Results 1 to 1 of 1

Thread: Sto Makedonci misle o Srbima:

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Sto Makedonci misle o Srbima:

    http://www.rts.co.yu/forum/prikaz_po...1&PorukePage=5


    Jas sam veoma razocaran iz vama srbima, ja za vrjeme napada u srbiji sam vejao srpsku zastavu kao i svi makedonci su mislili da srbi su nasi najveci prijatelji, jedini narod sa kogom mi mozemo ziviti, ali to sve je pao u vodu kad sam cuo vjesti na makedonskim i srpskim kanalima, kad sam procitao na vise vakvi forumi i komentari iz sami srbi, nisam znao da srbi i tada kada su dobili napad iz amerike imali duboko u sebe mrznjem kon makedoncima, koja danas moze da se vidi. Mi Makedonci smo veoma razocaraniji od ovoga sto se slucujelo. Samo ipak da vam napomenem da Makedonci su vam bili posljedni prijatelji koji ste imali, no sada sa vasem vistinsko lice ste ih izgubili i vase posljedne prijatelje.

    Mnogo sam razocaran i zbog prizemjuvanja na makedonskom aviona MATa, dali vi znate da u Makedoniji izvezujete mnogo golemu kolicinu na gotovi proizvodi, dali znate da za da odite u bivsi turski pasalak grciju morate da pominjete niz Makedoniji. Znate li sta bi znacelo zatvaranje makedonskom granicu sa srbijom, to bi znacilo kraj ekonomije srbije. E da znate da si igrate sa veoma opasnim stvarima. I posle sve ove vase otvoranja sa svim vasem zlobnom lice, u Makedoniju vec od pred nekoliko dana u svim kaficima ne slusa se srpske muzike, na vise kabelskim operatorima nemamo srpske programe. Jedine programe iz vase federacije su ostanale na crnogorce. Sada smatram da crnogorci su nasi najgolemiji prijateli. Jedno vam da kazem, ja ce se radujem kad Crna Gora ceo svjet ce zvati Republike Crne Gore, a nadam se da ce to biti veoma uskoro.

    Ipak hvala sta sada ste pokazali vase pravo lice, zato sto da ste bili se uste u onom dobru i prijatelsku naciju to ce bilo steta i zijan makedonske nacije.
    Last edited by Petar Mrvaljevic; 02-08-05 at 21:40.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Što mislite ili što moderatori misle?
    By SyNdRo0m in forum Putovanja
    Replies: 0
    Last Post: 18-04-05, 15:26
  2. KO GURA SRBIJU U RATOVE!(namijenjeno izvornim Srbima iz Srbi
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 14-02-05, 14:07
  3. Nastavlja se teror nad Srbima u CG
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 134
    Last Post: 21-09-04, 17:00
  4. Podgoricki srednjoskolaci izrazili podrsku Srbima na Kosmetu
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 25-03-04, 01:02
  5. NJEGOSH O SRBIMA ...NASLOVNA CKL-A
    By Interceptor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 17-02-04, 10:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •