Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 139

Thread: Prenosi

  1. #26
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta ih kosta da puste kanale?

  2. #27
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema veze sa tvojom pricom, zamracivali su ligu sampiona, tenis i sve ostalo. Olimpijada nije izuzetak. Tako je svuda u svijetu. Ne svidja se ni meni, jer bih volio da imam vise izbora, naravno, ali samo Eurosport i RTCG imaju prava na prenos. Ostali zakonski moraju biti zamraceni, i to ne radi RTCG vec T-com koji ti dostavlja signal, da bi zastitili sebe od eventualnih tuzbi. Naravno, ti ces uciniti sve da od ovoga napravis politicko pitanje, i ako tome nije mjesto na ovom topiku.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  3. #28
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,113
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Pa neka zamrače ono što prikazuje rtcg al ako ne prenose rukomet, košarku, odbojku... nego biciklizam neka nas normalne pušte da gledamo i nešto srugo a ne gluposti koje nam oni plasiraju.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Pa neka zamrače ono što prikazuje rtcg al ako ne prenose rukomet, košarku, odbojku... nego biciklizam neka nas normalne pušte da gledamo i nešto srugo a ne gluposti koje nam oni plasiraju.
    Pa sad sam ti napisao da ne zamracuje RTCG nista, vec T-com ili BBM, u zavisnosti ko ti dostavlja signal.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  5. #30
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,113
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Ma nemoj, ne zamračuje rtcg, al zato mi rekoše u m-kabal da ne smiju zbog rtcg; inače je njima u interesu da pušte svaki program. Prema tome zbog državnog monopola tkz javnog servisa mi smo osuđeni na najgoru moguću sliku, a kao pretendujemo na konkurentnost, neoliberalizam trta vrta.
    Ja ću se što se mene tiče snać da gledam šta hoću, ali mi ovo izgleda krajnje nekorektno i nenormalno.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ma nemoj, ne zamračuje rtcg, al zato mi rekoše u m-kabal da ne smiju zbog rtcg; inače je njima u interesu da pušte svaki program. Prema tome zbog državnog monopola tkz javnog servisa mi smo osuđeni na najgoru moguću sliku, a kao pretendujemo na konkurentnost, neoliberalizam trta vrta.
    Ja ću se što se mene tiče snać da gledam šta hoću, ali mi ovo izgleda krajnje nekorektno i nenormalno.
    Rekli su ti, jer rtcg ima pravo da ih tuzhi ako pushte program sa neke druge televizije. Ali ponavljam ti, ne zamracuje ti rtcg, nego m-kabal. I to nije monopol, nego prava prenosa. Imas Eurosport, imas Internet, imas satelitsku antenu. Na istin nacin je nasa televizija zamracena u Srbiji i Hrvatskoj od strane njihovih kablovskih operatera. Za kvalitet RTCG slike se slazemo, ali to nema veze sa ovom pricom. Nije nekorektno i sasvim je normalno da ljudi stite svoja prava koja su platili. Zasto ti ne otkljucas svoj WI-FI i pustis citav komsiluk da ga koristi?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  7. #32
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ne zamracuje RTCG niti ona to mozhe, nego Extra Tv, BBM, M-Kabal... itd itd... jer bi mogao da popije velike kazne u suprotnom...
    Evo na primjer M-kabl je prije jedno dvije godine platio kaznu od 5000 eura zato što nije zamračio neke prenose Lige šampiona u fudbalu a tolika kazna je, jer im je to bio kao prvi put da krše pravila inače bi novčana kazna bila još veća. Od tada zamračuju i što treba i što netreba. Npr. zamračuju diznijeve filmove na rts1 subotom i nedjeljom u terminu od 11:05 do 12:45, jer je navodno tv vijesti otkupila prava na diznijeve crtaće i to na tih istih 4-5 serijala koje emituje rts a ja ih još nedidjeh da ih tv vijesti emituju. Zamislite, došlo vrijeme da se i na stare crtane filmove otkupljuju eksluzivna prava. Nevjerovatno.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ma nemoj, ne zamračuje rtcg, al zato mi rekoše u m-kabal da ne smiju zbog rtcg; inače je njima u interesu da pušte svaki program. Prema tome zbog državnog monopola tkz javnog servisa mi smo osuđeni na najgoru moguću sliku, a kao pretendujemo na konkurentnost, neoliberalizam trta vrta.
    Ja ću se što se mene tiče snać da gledam šta hoću, ali mi ovo izgleda krajnje nekorektno i nenormalno.
    E ti ili se sprdas sa mnom, ili ne mozes da ukapirash neke stvari.... P.S. ne gledaj me kao da mi je milo, nego ti samo kazem kako ide procedura, jer vidim lupa se svashta ovuda... Svako bi volio da ima kao na Sky 12 kanala za OI i da gleda sto mu se gledam... Ja samo pricam o proceduri, tu nema monopola tu su PRAVA NA PRENOS, i ne zamracuje RTCG vec operater, jer je svjestan da mozhe da ga tuzi onaj sto je otkupio... u ovom slucaju su to RTCG i Eurosport...
    F.C.F.

  9. #34
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    ​ebo ih patak na oba kanala rukomet,plivanje nigdje...ali dobro ima drugih kanala svjetskih

    sjutra na RTCG 2 srbija-madjarska

  10. #35
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ao. Ne radi se odje o politici uopste ili o prenosenju sportista iz susjednih zemalja.

    Problem je sto zbog posranog RTCG ne mogu da gledam neke stvari koje prenosi HRT ili RTS. Recimo danas rukomet Brazil - Hrvatska; Danska - Svedska ili kosarku Amerika - Hrvatska, pa tenis itd.

    Jutros dok su neki sportovi isli, posrani RTCG daje neki koncert iz 1932 a zamracili takmicenje. To mene nervira.

    Olimpijada je, vecina takmicenja su zanimljiva i ljepse mi je slusati ove ljude sa HRT no Sofra koji je tuzan sto mu Sarapova nije mahnula ili Radevica koji ne zna engleski.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  11. #36
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Kupi satelitsku (to ti je sve oko 100 eura sa risiverom) i gledaj što ti oćeš
    deuscroix

  12. #37
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Ao. Ne radi se odje o politici uopste ili o prenosenju sportista iz susjednih zemalja.

    Problem je sto zbog posranog RTCG ne mogu da gledam neke stvari koje prenosi HRT ili RTS. Recimo danas rukomet Brazil - Hrvatska; Danska - Svedska ili kosarku Amerika - Hrvatska, pa tenis itd.

    Jutros dok su neki sportovi isli, posrani RTCG daje neki koncert iz 1932 a zamracili takmicenje. To mene nervira.

    Olimpijada je, vecina takmicenja su zanimljiva i ljepse mi je slusati ove ljude sa HRT no Sofra koji je tuzan sto mu Sarapova nije mahnula ili Radevica koji ne zna engleski.
    Ao....Ne moze se svakom udovoljit.Shvatas li.Danas se izvinjavao zbog
    kasnjenja signala..Biciklizam se prenosio sa razlogo,tebi sto se ne svidja taj sport je totalno drugo..Nemaju multiprenos kao sto bi ti ocekivao..Realnost..I ne nervira svakog Shofro kao tebe..

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BBC Prenosi i snimci u dva poteza:

    1) Download and install http://download.cnet.com/Expat-Shiel...-75211377.html
    2) Uzivaj u prenosima uzivo BBC-u: http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/2012/live-video
    ili pogledajte shto ste propushtili, recimo otvaranje: http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode...ning_Ceremony/

  14. #39
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by frnjok View Post
    BBC Prenosi i snimci u dva poteza:

    1) Download and install http://download.cnet.com/Expat-Shiel...-75211377.html
    2) Uzivaj u prenosima uzivo BBC-u: http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/2012/live-video
    ili pogledajte shto ste propushtili, recimo otvaranje: http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode...ning_Ceremony/
    Ovo je izgleda UK only, bas kao i ona android applikacija za TV streaming.

    Nadam se da ce prenosit nedje sutrasnju kosarku USA - Francuska.... makar Maksim Zivaljevic komentarisao!

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Expat Shield radi kao sat ;-)

    http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/...video/p00w2t30 - snimak Great Britain v Montenegro

    Sve utakmice svih sportova mogu se nac odje: http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/...hedule-results

    Recimo rukomet je tu: http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/...sults/handball
    Last edited by frnjok; 29-07-12 at 03:58.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    594
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    @frnjok: Ovo je odlično! Hvala!
    Trust me, I know what I’m doing.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    batalite se politike...
    ...

  18. #43
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    12:00 Olimpijske igre – London 2012 – Pregled dana 2 (r) Sport
    13:00 Olimpijske igre – London 2012 – Tenis, direktno Sport
    16:30 Olimpijske igre – London 2012 – Vaterpolo: Madjarska – Srbija, direktno Sport
    17:40 Olimpijske igre – London 2012 – Pregled dana 1 Sport
    18:40 Olimpijske igre – London 2012 – Tenis, snimak Sport
    19:40 Olimpijske igre – London 2012 – Odbojka na pijesku, snimak Sport
    20:05 Olimpijske igre – London 2012 (studio)
    20:40 Olimpijske igre – London 2012 – Vaterpolo: Crna Gora – USA, direktno Sport
    21:50 Olimpijske igre – London 2012 (studio)
    22:10 Olimpijske igre – London 2012 – plivanje
    00:00 Olimpijske igre – London 2012 – Pregled dana 2

    Pogledajte sta ovi prenose danas...ovo je katastrofa od 5:40 do 8:40 samo snimci, nijedna kosarkaska utakmica, o odbojci i rukometu da ne pricam...sramota

  19. #44
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,961
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    dobro je sto tenis prenose

  20. #45
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    E pa kakvi su ovi po.srovi iz RTCG, ovo je nerealno. U jeku takmičarskog dana oni su nasli da prenose snimak ceremonije otvaranja??? Ee pa da poludi cojek. A 6 novinara koji su pošli o trošku države lade muda po Londonu, Da ne govorim o tome što me glava svaki put zaboli kad gledam njihove prenose, jer je slika na LCD ekran toliko mutna da boli.

    Zlatio se www.eurovisionsports.tv. Em biraš što ćeš da gledaš, em ne moraš da slušaš Šofra i ostalu boraniju. Inače, ko ima Total, može da gleda prenose na RTRS, kojeg izleda ne zamračuju - ja sam juče gledao rukomet Brazil - Hrvatska na tom programu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  21. #46
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    12:00 Olimpijske igre – London 2012 – Pregled dana 2 (r) Sport
    13:00 Olimpijske igre – London 2012 – Tenis, direktno Sport
    16:30 Olimpijske igre – London 2012 – Vaterpolo: Madjarska – Srbija, direktno Sport
    17:40 Olimpijske igre – London 2012 – Pregled dana 1 Sport
    18:40 Olimpijske igre – London 2012 – Tenis, snimak Sport
    19:40 Olimpijske igre – London 2012 – Odbojka na pijesku, snimak Sport
    20:05 Olimpijske igre – London 2012 (studio)
    20:40 Olimpijske igre – London 2012 – Vaterpolo: Crna Gora – USA, direktno Sport
    21:50 Olimpijske igre – London 2012 (studio)
    22:10 Olimpijske igre – London 2012 – plivanje
    00:00 Olimpijske igre – London 2012 – Pregled dana 2

    Pogledajte sta ovi prenose danas...ovo je katastrofa od 5:40 do 8:40 samo snimci, nijedna kosarkaska utakmica, o odbojci i rukometu da ne pricam...sramota
    Olimpijada da nema eurosporta nista nebi vidio

  22. #47
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Ima li ovdje kakvih ogranicenja i 'sankcija; jer ako nema ovo je prejaka stvar ?!

  23. #48
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RTCG je najjadnija TV ikad. Nista prenosi, daje se snimak otvaranja. A slika kao da gledamo Los Angeles 1984. Pih.

    Sva sreca pa postoji ovaj eurovisionsports. Spasio me i prije 4 godine, sad je jos bolji, moze i da se premotava unazad... vrh. A pri tom potpuno legalan!
    Fire in the hole!

  24. #49
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Na www.eurovisionsports.tv imate i snimke svih mečeva i takmičenja - samo u polje playlist ukucajte ime sporta ili oznaku države, npr. MNE.
    Last edited by Viscount; 29-07-12 at 14:21.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #50
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    je li realno da posr*** svako malo imaju "problema" sa primanjem signala iz Londona Što otkupljuju prava kad ne umiju ili mozda nemaju uslova da prenose Olimpijadu, evo vas dan vrte otvaranje olimpiskih igara, kako je krenulo vrćet će ga dok se ne zatvore da nema eurosporta ne bi ga vidio olimpijade, nego i oni tenis prenose, olimpijske igre u toku, hiljadu sportova a oni našli tenis da prenose, ukinuo bi taj sport na olimpijskim igrama da se što pitam
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. TV prenosi
    By [kinetic] in forum Fudbal
    Replies: 9
    Last Post: 23-10-12, 15:54
  2. prenosi skupstinskih zasijedanja
    By juggernaut in forum Televizija
    Replies: 10
    Last Post: 25-08-12, 15:25
  3. prenosi ?
    By zviuk in forum Ostali sportovi
    Replies: 23
    Last Post: 13-09-10, 17:31
  4. TV prenosi...
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 95
    Last Post: 24-08-08, 20:46
  5. Kako DAN objektivno prenosi
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 04-02-05, 08:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •