, i ispostujes predstavnike zakona, ako si napravio prekrsaj to je tvoj problem, i odgovaraj za njega ,ne mogu da vjerujem da oko toga treba raspravljati uopste , bjezanje policiji moze samo da radi infantilna osoba bez grama mozga, koja je uzgred i potencijalni ubica bez ikakvog smisla za odgovornost, jer sjutra moze ubit nekog i utec isto tako
    Respekt

  21. #71
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Bogomi nema te motorole koja bi me ufatila da nisu dobili pouzadnu informaciju ko sam i dje zivim pa fino dodjose kod mene doma na kafu ono:
    "evo mi dodjosmo po motor pa ako nije problem samo te kljuceve i dokumenta da nam das..."
    jbg koleza, mi i dalje zivimo u komunizmu i spijuna i dousnika imas na sve strane... odje niko ne moze prnut a da oni ne bi mogli saznat je li ili nije, ali je sve stvar toga oce li da se potrude ili ne!
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    U svakom slucaju ne preporucujem nikome jer kad to uradis preovlada preveliki adrenalin a pogotovo kad si na sportski motor (ali mislim generalno na svake vrste motor)
    moze da bude pogubno po vozaca i ostale ucesnike u saobracaju jer je od momenta prolaska od podignute palice STOP do SMRTI tanka linija...

    Zato ne budite glupi kao sto sam ja bio no fino stanite, neka vam uzmu vozacku na 2 mjeseca, neka napisu kaznu nebitno, jer nista nije vrijedno da rizikujete zivot.
    Meni se to desilo u momentu kad sam bio ocajan bez vozacke 4 puta prije toga i bio sam sit strecanja ocu li dje vidjet policajca dosta mjeseci i isao sporednim ulicama
    i konacno kad sam se dofatio vozacke nisam ni pocinuo mjesec dana bio bez stresova od toga kad sam ih vidio u tom momentu na velikom pravcu izmedju Niksica i Podgorice
    dje je ogranicenje 80km/h kako iz zbunja izlaze samo sam osjetio onaj nagon ljutnje u sebi a taman je sezona bila pocela reko kuku jeli moguce da opet ostah bez vozacke naredna 2 mjeseca u spic sezone i samo sam odvrnuo gas sto sam moga vise i dok sam dosao do njih preko 200 km/h sam bio ufatio sa namjerom da mi pri toj brzini nece stic vidjet tablicu a stari radar iz golfa je registrovao 199 km/h koliko je kako kazu mogao...i na toliko su mi i napisali kaznu od koje sam se stidio kad mi je otac preuzeo od postara dok ja nisam bio kuci i kad je procitao kap ga je imala ubit, nismo 3 mjeseca pricali posle toga.

    E mozete mislit od momenta bijega kakva je voznja bila naredne 40 kilometara do Podgorice i koliko sam rizikovao svoj zivot nizasta jer su me svakako kuci sacekali...
    Zato pamet u glavu, to je bio moj momenat ljutnje u sebi, los momenat koji me mogao zivota kostat i lisit moje 3 djece oca zbog gluposti.
    Nista nije vrijedno da rizikujete zivot.
    Znam da je lakse reci nego uraditi kad se sjedne na ljutu masinu pogotovo na sportske motore ali bar budite svjesni toga a POGOTOVO kad vozite u DRUSTVU
    jer preovlada nagon kako jedan da po gasu tako niko nece da odustane nego postane opsta trka i haos i u 90% slucajeva ce doci do neke nesrece.
    Znam da je na motor merak odvrnut malo gasa, sto se veli da se malo produva i osjeti sva ta moc brzine i svega, neminovno je da svakom doce ponekad da ga malo TAKNE,
    ali UVJEK budite svjesni SAMOG SEBE, ako neko iz drustva vozi brzo ne znaci da vi morate ISTO ili da bi se sacuvali SPORO, NAPROTIV,
    vozite onako kako se samo vi osjecate sigurni prema svojim vozackim sposobnostima ali nikako ne izlazite sebe opasnostima misleci da mozete i VI kao neko iz vaseg drustva
    pokusavajuci da ga pratite konstantno vozeci rizikujuci svoj zivot kao on jer vam niko nece APLAUDIRATI kad zavrsite voznju i reci KAKO STE OPAK VOZAC,
    mozete samo da dobijete APLAUZ zato sto pravite BUDALU od sebe.

    Zivot je pred svima nama ozbiljnim ljubiteljima dvotockasa i ako Bog da jos dugo godina da vozimo iskreno uzivajuci u svemu sto pruza motor i druzenju koje ide uz to
    i zaista nema potrebe da rizikujete da vam se karijera zavrsi za samo jednu sezonu.

    P.S. Ovo pricam samom sebi od prvog momenta kad sam sjeo na motor i pricajuci ovo vama pricam opet i sebi jer sto se vise podsjecamo na ovo to cemo svi biti pametniji.

    Eto tako
    Last edited by N-I-K-O; 22-03-13 at 13:17.

  23. #73
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Boga mi pravo pricas.
    Uvijek je zadovoljstvo voziti s tobom , bilo je svega hahaha

    Sent from my s3
    Sate sate sate

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Boga mi pravo pricas.
    Uvijek je zadovoljstvo voziti s tobom , bilo je svega hahaha
    hahahahahahahaha u to ime da se podsjetimo sa malo slika:









    U zatvor bi zavrsili onaj dan da su nas ufatili jos u kratke rukave majca mi je konstantno na potiljak bila od vjetra
    Last edited by N-I-K-O; 22-03-13 at 14:18.

  25. #75
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Razboljeh se. Nema Hondi vise .
    Hahahha u Dobrotu ili zatvor

    Sent from my s3
    Sate sate sate

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vi i policija
    By Mstislav in forum Sve i svašta
    Replies: 274
    Last Post: 07-07-11, 17:15
  2. Konjicka Policija ui CG-Pg
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 66
    Last Post: 29-03-08, 11:25
  3. Policija u CG
    By cvrchak in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 18-05-07, 11:28
  4. Policija - pauk !?@$
    By GaD in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 25
    Last Post: 05-09-06, 22:04
  5. Policija!
    By Fabia_Elegance! in forum #montecafe
    Replies: 31
    Last Post: 17-01-05, 23:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •