Page 51 of 62 FirstFirst ... 4147484950515253545561 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 1544

Thread: Handball

  1. #1251
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li postoji MVP titula za rukomet? Red bi bilo da Bojana to dobije, drugi strijelac i najbolji asistent turnira. Bilo bi zaista fino za kraj karijere.
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #1252
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    E ovako, bezvrijedno je sada pisti i kukati jer je sve zavrseno i sve je gotovo. Tako je kako je mijenjat ga vise ne mozemo. Ono sto mozemo jeste da sjutra SVI ali SVI izadjemo da docekamo djevojke. Djevojke sa mudima! I druga stvar sto mozemo da uradimo je da proprativmo ove i sledecih godina kada budu u PG dosle da sude ove dvije SPODOBE i da ih docekamo kako dolikuje.

    I zamolio bih vas da forsirate rijec ZLATO jer su one juce osvojile zlato! A sudije bakarnu medalju.
    Bakarna bi im bila velika ... plastičnu medalju
    deuscroix

  3. #1253
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ma kakva medalja treba na adresu ***** od ovce da joj se posalje..

  4. #1254
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uh. Evo smirih se, valjda. Kakve heroine, kakva predstava, kakva noc... Ponos nas! Primjer! Gledajte i ucite, gospodo sportisti crnogorski! Naklon do poda. Kakvo dostojanstvo...

    Eh, ko nije znao kakav status imaju mali, da ne kazem nebitni, savezi mogao je da se uvjeri sinoc. Toliko sam gnijeva ispustio prema ona dva skobalja da se plasim za svoju karmu. Ali nije mi krivo, samo neka njih stigne svoja. Nego, vidjeh im sliku pa mi je sve bilo jasno. Sto ce kukavice...

    Djevojke, fala vam za sve sto ste ucinjele za nas. Zao mi je sto necu moc' sjutra da prospem grlo za vas ali nadam se da ce imati ko.

    Hvala, hvala, hvala!

  5. #1255
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad fino Bojanu nacerat da rodi jedno 5-6 djece i da ne brinemo za buducnost rukometa.
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  6. #1256
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ja definitivno idem u pakao. Sinoć sam dvijema osoba iskreno želio sve najgore i psovao im sve mrtvo do 8. koljena.

    A onda kad je bio kraj .. sledećih pola sata samo ćutao. Ponosno ćutao.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #1257
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ista stvar i kod mene Albatros. Jednostavno, nisam mogao da se radujem, placem, pricam. Potpuno ispraznjem. Danas mi je takva banja oko ove borbe za bronzu, da ne znam da li uopste da gledam utakmicu

  8. #1258
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    HVALA ĐEVOJKE, HVALA ZA VAZDA!!!



    Sjutra svi na Trg da im se poklonimo.

    E Viva!




  9. #1259
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Danas mi je takva banja oko ove borbe za bronzu, da ne znam da li uopste da gledam utakmicu
    ako izgube, ne smiju mi se pojavit na doček ovom PONOSU CRNE GORE...

  10. #1260
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Ista stvar i kod mene Albatros. Jednostavno, nisam mogao da se radujem, placem, pricam. Potpuno ispraznjem. Danas mi je takva banja oko ove borbe za bronzu, da ne znam da li uopste da gledam utakmicu
    To je to. Samo praznina. Buljio sam u jednu tačku i onda podigao glavu da vidim Bojanu kako nosi zastavu CG, kako se raduje pored svega. Sve njih.

    Danas ću borbu za bronzu totalno lagano da ispratim, bez sjekiracije. Nemam života.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  11. #1261
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad kad su se emocije slegle da dam jedan, relativno kratak, komentar:

    Prvo, poshto o samom rukometu ne znam mnogo necu se dugo zadrzati na analizi utakmice. Sto se tice sudjenja, tu ne treba biti ekspert za rukomet pa shvatiti da je bilo pristrasno, tokom citavog drugog poluvremena sudije su pomogle Norvezanke. Ne treba biti ekspert jer je dovoljno pogledati statistiku koja kazhe da je Crna Gora oko trecinu mecha odigrala sa igracicom manje, a Norveska oko 10inu mecha. U dva navrata CG je imala dvije igracice manje shto je prilicno neuobicajeno u rukometu. Prema tome, jasno se vidi da su Norvezanke doshle do zlata uz debelu pomoc sudija, shto , je li, ne treba da se deshava na Olimpijskim igrama. Medjutim, deshavalo se, desava se i desavace se i u buduce. Nazalost, ali tako je.

    Sledeca stvar: Crna Gora je na Olimpijadi u zenskom rukometu osvojila srebro, a ne zlato. Znamo da su djevojke bile jako blizu zlata, znamo da nije bilo sudija da bi ostvarile makar produzetke gdje bi odlucivalo ko je fizicki spremniji. Medjutim, utakmica je, zasluzeno ili ne, zavrsila nasim porazom. Ovo pishem da bih apelovao da se uzdrzhimo od gluposti tipa "srebro zlatnog sjaja", "za nas su zlatne" i tako dalje. Ovo ne govorim da bih ishta oduzeo ili zamjerio ovim djevojkama, koje su ostvarile fenomenalan uspjeh, jedan od najvecih crnogorskog sporta, uspjeh koji treba dostojno proslaviti i za koji im se treba dostojno oduzhiti. Ovo govorim jer vec sad treba razmisljati o buducnosti, a nije dobro da se za buducnost gradi i njeguje gubitnicki mentalitet. U sportu skromnost, zadovoljavanje sa manjim i iznalazhenje opravdanja (cak i kad ona u potpunosti stoje kao u slucaju sinoc) predstavlja gubitnicki mentalitet. Mozhda je za vrijeme Kubertena vazhilo ono "vazhno je ucestvovati" (mada cisto sumnjam i tada), ali to sada definitivno nije slucaj-vazhno je pobijediti. Period. Buduce generacije, u rukometu i u svim drugim sportovima, treba uciti da misle samo na pobjedu. Jer samo tako ce dobiti mentalitet sportske velesile, mentalitet pobjednika, mentalitet koji ce ih u najtezim momentima i protiv najtezih protivnika/ca natjerati da pruzhe 150% mogucnosti. Mentalitet koji definitivno imaju nashe rukometashice. Maja Savic je sinoc fino rekla-srebro nije zlato, ali i ono sija. Eto, ta recenica odlicno odslikava sve ovo-pravi sportisti uvijek mogu i hoce vishe i bolje-cak i kada ih cijela nacija slavi i kada postignu ogromne, nevjerovatne uspjehe. Crna Gora treba i mozhe da ima upravo takve sportiste.

    Drugo, uspjeh na Olimpijadi je suvishe dostojanstvena stvar i suvishe velika da bi se koristio za nekakvo raspaljivanje "patriotskih" zanosa i pogotovo za predizborne kampanje, shto lako mozhe biti slucaj obzirom da se izbori priblizavaju. Ja iskreno apelujem na sve da se od toga uzdrzimo, sjutra na doceku i inace bilo kada. Zashto da se uzdrzhimo-zato shto volimo nashu drzhavu, nashe ljude, nashe sportiste i zato shto treba uspjeh sa njima proslaviti kako dolikuje, a ne ga provlaciti kroz kaljugu dnevne politike, niti ga koristiti za razne politicke argumentacije, jer mu tamo mjesto nije. Ja se iskreno nadam da toga nece biti, a ako bude-iskreno se nadam da cemo kuliranjem takvih stvari pokazati upravo nash patriotizam i gradjansku svijest, kao i duh olimpizma, ljubav prema sportu i sportskom uspjehu.

    Na kraju, ne ostaje mi nishta drugo nego da djevojkama cestitam josh jednom, i da se nadam da cemo sjutra veche oboriti jedan svjetski rekord-u tocenju piva po glavi stanovnika jednog grada u periodu od 4 sata i naravno da ce vaterpolisti dodati josh razloga za to
    Deserve's got nothing to do with it.

  12. #1262
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    To je to. Samo praznina. Buljio sam u jednu tačku i onda podigao glavu da vidim Bojanu kako nosi zastavu CG, kako se raduje pored svega.

  13. #1263
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    A onda kad je bio kraj .. sledećih pola sata samo ćutao. Ponosno ćutao.
    Potpuno isto. Riječ nisam mogao da izustim nakon meča - ne samo zbor činjenice da su nas one dvije nespomenice pokrale, nego i zbog načina na koji su ove zlatne djevojke proslavile prvu olimpijsku medalju u istoriji crnogorskog sporta. Onakva iskrena radost, ponos i prkos nemaju cijenu.

    Ono je sinoć bila njihova noć.

    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. #1264
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ovo govorim jer vec sad treba razmisljati o buducnosti, a nije dobro da se za buducnost gradi i njeguje gubitnicki mentalitet. U sportu skromnost, zadovoljavanje sa manjim i iznalazhenje opravdanja (cak i kad ona u potpunosti stoje kao u slucaju sinoc) predstavlja gubitnicki mentalitet. Mozhda je za vrijeme Kubertena vazhilo ono "vazhno je ucestvovati" (mada cisto sumnjam i tada), ali to sada definitivno nije slucaj-vazhno je pobijediti. Period. Buduce generacije, u rukometu i u svim drugim sportovima, treba uciti da misle samo na pobjedu. Jer samo tako ce dobiti mentalitet sportske velesile, mentalitet pobjednika, mentalitet koji ce ih u najtezim momentima i protiv najtezih protivnika/ca natjerati da pruzhe 150% mogucnosti. Mentalitet koji definitivno imaju nashe rukometashice. Maja Savic je sinoc fino rekla-srebro nije zlato, ali i ono sija. Eto, ta recenica odlicno odslikava sve ovo-pravi sportisti uvijek mogu i hoce vishe i bolje-cak i kada ih cijela nacija slavi i kada postignu ogromne, nevjerovatne uspjehe. Crna Gora treba i mozhe da ima upravo takve sportiste.
    Slažem se - ali buduće generacije treba učiti i da budu velike u porazu, i da neuspjehe ne doživljavaju dramatično, već da se odmah izdignu i idu dalje, jer sjutra je novi dan. E tako se gradi pobjednički mentalitet, a ove djevojke su najbolji primjer za to.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  15. #1265
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ono što nama ove cure znače najbolje opisuje primjer mene i ljudi sa kojima sam gledao meč. Niko ih ne zove - Popović, Bulatović, Jovanović, Savić .. Ja ih sve zovem Maja, Bojana, Kaća, Mara, Jovanka, Ana ..

    Jednostavno su nam kao sestre, neko naš. Toliko je to opipljivo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  16. #1266
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  17. #1267
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    da malo relaksiram, moram sa vama da podijelim moju zadivljenost cepelinom koji Hrvati upravo odradise Madjarima... Cupic za Lackovica a ovaj iza ledja pa kroz noge, ako sam dobro vidjeo... mozda nijesam dobro opisao ali jedan potez onako vrlo interesantan...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #1268
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Hrvati na kraju ipak vrlo zadovoljni bronzom. Medalja je ipak medalja.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #1269
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1,203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo je jedno u mom zivotu vrjedno da pustim suzu s oka jer tebe volim jaaaa
    zivot mi dala bas kao d aje znala da ostace zauvijek na mojim usnamaaa
    hrvatskaaaaaa

    IVANO BALIC

  20. #1270
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    da mi je znat ko dade ova imena, zlatne lavice, hrabri sokoli itd.. bi ga zadavio
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  21. #1271
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by etranaz View Post
    Samo je jedno u mom zivotu vrjedno da pustim suzu s oka jer tebe volim jaaaa
    zivot mi dala bas kao d aje znala da ostace zauvijek na mojim usnamaaa
    hrvatskaaaaaa

    IVANO BALIC
    S PONOSOM NARODU SVOM
    LJUBI GRB NA DRESU TOM
    NA JADRANU I SAVI, NA DUNAVU I DRAVI
    NEK SE SLAVI CIJELI DAN I NOĆ!


    Neka je srecno i komsijama..

  22. #1272
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Najjače pjesme za repke imaju Hrvati. Dominiraju.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  23. #1273
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo za Hrvate, steta sto se ne sastashe oni i Francuzi u finalu.

  24. #1274
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Najjače pjesme za repke imaju Hrvati. Dominiraju.
    Sa patriotizmom kakav je kod nas prisutan potrebne su nam 2,3 pjesme kao oni sto imaju i mislim da bi bas brutalna masa bili

  25. #1275
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zlatne lavice mi je sasvim ok, zbog lava na stitu. Hrabri sokoli ( pravilno sokolovi ) mi je bzw.

Page 51 of 62 FirstFirst ... 4147484950515253545561 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 22-men`s handball world championship (sweden 13-30)
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 266
    Last Post: 31-01-11, 17:00
  2. Indoor Handball Coach Noka Serdarusic
    By rossio in forum English only
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-08, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •