Results 1 to 10 of 10

Thread: Spisak uvreda upu?enih Crnogorcima. Da se ne zaboravi !

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Spisak uvreda upućenih Crnogorcima. Da se ne zaboravi !

    Želim da na ovom mjestu skupimo popis svih uvreda kojih se možemo sjetitit, koje su upućene Crnogorcima.

    Mislim da od svih uvreda koje su upućene Crnogorcima u istoriji, 99% su nam ih uputili - Srbi i ********.

    Pomognite da se prisjetimo koliko je moguće uvreda koje su nam upućene, da se ne zaboravi !

    Sjetite se Crnogorci i ne zaboravite, da vas nikad niko nije u istoriji izvrijeđao kao Srbi i ********.

    Evo za pocetak:

    -Amfilohije: "Crnogorci su debelocrevni narod."
    -Amfilohije: "Ne pravi se pita od ...."
    -Tapuskovic: "Crnogorci su splacine."
    -Grk: "Majmunski referendum"
    -srpski djeciji pjesnik Ršumović: "Ubistvo je rjesenje da se sprijeci referendum"
    .................................

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam prezivio prebijanja srba u mojoj zgradi od strane hrvata, srecom bio sam mali, pa me nisu dirali...zato sam sada tu...
    vjerovali ili ne, sve kako izgleda na televiziji u filmu o nacizmu u njemackoj sam dozivio u hrvatskoj...
    pljuvanje naroda, iako im nista nisam uradio i cak sam volio i dalje istinski volim hrvatsku...
    dolazenje hordi, gomile naroda izoblicenih od mrznje prema meni i mojima i slicnim meni, a u rukama im pistolji , nozevi, palice, u srcima zlo...
    prezivio sam kada mi drugari dozivljavaju shokove i sijede od straha, i pitaju se "zasto me moji drugovi mrze?"...
    dozivio sam i bio svjedok uzasnih stvari...

    i zao mi je i zelio bih da sprijecim ako ikako mogu, ali sve je tamo pocinjalo ovakvim tekstovima kakve ti pises na ovome forumu, i u ovoj konkretnoj temi...

    kako mozes generalizovati stvari i mrziti mene sto sam srbin??gledas li kada filmove o "Kju Klus Klanu???"
    Kazes li sebi: "pa vide li da su njihova djela i metode i srca puni pogresnih poteza i zla" "vide li da nisu u pravu kada mrze crnce koji ima nista nisu uradili?"
    "zasto ih oni uopste mrze??" itd.

    zasto se ne zapitas isto to i kod sebe?? kako bi ti da pravis drzavu kada javno prozivas jedan citav narod koji je cak vecinski u toj zemlji, ili ako nije vecinski ima ga u velikom broju??? pa mislis li ti da tako nekome neces stati na zulj, pa ce te taj neko, nedaj boze udariti, ili ubiti, pa ce neko tvoj nekog njegovog, pa njegov tvoga, pa...
    i ti bi tako da gradis drzavu????
    kakva bi to drzava bila??
    za koga bi tu bilo mjesta???
    zelis li sutra praviti i logore za taj isti narod??
    zasto se zgrazavas nad zlocinima koji su oni ili neki drugi, nije vazno, napravili, a svoje "zlocine" i grijehove ne vidis??

    druga stvar:
    cesto idem u srbiju, VJERUJ MI: niko nikada nije toliko volio, i i dalje voli crnogorce koliko srbi!!
    to je tako, svidjalo se to tebi ili ne...
    ja kad dodjem, to je kao da je dosao sami kralj...
    "crnogorac" je dosao...
    odma svi pitaju sta radimo, kako je ovdje...
    pokusaj jednom otici, bez ikakvih predrasuda, i vidjeces da sam u pravu...

    pa pobogu, zar ne primjecujes slicnost tvojih izjava sa izjavama Adolfa Hitlera??ili Ante Pavelica?? ili Franje Tudjmana? ili ostalih fasista i zlikovaca???
    pa zar te to ni malo ne brine??
    kome ti cinis dobra??crnoj gori??
    SIGURNO NE!!!!
    kao sto je najveci neprijatelj srbije Slobodan Milosevic ili hrvatske Franjo Tudjman, tako si ti, i svi slicni tebi, na zalost, najveci neprijatelji Crne Gore...
    "Junastvo je braniti sebe od drugoga, a cojstvo braniti drugog od sebe..."-budi covjek, gleda svoj posao, voli bliznje svoje, kako god da se zovu ili mole, i sto je najvaznije: "zivi i pusti druge da zive"

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Tebe je Crna Gora primila kao izbjeglicu, da bi ti i tebi slicnih jos barem 50 000 izbjeglica glasali u njoj za Veliku Srbiju !

    Nezahvalnice !

    Evo ti jedna francuska poslovica:
    "Zasto me mrzis kad ti nista nijesam pomogao"

    Nezahvalnice,
    nije ovdje tema mrzim li ja ili ne Srbe, nego je tema da se pokupi u ovom topicu spisak uvreda upucenih Crnogorcima, da vidimo na jednom mjestu kako smo najvise, bez konkurencije, mi Crnogorci, izvrijedjani u nasoj istoriji od Srba i ********.

    Zasto te nezahvalnice boli ovaj topic.
    Nije strasan.

    Ti ljudi koji su to izgovorili stoje iza svojih rijeci.

    To su njihove stvarne, realne, svojevoljne, dobrovoljne i dragovoljne i umisljene izjave.

    To su u srpstvu vrlo ugledni ljudi !
    Last edited by G R A D; 25-07-05 at 16:40.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D

    Evo za pocetak:

    -Amfilohije: "Crnogorci su debelocrevni narod."
    -Amfilohije: "Ne pravi se pita od ...."
    -Tapuskovic: "Crnogorci su splacine."
    -Grk: "Majmunski referendum"
    -srpski djeciji pjesnik Ršumović: "Ubistvo je rjesenje da se sprijeci referendum"
    .................................
    u svojem bezumlju si zaboravio da je sam Mitropolit Amfilohije crnogorac, iz Crne Gore.

    dakle, nije dosao iz Srbije, niti iz Bosne, kao tvoj Miras Dedeic i ZIka Smederevac... no zbog svoje ogromne mrznje, to ne mozes nikako da shvatis.

    dakle, ovo sto citiras je zloupotreba mitropolitovih rijeci. Mitropolit prica za bezbozne komuniste, koji su srusili crkvu Svetog Petra na Lovcenu.

    crkvica na Rumiji je pokazala pravi bogoboracki duh brozovih komunista. komunjare su svojevremeno rusili srpske svetinje, dok su na Koniku gradili katolicku crkvu za arnaute, i evo sad bi da ruse crkvu na Rumiji, a da grade dzamiju u Baru.
    sto oni ne sagrade neku crkvu?? oni bih sceli da imaju crkvu, ali da je ukradu od onih sto ih grade!
    Last edited by Njegus; 25-07-05 at 17:03.

  5. #5
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hmmmm...
    ti ocigledno ne shvatas moje rijeci jer te mrznja zasljepljuje...

    ja ti hocu reci:

    ako te je neko uvrijedio (a ako ti tvrdis da jeste, onda ti stvarno vjerujem- i pokusaj shvatiti, ja stvarno nisam ni na cijoj strani, osim na strani pravednih ljudi), zasto onda te ljude ne navedes imenima od pocetka, umjesto da govoris kako su vazda vrijedjali SRBI!!
    oni koje ces ti nabrojati mozda i jesu srbi , ali to trebas da stavis u neki 100 plan (da ne kazem u drugi plan) a ne da to potenciras!!!

    i zasto stavljas SRPSKI pjesnik Rsumovic???
    u tome je stvar!!!!

    i ako me je crna gora primila, na sta sam joj neizmjerno zahvalan iako to ne gledam na isti nacin kao i ti- ja sam gradjanin uvijek bio i bicu cijele SFRJ) znaci li to da ja treba da budem gradjanin 2. reda u drzavi koju ti tako "demokratski" gradis paleci narod kako SRBI samo vrijedjaju Crnogorce???
    Citav ti je koncept pogresan!!!

    e, da...
    i otkud tebi da bih ja ikada i pomislio glasati za neku veliku srbiju???
    da ti mene poznajes, tako bi se nasmijao, pa onda zastidio takvom izjavom o meni...

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo i moga malog doprinosa temi:

    Ranko Krivokapic(predsjednik parlamenta crne gore):"Crnogorci (primjedba:njegov narod) u Srbiji nisu vrijedni fiseka!"
    -pitanje: sutra ti cerka ode studirati u beograd, kao stotine drugih crnogorki, bi li ona bila vrijena metka???

    Jevrem Brkovic: (Napomena: Moracu parafrazirati, jer je ovo rekao na hrvatskoj televiziji prije jedno 12-13 godina, cini mi se) "Crnogorci su divljaci, tek sisli sa grane..."- Npominjem: parafraziram!!!!!

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Želim da na ovom mjestu skupimo popis svih uvreda kojih se možemo sjetitit, koje su upućene Crnogorcima.

    Mislim da od svih uvreda koje su upućene Crnogorcima u istoriji, 99% su nam ih uputili - Srbi i ********.

    Pomognite da se prisjetimo koliko je moguće uvreda koje su nam upućene, da se ne zaboravi !

    Sjetite se Crnogorci i ne zaboravite, da vas nikad niko nije u istoriji izvrijeđao kao Srbi i ********.

    Evo za pocetak:

    -Amfilohije: "Crnogorci su debelocrevni narod."
    -Amfilohije: "Ne pravi se pita od ...."
    -Tapuskovic: "Crnogorci su splacine."
    -Grk: "Majmunski referendum"
    -srpski djeciji pjesnik Ršumović: "Ubistvo je rjesenje da se sprijeci referendum"
    .................................
    Bogoljub Karic: "Crnogorce koji dodju u Srbiju treba smestiti u karantin."
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Bogoljub Karic: "Crnogorce koji dodju u Srbiju treba smestiti u karantin."
    Odličan primjer !

  9. #9
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    MNE
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Matija Beckovic:
    Crnogorska nacija je nastala poslije mog rodjenja i nadam se da ce umrijeti prije mene!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Necemo skupljati, a ni ponavljati nicije uvrede jer svak prica kako mu mozak "diktira"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 18-01-05, 09:04
  2. Srbi o Crnogorcima
    By amaro99 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 39
    Last Post: 14-09-04, 10:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •