Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 122

Thread: Motor VS Policija

  1. #1
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Motor VS Policija

    Da li vam se desavalo da vas policajac zaustavlja a vi da ne stanete? tj poklopite gas pred njim
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nikad, tako nesto je krajnje moronski uraditi
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Zasto je to moronski uradit?
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zato sto postoji nesto sto se zove odgovornost i ide uz odrastanje i zdrav razum, ako te zaustavljaju red je da stanes, i ispostujes predstavnike zakona, ako si napravio prekrsaj to je tvoj problem, i odgovaraj za njega ,ne mogu da vjerujem da oko toga treba raspravljati uopste , bjezanje policiji moze samo da radi infantilna osoba bez grama mozga, koja je uzgred i potencijalni ubica bez ikakvog smisla za odgovornost, jer sjutra moze ubit nekog i utec isto tako
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #5
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet nisam dao direktan primjer. Npr , vozis 100+ na sat magistralom, i ugledas policiju, znas da ti ide kazna za prekoracenje brzine. Ili oduzimanje motora ako nije registrovan, ili nema papira.

    Stanes ili bjezis?
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  6. #6
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jer ispadas klosar i mafijas sa tim. A to bi odje mnogi da budu. Za takve bih imao posebne kazne.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    stanes naravno pa ne bio ugrozavat saobracaj i postovat ogranicenja
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #8
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo stvaras goru situaciju ako bjezis...
    Russia!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    jednom u centar, kod Pub 111, bilo nedje oko 20:30-21:00 sati...bio bez vozacke, zaustavlja me jedan debeli policajac, cesto stoji i kod onog parakinga u Sutomorsku i zaustavlja, i prolazim ja i gledamo se, i reko neće, kad fis spuša palicu, a ja po gasu kolko sam idje moga pa pored sadasnjeg hotela Ziya pa
    podjem onim ulicama parkiram se u ono naselje gore dje su strane ambasade blizu Milove rezidencije


    e sad, i policajci imaju dušu, boli njih q, sto im je neko pobjega, njemu je plata fiksna i nece da trci za nekim da izgubi glavu... samo ce mozda napravit zabiljesku ako vam je vidio tablice... inace ovo bijase davno, do jos nisam imao 20-21g, pa me boleo q.... sve i da me uhvaze ne bi mi nista napravili, sad sam postao pametniji pa na drugi nacin eskiviram...

  10. #10
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo keDown. Kao da ne znate nase policajce, cesto se shteknu u borove, neku shumu i sl. Dok on udje u auto, dok upali , krene, ti si se vec nedje parkirao.

    Navece (posle ponoci) likovi pored moje kuce voze po 200 km/h, i treba da stanu nekome ? ;p
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    da li ne valja ovo na duze staze, mozes to uradit jednom ili dva puta koliko te oni 'puste' a posle toga si naje*bo... uostalom sad 20e zavrsava posa' :joint:

  12. #12
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije neku noc na kruzni kod vektre, tek sto su se parkirali onamo na kruzni ovaj odma izadje iz auta i zaustavi prvo auto, i ovaj prvi stade, kad za njim jednoga passata, medjutim ovaj prodje, ka put zabjela da ce da ide, i malo uspori ka pred izlaz na kruzni i nastavi dalje, a ovi policajci odma upadose i za njim.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    886
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    mala je cg nemas dje pobjeci... mozda uspije jednom... a posle ce ti sve nadoknaditi.

    ja stanem pa kad znam i da ce otici vozacka, niko mi nije kriv nego ja i sa njima korektno pricam i cesto prodjem sa najblazom kaznom
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  14. #14
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    A mos im ti pobjec al ako su ti vidjeli tablice na*ebao si. Drugar je prosisao pored njih sa motorom a radar ga je bio snimio, poslije su mu dosli na kucu sa 5prekrsajnih prijava (ugrozavanje javnog reda i mira,nepostovanje sluzbenika, prekoracenje brznine , i ne znam sto je tu jos bilo)
    Bolje bi mu bilo da je stao i izgubio vozacku a ovako 5kazni, vozacka oduzeta i motor u zetatrans

    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #15
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A zasto da postujem policiju koja pusta kriminalce i sve zivo a ovo normalnog naroda sto ima na njima sprovodi zakon coce. Onaj pg cg moze 300 da vozi a ja prekoracim 30 odma mi vozacku uzima. I ja da njega postujem? E sto nemam motor, na jade bi bili sto se mene tice, a te tablice na motor mi ne bi ni trebale, samo uvece sprdnju sa gospodom. Cast izuzetcima kojih je vrlo malo u policiji i koji bi rado promijenili da sto mogu (pisali kaznu i Mugosi ako treba), no ne mogu. Kad oni budu postovali zakon i sprovodili ga nad svakim, postovacu i ja njih.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  16. #16
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,540
    Thanks Thanks Given 
    1,057
    Thanks Thanks Received 
    785
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rooney10 View Post
    Opet nisam dao direktan primjer. Npr , vozis 100+ na sat magistralom, i ugledas policiju, znas da ti ide kazna za prekoracenje brzine. Ili oduzimanje motora ako nije registrovan, ili nema papira.

    Stanes ili bjezis?
    Quote Originally Posted by sparco View Post
    stanes naravno pa ne bio ugrozavat saobracaj i postovat ogranicenja
    Quote Originally Posted by Archi View Post
    A zasto da postujem policiju koja pusta kriminalce i sve zivo a ovo normalnog naroda sto ima na njima sprovodi zakon coce. Onaj pg cg moze 300 da vozi a ja prekoracim 30 odma mi vozacku uzima. I ja da njega postujem? E sto nemam motor, na jade bi bili sto se mene tice, a te tablice na motor mi ne bi ni trebale, samo uvece sprdnju sa gospodom. Cast izuzetcima kojih je vrlo malo u policiji i koji bi rado promijenili da sto mogu (pisali kaznu i Mugosi ako treba), no ne mogu. Kad oni budu postovali zakon i sprovodili ga nad svakim, postovacu i ja njih.
    Quote Originally Posted by VooDooPrle View Post
    mala je cg nemas dje pobjeci... mozda uspije jednom... a posle ce ti sve nadoknaditi.

    ja stanem pa kad znam i da ce otici vozacka, niko mi nije kriv nego ja i sa njima korektno pricam i cesto prodjem sa najblazom kaznom
    slazem se s Sparcom i Voodoo-om - bezz izuzetka stajanje... auto, motor, kamion, biciklo, pjesak, nema izuzimanja, samo stanes...

    Jedne rede sam cak nenamjerno prosao jer sam skreto i nijesam konstatovao policajca dok "nije bilo kasno", pa sam se vrto... bolej da objasnjavam da nijesam bjezo, baco paketice s drogom u ulicu pored itd, no da mi dodje interventna na vrata da provjeri spavam li u 1 navece

    Samo sebi belaj mozes narpavit, jer ce te kad tad naci, pa sve i da nemas tablice (ili jos gore, nekog ko lici na tebe pa ce najebat ni kriv ni duzan - samo zamisli da te zaustave i malteretiraju jer vozis zelenog versys-a ili ensto sto su prepoznali, a djeluje im rijetko)...

    Kad god neko vozi pijan/prebrzo/bez pojasa ili svjetala/prica na telefon itd mora biti svjestan da pravi prekrsaje i da sve to povlaci posledice ako ga ufate...

    Jedino sto mozes da uradis je da ko covjek stanes, budes manji od makova zrna i pokusas na finjaka da s ljudima dogovoris smanjenje kazne - u 99% slucajeva se mozes dogovorit s ljudima (pri tome ne mislim na kompromitovanje i davanje mita)... tipa da ti ne uzmu vozacku, ako si toliko zajebo stvar, ili da ti pisu manju kaznu (Ili samo jednu od par zasluzenih - tipa kad bez pojasa i svjetala vozis pricajuci na telefon)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja znam jednog sto nije stao policiji











    ...ali ga je kasnije "drug" odrukao, i policija ga cekala ispred zgrade
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #18
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Ada burazeru opusteno nisi jedini uglavnom zanimljivo je

  19. #19
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,066
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Na motor, tadasnja honda cbr , bijahu mi tablice skroz ispod auspuh, ne mozes procitati sto neces se zavuci ispod, da skratim pricu, gospoda me jurila sa svom bukom i sirenama, al ih izgubih put Dg-a. Mada moram priznati da je dosta riskantna voznja bila i da sam imao dosta srece. Iako kaznjavaju kad tablice nisu na vidnom mjestu vidim da dosta motora ima "skrivene" tablice

    P.S. Motor je bio neregistrovan u tom trenutku

  20. #20
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Zaboravili ste da je forum pun spijuncica...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    A zasto da postujem policiju koja pusta kriminalce i sve zivo a ovo normalnog naroda sto ima na njima sprovodi zakon coce. Onaj pg cg moze 300 da vozi a ja prekoracim 30 odma mi vozacku uzima. I ja da njega postujem? E sto nemam motor, na jade bi bili sto se mene tice, a te tablice na motor mi ne bi ni trebale, samo uvece sprdnju sa gospodom. Cast izuzetcima kojih je vrlo malo u policiji i koji bi rado promijenili da sto mogu (pisali kaznu i Mugosi ako treba), no ne mogu. Kad oni budu postovali zakon i sprovodili ga nad svakim, postovacu i ja njih.

    pa sto odma ne ubijes nekog ko ti je mrzan, vidis da ih ima sto setaju bez kazne ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #22
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Ja bi stao, al' neće da me zaustave ... Ovaj, koja je poenta u nestajanju policiji? Mislim, kakav je to prekrišaj koji je vrijedan tog rizika?

  23. #23
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    kenneth pocevsi od moderatora koji imaju ikonicu za prijavljivanje .. Sparco ja nisam ubica, i kad vozim nikad ne ugrozavam niti sebe niti drugoga svojom voznjom
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  24. #24
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Kad te zaustavlja samo mahnes i svirnes kao da se znate i prodjes

    Znam i ja jednog sto ga je drug ospijao dje zivi pa mu ovi dosli a taman je mislio da je sve proslo dobro i bi da nije imao dobrog druga sa sobom ahahahhahahahha

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  25. #25
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    G Boška,taman su se upoznali bili,nije bilo hemije među njima još uvijek... :P

    Archi,da te pitam,a nemoj se ljutit...Koliko imaš godina i imaš li motor,jesi li to kad uradio,pobjegao?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vi i policija
    By Mstislav in forum Sve i svašta
    Replies: 274
    Last Post: 07-07-11, 16:15
  2. Konjicka Policija ui CG-Pg
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 66
    Last Post: 29-03-08, 10:25
  3. Policija u CG
    By cvrchak in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 18-05-07, 10:28
  4. Policija - pauk !?@$
    By GaD in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 25
    Last Post: 05-09-06, 21:04
  5. Policija!
    By Fabia_Elegance! in forum #montecafe
    Replies: 31
    Last Post: 17-01-05, 22:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •