Page 45 of 64 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 1588

Thread: Waterpolo

  1. #1101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ranko Krivokapic prvo izbaksuzirao vaterpolistima juce, a nocas i rukometasicama. Nadam se da ce se jos nocas vratit' u CG.
    P r i m o r a c

  2. #1102
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ranko Krivokapic prvo izbaksuzirao vaterpolistima juce, a nocas i rukometasicama. Nadam se da ce se jos nocas vratit' u CG.
    To sam i ja rekao totalni baksuz kad god se pojavi na bilo koje takmicenju nase reprezentacije na*****o
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #1103
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da su ove nase mimoze i limuni gledali rukomet nocas, imali su sto da nauce.

  4. #1104
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ranko je i u baraz baksuz bio..

  5. #1105
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Baš sam bio "planirao" da Ajkule dobiju Srbiju i da imamo isto medalja kao oni, ali mi pokvari ova noćas što uze zlato u tekvandou.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  6. #1106
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    da mi je da se sjutra pokakimo po onima. dvije medalje, od ovolike zemlje je i previse.

  7. #1107
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ranko je i u baraz baksuz bio..
    Ima li dje da nisu bili baksuzni.....NE.

    Ako im se vec toliko sheta od tudjih para, mogli bi poc na neku destinaciju, bilo dje samo suprotno od sportista i sve coolj.

  8. #1108
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad smo sjutra?

  9. #1109
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    15 i 30

  10. #1110
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Falaaa...

  11. #1111
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1,203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    da mi je da se sjutra pokakimo po onima. dvije medalje, od ovolike zemlje je i previse.
    tako je bre
    ne bi me srecnijega bilo

    jedva cekam 3 ipo da im cas odrzimo posebno njima

    Montenegro Montenegro Montenegro

    Kakav bi to uspjeh bio dvije medalj eu ekipnim sportovima ahahhahahahhaha a oni neka se bave i dalje streljastvom i inim glupostimaaa tttooooooppp

    ajmo ajmo EVIVAAAAAAAaa

  12. #1112
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    nadam se da su momci gledali sinoc rukometasice i da su dobro vidjeli kako se bori za svoju zemlju.
    ne kazem da nisu do sad to radili, al moze to bolje uvjek.
    ako pokazu danas sve sto mogu, budu ginuli za svaku loptu i ne daj boze opet ostanemo bez bronze nista im necu zamjerit...

  13. #1113
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1,203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    makse jesi vidio rkomeasice sinoc dale i vise nego sto mogu do poslednjeg daha se borile i izgubile jer se ne moze protiv sudija avaterpolsiti igraju bolje a ne pretvaraju sanse i zato izgube ne znam ni ja zasto zbog dekoncetracije nemanja muda i sl neka se malo ugledaju na djevojke

  14. #1114
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    nadam se da su momci gledali sinoc rukometasice i da su dobro vidjeli kako se bori za svoju zemlju.
    Ne bih se ljutio ni da su izgubile u samom startu olompijade jer se zarazliku od vaterpolista trude da predstave svoju zemlju na pravi način

    Da ne tražim po netu. uradismo li što u drugim sportovima ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #1115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Veliki uspjeh rukometasica me je samo podsjetio dje i sa kim zivim.

    Odjednom se vaterpolisti ne trude, treba da se ugledaju na rukometasice i slicne budalastine...sve to dolazi iz zemlje u kojoj velika vecina nema blage veze o vaterpolu i dje se patriotizam ispoljava samo kad se pobjedjuje (ili osvajaju medalje) a pljuje se nakon prvog poraza.

    Nema veceg kriticara od mene, ali mi se prevrce u stomaku kad procitam da se ovi momci ne trude ili da treba neko da im pokaze kako se to radi!


    Dovoljna je bila jedna, samo jedna medalja neke druge sportske ekipe da se pocne kenjat po momcima koji su nas nekoliko puta do sada obradovali.



    Ja niti zelim, niti mogu uporedjivat te dvije ekipe, ta dva sporta...ali da ne napisem ovo nakon svega sto u zadnja dva dana procitah (ne samo odje, vec i u stampi) - nisam mogao.


    U inat svima - uzmite medalju!
    P r i m o r a c

  16. #1116
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne bih se ljutio ni da su izgubile u samom startu olompijade jer se zarazliku od vaterpolista trude da predstave svoju zemlju na pravi način

    Da ne tražim po netu. uradismo li što u drugim sportovima ?
    E ovako , pošto je ostala još jedna šansa za medalju može se sumirat izdanje naših sportista ukratko .
    1.Rukomet ima budućnost u obije konkurencije samo što ženski ima mnogo veću bazu ...
    2.Vaterpolo uvijek opravda očekivanja ali taj korak do finala je za sad velik
    3.Atletičarka Vuković nije nastupila a ko zna možda za 4 godine bude u borbi za medalju
    4.Furtula će 100% doći u poziciju da se bori za medalju na mitinzima već naredne godine
    5.Mrvaljević sad nije bio u formi ali to neće uvijek biti tako
    6.Što se tiče maratonke Perunović od nje se objektivno ne mogu očekivati medalje ali itekako znači imati predstavnika u tom sportu


    To bi bilo to što se tiče mojih očekivanja od sledećih OI a ko zna ko će se pojavit a ko ugasit do tada
    deuscroix

  17. #1117
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne bih se ljutio ni da su izgubile u samom startu olompijade jer se zarazliku od vaterpolista trude da predstave svoju zemlju na pravi način

    Da ne tražim po netu. uradismo li što u drugim sportovima ?
    Aj se ti potrudi da ovo shvatis - odjebi vise sa tim preseravanjem leba ti. Ako ti mislis da je jednom seratoru kao sto si ti vise stalo da se uzme medalja nego Vladu Gojkovicu koji danas igra poslednju utakmicu u svojoj karijeri, ili bilo kojem igracu, ili bilo kojem sportisti koji se ikad pojavio na olimpijadi u bilo kojem sportu onda ti nista ne razumijes. Nisi obavezan da se odusevljavas njihovom igrom, imas pravo da mislis sta hoces, ali mogao bi imat makar toliko dobrog ukusa da nas postedis 300 postova sa istom sadrzinom [koja nema veze s mozgom].
    Fire in the hole!

  18. #1118
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Stvarno nashi ljudi mnogo seru.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #1119
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    U inat svima - uzmite medalju!
    citam li dobro ovaj komentar ili mi djeluje kao da mislis da bi nekom bilo krivo da uzmu medalju? u inat!
    ako se ostatak tvog posta nadovezuje na moj komentar odozgor, ne znam dje si vidio da sam napisao da se momci ne trude kad igraju za nasu reprezentaciju. samo sam rekao da moze i vise i da itekako mogu da se ugledaju na rukometasice. djevojke su igrale sinoc sa 200 % svojih mogucnosti i protiv norvezanki i protiv sudija.
    ponavljam i sad: ako vidim to takvo srce od njih i borbenost do krajnjih granica nista im necu zamjerit kao ni do sad sto nisam.
    da ne pricamo o tome da nisam nikad kenjao po njima!
    ono sto mene prevrce stomak je to kad citam komentare nekih likova koji kao nekom svojom bezrezevnom lojalnoscu pokusavaju valjda pokazati kako je njima reprezentacija milia i bliza nego ostatku koji ponekad izbace po neku kritiku, ne ulazivsi u to jel opravdana ili ne!
    svi mi koji ovdje okapasmo pisajuci komentare (nevezano jesu li "strucni" ili totalno amaterski) svo vrijeme trajanja olimpijade radimo to zbog toga sto nam je reprezentacija svetinja!

  20. #1120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    citam li dobro ovaj komentar ili mi djeluje kao da mislis da bi nekom bilo krivo da uzmu medalju? u inat!
    ako se ostatak tvog posta nadovezuje na moj komentar odozgor, ne znam dje si vidio da sam napisao da se momci ne trude kad igraju za nasu reprezentaciju. samo sam rekao da moze i vise i da itekako mogu da se ugledaju na rukometasice. djevojke su igrale sinoc sa 200 % svojih mogucnosti i protiv norvezanki i protiv sudija.
    ponavljam i sad: ako vidim to takvo srce od njih i borbenost do krajnjih granica nista im necu zamjerit kao ni do sad sto nisam.
    da ne pricamo o tome da nisam nikad kenjao po njima!
    ono sto mene prevrce stomak je to kad citam komentare nekih likova koji kao nekom svojom bezrezevnom lojalnoscu pokusavaju valjda pokazati kako je njima reprezentacija milia i bliza nego ostatku koji ponekad izbace po neku kritiku, ne ulazivsi u to jel opravdana ili ne!
    svi mi koji ovdje okapasmo pisajuci komentare (nevezano jesu li "strucni" ili totalno amaterski) svo vrijeme trajanja olimpijade radimo to zbog toga sto nam je reprezentacija svetinja!

    Pocetak i kraj price ti je da su se momci svaku, ali svaku utakmicu borili najvise sto su mogli. Ako je neko nekad bio bolji - bio je i treba mu cestitat'.

    A recenicu po recenicu ti neu komentarisati, sem sto cu ti rec' da se ni sa jednom ne slazem. Ti si samo na lijepo rekao sve ono ruzno sto se pise za momke nakon ispadanja.

    Nesto ne vidim da iko idje pominje docek vaterpolistima, zato ponavljam - U INAT SVIMA, UZMITE MEDALJU!!!


    Itekako je sve jasno, jedino sto ja nisam folirant...


    P.S.
    Ni tebi ni nikome svoju lojalnost vaterpolo reprezentaciji ne moram dokazivat.
    P r i m o r a c

  21. #1121
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sa cattarom da je malo previse govoriti da bi vaterpolisti trebali ugledati na rukometasice, jer ipak momci izgaraju u bazenu. ali ono sto meni jako ide na zivce je sto u kljucnim momentima, niko od iskusnijih igraca, braca janovic, jokic, niko nema petlju da povuce...vlado gojkovic je velikan ovog sporta, ovo su mu trece olimpijske igre i vec ima 1 medalju i koliko god se iznervirao kad promasi, smatram da jednostavno nema izbora, jer niko drugi nece da sutira.

    sjetite se sta sam pisao o izboru kapitena nakon sto je uskokovic prestao da igra. nema veze sto je nikola janovic najstariji igrac trenutno, i najiskusniji, on po meni nije lider. vlado jeste, vujas je bio, vanja jeste, tempesti jeste...ivovic ima sve potrebne kvalitete da bude pravi lider ove ekipe dugi niz godina. nikola, po meni, definitivno nije.

    a slozio bi se da zelim da uzmu medalju u inat ovima sto su aktivni ovih 10ak dana i sto jos nisu naucili koliko napad traje, ali su tu da kazu da su igrali kao p...e.
    <--- leuk

  22. #1122
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    btw, amerikanci na kraju izgubili i od australije, tako da su uzeli 8. mjesto.

    madjari razbili spance za 5. mjesto.
    <--- leuk

  23. #1123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    ono sto meni jako ide na zivce je sto u kljucnim momentima, niko od iskusnijih igraca, braca janovic, jokic, niko nema petlju da povuce...
    U brojnim situacijama sa igračem više neki nisu htjeli da šutnu, samo su dodavali loptu”, dodao je Perović.
    http://www.vijesti.me/olimpijske-igr...o-clanak-87095

    Fakat je da nije islo...Sto rekose Zlokovic i Gojkovic, umjesto da povedemo 3:0 u prvih 5 minuta, mi smo gubili...


    Prica, tj. rasprava oko kapitena je vec raspravljena. Ne vidim da bi to ista promijenilo. Zadnje sto bi trebalo je i sada forsirat tu pricu. Crna Gora nema veliku bazu, niti veliki fond igraca, da bismo ih nakon ovoga trebali cerat u penziju. Drugo su oni koji su vec odlucili da prestanu.
    Razumijemo se.
    P r i m o r a c

  24. #1124
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Pocetak i kraj price ti je da su se momci svaku, ali svaku utakmicu borili najvise sto su mogli. Ako je neko nekad bio bolji - bio je i treba mu cestitat'.

    A recenicu po recenicu ti neu komentarisati, sem sto cu ti rec' da se ni sa jednom ne slazem. Ti si samo na lijepo rekao sve ono ruzno sto se pise za momke nakon ispadanja.

    Nesto ne vidim da iko idje pominje docek vaterpolistima, zato ponavljam - U INAT SVIMA, UZMITE MEDALJU!!!


    Itekako je sve jasno, jedino sto ja nisam folirant...


    P.S.
    Ni tebi ni nikome svoju lojalnost vaterpolo reprezentaciji ne moram dokazivat.
    kad nadjes te postove moje obajavi ih...
    druga stvar, docek vaterpolista niko ne pominje zbog toga sto ne znamo oce li osvojit sto. ne misli valjda da bi trebalo da ih docekujemo ako uzmu 4 mjesto. to bi i njima bilo ispod svakog moguceg nivoa i ponizavajuce, cini mi se.
    ako uzmu medalju naravno da ce bit doceka.
    nisam ni trazio da dokazujes lojalnost!
    zao mi je sto sam uopste otvorio ovu pricu ovdje, ocigledno da imas neko predubjedjenje koje je btw, totalno pogresno.
    no, da batalimo mi ovu nepotrebnu pricu. ceka nas nesto mnogo vaznije za nekih sat vremena da bi trosili energiju na nepotrebnu prepisku ovdje...
    ziv bio!

  25. #1125
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    ja imam dobar osjecaj pred ovu utakmicu.
    Takodje Jedva cekam!
    Ajd sa srecom momci, za vjecnu slavu!
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

Page 45 of 64 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Waterpolo
    By cattaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 150
    Last Post: 06-07-05, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •