Page 14 of 64 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 326 to 350 of 1588

Thread: Waterpolo

  1. #326
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Sad idu prepucavanja dje je bolje..Ovaj momak nije odlucio srcem vec su drugi odlucili za njega..

  2. #327
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    Mali Gajo jede srpski hleb cijeli zivot. Kako sijes, tako zanjes. Ne vodi se racuna o bivsim sportistima.
    Poredjenje sa Raonicem je vise imalo poentu da je problem vecine forumasa u tome sto mali prelazi u Srbiju. Da je presao u Kanadu, Ameriku ili Italiju manje bi frustracija bilo.
    I u Srbiji je naucio da igra vaterpolo vjerovatno. No nebitno, njegov izbor.
    Eto mozes da procitas sto se pisalo o Miroticu kad je odlucio da igra za Spaniju. Posto je relativno slican slucaj, pa vidi je li dobio aplauze jer je u pitanju Spanija a ne Srbija. Samo da ne bi pricao napamet.

  3. #328
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    iako smatram da se ova tema oko goluba-preletacha ne smije stavljati pod tepih, zamolio bih postovane forumashe da se malo relaksiraju i udare brigu na veselje.

    Kako je krenulo finale sljedece olimpijade ce biti Crna Gora A : Crna Gora B
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  4. #329
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko je pitao kakve koristi će Subotić imati od igranja za Srbiju. Itekako će imati koristi jer Srbija ima najmlađu ekipu, koja će igrati i u Riu i koja će se naosvajati medalja u narednom periodu. Dovoljno govori podatak, da je od Rima 2009 kad je ova generacija bila prvi put u ovom sastavu Srbija na svakom takmičenju na kom je učestvovala osvojila medalju, što se ne može reći za Crnu Goru koja je ostala bez medalje u Rimu, Zagrebu i Šangaju ( malo li je ).

  5. #330
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    I u Srbiji je naucio da igra vaterpolo vjerovatno. No nebitno, njegov izbor.
    Eto mozes da procitas sto se pisalo o Miroticu kad je odlucio da igra za Spaniju. Posto je relativno slican slucaj, pa vidi je li dobio aplauze jer je u pitanju Spanija a ne Srbija. Samo da ne bi pricao napamet.
    Pa ako pitas novljane-u Srbiji je i naucio da igra vaterpolo
    ja sam stekao utisak da su mnogo gori komentari kad predje gore da igra. Ja sa tim nemam problem-neka igra dje god ko oce njegova stvar. Politika mrtva je ucinila svoje.

  6. #331
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A što se utakmice tiče, na kraju rezultat koji sam sve vreme priželjkivao. Po bod za obe ekipe i ako ne bude iznenađenja u preostala 2 kola, Srbija i Crna Gora osvojiće prva dva mesta i izbeći se pre finala.

  7. #332
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Mislim da ce Madjari dobiti Amere.
    Vrlo, vrlo teško. 70% Ameri, 30% Mađari

  8. #333
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    Pa ako pitas novljane-u Srbiji je i naucio da igra vaterpolo
    ja sam stekao utisak da su mnogo gori komentari kad predje gore da igra. Ja sa tim nemam problem-neka igra dje god ko oce njegova stvar. Politika mrtva je ucinila svoje.
    Nemoj tako! Ja sam Novljanin i znam da je naucio vaterpolo u Crnoj Gori! Suprotno misli mali broj Novljana i veliki broj doseljenika u Novom

  9. #334
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    No koji bi nam protivnik iz druge grupe najvise odgovarao?

  10. #335
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    No koji bi nam protivnik iz druge grupe najvise odgovarao?
    Nema tu neke velike razlike. Sa svima ce bit zajebano
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  11. #336
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    No koji bi nam protivnik iz druge grupe najvise odgovarao?
    Svima bi najvise Grcka odgovarala i vama i nama

  12. #337
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    No koji bi nam protivnik iz druge grupe najvise odgovarao?
    Po dosad viđenom Australija (ako prođe), mada i španci ne bi loše pali

  13. #338
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Svima bi najvise Grcka odgovarala i vama i nama
    Ne pratiš stari, ne pratiš

  14. #339
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Ne pratiš stari, ne pratiš
    Hrvatska 4, Španija (+1) 4, Italija 3, Grčka 3 (+1), Australija (+1) 2, Kazahstan (+1) 0.

  15. #340
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Bilo koji sportista koji igra za reprezentaciju u bilo kojem sportu iz bilo kakve koristi je los covjek.
    OK, slažem se. Međutim, da li je u sportu važno ko je kakav čovek ili ko je bolji igrač ? Da li će zlato na ovim OI osvojiti najbolji vaterpolisti ili najbolji ljudi ? Ne interesuje mene da li je on loš čovek ili nije, već isključivo kakav je u bazenu.

  16. #341
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Hrvatska 4, Španija (+1) 4, Italija 3, Grčka 3 (+1), Australija (+1) 2, Kazahstan (+1) 0.
    ovo nešto dokazuje ? Ja pričam o kvalitetu i trenutnoj formi. Španci su nam redovne mušterije, Australija je izgleda van forme. Grci su veoma tvrd i neugodan protivnik.

  17. #342
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    ovo nešto dokazuje ? Ja pričam o kvalitetu i trenutnoj formi. Španci su nam redovne mušterije, Australija je izgleda van forme. Grci su veoma tvrd i neugodan protivnik.
    Kad bi mogao birati izmedji Hrvatske,Spanije,Italije i Grcke izabrao bih Grcku jer ne mogu mislim igrati dobro citav turnir

  18. #343
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    najveci problem je sto je on vec igrao za crnu goru mladje selekcije sto onda nije bio srbin??, ja bi uveo pravilo kao u kosarci. treba ti odobrenje maticnog saveza da promjenis reprezentaciju za koju si igrao u mladjim selekcijama
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #344
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A sto je isao na pripreme reprezentacije za olimpijadu sad prije mjesec dana? Tu se mogao odazvat da vidi oceli slucajno upast za London. Toliko o osjecanjima!

  20. #345
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista nema tuznije nego topici o vaterpolu posle neke utakmice na tromedju CG-Srbija-Hrvatska.

    Ja mislim da bi idealno bilo da moderacija malo proceslja ove postove i da se zabrani ovo divljanje i rovarenje po genetskom materijalu. Ili da se otvori poseban topic gdje ce djeca da se igraju, a ovdje da se prica o vaterpolu, koji je, kao navodno, tema topica [iako su mnogi jedva docekali da krenu sa tradicionalnom 'najnebitniji sport' gluposcu. Samo cekam da krene mit o ukidanju vaterpola sa olimpijade...

    Utakmica dobra. Kriterijum sudjenja je cini mi se bio podjednak, mada nisam bash bio u mogucnosti da sa potpunom paznjom da pratim. Vidjecemo, zavisimo od drugih, mozemo bit na kraju i drugi ili treci, a ako budemo dovoljno glupi i potcjenimo Rumune moze svasta da bude.

    Po meni, ovo je najjaci vaterpolo turnir u zadnjih ne znam koliko, otkad prativ ovaj sport. Nisam siguran da ce ikome biti svejedno protiv bilo koje reprezentacije iz druge grupe, Grke ubjedjen sam niko nece lako dobit [mislim da ih mi nikad nismo ni dobili preko 2 razlike, mada ih redovno dobijamo], Spanci isto igraju solidno, Amerikanci su fenomenalno pripremljeni...
    Fire in the hole!

  21. #346
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Nista nema tuznije nego topici o vaterpolu posle neke utakmice na tromedju CG-Srbija-Hrvatska.
    sad sam htio rec.svako takmicenje ista pricha...bruka.
    1993-2020

  22. #347
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xaxaxax kako su smijesni komentari na b92, tipa pustili nas, igrali sa pola gasa xaxaaxxaaxax

  23. #348
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,253
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Xaxaxax kako su smijesni komentari na b92, tipa pustili nas, igrali sa pola gasa xaxaaxxaaxax
    Nije bilo dogovoreno nerijeseno?

  24. #349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Sudije su bile neutralne. Ne kapiram pricu o njima, sudili su sasvim korektno. Zasluzili smo vise pobjedu, i ako smo citavo vrijeme jurili minus, i ako smo realno jos u prvoj cetvrtini trebali da vodimo 2 razlike, a onda smo je zavrsili sa -2. U svakom slucaju ako ovako budemo igrali do kraja, ne vidim zasto ih ne bi klepili u finalu.
    Jesi li vidjeo samaranje Udovicica na samom pocetku utakmice? Zlokovic se vraca u odbranu, a ovaj ga samarao preko vode...neobjasnjivo da ono sudije ne sankcionisu...Franjo prevazilazi sebe.
    Jesi li vidio koliko puta je Mladjan Janovic udarcima po tijelu i rukama sprecavan da sutne iz faula? Od Filipovica najmanje 3x, bez kazne iskljucenjem. Ono nije vaterpolo. Niti je po pravilu.
    Jesi vidio koliko su Srbi dobili igraca vise bez lopte? Na primjer, iskljucenje Petrovica, na samom kraju, kada je bez lopte, sa rukama u vis, u posljednjem minutu, zaradio iskljucenje?

    U ovakvim situacijama nije bilo istog kriterijuma, iako ne mislim da je ovo uticalo na rezultat.
    Naredni put Udovicica odma' po zubima, po neka igraju!!!
    Moramo sa njima grublje, bili su mnogo agresivniji veceras!

    Valjda vam je sada jasno da ovo vise nije vaterpolo, ne zna se ko koga bije...definitivno najveci rivalitet danasnjeg vaterpola.

    Ne mogu ni da zamislim sto ce se desavat ako se opet sretnemo na ovom turniru...


    I da, Srbi su vodili cijelo vrijeme, svaka cast za to, ali smo imali (zasluzenog, ne kao Srbi poklonjenog) igraca vise na kraju. Cak mi je malo diskutabilno, da li je Pijetlovic rvo nacinio iskljucenje na 5-6m, pa gurnuo loptu (sto je peterac) ili je dobio iskljucenje samo za guranje lopte sto dalje od gola...

    Sudije, dakle, u vise navrata nisu kaznile bezobraznu igru Srba. Neko ce to nazvati borbenoscu, ali su se borili i nasi, te dobijali licne i kad su im ruke bile u vazduhu...
    Last edited by cattaro; 02-08-12 at 20:24.
    P r i m o r a c

  25. #350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Vrlo, vrlo teško. 70% Ameri, 30% Mađari

    Nabice ih Madjari. Ameri im leze...nesto se ne mogu sjetit kad su Ameri dobili Madjare...

    Nego, nesto mi se ne da kalkulisat, valja odradit Rumune, a sigurno nece biti lako...
    P r i m o r a c

Page 14 of 64 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Waterpolo
    By cattaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 150
    Last Post: 06-07-05, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •