Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 72

Thread: NEREDI PO BGD-u,KOSOVU...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~montenegro~
    Posts
    551
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default NEREDI PO BGD-u,KOSOVU...

    Shta mislite o svoj ovoj situaciji vecheras?
    Paljenu crkvi,dzamija..neredima po Beogradskim ulicama i Kosovu?
    ~MONTENEGRO~

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    idiotarija napisao sam nesto na buducnost crne nego niko me nece svatit, rece da mrzim sve iako volim


    ma idiotarija obojena u crveno ali ne od komunista no od krvi

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da si trebao da obrneš redosled:

    Neredi po KOSOVU i Beogradu.

    Jer je ovo u Beogradu mačji kašalj.
    Kako bi trebalo da bude :wink:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Палјенје тија дзамија и цркава? А како те није срам?

    Па они нама све попалише, и ти то стављаш у једну исту цјелину ццц..

    А како ће се наставит, па онако како треба, да се зауставе ови на Косово а и у БГД, ал' мало касније.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam vi ladite muda kao da je to nesto sto se desava 'tamo nedje'.

    Idiotarija možda jeste, al gledajte to ovako : Sad je jasno ko zapravo hoće etnički čisto Kosovo. U potpunosti podrzavam one mirne demonstracije ispred Fakulteta i Vlade Srbije . Ne mogu da vjerujem da nekome može biti svejedno kada na snimcima ne pročita 'arhivski snimci' , nego Mitrovica veceras...


    Sta moze da uradi povrijedjen,uplasen,bijesan narod sem da uzvrati tako kako je uzvratio? Shvatite to kako ocete.
    one day, after school.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bubby[Y
    ]Sad je jasno ko zapravo hoće etnički čisto Kosovo. U potpunosti podrzavam one mirne demonstracije ispred Fakulteta i Vlade Srbije . Ne mogu da vjerujem da nekome može biti svejedno kada na snimcima ne pročita 'arhivski snimci' , nego Mitrovica veceras...


    Sta moze da uradi povrijedjen,uplasen,bijesan narod sem da uzvrati tako kako je uzvratio? Shvatite to kako ocete.
    Dosta toga si rekao samo sto sam sebi skaces u usta,podrzavas prosvjede a ignoriras koje poceo i zasto su troje albanskih klinaca-utopili.
    Takvo razmisljanje moze dovest do najgoreg,gledaj istinu.
    Ako su povrijedeni i uplaseni...mislim daj molim te, sta se vracamo u doba Milosevica,isto razmisljanje,zasto rade sranja?!
    Gledao sam vijesti BK sinoc i ne vjerujem koje nabrijavanje situacije,ko da je sve to planirano,dzamija gori niko ne reagira.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro ste se sjatili svi albanci na ovi zalosni forum da osudite sto cine Srbi a dje si da osudis etnicko ciscenje, i sta ako su zapalili dzamiju?
    Sta?
    Ajde reci mi sta mi da radimo sa onolikim zapaljenim manastirima i kucama, sto bi bilo da su Srbi poceli ic i palit kuce muslimanske po Srbiji, sto bi onda bilo?
    Ti mi pricas o realnosti, pihh kako te nije sram!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ozone
    Quote Originally Posted by bubby[Y
    ]Sad je jasno ko zapravo hoće etnički čisto Kosovo. U potpunosti podrzavam one mirne demonstracije ispred Fakulteta i Vlade Srbije . Ne mogu da vjerujem da nekome može biti svejedno kada na snimcima ne pročita 'arhivski snimci' , nego Mitrovica veceras...


    Sta moze da uradi povrijedjen,uplasen,bijesan narod sem da uzvrati tako kako je uzvratio? Shvatite to kako ocete.
    Dosta toga si rekao samo sto sam sebi skaces u usta,podrzavas prosvjede a ignoriras koje poceo i zasto su troje albanskih klinaca-utopili.
    Takvo razmisljanje moze dovest do najgoreg,gledaj istinu.
    Ako su povrijedeni i uplaseni...mislim daj molim te, sta se vracamo u doba Milosevica,isto razmisljanje,zasto rade sranja?!
    Gledao sam vijesti BK sinoc i ne vjerujem koje nabrijavanje situacije,ko da je sve to planirano,dzamija gori niko ne reagira.
    i ti vjerujes da su dva klinca skocili u rijeku jer su ih bjesni srbi ganjali sa kerovima napujdanim na njih ? ma hajde oladi. to je tako glup izgovor za pocetak sranja, jer jer krajnje nerealno . sta su albanska djeca trazila u srpskom rejonu ako su bili tamo? trazili leba ? ko kaze da su to bili srbi ? sjetite se markala .... A snajperi okle su ? nevjerovatno !
    a svima je dosta pizdarija od ratova, no ce opet ovi zveknuti sankcije po beogradu i opet cemo da izgubimo 50 godina. Tja, i da ostaqnem ravnodusan i da ladim muda. Nije moguce! A malo li je trebalo da se ljudi naljute sto im gore kuce i silni manastiri, bastine kulture, i sto se osjecaju jako nemocno da nesto promijene, pa onda ovako odgovaraju ... jos je i dobro proslo.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cccc...

    Ne vracam se ja u doba Milosevica, ajde probajte malo da ga ostavite po strani.Oprostite mi molim Vas sto ne vjerujem u bijedan lazan izgovor o djeci koja su se jurila. Ko bi normalan jurisao na sela zbog toga?

    A sto se Milosevica tice...evo ih ovi 'bolji', sad su tu i sta rade????
    Eeee.
    one day, after school.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to sam gledao u vijestima,jedan je prezivio,bili su 4 njih i on je to ispricao.
    Sta su radili tamo?,zar bi trebalo bit granica,pa i klincima to objasnjavat,gdje smiju i gdje ne smiju!kakva je to buducnost?!
    Ako je to izgovor- koji je onda izgovor za sranja u Bg.
    i ovo se odnosi i na shockera za sram,ne bi bas htio tako nesto ni komentirat jer je previse,samo cu citirat miroslava radosavljevic-mislim da sam dobro zapamtio bio je na bk,da je rekao da paljenje dzamije je velika sramota,sad ti je jasno ko bi se trebao sramotit.
    Treba osudit sve zlocine z bilo koje strane za dobrobit svih a ne podrzati jer to vodi u ono smo ''kao'' prosli.
    Vijesti beograda ne vode prema smirivanje situacije a da ne pricam u ono sto ste vec i napisali vracanje unatrag zbog nekih extremista.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno samo naprijed uporedjuj dvije dzamije i etnicko ciscenje.. Haha

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bg, Nk
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    1 Post

    Default

    svetinju nije u redu paliti ....... bilo cija da je
    ako se desi da zapale pecku patrijarsiju svasta ce se desiti to bi bilo kap u prepunoj cashi ....
    /me rulZ © ®

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da,da kad su spalili dzamiju svi su apelovali da to nije OK a dok su palili crkve niko ni na koga nije apelovao.Cak se ni ne zna tacan broj spaljenih crkava.
    A u Bgd je haos.Sad sam iz grada,sve grupice od po par desetina njih i sastavise se prije pola sata kod pozorista i krenuse prema Kalemegdanu,mozda opet na dzamiju.Sjutra su opet protesti.Javicu vam ako su prosli :wink:

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..pii.. odvratni nacionaisti.. mora li odje svako malo da se deshava ******!? ne, naravno da nije u redu shto su spalili džamiju, jer to nema nikakve veze s shiptarima na kosovu, vech je to direktan napad na muslimane u srbiji, shto nije u redu...
    ..a da ne pricham o tome kako se gadim od tih shiptara, (shvatite to kako god ochete ali) sad znam kako hrvati misle o nama.. :cry: smorio me ovaj balkan, svi su neshto bolesni da su bolji od drugih, te da m ovi drugi prljaju rasu. pi! ne znam, shta je tim shiptarima u glavu, al' mislim da je ovo definitivni kraj kosova, i neka je vishe, neka ide shto prije, shto che nam.. neka ide i ono i neka se razdvoji i crna gora i srbija i vojvodina i boka, sve nek se razdvoji, da ne smetamo jedni drugima, pa nek onda dodju ameri i je*u nas u *mar. i treba nam to.

    skroz mi je glupo neshto ja sam tu da pishem, l' stvarno mij odvratno sve to shto se deshava..

    ..sve mi se zgadilo, pii..

    ne znamidem da spavam..
    Evo produkta kad je neko cijeli zivot izvan svih kulturnih dogadjanja (u ovom slucaju muzike) pa oce da bude "IN" i uhvati se sintetike najjednostavnije muzike (chinjenica) pa onda malo po malo slusa tu muziku...
    Posted: Fri Jan 21, 2005

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    stvarno je pretjerano ono sto rade Albanci na kosovu, sve se trudim da ne mrzim nikoga al kad vidim da u Bolnicama dolaze mladici sa povredama glave nastalim od udaraca sjekirama ... Kako da ne mrzis ljude koji su spremni da rade takve stvari zenama , djeci , ... ma bilo kome !!!

    Samo me zanima gdje je sad taj KFOR i NATO !?!?! Pa koga oni Shtite tamo?? Fin su MiR ocuvali !!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad nikoga nisam mrzio,ni jednu vjeru i naciju.Ateista sam,ali ovo sto se desilo na Kosovu je stvarno uzas...i odjednom sam osjetio mrznju po prvi put onako iz duse.
    I podrzavam po prvi put paljenje svih dzamija na prostorima Srbije i Cg! :twisted:
    Zapali ti meni kucu i ja cu tebi..tako to ide...
    A sad da vidimo sta svijet kaze..nista!A jasno je da nas svi mrze!
    Opet cemo na kraju mi biti krivi,okrivljeni da smo prvi pocheli! :twisted:
    Zapalite dzamije....vjernici!Mene briga...ali kao sto rekoh ti meni kucu ja cu tebi! :evil:

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Nikad nikoga nisam mrzio,ni jednu vjeru i naciju.Ateista sam,ali ovo sto se desilo na Kosovu je stvarno uzas...i odjednom sam osjetio mrznju po prvi put onako iz duse.
    I podrzavam po prvi put paljenje svih dzamija na prostorima Srbije i Cg! :twisted:
    Zapali ti meni kucu i ja cu tebi..tako to ide...
    A sad da vidimo sta svijet kaze..nista!A jasno je da nas svi mrze!
    Opet cemo na kraju mi biti krivi,okrivljeni da smo prvi pocheli! :twisted:
    Zapalite dzamije....vjernici!Mene briga...ali kao sto rekoh ti meni kucu ja cu tebi! :evil:
    Zlocinom odgovoriti na zlocin je zlocin.
    Onaj ko ukrade od lopova je lopov.
    Zar na monstruozna djela Albanaca na kosovu treba odgovoriti paljenjem dzamija u SiCG(ni sa chime izazvanim od strane Muslimana).
    Podrzavam i apelujem na svaku pomoc ugrozenima na kosovu ali ne vandalizmom u SiCG.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno krajnje zivotinjski

    To su ljudi bez grama mozga kad mogu to da rade

    a meni je pun [size=7]**** nacionalizma balkanskog[/size]
    ima da poludim od svega ovoga
    mladost su nam unistli ratovi i qrci za sitne interese
    Dajem pozajmice do 2000€ info na PM.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A pa o tome vam pricam, nikog ja ne mrzim..ali ne mogu da dam razumu prednost u odnosu na srce.To je nasa zemlja.


    Dok kolege iz RTCG Na Drugom Dnevniku sinoc doslovno javljaju : a u Novom Sadu su demonstranti uzvikivali : Ubij Shiptara,Ubij Shiptara i slichne parole...


    Cccc.Kao i obichno.
    one day, after school.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Svemir & okolina
    Posts
    686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Nikad nikoga nisam mrzio,ni jednu vjeru i naciju.Ateista sam,ali ovo sto se desilo na Kosovu je stvarno uzas...i odjednom sam osjetio mrznju po prvi put onako iz duse.
    I podrzavam po prvi put paljenje svih dzamija na prostorima Srbije i Cg! :twisted:
    Zapali ti meni kucu i ja cu tebi..tako to ide...
    A sad da vidimo sta svijet kaze..nista!A jasno je da nas svi mrze!
    Opet cemo na kraju mi biti krivi,okrivljeni da smo prvi pocheli! :twisted:
    Zapalite dzamije....vjernici!Mene briga...ali kao sto rekoh ti meni kucu ja cu tebi! :evil:
    Lijepo procitati ovako iskren post. Mora da si mlad kad te tek sad uhvatilo. Bivalo je i gorih zbivanja na ovim prostorima koje si ti izgleda preskocio kad te mrznja tek sad hvata. Slazes se sa paljenjem dzamija koje su uzgred budi receno najmanje u vlasnistvu albanaca i sa tim pravis jos jednog neprijatelja muslimane u SCG koji su isto tako zrtve srpsko-albanskog prepucavanja na Kosovu. Dok su se ove iste stvari radili "tvoji" drugima i od njih pravili psihicke degenerike sto i ti namjeravas postati ti si izgleda slusao AZRU i Dzoni Stulica. E sad kada ti psihicki degenerici rade to isto nevinim ljudima koji su ostali na Kosovu ti pokazujes da si isti ko i oni prvi ili drugi ili treci... obican psihicki degenerik kakvi su uostalom u vecini dolje. Ovo pisem zato sto racunam da jos imas sansi da ne upadnes u tu zabokrecinu mrznje i da preispitas svoje stavove. Znam da nije lako ali *ebi ga.
    Isto se odnosi na kefala eecha.... U svakom slucaju zelim vam srecu u izboru.

    Waterman

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako su se ljudi digli da optuze ljude za dvije dzamije a da stave masku na 140 crkava od dolaska KFOR-a i 40 u samo zadnja 3 dana. I onda ti kazu da si nacionalista i vade se na ono sto se ranije desavalo, kakve to ima veze?

    Izgleda da se svaki protivnik paljenja dzamija koji je imao kompjuter ovih dana digao da nam zamaze oci. Eto ti demokratija. Cak i ovaj topic, koji pocinje sa Neredi u BGD, Kosovu. Pokretace dje su neredi? I zbog cega su ti neredi?

    Da li si uopste u toku?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Onaj ko ukrade od lopova je lopov.
    O Milu pričate :?:

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bar
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...

    paljenje dzamija nije smijelo da se dogodi jer ti kosovski arnauti nemaju nikakve veze sa mudzahedinima i sa njihovim dzamijama. Ali ubjedljivo je najveci grijeh paljenje Crkava i Manastira po Kosovu i po Bosni(jutros je zapaljena Crkva u Bosni) koje su stare i po nekoliko vijekova.
    Gospode Isuse Hriste, sine Boziji, pomiluj me gresnog.
    http://slike.srsforum.com/pravoslavko.jpg

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    . Cak i ovaj topic, koji pocinje sa Neredi u BGD, Kosovu. Pokretace dje su neredi? I zbog cega su ti neredi?

    Da li si uopste u toku?

    Tu se potpisujem.Zvuci jako formalno, nezainteresovano....
    one day, after school.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ...

    Quote Originally Posted by PRAVOslavko
    paljenje dzamija nije smijelo da se dogodi jer ti kosovski arnauti nemaju nikakve veze sa mudzahedinima i sa njihovim dzamijama. Ali ubjedljivo je najveci grijeh paljenje Crkava i Manastira po Kosovu i po Bosni(jutros je zapaljena Crkva u Bosni) koje su stare i po nekoliko vijekova.
    Kako matematika druze?

    Ako nisi znao, zapaljeni su manastiri iz 14v. koji su odoljeli Otomanskoj imperiji i ko zna ne sve cemu, al' eto ne mogu ovoj saci terorista i mudzahedina, j*** im ja mat** 8)

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •