Results 1 to 15 of 15

Thread: Stan Blok 5,6-kvalitet

  1. #1
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default Stan Blok 5,6-kvalitet

    Pošto vidim da cijene nijesu previsoke, a po meni je blok sasvim fino mjesto za život, zanima me kakav je kvalitet zgrada tamo... Najviše me zanimaju one Ruske kule u Blok 6, pošto su one novije gradnje, kakav je kvalitet gradnje, imaju li stanari kakvih problema tamo?

    Ako znate nekoga da prodaje stan u Blokovima (jednosoban ili dvosoban), može kontakt u PM...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U blok 5 znam da je predobar kvalitet, i da je prelijep kraj, po meni najljepsi u Pg.. Sto se tice Ruskih kula, nisam cuo da se neko zali, kao ni za one solarne zgrade iza... Neces pogrijesit siguran budi ako se odlucis da ovdje zivis.

  3. #3
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,591
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    sto se ruskih kula tice zaobidji u sirokom luku, losa zgrada. ako mislis na buducnost zaobidji sve nove zgrade jer su lose radjene, sto se bloka 5 i 6 tice obrati paznju na vojne zgrade, zuta vojna dje je voli, splitska dje je cistiona pingvin, solarna, i plava zgrada-ulica mese selimovica, to su najjace zgrade u pg, zemljotres im nista ne moze a super su uradjene jer vojska nije zalila materijal. e sada cijene stanova su ti za nijansu skuplje u blok 5 u odnosu na blok 6, mada sve zavisi od tacne lokacije stana i spratnosti. moze se desiti da nadjes povoljan stan, ulozis 10 000 eura i citav ga renoviras i imas kao da si kupio u novoj zgradi. tender u ruke i gledaj. srecno

  4. #4
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ma znam da je novogradnja nikakva... Kolega mi živi kao podstanar u jednu novu zgradu u širem centru, đe je kvadrat bio u krv skup, kaže da su noseći zidovi napravljeni od gipsa ili nečeg sličnog, svako jutro zna kad komšija pere zube, piiiša ili vrši veliku nuždu (ovo zadnje ne cijeni po puštanju vode, već može po prdežu da ocijeni kakva mu je stolica :burp...

    Nego, jesu li ove kule specifične baš po nekom posebnom (ne)kvalitetu, ili je riječ o novoizgrađenom standardu...?

    Inače, kakvi su stanovi u onom dijelu kod Gintaša i Autobuske, kvadrat je dosta jeftin a lokacija i nije tako loša...?

  5. #5
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ujak mi je imao trosoban stan u ruske. Prva do parkinga. I extra je sve bilo. Sa tim sto je on ulozio oko 70k u stan radio neke spustene plafone spatulate stvari najjace kupovao I cuda neka. Ali zgrada kao zgrada je top. U hodnik se moze crnogprsko oplesti. Neko je na sirinu stepenica I hodnik izgubio makar 10ak stanova normalnih. Zato ne bjezi od ruskih

    Sent from my HTC HD2

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,591
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    sto se tice stanova oko gintasa i autobuske, tamo su dosta lose instalacije struje , a ako je na potkrovlju uglavnom prokisnjavaju, tamo vidim da se mnogo prodaju stanovi, ali cim se toliko prodaju sigurno nesto hvali, zar ne? sto se ruskih tice, ima za mene dosta mana, mozes preskociti sa prozora u prozor kod komsije ako si okrenut na tu stranu, imas isto jedan dio stana gdje sunce ne dopire sto je lose, iza ruskih se gradi upravo sada visespratnica koja ce biti veca od ruskih i vec gubis lijep pogled, ali prva i druga ruska su malo bolje uradjene od ove trece ruske.

  7. #7
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,591
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/podgor...a-clanak-86966


    evo ti druze, sad ce u ruskim kulama ova dva stana biti dzabe pa ti trguj stan tamo

  8. #8
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,998
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ja zivim u solarnu bloku 6 najjace zgrade sto kaze malo prije coek vojska nije stedjela na materijalu..noseci zid pun zeljeza a sirok 30cm..zgrada stara 20 god coek bi reka kad je pogleda ova se sad izgradila
    i ruske su ok.
    ali ove nove su uzas ustedde materijala samo da bi napunili svoje guzice

  9. #9
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih blok 5 preskocio u sirokom luku, ne svaku zgradu, ali vecina njih nije nekog posebnog kvaliteta. Živio msa tamo. Redosvno je negdje točilo, duvalo, gorelo isl. Stric mi je živio u Ruskim kulama (drugoj), i bio je solidan stan, ali ništa specijalno. Ja sam živio u Solarnoj(drugi ulaz), i to je sigurno zgrada , jedna od najbolje urađenih u Podgorici. Po pitanju svega. Fin kvart za život. Ne mogu prežaliti što sam se odselio, ali evo radim na tome da se vratim tamo. Tako da su Solarna, Zgrada ''Dakom'' iza Martinovića po meni topla preporuka.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Kolega mi živi kao podstanar u jednu novu zgradu u širem centru, đe je kvadrat bio u krv skup, kaže da su noseći zidovi napravljeni od gipsa ili nečeg sličnog, ?


    Taj ti se kolega bas razumije u gradjevinarstvo

  11. #11
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Kolega se naravno malo šalio za noseće zidove (mada su nikakvi), ali su pregradni zidovi stvarno napravljeni od nekakvih gipsanih ploča ili nečeg sličnog (debljina je neđe 10-12 cm)

  12. #12
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Svudje je brate tako, to je svojevrsni stabdard da se odrade paneli od rigipsa, jeftinije, brze, cistije, prakticnije, nekad su se radili pregradni zidovi od crvene suplje ili pune cigle 12/25/10 danas je to redje, zbog maloprije navedenih razlga, nikom se ne isplati da radi sa ciglom jer je skuplje, i sporije napreduju radovi. tako da sad ne ocekuj ni u jednu novu zgradu(stan) pregradne zidove od cvrste ispune. Vezano za nosece, nije problem do zidova kao zidova, tu se radi standardno radi se sa blokom dimenzija 250/190/190. problem nastaje kod manjka, izolacionih materijala: hidro, termo i zvucne izolacije. Niko ne zeli da ulaze u taj vid zastite kad mu je jeftinije da se odradi samo zavrsni i grubi sloj sa malterom.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stavis plazmu na taj zid i ode i zid i plazma
    sent from tabure

  14. #14
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,583
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    prva zgrada bloka pet, neka iskustva? ona preko puta hrama?

  15. #15
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,591
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    prva zgrada bloka pet, neka iskustva? ona preko puta hrama?
    Odlicna

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P:U: stan, Pg, blok 5
    By CHARRO in forum Nekretnine
    Replies: 14
    Last Post: 21-10-11, 15:30
  2. P/M: Stan - Blok V
    By psjs in forum Nekretnine
    Replies: 0
    Last Post: 08-09-11, 18:28
  3. Replies: 8
    Last Post: 04-09-11, 11:20
  4. I: Hitno potreban dvosoban stan blok 9 ili blok 6
    By bosko10 in forum Nekretnine
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-11, 23:16
  5. P: Jednosoban stan - Blok V
    By bokuma in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 11-02-09, 16:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •