Results 1 to 25 of 1516

Thread: Waterpolo

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    To je jedino što me nervira. NISU SE NI TRUDILI, A KAMO LI DALI SVE OD SEBE. Svi ovdje znamo njihove mogućnosti. Da li su ih ispoljili jedan jedini put na OI ? Navedi koju su to utakmicu odigrali sa tim tvojim "koliko su mogli" ?
    Zabolje me živo što nisu donijeli medalju ali me boli što se ni malo nisu potrudili za svoju zemlju, mada su zlatni u odnosu na džukele koje su otišle da igraju za reprezentaciju druge zemlje.

    A nemam ni najmanju želju da ih izviždim, jednostavno ću ih ignorisati. Ko ode tamo da ih izviždi je seljačina neiživljena, a ko ide da viče "naši zlatni momci" i "naprijed Ajkule!!!" je najblaže rečeno ćutuk koji se nada da će ih pecnuti ona stvar za ovu zemlju (nisu izuzetak u tome)
    Vala Rakune, ispade da je tebi više stalo no ovim momcima?! Da si plivao s njima u bazenu, pa ti ginuo a oni se sprdali ja bih te razumjela, a ovako, imam utisak da nikad u životu u vodu nijesi ušao izuzev u kadu! Kako možeš reći da se nijesu trudili?
    Što neko reče, nijesu imali srca junačkoga da šutnu na gol u odsudnim trenucima no su se prebačali s loptom, ali i to je tako bilo jer ih šut cijelu olimpijadu nije služio pa bogami, nije lako, a ispred tebe najbolji svjetski golman!
    Pa pogledajte ljudi statistiku! Naši su imali 32 šuta na gol, da se niejsu trudili kako bi došli do te 32 prilike da šutnu, pobogu?! A Srbi samo 22, i eto, bili su bolji u realizaciji.


    P.S. E da, čestitke Hrvatskoj na sjajnoj igri u svakoj utakmici...kad budem na tri razlike s mirom gledala našu reprezentaciju, a ne strijepljela da će izgubiti takav rezultat, znaću da su šampioni, dotad ćemo i Hrvatima i Srbijancima gledati u leđa!
    Last edited by zvoncica; 13-08-12 at 18:13.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Waterpolo
    By cattaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 150
    Last Post: 06-07-05, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •