Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: EVROPA - šansa

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default EVROPA - šansa

    ... ušli smo u proces !!! ... a on podrazumijeva da će se početi tražit odgovori na mnoga pitanja koja se godinama otvaraju na ovom forumu ... s obzirom na to da većina nas starih forumaša ulazi (ili je već odavno ušla) u dob kad skepsa uzima maha, volio bih da vidim entuzijazam kod onih mlađih ... jer se u ovom procesu tokom pregovora pruža šansa da se izliječe mnoge dječije bolesti crnogorskog društva ... a vremena će biti, jer ovaj proces nije kratak ... a biće i nadziran, tako da se neće prepustiti domaćoj pameti da previše improvizuje ...

    ...Neka nam je sa srećom!!! ... i svako neka učini koliko može ...:fat:

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mene je samo strah da kad se otvore vrata evrope, niko nece otic vanka da se oproba, ili mizerno mali broj...........
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cim su ukinuli vize vrata su otvorena, ali nesto je sve po onom sistemu "drzite me ja odoh" Evropa bi bila super kad bi se moglo primati pare ka u Evropi, a raditi ka kod nas.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dobro mogo im je covjek naci nekad i opravdanje, kao neka bude u stilu, tesko je dozvolu dobiti za rad, vidjecemo sad kada se udje , onda je mjerilo pravo, i bez izgovora
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jevropa nije CILJ, nego sredstvo za PRANJE PRLJAVOG VESA,
    Hrvati su ukljucili ves masinu i poceli da peru, cekaju ispiranje CENTRIFUGU i VJESANE ISTOG ZA SUSENJE,
    mi jos PEREMO RUCNO USRANE GACE, ALI TO IDE MUCNO.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Neka vam sa srecom ... ali naziv je teme vrlo karakteristican: "Europa - sansa".
    Samo vi odgovorite na vlastito pitanje - jeste li vi vec ona "Europa"? Jeste li vi barem "u blizini"?
    Jeste li vi sigurni da danasnja "otomanska" Crna Gora zaista lici na "europsku drzavu"?
    Bio bih presretan dobit tri puta "Da" za odgovor, ali jedini je mali problemcic ono sto sam ja takodjer tu u CG i promatram sve vlastitim ocima ...
    Neka vam sa srecom!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora je danas većinski Evropa. kada sam napunio 18 godina većina Crnogoraca nijesu bili Evropljani. u blizini jesmo. no ko blizu ako je preblizu bliže je nego onaj te nije preblizu... ili kako već to papagaj-mudraci sklepaše...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Leopold Maurer rece,da je srece trebali bi 2020 da uljegnemo,a kako smo udreni po svim pitanjima,prvo ce kokot jaja pronijet pa mi uc..a to sto cemo nekoga boljitka vidjet to macku o rep bar jos 15 god.od kad udjemo-ako ikad udjemo...e su sve prilike da ce se prije raspas...ali eto gore ne moze bit pa se nadamo tobos boljem,ako nista a ono dako se malo bolje bude pratilo ko sto cini,dako se znade kakvoga reda

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jevropa nije CILJ, nego sredstvo za PRANJE PRLJAVOG VESA,
    Hrvati su ukljucili ves masinu i poceli da peru, cekaju ispiranje CENTRIFUGU i VJESANE ISTOG ZA SUSENJE,
    mi jos PEREMO RUCNO USRANE GACE, ALI TO IDE MUCNO.
    Na sjeveru Jevrope koja predsjedava EU,
    svi MOZGOVI se o jadu zabavise, kako da rijese FINASIJSKU I EKONOMSKU KRIZU,
    jer ako saberemo sve dugove bivsih drzava SFRJOTA i provatne i realnog sektora,
    sa 18 milijardi dolara, su dugovi porasli na 500 milijardi, na BaLJkanu nema STECAJA ili izbacivanja trulih krtola iz dzaka,
    to postkomunisticki EKONOMISTI smatraju stetnim,
    samo u CGi , medjusobna potrazivanja su narasla na 400 miliona,
    i niko Q.RCEM ne mrda, u takvom AMBIJENTU, nema BUDALE koja ce jedan CENT ULOZIT, da APSURD BUDE VECI, DRZAVE I OPSTINE SU NAJVECI DUZNICI, i sve to nasi PRAVNICI SPAKUJU U PARAGRAFE,
    svako ima PRAVO DA SVASTA RADI, i GRDONACELNIK DA DIJELI KREDITE ZA STANOVE I STANOVE, iza ledja JAVNOSTI,
    i to je LEGALNO I LEGITIMNO PO ODLUCI CENTRALNOG KOMITETA KOMUNISTICKE PARTIJE DPS NA CELU SA STALJINOM.

    Od Jevrope SVI STREPE, od KVAZIOPOZICIJE, do MAFIJASKE POZICIJE,
    a najvise vozaci DZIPOVA,
    jer bi u Danskoj morali da kupe tri dzipa DRZAVI DANSKOJ,
    da bi svoju bezobraznu guzicu plasirali u sofersko sjediste, da voze pored naroda koji nema hljeba za veceru i da se Q.RCE sa svojim bogastvom.
    Mi Jevropi ni NOS, jos nijesmo vidjeli, niti smije PRIVIRIT U CG, a da joj svi ne damo po NOSU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    ово је јединствена шанса Црној Гори да утекне са Балкана....нисам ја преодушевљен са ЕУ али и то је боље од Азије....
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Mozemo mi pobjec sa Balkana ali ne moze Balkan iz nas.

  12. #12
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nemacka
    Posts
    756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK View Post
    Mozemo mi pobjec sa Balkana ali ne moze Balkan iz nas.
    Turska nas je napustila CG ali nemozhe nikad izac iz nas.
    Ili chek da razmislim malo, turkska ima duplo vecu platu po stanovniku. Shto znachi da ipak nije turska u nama nego balkan

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    možda Balkan ne izlazi iz vas nekolicine i jedne manjine koja postoji dok je Otomana i Rusa... ali kao što napisah gore ima nas koji smo Balkanci, Mediteranci, Podgoričani, Kuči itd... ali i Evropljani i zapadnjaci. tako se identifikujemo. to je naša grčkorimska kultura...

    ako vam treba pomoć da se liječite od balkanoidnih virusa javite se metuzalemu. on za to lijeka ima. samo dobre volje.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Danas oko 19:30 crni automobil sa oznakom cg004 prolazi kroz crveno svjetlo na raskrsnici preko Morače kod Telenora krećući se u pravcu Momišićs, dva automobila uspijevaju da ga izbjegnu. Nakon stotinak metara automobil se na sred ulice polukružno okreće. Izlazi miinistar vanjskih poslova, izlazi vozač i nekim damama koje su čekale dodaje par odijela na vješalicama.
    Ne znam kojoj kulturi to pripada, ali više mi se od ovakvih gestova smuči no od svih manje ili više sumnjivih prevara, krađa...

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Radjane FEDERALIZMA u teskim mukama, Jamerika je 1840 1 1930,
    i sa 2,5% Federalnog budzeta, 1958 povecala na 25% od GDPija i BNPa,
    i smirila hormone,
    Jevropa je ZAJEDNICA JEDAN POSTO,
    tako sam je ja KRSTIO BEZ POPA RISTA I NJEGOVIH KANONA,
    i bez GUBAVOG KANDILA,
    dok Jevropa ne postane zajednica 10% GDPija, ili 1300 milijardi EURA,
    ovo ce biti DIGOTRAJNE PORODJAJNJE MUKE NA CARSKI REZ,
    a GRCKA je na dobrom putu da BUDE AMPUTIRANA, kao KANSER ILI TUMOR NA JEVROPSKOM UDU ili mOOdu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Simpatican naslov, ipak mislim da smo mi svoje sanse prokockali.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekako samkroz moga Milovana mnogo zavoleo Dansku, i milo mi je što je baš Danski ministar, kao predsjedavajući Savjeta EU objavio konačnu odluku o dobijanju datuma pregovora, kao konačni i veliki diplomatski uspjeh i MNE i Danske i EU.
    Moj ambasadore MNE u Danskoj-i tebi čestitam...reprezentovao si nas ka pojedan Crnogorac svojim ponašanjem i neposrednim kontaktima sa Dancima...i doprinio si ugledu Danske u MNE, preko prije svaga ovog foruma, kao i preko drugih medija....nije to mala stvar i nadam se da neki Danac to prati.

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Drga moj prijatelju,
    radujem se skorom vidjenju, a moja MISIJA nije da prenosim nasu pamet u Dansku,
    nego da mojim SUGRADJANIMA PRIBLIZIM SISTEM, koji funkcionise par vjekova BEZPREKORNO.

    Danci su umjereno emotivni,
    ali znaju da cijene kvalitet, kako subjektivni, tako i objektivni,
    CRNA GORA ima sto niko nema, samo da IMA NAS I DOMACINA KOJI CE DOCEKAT GOSTE,
    da pozele da se ponovo VRATE i osvjeze USPOMENE,
    kao sto s Danci, Svedjani i Njemci, bili vjerni CGi, sedamdesetih i osadesetih proslog vijeka,
    danas je kroz jedan aerodrum proslo 88 000 putnika iz Kastrupa kod Kbhvn, vise nego to CGa ima trenutno turista duz cipancijelog primorja i brda.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Divno vidjeti nasu zastavu medju ovima


    i svakom puno srce jer joj je tu mjesto. Zaćutase dzepna izdanja strucnjaka koji zlurado citali i sto jasno pisalo i razne kataklizme najavljivali. Za divno cudo nema previse guslanja kako smo dostigli nebeske visine i cuda, a nas
    postovani sagovornik Bone je odusevljen ovim intervju pa kaze ..
    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Odličan je bio premijer Lukšić večeras , kada je gostovao na TV Atlas- "Živa istina"....SAZREO JE i sada je značajno iznad ostalih ZATO ŠTO JE PRIJE SVEGA ODLIČAN EKONOMISTA I TO SE PREPOZNA U SVAKOJ TEMI. Nije škola nikada uzalud, a pogotovo nije ako se veliko teoretsko znanje, koje se kontinuirano proširuje, spoji sa sada već značajnim iskustvom u praksi, stečenim u ovako kompleksnom okruženju kakvo je naše, I PREMIJER JE NAJBOLJI DOKAZ ZA TO.
    Zbilja nije tesko poentirati kad neke novine objave debilne tekstove koje nas premijer "cvijeće mu po obrazu" demantuje rijecima
    ...nije imao priliku da od Karla Bilta, švedskog šefa diplomatije, čuje da misli da je Crna Gora zemlja organizovanog kriminala.
    Samo onaj koji je jako dugo izlozen suncanju mogao bi povjerovati da neki politicar toga ranga to moze izjaviti pa sve i da misli tako.
    E kod nas se naviklo da se odgovarajući nekoj avetinji i pricama sa pjace ispada pametan, elokventan i nadasve politicar veljega ranga.
    u EU se vodi racuna o rijecima pa dok u zemlji dje tradicija kaze "ubi ga prejaka rijec" svasta se laprda, a tamo sve fino i odmjereno birajući rijeci.
    Ne kazu vise tamo ni gej nego vaginoskeptik i pomalo se cudno ośećamao da nas stranci moraju uciti kad nas narod kaze "bolje svasta jesti no svasta pricati".
    Nekome i odgovara da nas pokaze kao inferiorne, neobrazovane i primitivne, ali sta reći osim citirati
    Quote Originally Posted by Pirun View Post
    možda Balkan ne izlazi iz vas nekolicine i jedne manjine koja postoji dok je Otomana i Rusa... ali kao što napisah gore ima nas koji smo Balkanci, Mediteranci, Podgoričani, Kuči itd... ali i Evropljani i zapadnjaci. tako se identifikujemo. to je naša grčkorimska kultura...
    ako vam treba pomoć da se liječite od balkanoidnih virusa javite se metuzalemu. on za to lijeka ima. samo dobre volje.
    Zbog zastite autorskih prava ne smijem citirati jednog Rovackog filozofa, ali kako sama rijec kaze "pristupni pregovori" su pregovori na ravnopravnim uslovima. Ma koliko se nekom steški zbog toga to je tako i nikako drugacije.
    Neće to mnogo promijeniti pa će budale i dalje budalesati, a umjesto poentiranja glupostima i pokazivanja da je neko pametniji od avetinje treba se okrenuti pametnoj raboti. Treba pregovarati i dogovoriti najpovoljnije uslove koje će vaziti kad budemo clan
    EU. Srećno malena nasa i nadajmo se su oni koji te vode u EU pametniji nego nam se cini.

  20. #20
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Mogli su makar ovu zgradu okrečit
    deuscroix

  21. #21
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Danas oko 19:30 crni automobil sa oznakom cg004 prolazi kroz crveno svjetlo na raskrsnici preko Morače kod Telenora krećući se u pravcu Momišićs, dva automobila uspijevaju da ga izbjegnu. Nakon stotinak metara automobil se na sred ulice polukružno okreće. Izlazi miinistar vanjskih poslova, izlazi vozač i nekim damama koje su čekale dodaje par odijela na vješalicama.
    Ne znam kojoj kulturi to pripada, ali više mi se od ovakvih gestova smuči no od svih manje ili više sumnjivih prevara, krađa...
    Ruska škola.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Divno vidjeti nasu zastavu medju ovima


    i svakom puno srce jer joj je tu mjesto. Zaćutase dzepna izdanja strucnjaka koji zlurado citali i sto jasno pisalo i razne kataklizme najavljivali. Za divno cudo nema previse guslanja kako smo dostigli nebeske visine i cuda, a nas
    postovani sagovornik Bone je odusevljen ovim intervju pa kaze ..

    Zbilja nije tesko poentirati kad neke novine objave debilne tekstove koje nas premijer "cvijeće mu po obrazu" demantuje rijecima

    Samo onaj koji je jako dugo izlozen suncanju mogao bi povjerovati da neki politicar toga ranga to moze izjaviti pa sve i da misli tako.
    E kod nas se naviklo da se odgovarajući nekoj avetinji i pricama sa pjace ispada pametan, elokventan i nadasve politicar veljega ranga.
    u EU se vodi racuna o rijecima pa dok u zemlji dje tradicija kaze "ubi ga prejaka rijec" svasta se laprda, a tamo sve fino i odmjereno birajući rijeci.
    Ne kazu vise tamo ni gej nego vaginoskeptik i pomalo se cudno ośećamao da nas stranci moraju uciti kad nas narod kaze "bolje svasta jesti no svasta pricati".
    Nekome i odgovara da nas pokaze kao inferiorne, neobrazovane i primitivne, ali sta reći osim citirati

    Zbog zastite autorskih prava ne smijem citirati jednog Rovackog filozofa, ali kako sama rijec kaze "pristupni pregovori" su pregovori na ravnopravnim uslovima. Ma koliko se nekom steški zbog toga to je tako i nikako drugacije.
    Neće to mnogo promijeniti pa će budale i dalje budalesati, a umjesto poentiranja glupostima i pokazivanja da je neko pametniji od avetinje treba se okrenuti pametnoj raboti. Treba pregovarati i dogovoriti najpovoljnije uslove koje će vaziti kad budemo clan
    EU. Srećno malena nasa i nadajmo se su oni koji te vode u EU pametniji nego nam se cini.
    Divno brate.Ja sam u vecini pitanja politike i ekonomije skeptik,ali sto se tice EU integracija,tu sam fanatik.
    Dje cemo drugo? U Afriku? Aziju? ili da budemo banana drzava za vlasnike kockarnica?
    Paradoksalno (jer ulaskom u Uniju gubimo dio suvereniteta) ulaskom u EU tek postajemo drzava u punom smislu.Drzava prava,zakona,institucija...a ne kultova licnosti i podjela.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pregovori ravnopravnih PARTNERA,
    kao kad je mis jeba slonicu, kad je prnula i zavrsio u prasini,
    stose jebes kad ne mozes izdrazat, pita MIS I TRESE PRASINU.

    RAVNOPRAVNI PARTNERI, kad Rocko lupi cipolom po astalu, kao Hruscov u UNa, ima File da napuni gace.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane, kad ti odlucis da nekog primis u svoju kuću onda si siguran da on neće pogrijesti i zamijeniti tvoj ormar sa prostorijom koju obicno zovu wc i valjda ga ne tretiras kao misa. Svak je u odnosu na nekoga mis i svak ima svog slona kojeg se cuva kad pusta gasove, pa je i Danska bila u poziciji u kojoj je sad Crna Gora.
    Uz duzno postovanje ali malo ko je tretirao kao slona i bojao se da ona ne pocne pustati gasove već sasvim ravnopravno pregovarali sta se kome isplati. Danska je dogovorila neke uslove koji ne vaze za druge drzave i nikome nije padalo na um da prdne pa da ona zavrsi u prasinu.
    U svoj toj prici sporedan je Roćko, Marko, Janko i njihova tasta već se pregovara o vitalnim nacionalnim interesima nase drzave koja
    osim onih univerzalnih nacela EU mozda ima i neke male specificnosti koje treba dogovoriti. Svak je mali samo onoliko koliko dozvoli da je mali, a kad se ide u domacinsku kuću onda se i nemaju namjere misa prema slonici, koje poredi.
    Marko Miljanov je govorio "pokazi mi ko ti je prijatelj pa ću znati kakav si", a mi smo na putu da nam prijatelji budu oni ponajbolji bez obzira sta mi mislili o sebi i nasu sklonost za samobicevanje.

  25. #25
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potrebno je odbaciti stav da nas Evropa prima jer smo joj potrebni. Ona moze savrseno da funkcionise i bez nas,ali je u skladu sa njenim ciljevima i nacelima prosirenje i na nas region.
    A nama je EU potrebna,itekako.Ne zbog "clanstva radi clanstva" (lmembrsippurmembersip ) vec da bi unaprijedili zivot: demokratiju,prava,ekonomiju,socijalnu i kulturnu komponentu.Ovo nisu puke fraze,mislim na ono zbog cega bi vecina ljudi voljela da se rodila u Svedskoj ili Danskoj.
    E sad,pregovori se ne bi zvali pregovori da se tu nesto ne PREGOVARA (evo izbacih recenicu ka Sveto Marovic,mada mislim da je poenta jasna). Mnogo stvari nije unaprijed definisano,pregovaraju se konkretni uslovi,kvote,rokovi,itd.
    Slicno (samo stepen iznad,sto znaci dodatni napor) kao i kod SSP (Sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju),gdje je uloga naseg pregovarackog tima na celu sa Gordanom Djurovic (koristim priliku da joj pozelim srecu u ponedeljak na izborima za dekana ekonomskog fakulteta) bila za svaku pohvalu. Ako budemo i ovaj put imali strucne ljude na odgovarajucim pozicijama (koji ce na adekvatan nacin zastupati nacionalne interese) nema razloga za pesimizam. Teske,ali lijepe stvari nam predstoje.

    edit: Hari,tvoj signature je dobar slag na ovu moju pricu Valjda znamo dje cemo i dobar vjetar duva
    Last edited by Lucianeddu; 30-06-12 at 14:18.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. $ vs. € (USA vs. Evropa)
    By Rakun in forum Ekonomija
    Replies: 71
    Last Post: 01-05-15, 03:50
  2. Evropa juČe,danas....
    By minjo in forum Politika generalno
    Replies: 45
    Last Post: 13-08-11, 00:06
  3. Evropa i mi
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 196
    Last Post: 03-07-10, 12:56
  4. Evropa vs. Azija
    By SimonaS in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 15-02-10, 10:21
  5. evropa i mi!
    By podgoricanka in forum Sve i svašta
    Replies: 37
    Last Post: 12-01-06, 23:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •