Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 118

Thread: "Euro po euro" protest

  1. #1
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default "Euro po euro" protest

    Od danas su počeli da nam oduzimaju naš novac, zbog loših poteza koje su vukle odgovorne osobe. Ne želim da plaćam dug KAP-a, koji nisam stvorila a samim tim ni odgovorna za isti!

    Došlo je vrijeme da se probudite i usmjerite se na jedino što je bitno - naše ekonomske probleme, a ne da dozvoljavate da i dalje budete izmanipulisani od naše političke elite, skrećići vas sa pravog problema na naconalne, vjerske i druge razlike... Sa tim im samo dajete moć.

    Dosta mi je da posmatram kako su gluvi za naš glas, kako peticije ne funkcionišu a opet ih potpisujemo , i navodno živimo u demokratsko društvo. Vrijeme je da se ujedinimo svi, da se sve organizacije povežu i borimo zajednički za naša ekonomska prava. Usmjerimo se na krucijalna pitanja, i prevaziđimo razlike koje koriste u svruhu manipulacije i koje tako efikasno implementiraju svi političari.

    Organizujmo se na državnom nivou, napravimo protest u svakom gradu u isto vrijeme. Pokažimo im da su naš prag tolerancije prešli, i da nas napokon iteresuju ekonomski razlozi bez ijednog političkog elementa.

    Nadam se da će ovo pročitati osobe koje pripadaju organizacijama i vide ispravnost u ovome ili se već bore protiv istog, i da će zajednički doći na ideju da se udruže i da po prvi put organizujemo protest u svim gradovima u isto vrijeme i pokažemo svima naše ogromno ogorčenje!
    Last edited by Bøgíñjå; 07-07-12 at 19:06.

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Od toliko ekonomskih eksperata, pocevsi od Luksica preko Katnica do Lomija i Vesa, dosli su na revolucionarnu ideju:
    "Ajmo da im lupimo po euro na telefon, TV i struju..."
    Ja iako nisam ekonomski expert tog kalibra imam vec sad duplo bolju ideju koja sigurno prolazi bez problema:
    "Zasto da im ne lupimo po dva eura ...?"

  3. #3
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Vrijeme je!

  4. #4
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Nikad se odje neće sprovest mitinzi jer se odje ljudi hrane tudjom nesrećom a svoju kriju ... takav je narod ... idealan za jahanje po njemu
    deuscroix

  5. #5
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pocelo je... jednoga dana...

  6. #6
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Nikad se odje neće sprovest mitinzi jer se odje ljudi hrane tudjom nesrećom a svoju kriju ... takav je narod ... idealan za jahanje po njemu
    I magare tovariš i tovariš do određene granice, a nešto mi se čini da su opasno prešli granicu.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Sve da izadje 90% gradjana nista se promijenit nece, takva je CG, no ce trazit da im se jos vise uzme da bi pokazali kako im ne smeta i imaju para.
    rm -rf /

  8. #8
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    I magare tovariš i tovariš do određene granice, a nešto mi se čini da su opasno prešli granicu.
    Nema nikakve tajne da su baš ovim načinom naplate (mogli su poskupljat usluge jednostavno) zapravo napravili pilot projekat kako će se narod ponašat kad mu počnu naplaćivat nešto što je zapravo ništa ... ako ovo sve prodje regularno onda se zbilja kandidujemo kao najbolji mogući izbor potencijalnog investitora jer on nikad neće doći u minus jer će uvijek moći da naplati narodu svoju promašenu ideju ili neki manjak u "projektovanoj" zaradi ...
    deuscroix

  9. #9
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    I glupo mi je pominjanje KAP-a u cijeloj priči jer koliko se ja sjećam ta fabrika je radila u prošlosti dosta dobro nego su posle uvedene sankcije i čuda tako da sad u nju nema neko ulaganje a posebno ne bilo kakva zaduživanja dje sad svaka familija treba da odvoji 3 € kako bi se vratio neki kredit ... to mi je smiješna priča ...


    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
    deuscroix

  10. #10
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Sve da izadje 90% gradjana nista se promijenit nece, takva je CG, no ce trazit da im se jos vise uzme da bi pokazali kako im ne smeta i imaju para.
    Moće, moće... Zamisli kad iz EU vidi da svi građeni u svim gradovima u isto vrijeme protestiju,nego treba biti pamenan i ujediniti se. Pa neka se fino sažele na njih i neka im neko još koji kredit odobri, a nas ostave na miru, jer ovo može tolerisati samo nenormalan čovjek. Ili lijepo smanjit svima njima klektivno plate, pa nek 2 puta razmisle kad će država garantovati za neki kredit.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Mitinzi ne mogu pomoći ništa ali bi dislokacija kičmenih prsljenova elonomskim expertima itekako imala uticaja.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Promjene kakve su ovoj drzavi potrebne se ne mogu postici mirnim putem. Odgovorna lica ne zele da odu, sasvim im je lijepo i udobno tu gdje su i nemaju nikakav razlog da osjecaju pritisak zbog par mirnih okupljanja.

  13. #13
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Mitinzi ne mogu pomoći ništa ali bi dislokacija kičmenih prsljenova elonomskim expertima itekako imala uticaja.
    Tek takvim putem se ništa ne bi postiglo, osim da budemo još i divljaci...

  14. #14
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da nece neko da mi posalje jedan euro? sad mi je stigao sms da sam cak u minusu 64 centi.


    :lolblue;

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Mitinzi ne mogu pomoći ništa ali bi dislokacija kičmenih prsljenova elonomskim expertima itekako imala uticaja.

    ahhahahaaha bio i ostao najveća legenda..
    Ja uzela nekoliko 'iljada evra od besplatnih akcija, jača polovina mi se zaposlila u FIAT-u, jer su otvorili nova radna mjesta, brzo ću na porodiljsko (bili smo vrijedni), ali dobijaću punu platu, za putovanja u inostranstvo mi viza više ne treba, para ka' pljeve, u državi sve savršeno funksioniše, ne moram više nikog da potkupljujem, a korupcija i kriminal su totalno iskorijenjeni...
    Samo moram da prestanem da jedem ove pečurke, što mi kuma donosi iz Amsterdama...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #16
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Tek takvim putem se ništa ne bi postiglo, osim da budemo još i divljaci...
    Kad su protesti masovni to je podrška vladi, kad nema niđe nikog onda se sprdaju sa njima tako da mitinzi sigurno ne mogu pomoći.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,954
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ja sam protestvovala ovako...od 3 kartice, batalila 2 pripejd, ostala 1 post...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #18
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    ladovina
    Posts
    206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Nikad se odje neće sprovest mitinzi jer se odje ljudi hrane tudjom nesrećom a svoju kriju ... takav je narod ... idealan za jahanje po njemu
    Idealan,stvoren za to.I to je tako.U svijet ga nema.

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Sve da izadje 90% gradjana nista se promijenit nece, takva je CG, no ce trazit da im se jos vise uzme da bi pokazali kako im ne smeta i imaju para.
    Ima i toga.

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Nema nikakve tajne da su baš ovim načinom naplate (mogli su poskupljat usluge jednostavno) zapravo napravili pilot projekat kako će se narod ponašat kad mu počnu naplaćivat nešto što je zapravo ništa ... ako ovo sve prodje regularno onda se zbilja kandidujemo kao najbolji mogući izbor potencijalnog investitora jer on nikad neće doći u minus jer će uvijek moći da naplati narodu svoju promašenu ideju ili neki manjak u "projektovanoj" zaradi ...
    Opet night silence.

    Ovo je vec posprdavanje, klasicno reketiranje u facu, mos li mi sto.

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ja sam protestvovala ovako...od 3 kartice, batalila 2 pripejd, ostala 1 post...
    I sto cemo mi vise od tebe


    Nikakvi mirni protesti ne mogu jednog centimetra napretka paravit. Mogu samo da izazovu komentar: ''One budale opet setaju''

    Jebeno je da prostite stanje u Crnu Goru. Ovakve stvari iznerviraju covjeka jer mu onda opet otvore oci koje drzi zatvorene kao jedan nacin odbrambenog mehanizma da ne gleda bespomocno sto se radi oko njega.
    Imamo vlast koja nas opljacka, imamo ostatak politickog cirkusa koga niko ne bi volio da vidi na vlast i narod pomedju kome je svaki dan sve gore.

    Dajte mi zemlju na ulicu, dajte mi narod, dajte mi 40 000 ljudi na ulicu bez ovih piona od ovih nazovi vodja protesta buna setnji i govana. Dajte mi ''samo'' to pa se vidimo onda. Dajte mi spremne i voljne pa nista od ovoga ne bi bilo.

    A do tada cutite.
    Krava.
    Krava je najbitnija domaca zivotinja.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Nikšić
    Posts
    1,871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alo narode izbori su u Septembru jel tako? Opet ce ova vlast dobiti ma kako god mi pricali. Dzaba sve........ Bice porez i na vazduh..... Ovako se vise ne moze. Ja sa 300e moram da placam komunalije sve i da mi ostane za nas cetvoro da se prehranimo za mjesec. Nek sve ide u 3 lijepe
    ​1 3 5
    ├┼┼┐
    2 4 6 R

  20. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Crnogorci su nikakav narod...francuzi to vrlo kulturno rjesavaju i niko ne misli da su divljaci...kad im nesto ne odgovara izadje hiljade ljudi i sve polome,tako ako treba par puta i sve super posle toga bude...kod nas se skupi par hiljada i vlast se posprda sa njima i mirnim protestima...kao sto neko rece nema srece od mirnih protesta...
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  21. #21
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VladoNK View Post
    Alo narode izbori su u Septembru jel tako? Opet ce ova vlast dobiti ma kako god mi pricali. Dzaba sve........ Bice porez i na vazduh..... Ovako se vise ne moze. Ja sa 300e moram da placam komunalije sve i da mi ostane za nas cetvoro da se prehranimo za mjesec. Nek sve ide u 3 lijepe
    Problem je što se ne ruši vlast sa još gore korupiranom opozicijom. Da mi može biti kolektivno bi sve partije makla, jer se ne zna ko je gori od koga ovdje .

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Problem je što se ne ruši vlast sa još gore korupiranom opozicijom. Da mi može biti kolektivno bi sve partije makla, jer se ne zna ko je gori od koga ovdje .
    Ufff,samo da prezivim jos dvije godine u CG....
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  23. #23
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    jedno glupo pitanje:jel se ovo radi jednom mjesecno ?

  24. #24
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    jedno glupo pitanje:jel se ovo radi jednom mjesecno ?
    Da, i to u periodu od 18 mjeseci naplaćivat će po 1€ na računu od struje, kablovske i za aktivne sim kartice.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakvi cigani je li realno..

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 31-12-11, 13:32
  2. Replies: 501
    Last Post: 27-02-07, 19:16
  3. "Drolja","laka zhena","droksa"
    By Shelly in forum Ženski kutak
    Replies: 73
    Last Post: 26-02-05, 13:16
  4. Protest " Muslimana "
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 42
    Last Post: 02-11-04, 02:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •