Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 102

Thread: Atletika

  1. #76
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Otkad znam za sebe, na 800+ metara navijam isključivo za Kenijce iako me najstrašnije nerviraju. Nerviraju me jer većina traje dvije do maksimum tri godine, događaju im se maleri na trkama koji se samo njima mogu dogoditi, uvijek vode i pri kraju trke neki Etiopljanin ili Marokanac zahvaljujući boljem finišu pobijedi... Ali, Kenijci uvijek imaju najviše vrsnih trkača na srednjim i drugim prugama i taj potencijal nikad do kraja nije iskorišćen zahvaljujući ponajviše lošoj strategiji. Navikao sam na svakakva negativna iznenađenja od njih i samo sam se nadao da i Rudisha ne podbaci. Kad ono - čudo! Napraviti svjetski rekord bez zečeva na 800 m je za ne vjerovati. Koliko se samo Wilson Kipketer svojevremeno mučio da sruši rekord Sebastiana Coea, a njegovi rezultati bez zečeva na velikim takmičenjima su bili daleko gori nego na mitinzima (svaki preko 1:43). Budući da je Kipketer važio za čudo atletike, što onda reći za Davida Rudishu? Otrča čovjek WR sam, bez ičije pomoći. Nametnuo sebi nevjerovatan ritam i ubrzao u drugih 400 m. Ja još ne mogu vjerovati što je napravio.

    Inače, obožavam atletiku i pratim je od kraja 80-ih. Šteta što su oni koji su svoje rezultate ostvarili na nesportski način (a rezultati mnogih još uvijek važe za zvanične svjetske rekorde) iskompromitovali ovaj divni sport.
    Dick Laurent is dead!

  2. #77
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Inače, obožavam atletiku i pratim je od kraja 80-ih. Šteta što su oni koji su svoje rezultate ostvarili na nesportski način (a rezultati mnogih još uvijek važe za zvanične svjetske rekorde) iskompromitovali ovaj divni sport.


    Kineskinje na srednjim i dugim prugama pocetkom 90-ih na nekim njihovim takmicenjima i to zatvorenim. Onda Florens Grifit Dzojner - kako kaze Sofro () nehumani rekordi na 100 i 200m.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  3. #78
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Kineskinje na srednjim i dugim prugama pocetkom 90-ih na nekim njihovim takmicenjima i to zatvorenim. Onda Florens Grifit Dzojner - kako kaze Sofro () nehumani rekordi na 100 i 200m.
    Florence Griffith-Joyner (laka joj zemlja) sam gledao u Seulu 1988 kako obara dvaput rekord na 200 m. Ukoliko se dobro sjećam to je prenosio Božo Sušec, a rekorde je obarala kao od šale. Ipak, nijesam mislio na nju jer je moguće sve bilo regularno (što nikad nećemo saznati). Što se sve radilo u zemljama istočnog bloka to je nehumano. Teško da ima ikoga ko vjeruje u "rekord" Jarmile Kratochvílove na 800 m, na primjer. Možemo samo zamisliti što su sve radili. Čak zahvaljujući ponajviše iskrenosti Marion Jones smo saznali da je koristila nedozvoljena sredstva, a i to je moglo proći kao da ništa nije bilo. To je čak i bliska prošlost, a o 80-im da i ne govorimo.
    Dick Laurent is dead!

  4. #79
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    "Danas sam napokon postao legenda"


    "Nisam otrčao svjetski rekord. Ali iznimno sam sretan. Danas sam napokon postao legenda!", izjavio je Usain Bolt, najbrži atletičar na svijetu, nakon svoje pobjede u olimpijskoj utrci na 200 metara...

    "Najveći sam živući atletičar. Pokazao sam danas svijetu tko je najbolji", objasnio je 25-godišnji Jamajčanin pobliže vlastiti koncept legende.


    skroman momak.. i kažu ne voli da se hvali mnogo..


  5. #80
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Florence Griffith-Joyner (laka joj zemlja) sam gledao u Seulu 1988 kako obara dvaput rekord na 200 m. Ukoliko se dobro sjećam to je prenosio Božo Sušec, a rekorde je obarala kao od šale. Ipak, nijesam mislio na nju jer je moguće sve bilo regularno (što nikad nećemo saznati). Što se sve radilo u zemljama istočnog bloka to je nehumano. Teško da ima ikoga ko vjeruje u "rekord" Jarmile Kratochvílove na 800 m, na primjer. Možemo samo zamisliti što su sve radili. Čak zahvaljujući ponajviše iskrenosti Marion Jones smo saznali da je koristila nedozvoljena sredstva, a i to je moglo proći kao da ništa nije bilo. To je čak i bliska prošlost, a o 80-im da i ne govorimo.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pamela_Jelimo

    Ako iko mozhe da obori rekord Kratohvilove (inace, svjetski rekord koji najduzhe stoji) to je ova gospodjica...
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #81
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pamela_Jelimo

    Ako iko mozhe da obori rekord Kratohvilove (inace, svjetski rekord koji najduzhe stoji) to je ova gospodjica...
    Nadam se, pošto se opasno primakla. Nadam se da će za početak uzet ovo zlato.
    Dick Laurent is dead!

  7. #82
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Amerikanke upravo istrcale svjetski rekord u stafeti 4x100m. I to 40.82. Razbili su prethodni svjetski rekord star preko 20 godina.

    I ujedno i Jamajcanke i Ukrajinke istcrcale svoja najbolja vremena. Najbrza trka zenskih stafeta ikad.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kad je finale stafete 4x100 muskarci?
    P r i m o r a c

  9. #84
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Sjutra vece.

    Inace zlato i srebro na 1500m idu u Tursku a ovaj mladi njemac za sada 2 puta rusi licni rekord u skoku sa motkom.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  10. #85
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nadam se, pošto se opasno primakla. Nadam se da će za početak uzet ovo zlato.
    Evo pade jedan rekord nekad nepobjedivih Istocnih Njemica. Iskreno, zhao mi je shto je oboren-i pored pominjanja dopinga, transfuzija krvi, trcanja u prvom mjesecu trudnoce i svega cime su se navodno tada bavili. Jer ti rekordi su ipak podsjetnik na neku drugu eru atletike...Ostade samo Dzojner, Kratohvilova,Marita Koch, skakaci i bacachi da brane staru gardu
    Last edited by Recordare88; 11-08-12 at 16:07.
    Deserve's got nothing to do with it.

  11. #86
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    veceras velika trka 4x100 u 22:00 kako ce da ih oduvaju jamajcani !cak mislim da ce pasti WR

  12. #87
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apropo ove price o dopingu prije nekoliko postova-bash sam danas procitao intervju sa Maritom Koch, cuvenom istocnonjemackom atleticarkom iz 80ih, vjerovatno najuspjesnijom atleticarkom svih vremena. Koch inace drzi drugi najstariji svjetski rekord (47.60 na 400 metara), a taj svjetski rekord je po vecini atleticara najtezhi za obaranje. Naravno, zhena kategoricno odbija doping insinuacije, a i u pravu je jer je testirana vishe puta na svim velikim takmicenjima (ovaj rekord je postavila 85-e na IAAF Svjetskom kupu u Kanberi) i nikad nije bila pozitivna. Njena tvrdnja je da je tajna njenog uspjeha (i uspjeha sprinterki i srednjeprugasica 80ih ne samo iz Istocne Njemacke) u tome shto su bile svestrane. Recimo, Koch je trcala 200, 400 i 800 stalno, a u shtafetama je nastupala u 4x400 redovno, a kad treba i u 4x100. To ju je naucilo da ne bude "finisherka" vec da od starta krene najbrze sto mozhe i nastavi tako dokle mozhe, naravno ako je moguce do kraja trke. Tako su nastajali fenomenalni rezultati na 400 i 800 ( mislim da zhena ima 5 od 6 najboljih rezultata na 400 i drugi najbolji na 800 iza Kratohvilove koja je takodje trcala i krace discipline) kakve sadasnje atleticarke mogu samo da sanjaju. Tako recimo trci Rudisha i zato obara rekorde-nema stednje u prvom krugu, nego od pocetka do kraja shto je brzhe moguce. Za razliku od toga, atleticarke danas (recimo Sania Richards) su tipicne finisherke-shtede se prvih 300 (600) metara i onda sprint do cilja. To cesto donese pobjede i medalje, ali ih ne primakne ni blizu rekordima.

    Naravno, postoji i alternativna teorija-doping. Medjutim, tu ulazimo u svijet dvostrukih arsina. Recimo, kada su sinoc americke atleticarke srusile svjetski rekord, doping niko nije pominjao. Kad osvoji Bolt sa "nehumanim" rezultatom doping se ne pominje. Etiopljani i Kenijci decenijama dominiraju na dugim prugama-niko ne pominje doping, vec "prirodne predispozicije" i "vecu motivaciju od ostalih". Medjutim, Istocne Njemice i ostale atleticarke iz bivsheg Istocnog bloka su po defaultu, ako je vjerovati zapadnim atletskim ekspertima i medijima, sve dopingovane. Cak su ih u shtampi nazivali "drug babies", "chemical sisters" i slicno. Postoje razne teorije u samoj Njemackoj da su koristile specijalne programe da prikriju doping, da im je Stazi (tajna policija) ucjenjivala trenere da im daju steroide bez njihovog znanja, i tako dalje i tako dalje. Cak je i Atletska federacija Njemacke htjela da ponishti njihove rezultate, ali one su (Koch, Gladisch, Gohr, Guenther i ostale) uspjesno dokazale svoju nevinost. Stoga, mislim da u njihovim rezultatima nema nishta loshe, a ako ima, za to nema dokaza. Svakako da u atletici ima dosta dopinga, ali "slucaj" protiv atleticarki Istocnog bloka 80ih ima dosta veze i sa ljubomorom Zapada, ali i samog SSSR-a, koji nije bash mogao da podnese da su satelitske zemlje bolje od "glavne". Na kraju krajeva, Florens Grifit Dzojner je i dan danas ikona atletike u SAD iako su i njeni rezultati "nehumani"-shto bi rekao Shofro Primao ju je Predsjednik USA vishe puta. Zato mislim da jednostavno tim atleticarkama treba odati duzhno postovanje i reci da su najbolje, i pokushati pobijediti njihova vremena na stazi (kao shto su to sinoc uradile Amerikanke) a ne u medijima i kampanjama blacenja.

    Intervju sa Maritom Koch mozhete naci ovdje:

    http://www.european-athletics.org/in...1&view=article

    A evo kako je trcala 400 metara, primijeticete ubrzanje od samog starta-suprotno od sadasnjeg stila trcanja te discipline:



    I da, samo josh neshto-mislim da ova tema zasluzhuje da se prebaci u "Sport Generalno" kad se zavrse OI. Atletika je izuzetno bitan i popularan sport i treba da ima temu na ovom forumu.
    Last edited by Recordare88; 11-08-12 at 17:03.
    Deserve's got nothing to do with it.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naravno da je ljubomora a taktika "drzte lopove" je vazda vazila. U doba sadasnje tehnologije i preracunavanja koliko dlacica u obrvama imaju atleticarke pricaju o spotrtkom moralu od prije 20-30 godina. Bolt ne usporava na finisu sto oce da se nasprda vec sto se za obaranje rekorda na mitinzima placaju ogromne sume. Bilo bi interesantno da sad neki sampion skace s motkom ali onakvom kakvom se nekad skakala pa da se porede rezultati. Isinbajeva popravlja po 1 cm sto naravno nije za zamjerke ali da treba malo postovanja prema starim majstorima treba. Oni za cijelu karijeru nijesu zaradili koliko sadasnji na jednom mitingu, ali takva su vremena

  14. #89
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Naravno da je ljubomora a taktika "drzte lopove" je vazda vazila. U doba sadasnje tehnologije i preracunavanja koliko dlacica u obrvama imaju atleticarke pricaju o spotrtkom moralu od prije 20-30 godina. Bolt ne usporava na finisu sto oce da se nasprda vec sto se za obaranje rekorda na mitinzima placaju ogromne sume. Bilo bi interesantno da sad neki sampion skace s motkom ali onakvom kakvom se nekad skakala pa da se porede rezultati. Isinbajeva popravlja po 1 cm sto naravno nije za zamjerke ali da treba malo postovanja prema starim majstorima treba. Oni za cijelu karijeru nijesu zaradili koliko sadasnji na jednom mitingu, ali takva su vremena
    Upravo tako. S tim shto manje o tome pricaju atleticari i atleticarke a vishe razni treneri i "eksperti" koji od toga zhive A o zaradama da ne pricamo, pogotovo u ovim ex-komunistickim zemljama, gdje je atleticare finansirala drzava i imali su zarade kao i ostali drzavni sluzbenici. A rezultati koji su postizani tih godina uopste nisu "nemoguci"-evo, sinoc je pao jedan "nemoguci" svjetski rekord. Jeter, Felix&co su pokazale da se teshkim radom, pravilnom taktikom i treningom mozhe doci i do toga. Ili, recimo, Blanka u skoku u vis koja ima rezultat za centimetar manji (mislim) od "nemoguceg" svjetskog rekorda. Nego je ta generacija jednostavno bila bolja, shto je nekima teshko prihvatljivo, pa izmisle teorije zavjere u kojima je, kao i u svim teorijama zavjere istinito 5-10% a ostalo su insinuacije, izvlacenje zakljucaka po analogiji i proizvodi ljubomore i sopstvenog neuspjeha (tipa onog americkog trenera koji prosto nije mogao da shvati kako je moguce da je pobijedila 15godisnja Kineskinja pa se odmah dohvatio dopinga).
    Last edited by Recordare88; 11-08-12 at 16:21.
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #90
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A teska li je prica o dopingu i to mnogo.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  16. #91
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Mo Farah povezao zlato na 10 000m i 5000m. Svaka cast.

    ps. Ostade Pamela Jelimo ostade bez medalje.
    Last edited by desert de Lleó; 11-08-12 at 20:08.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    bas prije neki dan naidjoh na statistiku: od 23 discipline u zenskoj konkurenciji, u 15 vazeci svjetski rekordi su stari najmanje 17 godina, a ako sam dobro upamtio, 13 preko 20 godina. od toga 1 disciplina nije postojala prije 1995. kod muskaraca 12 od 24 je starije od 1999. neki od tih rekorda jednostavno moraju biti sumnjivi. npr, vec 20 godina u bacanju kugle za zene niko ne moze da dodje na metar od rekorda. volio bih da padne na 100 sa preponama, jer i dalje ne vjerujem da je yordanka donkova zena.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  18. #93
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Budva
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Jamaica 4x100m 36.84

  19. #94
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brzina kojom je Bolt istrcao ovu trku nije dozvoljena u naseljenim mjestima i magistralnim putevima...
    ahahahahha

  20. #95
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    kakva bozastvena trka WR je pao,kao sto se i ocekivalo

    bravo jamajka,bravo blejk,bravo BOLT !mislim da kao sto je rekao sofro da bolt zasluzuje da bude sportista godine !

  21. #96
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno chudovishan rezultat, totalno unishtenje ostatka svijeta. Cim sam vidio da Bolt i Bailey ulaze izjednaceni znao sam da ce ovaj prvi da ukljuci nitro i obori WR

    Zhao mi Pamele shto ostade bez medalje na 800, ali vidi se da se josh nije u potpunosti oporavila. Bice to dobro vec na Svjetskom

    Moon, objasnjenje za te rekorde je jednostavno-jednostavno nema takvih shampionki kao shto je bilo tada. Kraj price. Dopinga je bilo i tada i sada, ali ne u tolikoj mjeri kako to predstavljaju teoreticari zavjera i ljubomorni gubitnici. To posebno vazhi za "hladnoratovsku" atmosferu 80ih-zashto se neko sad ne nadje da ospori "nehumane" rezultate Bolta ili da kazhe da petnaestogodisnja dominacija Etiopljana i Kenijaca na dugim prugama predstavlja plod posebnog doping rezhima? Jednostavno umjesto da, shto rece Hari u gornjem postu, brojimo dlake u obrvama, treba da imamo vjeru u mogucnosti ljudskog tijela i uma

    I da, pozdravlja te Jordanka

    Deserve's got nothing to do with it.

  22. #97
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlican posao je odradio Blake u trecoj izmjeni, dobar duel sa Gay-om i posle toga naravno Bolt standardno Juris .

  23. #98
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,456
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    636 Posts

    Default

    Posra se u Amerinkace i neka je, moraju sad izmisljati nove droge da stignu Jamajacane
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #99
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Medjutim, Istocne Njemice i ostale atleticarke iz bivsheg Istocnog bloka su po defaultu, ako je vjerovati zapadnim atletskim ekspertima i medijima, sve dopingovane. Cak su ih u shtampi nazivali "drug babies", "chemical sisters" i slicno. Postoje razne teorije u samoj Njemackoj da su koristile specijalne programe da prikriju doping, da im je Stazi (tajna policija) ucjenjivala trenere da im daju steroide bez njihovog znanja, i tako dalje i tako dalje. Cak je i Atletska federacija Njemacke htjela da ponishti njihove rezultate, ali one su (Koch, Gladisch, Gohr, Guenther i ostale) uspjesno dokazale svoju nevinost. Stoga, mislim da u njihovim rezultatima nema nishta loshe, a ako ima, za to nema dokaza. Svakako da u atletici ima dosta dopinga, ali "slucaj" protiv atleticarki Istocnog bloka 80ih ima dosta veze i sa ljubomorom Zapada, ali i samog SSSR-a, koji nije bash mogao da podnese da su satelitske zemlje bolje od "glavne". Na kraju krajeva, Florens Grifit Dzojner je i dan danas ikona atletike u SAD iako su i njeni rezultati "nehumani"-shto bi rekao Shofro Primao ju je Predsjednik USA vishe puta. Zato mislim da jednostavno tim atleticarkama treba odati duzhno postovanje i reci da su najbolje, i pokushati pobijediti njihova vremena na stazi (kao shto su to sinoc uradile Amerikanke) a ne u medijima i kampanjama blacenja.


    Recordare, kada su one to postizale bilo je vrijeme kada je sport na neki nacin bio dio politike. Nadam se da ces se sloziti. Zapad za koji se mislilo da je najbolji, najjaci dobija lekcije iz sporta od istocnog bloka. I onda ne zeleci da priznaju poraz oni se izvlace na doping.

    Jedini rezultati koji su i meni dalje pod znakom pitanja, jesu rekordi kineskinja, na njihovom prvenstvu, i to zatvorenom.

    Ostalo je sve ok.

    Recimo rekod Bubke (6.14) pa Zeleznog (98.48 ako se ne varam) su neki koji ce biti tesko sruseni. Onda sto rece moon rekordi u bacanju kugle, pa onda Stefka Konstadinova, iako joj je Blanka i bila blizu.

    A ako ko moze Jordanku da 'skine' to je Sali Pirson. Ali tesko. I ono je brutalan rekord.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  25. #100
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    kakvi ludaci ovi jamajcani!
    u pravu je bolt, jes ziva legenda u pm.
    p.s. vidjoste li onu plavusu koliko se izvrista kad je bolt dosao da uzme zastavu?

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Atletika
    By kaemSe in forum Ostali sportovi
    Replies: 192
    Last Post: 13-11-23, 13:26
  2. Atletika
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 25
    Last Post: 09-05-10, 18:00
  3. Atletika
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 148
    Last Post: 24-08-08, 14:34
  4. Atletika
    By kefalo in forum Olimpijske Igre
    Replies: 52
    Last Post: 28-08-04, 07:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •