Page 1 of 119 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 2957

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #1
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default Vaperi...gdje ste ;)

    :biggrin:Ja pocheo prije 11 dana,pushio Marlboro crveni vishe od 30g.Od trećeg jula mi ne pada na pamet da zapalim vishe pa sve da mi neko donese i original americhki!
    Bolje se osjećam,nema kashlja,mogu vjezbat lagano bez umaranja naglog i nestanka vazduha.

    Kupio sam jednostavan za mene kao laika ovo http://e-joy.me/joyetech-e-cigarete/...-88ml-mod.html

    Punim ga sa Usa mixom i watermelonom,lubenicom iz Zete haha

    Dajte iskustva,znam da vas ima ,dok chekam doktora parenja da dodje iz Portugala,mister sparca
    ...

  2. #2
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,062
    Thanks Thanks Given 
    489
    Thanks Thanks Received 
    418
    Thanked in
    233 Posts

    Default

    Radi li te ?

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app

  3. #3
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Radi odlichno:mrgreen: dje ne poslushah sparca prije ccc
    ...

  4. #4
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Nije valjda da u chitavoj CG samo sparco i ja dudlamo?
    Mislim podudlali smo ga odavno no aj sad.
    ...

  5. #5
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nervira me to. Hocu da prestanem da pusim od sad cu kupit light cige, posle jescu bombone sa nikotinom, pa cu zalijepit paceve, pa cu da vaperisem gnagnagna blabla. Ako hoces da prestanes da pusis, bacis cigare i gotovo. Ako neces pusi ka musko.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Nije valjda da u chitavoj CG samo sparco i ja dudlamo?
    Hahahahahaha xD
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Hahahahahahahah, e u zdravlju ga dudlali samo kad niste kao ovi youtube vaperi

  8. #8
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Bravo, cestitam! Guraj samo, ne vracaj se na smrduše ni po koju cijenu .
    Ima nas još... Ja evo već 2ipo godine.
    Problem je sto je kod nas, to sto moze da se nadje, sve barem duplo skuplje nego vani. + je izbor tecnosti, pored cijene, problematican.
    A sto si uzeo bas taj pingvin?! Meni se nesto ne svidja, kao djecija igracka izgleda . Zamalo se ne izvrnuh kad mu vidjeh tu cijenu. on online, cini mi se, nije preko 15-20e.
    Imas 2 dobra regionalna foruma koja se bave samo el. Cig. : e-cigSerbia i e-ciginfo.


    Sent from my SM-T560 using Cafe Del Montenegro mobile app

  9. #9
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Nervira me to. Hocu da prestanem da pusim od sad cu kupit light cige, posle jescu bombone sa nikotinom, pa cu zalijepit paceve, pa cu da vaperisem gnagnagna blabla. Ako hoces da prestanes da pusis, bacis cigare i gotovo. Ako neces pusi ka musko.
    Vjeruj ili ne,od kad sam dijete bio smeta mi dim cigarete a preko 30 godina sam dimio iskljuchivo samo Marlboro,nekad chuveni sarajevski,koga vishe nema,a sad sam prije ovih E godinama pushinjao srbijanski,te ga ima te ga nema,a u pm,dosadi mi to vishe a i mora se mislit malo o zdravlju.
    Ovo dudlanje shto mi preporuchi gosn sparco je extra,ubachim se u film svoj,ma supershto vishe pare izadje ja se obradujem ka malo dijete

    @Bullitt,zdravo bio,a koji yt vaperi,mislish da napravim sa sparcom neki klip?
    Nije ti losha ideja,dudlamo i plus zaradimo neshto para,hmm...

    @djuza23,Pingvin sam uzeo shto je PREJEDNOSTAVAN,a kao pochetniku mi BASH odgovara i plus ima veliki tank od 8,8,napunim ga i miran sam 24 sata,baterija dobra i pichim,mada sam uhvatio poglede po gradu kad zadudlam misle valjda da sam ne daj Boze asmatichar ali kad vide OBLAK pare onda se zbune i razmishljaju shto li uzima ovaj haha
    Znam za te forume,ali onamo su skoro svi profi vaperi,svi preporuchuju da sam motash žice,da sam pravish technosti,ma dje brate mili da napravim neku zajebancciju da mi ne daj Bože explodira to,a cijena Pingvina je oko 30E u EU,znam to,ali mora i Milisav zaradit neshto a odlichan je lik
    Koje technosti ti koristish i dje ih uzimash?
    ...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pokusao sam 2 puta da se skinem sa cigara pomocu E cigarete. Prvi put sam uzeo veliku ejoy i poslije jedno mjesec dana pocne grlo da me grebe, kao da sam ga ogrebao, pa poslije jos jedno nedjelju dana pocne osjecaj kao da imam knedlu u grlu. Prestanem 3-4 dana sa ecig i prodje to. Onda citam da je to dosta cesto zbog tecnosti koje su u istocnoj evropi smece, uglavnom kinesko u koje ide ko zna sta.


    Drugi put odlucim da batalim narucim jednu od najboljih na trzistu vapor 2 trinity, i narucim iz holandije tecnost i opet pocne da me grebe i da osjecam knedlu...

    Mozda je samo do mene,... bas ne znam
    One Ring to Rule them all...

  11. #11
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Nije do tebe,i ja sam se chudio pa pronjushkao da grlo grebe svakog ko pochinje i da se mora unositi tada shto vishe vode da ne bi grebalo grlo,evo mene konkretno sa ovim Usa mixom kojeg uzimam kod ovog pomenutog tvog sugradjanuna grebe grlo dosta chesto,a kad sam stavio watermelon nije me grebalo nimalo,treba ovdje vremena da se nadje tachno shta kome odgovara i koja miligramaža,uglavnom uz Usa mix popijem 3,4 boce vode dnevno najmanje,od litar i po.
    ...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Nije do tebe,i ja sam se chudio pa pronjushkao da grlo grebe svakog ko pochinje i da se mora unositi tada shto vishe vode da ne bi grebalo grlo,evo mene konkretno sa ovim Usa mixom kojeg uzimam kod ovog pomenutog tvog sugradjanuna grebe grlo dosta chesto,a kad sam stavio watermelon nije me grebalo nimalo,treba ovdje vremena da se nadje tachno shta kome odgovara i koja miligramaža,uglavnom uz Usa mix popijem 3,4 boce vode dnevno najmanje,od litar i po.

    Pa ne moze biti dobro da grebe
    One Ring to Rule them all...

  13. #13
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    E pa tako sam nashao objashnjnje,uzmi technost neku ...recimo pipun haha mada si ti ti probao sve vjerovatno,
    ...

  14. #14
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ti simptomi su manje-vise normalni u početku. Voda se inače i preporučuje u početku... i ta žeđ bi trebalo da je simptom zbog prestanka pušenja a ne početka parenja.
    Što se tiče grebanja u grlu, to, kao i žeđ, bi trebalo da prođe vremenom, mada može da bude i zbog osjetljivosti na propilen glikol (jedan od sastojaka tečnosti). Nekom može da se javlja i mučnina na određene arome. Tu bi trebalo da se eksperimentiše sa različitim tečnostima, ili tražiti tečnosti sa većinskim VG-om (glicerin, drugi glavni sastojak tečnosti). Ovo oko izbora tečnosti je možda i najbitniji element za ostajanje u priči. Za to kod nas nemamo mnogo alternativa...imaju, da ja znam, 2 brenda i sve su tečnosti sa većinskim prop. glikolom (oko 70% čini mi se).
    @AL no1 Tu dolazimo na tvoje pitanje... ja sam pravim tečnost, evo već 2 godine, ako ne i više... i motam grijače... nije to nikakva filozofija, vjeruj mi, lagano je... Polako, vremenom ako te bude zanimalo skontaćeš to sve i sam. Ne moraš da budeš ni nekakav hemičar ni električar . + To sve ima masu prednosti, što finansijskih, što kvalitativnih. U početku sve izgleda zastrašujuće i "profi", kao što je i meni bilo, al uz malo edukacije se lagano savlada i višestruko isplati. Naravno, ima ljudi koji idu u neke krajnosti ...to je već hobi i šta ti ja znam.
    Ne kažem ja da je Pingvin loš samo mi se ne sviđa izgled. Ja bih prije uzeo neki od Ego AIO modela (imam jedan), sličan mu je princip, nešto je jeftiniji i jeftiniji su mu grijači... i ljepši je . Dobro je od Joyetech-a sve.
    E da, zaboravio sam... mislim da je i jačina nikotina bitna, može i on da reže/grebe. Početnicima ne bih preporučio da idu preko 12mg/ml, zavisno od sprave. Na jačim spravama čak i manje... Ja sam sebi, recimo, (već duže vrijeme) našao da mi je optimalno na nekih oko 5mg.
    Last edited by djuza23; 14-07-17 at 15:07.

  15. #15
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije problem ostavit cigarete, sto puta sam ih ostavljao...
    Ovo vaporiziranje je u osnovi njegovanje iste zavisnosti, kao i nikotinski stikeri, žvake i ostale zezalice. Ostaviti cigarete je u osnovi skidanje sa nikotinske zavisnosti!

    Danas teško, sutra lakše... sve dok slabost ne zagospodari jopet pa se svijest o mukama bolesti zavisnosti ne povuče pred samovoljom "potrebe", tj. zavisnošću. Muka je to sa kojom borba traje cijeli život... a što je život ako borba nije?!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  16. #16
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    @Xerxes,u elektronskoj ima nikotina a u smrdushama 4.000 sastojaka shtetnih,a nikotin...valja imat malo droge u glavi:-D

    @djuza23,ne bih se josh usudio sam da mixam ili motam...a Ego Aio sam i htio uzet ali me Milisav ubijedi a i meni se dopada veleki tank od 8,8 i jaka baterija.

    Shto se technosti tiche masu mi ide recimo danas,konkretno od 9 ujutro do sad već 5ml...jesi li naruchivao technost online...?Možda mi treba jacha mg od 11mg?
    Kod njega su Joyetech technosti od 10ml 5€ dok recimo iste te u Pragu po 3€.
    A Pingvin ti ne bih dao ni za shta sad:biggrin:
    ...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    ...a Ego Aio sam i htio uzet ali me Milisav ubijedi a i meni se dopada veleki tank od 8,8 i jaka baterija.
    hahaha tačno sam zao da je tako bilo, čudo je dobar trgovac ... ma odlično je to, najbitnije je da si ti zadovoljan.

    Eh, što se tiče potrošnje, to ti je opet do pojedinca a možda i više do opreme. Meni se potrošnja, zavisno koju opremu koristim, razlikuje i duplo. Taj Pingvin, pretpostavljam, može dosta da povuče, pogotovo ako mu je 0,25 omski grijač. Možda je i to jedna od prednosti Ego AIO, jer su grijači od 0,6 i 1,0 ohm pa bi trebalo da i nešto manje troše. Ne znam, poenta je da eksperimentišeš i nađeš ono što tebi lično najviše odgovara. Ako bi izuzeli ovaj finansijski momenat (koji nimalo nije beznačajan) rekao bih ti da je potrošnja potpuno nebitna. A moguće da ti je potreba veća (sad u početku) pa se vremenom malo redukuje...

    Znam, skupe su odje tečnosti. Ja sam počeo sa par bočica Dekanga (koji nikome i nikako ne preporučujem ), pa nešto Joyetech i neke "italijanske" kojih je bilo u ul. Slobode nekad (bile su ok i mnogo bolje od Dekanga), onda nešto i online, uglavnom iz Kine. Plaćao sam ih oko 1e za 10-30ml i nisu bile loše, može da se ubode fina tečnost. Naručio sam jednom i neku američku, kao neku preminum, ekstra popularnu , nešto kao 15ml za 15 eura, čisto da probam... i dobra je, nema što, ali skupo ... Ali sve je to kratko trajalo. Brzo sam provalio kako se pravi i od tad samo pravim svoje. Ima i tu dosta eksperimentisanja sa aromana a ostali sastojci su standardni i nema tu šta da se zezne.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Ma zamijenio sam ja taj grijach od 0,25 odmah jer u setu dodje i ovaj od 0,6 oma.manje troshi naravno sa ovim od 0,6.
    Poshto nemam živaca za chekanje na online narudzbe,ne znam koju rezervnu cig da uzmem,a uzecu ovih dana kod ovoga Milisava 16mg lubenicu da probam,ovo parim od 11mg ka parna lokomotiva,ne stajem,no svidja mi se ahahaha
    ...

  19. #19
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Vi pricate o e cigaretama. Pusio 4 ipo mjeseca I zeznuo se kad sam otisao na Zabljak I ponio namjerno samo tecnost bez nikotina jer sam htio da se skidam skroz. Tad sam I propusio opet :-/

    Interesuje me ova varijanta za koju cuh da je na slicnu foru ali da ga prave fabrike sto prodaju cigare. Kazu da je isti ukus ko cigara ali da ima samo nikotin stetan. Kao neka zamjena za cigarete, kupuju se punjenja I stavljaju u neki aparat. To jedno punjenje kao 6 minuta traje, a mozes da je prekines I nastavis.

    Ima li toga kod nas???

    Edit: evo izguglah radi se o IQOSu

    http://www.telegraf.rs/vesti/2701769...iji-foto-video



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by kimmi; 15-07-17 at 22:12.

  20. #20
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Vi pricate o e cigaretama. Pusio 4 ipo mjeseca I zeznuo se kad sam otisao na Zabljak I ponio namjerno samo tecnost bez nikotina jer sam htio da se skidam skroz. Tad sam I propusio opet :-/

    Interesuje me ova varijanta za koju cuh da je na slicnu foru ali da ga prave fabrike sto prodaju cigare. Kazu da je isti ukus ko cigara ali da ima samo nikotin stetan. Kao neka zamjena za cigarete, kupuju se punjenja I stavljaju u neki aparat. To jedno punjenje kao 6 minuta traje, a mozes da je prekines I nastavis.

    Ima li toga kod nas???

    Edit: evo izguglah radi se o IQOSu

    http://www.telegraf.rs/vesti/2701769...iji-foto-video



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app
    To sam i ja htio i dobro je shto nadjoh klip da se ne zaj***** dobro,
    ...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja sam prije neđe čuo priču da je filip moris izbacio nešto, i to je čini mi se bio intervju sa nekim njihovim predstavnikom... neki uređaj koji kao isparava duvan umjesto da ga sagorijeva i to je tad kao sticalo veliku popularnost u Japanu... Nisam se dalje interesovao jer me je sama pomisao da se duvanska industrija petlja oko e-cigara i sl. odbila, u najmanju ruku...
    Nisam znao da već ima i klipova u vezi toga, baš ću sad da pogledam ovo, strašno me interesuje o čemu se radi

  22. #22
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,934
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    imam Istick 50w,mislim da sam probao sve tecnosti koje ima milisav ali od svake kasljem,cak sam i od baze kasljao,pa mi je rekao da sam sigurno alergican na neki sastojak...
    bas ovih dana razmisljam opet da pocnem ali ne znam postoji li tecnost od koje necu da kasljem?!

  23. #23
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    To sam i ja htio i dobro je shto nadjoh klip da se ne zaj***** dobro,
    Stigao je meni sinoc bas ovaj po ljudima iz moje okoline, bas pomaze, narucio sam ga jer sam ga probao prvo par puta, ono sto mi se svidja ogadi ti obicne cigare, u smisli da imas osjecaj da mozes namirisat sve one otrove iz cigarete koji gore, cudan je osjecaj bas
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  24. #24
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    @chochek,sinoć sam bash jedno sat vremena chitao 1 strani forum,djevojka koja pari skoro 3 g. puno kashlje,vidjeh da su je savjetovali da uzima technost sa shto manje PG,da je vjerovatno to iritira,a može li skroz bez PGa to će ti reć bolje djuza23

    @kvarni,aj bash nam pishi pomaže li ti to,kako vidjeh na klipu stvar je bash shity,no dako tebi pomogne,mene je sama chinjenica da jedan Philip Morris koji je vidio kuda ide pushenje i uložio preko 3 milijarde,milijarde, u ovu elektronsku stvar dodatno ubijedilo da predjem na ovaj moj za sad Pingvin
    Ubijedjen sam da oni imaju već razradjeno sve,da imaju puno bolje rjehenje shto se tiche ovog Iqosa,no chekaju da se narod malo navuche,ovo je kako rekoh bash pih,stavish malu cigaretu i imash nekih 14 dimova malih,no opet velim dako ti pomogne
    ...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,934
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    ako ko provali dje se mogu uzimati te tecnosti od kojih se ne kaslje neka podijeli ovdje...
    citao sam ja ranije dosta o tome ali mi hemija nije jaca strana,pa bih vise volio neko da mi kaze dje se to moze uzeti ili da mi pokaze kako se i sta miksa,kao i ostale vajperske trikove

Page 1 of 119 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 19:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 19:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 15:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 12:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 13:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •