Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: Ovo zasluzuje poseban Thread - ljetnje povoljnosti za Postpaid u ProMonte mrezi

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Ovo zasluzuje poseban Thread - ljetnje povoljnosti za Postpaid u ProMonte mrezi

    Od 10.jula - 10. septembra 2005 za Postpaid - fizicka lica:

    1. MMS 10 centi
    2. 50% popusta nakon prvog minuta razgovora
    3. Za nove Postpaid korisnike besplatan prikljucak

    10. septembra - veliko iznanadjenje - nagrada za vjernost i redovono placanje racuna!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    10. smislite nesto sami, a ne sve da kopirate od 067
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "Originalan" na svoju stetu

    Quote Originally Posted by djbojan
    10. smislite nesto sami, a ne sve da kopirate od 067
    Ko koga kopira je relativina stvar (mada kad ovako "dobro" potkrijepite tvrdnje, nema toga ko ne bi "vjerovao").

    Ne slazem se sa tobom, jer je upravo obrnuto, a osim toga ako neko daje vise, ne moze se govoriti o kopiranju. Jedino kad uvodi isto, pa daje manje (tzv. losa kopija) - kao recimo EDGE ;-)

    Mada ako si ti impresioniran "originalnim", samo nastavi da budes "originalan" :-).

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mozesh to nazvat kopiranjem, mozesh mozda standard.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @VOR

    pretplatnik sam i jedne i druge mreze (post paid obje kartice)

    monet me je castio PRVI popustom sto redovno placam racun a promonte ce mozda od ovog mjeseca.

    promonte koristim prije nego monet i nikad mi tel nije bio iskljucen, a nikad se niko nije sjetio da nesto podjeli za to dok monet to ne uvede.

    od moneta zakucih i kapu i maicu i solju i privezak a promonteu nek je na obraz, da mi nije zao sto imam lijep broj odavno bi se odjavio.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "Kopiranje"

    Quote Originally Posted by eskim
    Ne mozesh to nazvat kopiranjem, mozesh mozda standard.
    Pa samo ilustrujem sto znaci to "kopiranje". Dajte ljudi dozovite se.

    Jes' sad ispade da je Monet izmislio popuste, a ProMonte je na primjer imao F&F prije nego je Monet i postojao dok su oni "od srca srcu" (ista stvar) uveli tek prosle godine, pa je opet ProMonte ove godine to prosirio za postpaid i pustio i za prepaid sto Monet nema, pa niko ne rece da Monet kopira (od srca srcu) - mada znam da ovaj najnoviji F&F nije lako iskopirati. :-)

    Neka popuste, no i Toyota-u.

    Moram rec' prijatelju da proda njegovu Toyota-u Corola Verso, da ga Monet i djbojan ne tuze za autorska prava. :-)

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije ni pripejd bio standard pa danas jeste, kako se ne umorite da pricate o ovim stvarima?
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile "Toza Markovic" - Kikinda postaje konkurencija mobilnim operaterima

    Quote Originally Posted by djbojan
    @VOR

    pretplatnik sam i jedne i druge mreze (post paid obje kartice)

    monet me je castio PRVI popustom sto redovno placam racun a promonte ce mozda od ovog mjeseca.
    Koliko sam cuo to je zato sto Monet ima problem sa naplatom racuna, tako da je to pametan potez da se bar nesto naplati (uporedio bih to sa onim stimulativnim programom Vlade da se prijave i osiguraju "radnici na crno").

    Ipak Promonte (i Monet naravno) je mnogo puta imao razne popuste i povoljnosti za korisnike (vjerne i nove).

    Quote Originally Posted by djbojan

    promonte koristim prije nego monet i nikad mi tel nije bio iskljucen, a nikad se niko nije sjetio da nesto podjeli za to dok monet to ne uvede.
    Nije tacno! Kao sto rekoh ProMonte je mnogo puta nagradjivao svoje vjerne korisnike na razlicite nacine. Ako si stvarno bio toliko korisnik ProMonte-a, u to si se mogao uvjeriti. E sad ne znam u kojoj mjeri koristis ProMonte - mozda je to toliko da i ne ulazis u krug za nagradjivanje, kao ovi do 10 EUR potrosnje kod Monet-a (po tvojem iskazanom stavu bih zakljucio da malo koristis ProMonte i da mnogo vise koristis Monet). Znaci ako je to samo fazon "eto da ga imam za svaki slucaj, ako mi favorit zasteka" (ima jedan broj koji su ustvari Monet korisnici, ali drze ProMonte kartice, za slucaj problema u "standardnoj proceduri" (ipak znaju da niko nema bolju mrezu ;-) -sto je srecom vecini glavni kriterijum izbora)), onda je tu mozda razlog zasto nijesi mnogo nagradjivan (ni Monet te ne bi tako nagradio - pogledaj pravila Mo Club-a). Da li sam u pravu?

    Quote Originally Posted by djbojan
    od moneta zakucih i kapu i maicu i solju i privezak a promonteu nek je na obraz, da mi nije zao sto imam lijep broj odavno bi se odjavio.
    Mogu li znati povodom cega ti je Monet dodijelio te vrijedne nagrade (to je vrlo bitno)?

    Inace moram reci da ne znam koliko kape, majice, solje, pepeljare itd. uticu na opredjeljenje korisnika za provider-a usluga mobilne telefonije. Ja sam mislio da bar napredne korisnike tu opredjeljuju servisi i kvalitet istih. Ali ako je do solja, vala ce ti se dati.

    Ja mislim da je tvoj glavni razlog za neodjavljivanje Promonte-a normalna ljudska potreba za sigurnocu (detaljnije sam gore pisao o tome) nego lijep broj (mada eto sam rece Promonte ti "dade" lijep broj- znaci ono sto ProMonte "proizvodi", a ne ono sto proizvodi "Toza Markovic" - Kikinda). Da li sam u pravu? ;-)

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eskim
    nije ni pripejd bio standard pa danas jeste, kako se ne umorite da pricate o ovim stvarima?
    Kad se na neko obavjestenje o povoljnostima reaguje maliciozno i neargumentovano moramo pojasniti stvar.

    Ispade da je 067 "izmislio" Loyalty Program. To svi na ovaj ili onaj nacin rade (pa i Promonte je vec "stimulisao" redovna placanja uplatama zivotnog osiguranja itd.). Jasno je da je neki aranzman u pitanju, ali mi smeta kad se to pokusava proturiti kao objektivan stav. Zamisli sad ja kazem da cu ti dati recimo 100 EUR i ti me pljunes i kazes da ti je vec to dao neko drugi (recimo u forintama :-)). Ima li to logike?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VOR
    Pa samo ilustrujem sto znaci to "kopiranje". Dajte ljudi dozovite se.

    Jes' sad ispade da je Monet izmislio popuste, a ProMonte je na primjer imao F&F prije nego je Monet i postojao dok su oni "od srca srcu" (ista stvar) uveli tek prosle godine, pa je opet ProMonte ove godine to prosirio za postpaid i pustio i za prepaid sto Monet nema, pa niko ne rece da Monet kopira (od srca srcu) - mada znam da ovaj najnoviji F&F nije lako iskopirati. :-)

    Neka popuste, no i Toyota-u.

    Moram rec' prijatelju da proda njegovu Toyota-u Corola Verso, da ga Monet i djbojan ne tuze za autorska prava. :-)
    koliko sam upoznat monet je opet prvi poceo sa dodjeljivanjem toyota, ili mozda gresim?
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Ipak Promonte (i Monet naravno) je mnogo puta imao razne popuste i povoljnosti za korisnike (vjerne i nove)."

    nesto ne mogu da se sjetim nijednog popusta 069mreze dok 067mreza nije postojala.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Nije tacno! Kao sto rekoh ProMonte je mnogo puta nagradjivao svoje vjerne korisnike na razlicite nacine. Ako si stvarno bio toliko korisnik ProMonte-a, u to si se mogao uvjeriti. E sad ne znam u kojoj mjeri koristis ProMonte - mozda je to toliko da i ne ulazis u krug za nagradjivanje, kao ovi do 10 EUR potrosnje kod Monet-a (po tvojem iskazanom stavu bih zakljucio da malo koristis ProMonte i da mnogo vise koristis Monet). Znaci ako je to samo fazon "eto da ga imam za svaki slucaj, ako mi favorit zasteka" (ima jedan broj koji su ustvari Monet korisnici, ali drze ProMonte kartice, za slucaj problema u "standardnoj proceduri" (ipak znaju da niko nema bolju mrezu -sto je srecom vecini glavni kriterijum izbora)), onda je tu mozda razlog zasto nijesi mnogo nagradjivan (ni Monet te ne bi tako nagradio - pogledaj pravila Mo Club-a). Da li sam u pravu?
    "

    NIJE TACNO??? ne budi tako siguran kad nisi u pravu, koristio sam pro monte u dovoljnoj mjeri (Prosjecan racun 30takevra mi je dolazio), sve i da sam iz grupe 10evra valjda sam opet neki korisnik i valjda opet ostavljam neki novac Vama 069 mrezo, predjoh na 067 mrezu intezivirah razgovore zbog obima posla, a racun dodje manji. Monet me je nagradio kroz Mo Club respect.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Ja mislim da je tvoj glavni razlog za neodjavljivanje Promonte-a normalna ljudska potreba za sigurnocu (detaljnije sam gore pisao o tome) nego lijep broj (mada eto sam rece Promonte ti "dade" lijep broj- znaci ono sto ProMonte "proizvodi", a ne ono sto proizvodi "Toza Markovic" - Kikinda). Da li sam u pravu? "

    glavni razlog nije taj koji ti pokusavas da umetnes vrlo vjesto, jos mi se nije desilo da upalim 069 karticu jer 067 ne moze da oposli, i jos nesto nije mi promonte dao taj broj nego sam ga posteno platio, a i to sto je lijep opet nije zaslugom promontea nego zaslugom dilerske mreze koja mi je prodala 069 broj koji je vec bio prodat, pa sam morao cekati dok dodje nova serija brojeva...

    ovo nema nista licno sa tobom, respect za tebe al se coveku jednostavno steski kad na sva vrata izreklamiraste besplatni broj za podrsku za koji sam smatrao da je besplatan oduvijek...
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  14. #14
    Silvester Guest

    Default

    I meni je ProMonte mnogo toga dao

    1) Dao mi je 1998-e postpaid broj - jes da nije bio neki, ali sam ja u znak zahvalnosti iskesirao 200 DEM

    2) Dao mi je sekretaricu koju nijesam mogao da iskljucim (objasnjenje: tehnicki razlozi - mora bit da je VOR tada radio na VMS-u) i koja mi je podigla racun za zanemarivih 40%

    3) Dao mi je za neke "simpaticne parice" Siemens S55 sa podesavanjima za jednu posnatu Austrijsku mrezu - cisto ako podjem tamo u roaming, da se nebih mucio oko podesavanja

    4) Da ne zaboravim - dobio sam i kisobran - maksimalno pokrivanje za slucaj da kisa pada do 45 stepeni

    5) Sada mi na Talk paketu uzima po svakom SMS-u 7%... Dusmani bi rekli opet zbog tehnicke nemogucnosti da se cijene racunaju u djelovima centa
    A u stvari, ProMonte zna da pare kvare covjeka, pa pokusava po svaku cijenu da me oslobodi te posasti
    Last edited by Silvester; 31-07-05 at 12:11.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja nikad nista od promontea nisam dobio a zadnjih 2-3 godine mi nijedan racun nije bio ispod 120e... a bilo ih je i 250+

    a glavno je da te caste 10e razgovora u mrezi :P
    Samo kvarni opstaju...
    www.minmedia.me

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    ja sam korisnik promontea od 96..
    Tada je broj kostao oko 1000DM (ruku na srce dobio sam i roaming, iako nikad nijesam mrdnuo sa tim brojem van granica CG) + telefon (neka debela motorola od 1000dm). I dalje bi koristio Promonte, ali Monet mi daje besplatne razgovre u okviru firme sto mi smanjuje racun mnogo.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi
    ja sam korisnik promontea od 96..
    Tada je broj kostao oko 1000DM (ruku na srce dobio sam i roaming, iako nikad nijesam mrdnuo sa tim brojem van granica CG) + telefon (neka debela motorola od 1000dm). I dalje bi koristio Promonte, ali Monet mi daje besplatne razgovre u okviru firme sto mi smanjuje racun mnogo.
    za sve vrijeme dok sam na postpejdu 069 (nikad se nije desilo da racun bude iskljucen zbog neplacanja racuna) nisam dobio nikakav popust, monetova akcija cascavanja urednih platisa je do sad najbolji potez po konkretno korisnika tj mene.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NK CG
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prvog dana kad je otvoren promonte uzeo sam karticu koja je tada koshtala tachno 520 DM
    Za ovih 9 godina nikad mi rachun nije bio ispod 100 EUR a bilo je po nekad i 400-500 da bude...
    I za svo to vrijeme sam dobio 69 minuta besplatnog razgovora i to u mrezi 069 sram ih bilo
    Da su se bar $etili neshto simbolichno kao npr. majica/kapa/upaljach... ali ni to
    Ne mogu iz poslovnih razloga da mijenjam br. tel. a rado bih im napravio jedno 1000 EUR pa onda im rekao cao...

    Inache, sve su korisnike bez pitanja i bilo kakvog kontakta sa njima svojevremeno prebacili na tarifni paket PRIMA a na to nisu imali pravo po zakonu jer su svi sa njima potpisali ugovore...
    Tako da se rachun uopshte ne mora platiti a na prvom sudjenju SVAKI sudija vas mora osloboditi zbog ovoga...

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by NightSeeker
    Prvog dana kad je otvoren promonte uzeo sam karticu koja je tada koshtala tachno 520 DM
    Za ovih 9 godina nikad mi rachun nije bio ispod 100 EUR a bilo je po nekad i 400-500 da bude...
    I za svo to vrijeme sam dobio 69 minuta besplatnog razgovora i to u mrezi 069 sram ih bilo
    Da su se bar $etili neshto simbolichno kao npr. majica/kapa/upaljach... ali ni to
    Ne mogu iz poslovnih razloga da mijenjam br. tel. a rado bih im napravio jedno 1000 EUR pa onda im rekao cao...

    Inache, sve su korisnike bez pitanja i bilo kakvog kontakta sa njima svojevremeno prebacili na tarifni paket PRIMA a na to nisu imali pravo po zakonu jer su svi sa njima potpisali ugovore...
    Tako da se rachun uopshte ne mora platiti a na prvom sudjenju SVAKI sudija vas mora osloboditi zbog ovoga...
    Nije mi jasno do kada ćemo slušati doživotne kuknjave besmrtnih biznismena ili pravnih savjetnika...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    VORova izjava: "Nije tacno! Kao sto rekoh ProMonte je mnogo puta nagradjivao svoje vjerne korisnike na razlicite nacine. Ako si stvarno bio toliko korisnik ProMonte-a, u to si se mogao uvjeriti. E sad ne znam u kojoj mjeri koristis ProMonte - mozda je to toliko da i ne ulazis u krug za nagradjivanje, kao ovi do 10 EUR potrosnje kod Monet-a"



    ako sam ja "neozbiljan korisnik" sa svojih 20-30evra racuna onda gospodin iznad mene sigurno nije, pa opet nista nije dobio.... coek je kod vas 9 godina, i sa prostom racunicom ostavio vam je jedan stan na primorju, valjda je on u izboru da udje u krug za nagradjivanje pa barem sa jednom soljom 069 (simbolicno)
    Last edited by djbojan; 03-08-05 at 11:10.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VOR
    Pa samo ilustrujem sto znaci to "kopiranje". Dajte ljudi dozovite se.

    Jes' sad ispade da je Monet izmislio popuste, a ProMonte je na primjer imao F&F prije nego je Monet i postojao dok su oni "od srca srcu" (ista stvar) uveli tek prosle godine, pa je opet ProMonte ove godine to prosirio za postpaid i pustio i za prepaid sto Monet nema, pa niko ne rece da Monet kopira (od srca srcu) - mada znam da ovaj najnoviji F&F nije lako iskopirati. :-)
    prije 3 godine je to uvedeno mozda i 4!!!

    Quote Originally Posted by Gorski
    Nije mi jasno do kada c´emo slus<caron>ati doz<caron>ivotne kuknjave besmrtnih biznismena ili pravnih savjetnika...
    ostao si bez texta pa ne znas sto ces, ako imas argumenata iznesi ih a ne da places!


    ps: da ne dodje monet ko zna kad bi sms servis gledali od promontea
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    prije 3 godine je to uvedeno mozda i 4!!!



    ostao si bez texta pa ne znas sto ces, ako imas argumenata iznesi ih a ne da places!


    ps: da ne dodje monet ko zna kad bi sms servis gledali od promontea
    Izvini, pronašao si se negdje?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zivo me interesuje sto nema VOR-a da prokomentarise zadnje postove...
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NK CG
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nema ga zato shto je sve napisano surova istina...

    Svojevremeno je promonte nagradjivao vjerne chlanove sa nokiom 6310, i u NK je podijeljeno svega 12 komada a kad sam ih pozvao da se informishem koji je kriterijum za dobijanje ovako su mi odgovorili: "da bi dobili telefon do sada ste na rachun promonte-a morali uplatiti cifru od 50.000 DM - to nam je bio kriterijum..."
    Ja sam im do tada bio uplatio nekih 30-setak hiljada
    Mislim... shta reci...
    Inache, niti sam "besmrtni biznismen" niti "pravni savjetnik" i onaj text gore u stvari nije nikakva kuknjava nego samo chinjenice...
    Ne bi mene spasio taj tel od promonte-a ili neka druga sitnica...
    Nije me niko cerao da uzimam karticu promonte ali tada nije bilo izbora...monopol...
    Pravo pitanje je zbog chega je tada kartica koshtala 520 DM a sad je za dz?

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi
    ja sam korisnik promontea od 96..
    Tada je broj kostao oko 1000DM (ruku na srce dobio sam i roaming, iako nikad nijesam mrdnuo sa tim brojem van granica CG) + telefon (neka debela motorola od 1000dm). I dalje bi koristio Promonte, ali Monet mi daje besplatne razgovre u okviru firme sto mi smanjuje racun mnogo.
    I Promonte daje besplatne razgovore u okviru firme...

    A to za 1000 DM cijenu nije tacno. Najveca cijena prikljucka (u samom pocetku) je bila oko 300 DM. U svakom slucaju znatno jeftinije od pocetnih uslova za ADSL, a ipak je bila malo veca novotarija za to vrijeme (prvi GSM u SRJ).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •