Page 57 of 64 FirstFirst ... 747535455565758596061 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 1588

Thread: Waterpolo

  1. #1401
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    http://sportal.rs/news.php?news=80484

    A Franjo legendice...nama je svakako zabavno sto ces u penziju bez olimpijskog zlata!!!
    uh uh, pravi je nasao da se javlja za udaranje u glavu preko vode. mada, primjetio sam da su ga danas posteno izbubetali.
    <--- leuk

  2. #1402
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajde grobar odbi vise, ko da imas 10 godina

  3. #1403
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Naši su zaslužili da se niko ne pojavi na dočeku. Da su u startu izgubili ali da se trude bilo bi bolje nego ovako. Kriterijume treba podići, a ne da se reprezentacija koja je jedva dobila JEDNU utakmicu bori za medalju "malo" glupo zar ne .
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #1404
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Jesu me na$ekirali, jesu izgubili dobijenu utakmicu, ali se mora priznati da su je izgubili od trenutno boljega, jer da su oni bolji pobijedili bi, i to nije sramota!
    Nemojte im zviždat, nego ih pozdravite aplauzom! U suprotnom poštenije je da ne idete! Nijesu ovi momci zaslužili da ih pljujemo, kritikujemo da, ali pljujemo nikako!
    Možda će im naš aplauz sjutra dati podstreka za buduće utakmice i načiniti ih našim "dužnicima", pa će se još više zalagati da nam se oduže za vjernost
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #1405
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slažem se sa navijačima Crne Gore da se današnji meč nije smeo izgubiti, i da se + 3 nije smelo onako prokockati. Međutim, ne mogu se nikako složiti sa onima koji pišu kako je ovo '' početak kraja CG vaterpola '', kako će uslediti teški dani za CG vaterpolo i slično, a kao glavni razlog navode da će ovaj poraz psihološki uticati na vaterpoliste i da se dugo neće oporaviti. Neki od Vas se verovatno sećaju Atine 2004 kad je zajednička reprezentacija SCG na kraju 3/4 imala 7:5, a izgubila poslednju četvrtinu 3:0 i meč sa 8:7.

    To je bila najbolja prilika za Srbe i Crnogorce da osvoje zlato na OI, tada su bili najbliži i nisu uspeli. Taj meč se ne može porediti sa današnjim, i ako je kome bilo teško bilo je njima. Međutim, oni su u naredne 2 godine osvojili sve što se moglo osvojiti. 2005 svetsko zlato u Montrealu i svetsku ligu u Beogradu, 2006 evropsko zlato u Beogradu, svetsku ligu u Atini i svetski kup u Budimpešti i u 4 od 5 finala igrali protiv Mađara od kojih su izgubili u Atini.

    Možda je glup primer koji sam naveo, ali kao što rekoh ako je nekome bilo teško bilo je tim momcima iz Atine i ako posle tog poraza nisu došli crni dani za srpsko-crnogorski vaterpolo neće ni posle ovog današnjeg za crnogorski. Ipak je tu u pitanju bilo olimpijsko zlato ( do dan danas neosvojeno ), a danas '' samo '' bronza.

    Na stranu to što se posle svake pobede dižu u nebesa, a posle svakog poraza '' pljuju ''. To se i može shvatiti, ali ova današnja priča je čisto preterivanje.

  6. #1406
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naši su zaslužili da se niko ne pojavi na dočeku. Da su u startu izgubili ali da se trude bilo bi bolje nego ovako. Kriterijume treba podići, a ne da se reprezentacija koja je jedva dobila JEDNU utakmicu bori za medalju "malo" glupo zar ne .
    kad se sjetis da su pobjedili trostrukog olimpijskog sampiona bice ti lakse.
    <--- leuk

  7. #1407
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    http://sportal.rs/news.php?news=80484

    A Franjo legendice...nama je svakako zabavno sto ces u penziju bez olimpijskog zlata!!!
    Rano je za takve komentare.

  8. #1408
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Možda će im naš aplauz sjutra dati podstreka za buduće utakmice i načiniti ih našim "dužnicima", pa će se još više zalagati da nam se oduže za vjernost
    Zaduži li smo ih prilično samo time što dajemo prednost vaterpolu u odnosu na ostale sportove? Šta misliš o tome ?

    Zamislite se da se u isto vrijeme održava finale rukometa u kom se naše rukometašice bore za medalju i ovog meča vaterpolista protiv Srbije.Koliko vas bi gledalo rukomet, a ne vaterpolo ??

    Zbog toga su dužni da priđu ozbiljno predstavljanju svoje zemlje u svijetu, a ne da se sprdaju pucajući najboljem golmanu svijeta sa 8 metara
    Dužnici su i to veliki ali njih živo zabolje za to.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #1409
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Englezi su izracunali da njih jedna medalja kostala prośecno 5 miliona funti :!: Sva ulaganja u nas sport nijesu tolika i oni koji su ulozilu svu snagu i zelju u borbi za nacionalni grb nijesu zasluzili nista osim postovanja. 80 zemalja je dobilo medalje a medju njima je i nasa drzava Razmisliti koliko i visih i bogatijih se vraca bez medalje prije nego budete zvizdali onima za koje smo navijali i za koje ćemo navijati vazda nevezano da li će pobjedjivati ili gubiti. Kome su medalje najvaznije neka jednostavno bude Kinez.

  10. #1410
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    CT-BD-BG
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve sto imam reci je da me je sramota sto poznajem odredjene 'Srbe', koji su naravno za vrijeme utakmice komentarisali kako su Crnogorci platili sudijama i organizatorima kako bi dobili medalju.
    Pitala sam ih samo jesu li to platili da Srbija dobije medalju.

  11. #1411
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0tpUN0_pUkl4 View Post
    Sve sto imam reci je da me je sramota sto poznajem odredjene 'Srbe', koji su naravno za vrijeme utakmice komentarisali kako su Crnogorci platili sudijama i organizatorima kako bi dobili medalju.
    Pitala sam ih samo jesu li to platili da Srbija dobije medalju.
    I ? Jesu li ti Srbi što su komentarisali klinci ili si ti klinka kad se obazireš na njihove komentare ? Jer mi je neshvatljivo da stariji ( ozbiljni ) ljudi valjaju takve gluposti. Ista priča je bila i posle Malage 2008.

  12. #1412
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naši su zaslužili da se niko ne pojavi na dočeku. Da su u startu izgubili ali da se trude bilo bi bolje nego ovako. Kriterijume treba podići, a ne da se reprezentacija koja je jedva dobila JEDNU utakmicu bori za medalju "malo" glupo zar ne .
    Koliko si se ti samo gluposti nalupao u ova nekolika dana...

  13. #1413
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Mene što se tiče OI najmanje važno što nisu osvojili medalju, ali pizdim zato što se ni u jednom meču nisu ni potrudili.
    Ja sam izgubio živce na utakmicu koju smo POBJEDILI, poveli mudonje par golova pa počeli da se zajebavaju i zahvaljujući njihovoj zajebanciji za malo Španija ne izjednači.

    Kako to Hrvati nisu počeli da se zajebavaju sa nama ni minutu pred kraj, a u zadnjoj četvrtini su mogli da se sprdaju sa nama ? Jednostavno su predstavljali svoju zemlju najbolje što su mogli i svaka im čast zbog toga
    Last edited by Rakun; 12-08-12 at 22:07.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #1414
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    I ? Jesu li ti Srbi što su komentarisali klinci ili si ti klinka kad se obazireš na njihove komentare ? Jer mi je neshvatljivo da stariji ( ozbiljni ) ljudi valjaju takve gluposti. Ista priča je bila i posle Malage 2008.
    I danas i u Malagi su sudije bile na strani CG to je cinjenica jedina razlika sto su to iskoristili tada a danas nisu

  15. #1415
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    279
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Zaduži li smo ih prilično samo time što dajemo prednost vaterpolu u odnosu na ostale sportove?
    zaduzili kako da ne, zato imamo ovoliko bazena otvorenih i zatvorenih, ovoliko klubova, omladine koja ima dje da trenira vaterpolo i plivanje... vaterpolistima svaka cast, treba ih podrzati jer nije mala stvar igrati na OI za medalju, koju su nazalost ispustili...
    Last edited by citizen pg...; 12-08-12 at 22:07.

  16. #1416
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    I danas i u Malagi su sudije bile na strani CG to je cinjenica jedina razlika sto su to iskoristili tada a danas nisu
    Napusti planetu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #1417
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamisli to, sudija Grk, srpski pobratim, pa još protiv Srba! Nezamislivo. Mora da mu se car Dušan nije svidio. A mi Crnogorci imamo para, pa potplaćujemo. Čudo jedno.
    C R N A G O R A

  18. #1418
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mene što se tiče OI najmanje važno što nisu osvojili medalju, ali pizdim zato što se ni u jednom meču nisu ni potrudili.
    Ja sam izgubio živce na utakmicu koju smo POBJEDILI, poveli mudonje par golova pa počeli da se zajebavaju i zahvaljujući njihovoj zajebanciji za malo Španija ne izjednači.

    Kako to Hrvati nisu počeli da se zajebavaju sa nama ni minutu pred kraj ? Jednostavno su predstavljali svoju zemlju najbolje što su mogli i svaka im čast zbog toga
    Nema ni trunke istine u tvom komentaru vezanom za utakmicu sa Španijom. To ti kažem ja ( Srbin ), neutralan, realan i objektivan. Prvo ću naglasiti da su najslabija tačka španske ekipe u Londonu bili golmani koji su očajno branili. U meču CG - Španija branio je Agilar, sudijski kriterijum je bio izjednačen posle 3/4.

    U poslednju četvrtinu ušlo se sa prednošću CG 10-6, sa 13-13 u isključenjima, a Agilar je imao 4 odbrane posle 3/4. U poslednjoj četvrtini Agilar je za 4 min ( pola četvrtine ) imao 4 odbrane zaredom ( isto koliko u prethodnih 24 min, u prevodu razbranio se ), sudije su počele u svakom napadu da isključuju igrače CG tako da je na kraju završilo 19-15 u isključenjima. Sudije se pogurale Špance u poslednjoj četvrtini tako da tvoja priča o '' zajebanciji '' ne pije vodu.

    I kao što je neko več napisao, previše ( ali stvarno previše ) gluposti si napisao u poslednja 2-3 dana. Ne znam gde pronalaziš inspiraciju.

  19. #1419
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    I danas i u Malagi su sudije bile na strani CG to je cinjenica jedina razlika sto su to iskoristili tada a danas nisu
    Brate sudjenje je bilo(makar danas) fer...

    Ovom utakmicom danas i ovim preokretom su momci pokazali da se moglo mnogo jace protiv Italije a finale bi onda bilo utakmica nad utakmicama.
    Ali dobro ja sam prezadovoljan i bronzom!
    Ova pobjeda je vazan psiholoski momenat za dalje...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  20. #1420
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ne moze se zivjet dovijeka od Malage i posle svakog neuspjeha rec "vaterpolisti nas zaduzili". Nasi igraci su klasa, u samom vrhu svjetskog vaterpola a ne neki prosjecni tim koji je srecom osvojio zlato u Spaniji. Zato je ovakav poraz danas ne moze da se opravda.

    I sto nije kapiten vristao na Capra da trazi tajm aut. Najlakse je rec trener je kriv.

  21. #1421
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Brate sudjenje je bilo(makar danas) fer...

    Ovom utakmicom danas i ovim preokretom su momci pokazali da se moglo mnogo jace protiv Italije a finale bi onda bilo utakmica nad utakmicama.
    Ali dobro ja sam prezadovoljan i bronzom!
    Ova pobjeda je vazan psiholoski momenat za dalje...
    Protiv Italije je i sreca napustila. Za 4 godine nova sansa za zlato,do tada ostaju EP i SP

  22. #1422
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Ali dobro ja sam prezadovoljan i bronzom!
    Ova pobjeda je vazan psiholoski momenat za dalje...
    Kako ti misliš prezadovoljan si bronzom ? Koju smo to bronzu osvojili ? Srbija ju je osvojila

    A ako si navijao PROTIV SVOJE ZEMLJE
    Zbog čega ti u lokaciji umjesto PG-HN nije napisano recimo BG-NS ?
    Last edited by Rakun; 12-08-12 at 22:23.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #1423
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Nemoj Rakune, precerujes. Ne ulaze se nidje nista u sport,samo se slikaju sa njima I obecavaju bazene, terene ...
    Chaprova faca posle mecha dovoljno govori kako mu je palo, a da se danas nije snasao - nije.
    Dvije olimpijade su bili cetvrti, to ce im zauvjek bit bolna rana. Bijesan sam , ali znam da im se danas nije gubilo, I to onako. Ufff
    Ja im ne mogu zvizdat kad se pojave na binu jer znam da ce proc spustenih glava, a prije po godine smo slavili i pjevali s njima na stadion malih sportova.

  24. #1424
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kako ti misliš prezadovoljan si bronzom ? Koju smo to bronzu osvojili ? Srbija ju je osvojila

    A ako si navijao PROTIV SVOJE ZEMLJE
    Zbog čega ti u lokaciji umjesto PG-HN nije napisano recimo BG-NS ?
    Necu da ulazim u raspravu koja se na Balkkanu vodi od 90ih na razne nacine..Nemam volje da vodim pricu kojoj nema kraja...
    Ne poznajemo se i nemas nikakva prava da me pitas zasto i kako...

    Tema je vaterpolo..Nije tema vaterpolo rep. CG...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  25. #1425
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    I danas i u Malagi su sudije bile na strani CG to je cinjenica jedina razlika sto su to iskoristili tada a danas nisu
    Evo ga ovaj opet sa teorijama zavjere.Ima li ijedne utakmice da je reprezentacija Srbije izgubila a da nije pokradena?
    Last edited by goldfinger; 12-08-12 at 22:29.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Page 57 of 64 FirstFirst ... 747535455565758596061 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Waterpolo
    By cattaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 150
    Last Post: 06-07-05, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •