Page 12 of 62 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 1544

Thread: Handball

  1. #276
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ne mogu da se oduzmem utisku da uvijek bolje odigramo sa igracem manje, nego sa igracem vise...

  2. #277
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    haha to sam i ja primjetio

  3. #278
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica, 黑山
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto nam cetvrtfinale sa Francuskom...

  4. #279
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Danas je falilo zelje I nisu grebale kao sto treba. Mislim da ce se sve to skockat do eliminacija. Odbrana skripi, s druge strane bojana je u uzlaznoj formi - uz nju ce I ostale krenut. Nisu igrale 2mjeseca I mislim da iz utakmice u utakmicu uche I da ce ovo dobro da se zavrsi.

  5. #280
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracomn View Post
    Eto nam cetvrtfinale sa Francuskom...
    neka ga ko god oce, ove djevojke kad odigraju maksimalno svakog mogu zgazit, I ne treba da se plase nikog. 1/4 je krucijalna utakmica I tu cu vidjet jesam li u zabludi.

  6. #281
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Definitivno ovaj tim moze pobijedit svakog.
    Kao pripremu za cetvrtfinalni mec da sam na mjestu selektora pustio bih im snimak utakmice cg - svedska iz morace...

  7. #282
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Ima da im se zamjeri i to mnogo toga. Jer ako je nama sa ovakvim timom 1/4 finale plafon onda nismo normalni. Ovo im je sansa zivota, jer ko zna oce li se za OI u Riu uopste i plasirati.


    Rusija 31- 27 Brazil
    I da se plasiraju,ovakvu sansu za medalju(sto ne rec zlatnu) nikad vise nece imat.Prica kako je sam plasman na OI uspjeh je ekvivalent onoj sa fudbala da je Slask ekipa s druge planete,to jest ubijanje samog sebe u pojam.I ne znam kakve veze ima to sto drzava ima 600 000 stanovnika kad za njenu selekciju igra 12 igracica klupskog evropskog sampiona i po jedna iz finaliste i polufinaliste LS.Sve ovo sto smo igrali u grupi je nebitno,samo nek se spreme za cetvrtfinale,a ja sam misljenja da nista ne bismo dobili i da smo bili prvi u grupi jer nije neka razlika igrat protiv Spanije i Francuske.Ja bih cak vise volio protiv Francuske,a mislim da bi se vecina slozila da ih je neko pitao poslije onog kvalifikacionog turnira,kad smo ih dobili u gostima sa drugim timom.Mislim da se ne bismo ni za Koreju bunili.Norvesku ne bih volio jer ko da gledam stavili bi nam one Dance mrzne da nam sude.U svakom slucaju,ova ekipa moze svakog da dobije samo ako dobro odigra tako da od nas zavisi,samo bez preceranog respekta prema protivnicama koje na klupskom nivou deru lagano.

  8. #283
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ko god da dodje , pobjedicemo ! Pravac polufinale i borba za medalju !
    Marina Vukceviccccccccc .
    BISOGNA VINCERE !

  9. #284
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Još jedna stvar. I pored očajne taktike i neuigranosti, izuzetno mi na živce ide Adžićev defetizam i nekakva usiljena skromnost. Šta bre koji k. sereš, imaš gotovo istu ekipu koja je osvojila Ligu šampiona, pojačana prvim desnim krilom finaliste (Radičević) i prvim lijevim bekom polufinaliste (Jovanović). Da ne pominjemo to što bi naša reprezentacija trebalo da bude najuigranija ekipa na turniru, jer gro igračica igra zajedno cijelu sezonu. I umjesto da sa ovim timom za cilj postavi medalju, on se zadovoljava četvrtfinalem i još veli da 'vjeruje da ćemo biti na višem novou'??? Takvim pristupom se zasigurno ne gradi pobjednički mentalitet.

    Da vidite kako su samo Hrvatice odvažne u izjavama - trener Canjuga konstantno hrabri igračice i poslije svake utakmice smatra da mogu još bolje, a svaka od igračica kaže da su u London došle po medalju! I evo gdje ih je doveo takav duh i pristup - mogu da biraju s kim će da igraju četvrtfinale, a realno su kvalitetom ispod naše ekipe.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #285
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    +1

    Svaka cast

  11. #286
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Još jedna stvar. I pored očajne taktike i neuigranosti, izuzetno mi na živce ide Adžićev defetizam i nekakva usiljena skromnost. Šta bre koji k. sereš, imaš gotovo istu ekipu koja je osvojila Ligu šampiona, pojačana prvim desnim krilom finaliste (Radičević) i prvim lijevim bekom polufinaliste (Jovanović). Da ne pominjemo to što bi naša reprezentacija trebalo da bude najuigranija ekipa na turniru, jer gro igračica igra zajedno cijelu sezonu. I umjesto da sa ovim timom za cilj postavi medalju, on se zadovoljava četvrtfinalem i još veli da 'vjeruje da ćemo biti na višem novou'??? Takvim pristupom se zasigurno ne gradi pobjednički mentalitet.

    Da vidite kako su samo Hrvatice odvažne u izjavama - trener Canjuga konstantno hrabri igračice i poslije svake utakmice smatra da mogu još bolje, a svaka od igračica kaže da su u London došle po medalju! I evo gdje ih je doveo takav duh i pristup - mogu da biraju s kim će da igraju četvrtfinale, a realno su kvalitetom ispod naše ekipe.
    Covjek nema nikakvu harizmu, ni pobjednicki mentalitet, nista, ko da igramo sah. Od njega igracicama prelazi samo neka sporost i tromost, i njegova prica uspavljuje. Ne sjecam se da je i jedan njegov tajm aut nesto promjenio, pa bolje da da Jovanki da se razdere, bar da ih probudi.

  12. #287
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jovanki bi samar zalijepio svaki put kad sutne lob, ekipa se ubije da napravi visak na krilo, a onda se onda pocne preseravat sa njenim lobovanjem, pih..

  13. #288
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    I da se plasiraju,ovakvu sansu za medalju(sto ne rec zlatnu) nikad vise nece imat.Prica kako je sam plasman na OI uspjeh je ekvivalent onoj sa fudbala da je Slask ekipa s druge planete,to jest ubijanje samog sebe u pojam.I ne znam kakve veze ima to sto drzava ima 600 000 stanovnika kad za njenu selekciju igra 12 igracica klupskog evropskog sampiona i po jedna iz finaliste i polufinaliste LS.
    To to, i sad ako se izgubi u cetvrtfinale, bice standardna prica kako je za ovako malu zemlju to veliki uspjeh - bullshit! Zbog rezultata Buducnosti u LS ove godine sve osim ulaska u polufinale je veliki neuspjeh...slabo sam pratio Buducnost prosle godine, pa ne znam da li je bilo velike razlike u utakmicama kod kuce i na strani, jer ako je bilo, mozda je atmosfera u Moraci ono nesto sto im fali za veliki rezultat i na reprezentativnom nivou...

  14. #289
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    To to, i sad ako se izgubi u cetvrtfinale, bice standardna prica kako je za ovako malu zemlju to veliki uspjeh - bullshit! Zbog rezultata Buducnosti u LS ove godine sve osim ulaska u polufinale je veliki neuspjeh...slabo sam pratio Buducnost prosle godine, pa ne znam da li je bilo velike razlike u utakmicama kod kuce i na strani, jer ako je bilo, mozda je atmosfera u Moraci ono nesto sto im fali za veliki rezultat i na reprezentativnom nivou...
    fali klara voltering.. uz nju i odbranu igraju sigurnije, pa onda laganije se realizuju šanse..

    mada djeluju kao da su bez svježine ili se čuvaju za četvrtfinale..

  15. #290
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    “Pobjeda nad Crnom Gorom je podvig, velika je kao planina. Ne smije se zaboraviti da je to ekipa koja je 95 odsto sastavljena od prvakinja Evrope. Doduše, falila im je samo golmanka, ali je mala Vukčević branila na nivou Voltering. To je još jedan plus ovoj pobjedi”, rekao je „izbornik” Canjuga.

    Horvat je izjavila to sto smo svi mi vidjeli, a to je da se forsira ta 6-0 zona do besvijesti!

    “Bile smo smirenije od protivnica, a malo me iznenadilo što su toliko plitko igrale na nama bekovima i dopuštale nam slobodne šuteve. To je nama odgovaralo, sve nam se otvorilo", iskrena je bila 30-godišnja Zagrepčanka.

    Tako je bilo i u Danskoj. Sjećaš li se?
    “Isto tako. Počele su malo agresivnije u odbrani, ali su u jednom periodu popustile i to je bilo to. A kada se zaletimo, mnogo je lakše.


    A onda nas strucnjak izjavi


    Sreća se zaslužuje. One su bile za gol bolje, a mi za gol slabiji u koncentraciji u odbrani, ali i u napadu, što se vidjelo po tehničkim greškama i promašenim zicerima. Bolje je što se to desilo sada, nego 7. ili 9. avgusta, ako bog da”, aludirao je Adžić na četvrtfinale i polufinale.

    Šta mora da se popravi?
    “U nekim segmentima smo bili dobri. Dali smo 26 golova, što je dobro, ali u odbrani ima puno, puno prostora da se odigra bolje. Vjerujem da će kroz utakmicu sa Rusijom to doći na pravi nivo”.
    Opet niste imali rješenja za Hrvatsku?
    “Hrvatice protiv Crne Gore uvijek igraju kao u transu. Očigledno utakmice sa nama doživljavaju na poseban način i pružaju više od svojih trenutnih mogućnosti. To smo očekivali, ali nismo na pravi način odgovorili”.
    Zbog čega bekovi Hrvatske uvijek imaju previše prostora za igru protiv Crne Gore?
    “Ne igramo kvalitetno odbranu prema njima. Nemamo potrebnu dubinu, koju forsiramo i tražimo, a protiv Hrvatske uvijek zakažemo. To je segment koji ni na jednoj utakmici na ovom turniru nije bio kakav bi trebalo. Rusija će nam biti prava provjera za to, jer ima izvanredne bekove. U fazi odbrane je i Milena Knežević falila u rotaciji, vjerujem da ćemo sa njenim povratkom taj dio popraviti, a i da će sve ostale djevojke dati pravi doprinos”, zaključio je Adžić.
    Last edited by NemanjaCG; 04-08-12 at 09:21.

  16. #291
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nega ubaci onda na go Claru, pa neka je preruse da lichi na Sonju neka joj stave preiku Jer se jedino tako i moze igrati ta zona koju on forsira

  17. #292
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    “Hrvatice protiv Crne Gore uvijek igraju kao u transu. Očigledno utakmice sa nama doživljavaju na poseban način i pružaju više od svojih trenutnih mogućnosti. To smo očekivali, ali nismo na pravi način odgovorili”.
    E jes vala, vazda se nešto okome na nas. A to što smo od njihova 3 beka primili 19 od 27 golova, to ništa. Identično je bilo u Danskoj 2010. - 20 golova su nam dale s bekovskih pozicija (opet 3 igračice), uz naravno fenomenalan procenat šuta. Valjda postoji i neka druga odbrana osim 6-0 kad je očigledno da to ne pali protiv Hrvatica.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  18. #293
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Kako nam moze doc Koreja u 1/4 finala? Zar nece prije Norveska?
    Mi mozemo bit samo 3. ili 4. sto znaci da igramo sa 2. ili 1. iz one tamo grupe? A tamo su redom Francuska, Norveska pa Koreja, a cini mi se da ce dobiti sve 3 u ovo zadnje kolo. Ili grijesim nedje?

  19. #294
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Mislim da zavisi od gol razlike, jer su Koreja I Norveška igrale neriješeno. Kad bolje razmislim, nama bi od ove 3 najviše odgovarala Koreja.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #295
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jer nemaju visoke bek shutere.... Al see zavisi od gol razlike izmedju koreje i norvrske, plus sto mi moramo dobit rusiju. Uh milion kombinacija

  21. #296
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ima li dje da pise vrijeme meceva 7og avgusta? Tj nasa 2 moguca vremena me zanimaju, vidim da su utakmice u 11, 14:30, 18 i 21:30, ali sigurno nedje pise koji parovi, nego ne mogu naci, a treba mi

  22. #297
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo za Srbiju.

  23. #298
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nama je svejedno ko ce da nam dodje,ako mislimo do medalje moramo sve dobit al isto nebih voljeo onu koreju,gledao sam ih prve dvije utakmice,lete...

  24. #299
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Nama je svejedno ko ce da nam dodje,ako mislimo do medalje moramo sve dobit al isto nebih voljeo onu koreju,gledao sam ih prve dvije utakmice,lete...
    Ja bih najviše volio Koreju ali nam izgleda Francuska ne gine što će po meni bit puno teža utakmica ... mada mišljenja su različita
    deuscroix

  25. #300
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    +mi mozemo svakoga dobiti a mozemo i od svakoga izgubiti. sa svakim mozmo igrati, sve zavisi od dana
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 12 of 62 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 22-men`s handball world championship (sweden 13-30)
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 266
    Last Post: 31-01-11, 17:00
  2. Indoor Handball Coach Noka Serdarusic
    By rossio in forum English only
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-08, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •