Page 3 of 20 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 486

Thread: Fudbalske Aktuelnosti - transferi, talenti, najbolji igrachi

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Quote Originally Posted by Makaveli
    Quote Originally Posted by NSX
    Ko me ne kapira samo cu reci da navijam za Betis 8)
    Pa ovaj ti vise nije u Sevilji,mozes sad da ga volis,tj MORAS :twisted:
    Neka Makaveli ne nerviraj se 8) istina je da ne navijam za Arsenal ali moram priznati da je Reyes mnogo jak chak i prejak igrach i da ce vrlo brzo biti pravi ubica 8)
    Isto tako ce Nicola Pozzi, pojachanje Milana u prelaznom roku, za koju godinu biti bomba vjerujte mi.... Vjerovatno ce te se sprdato ovo ono... ali zapamtite ovo ime 8)
    A necemo se sprdat,svi znamo da je vanserijski talenat sto je sinoc i pokazao na mahove,"na mahove"
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ljudi, ako je ko vanserijski dokazani talenat, onda je to obafemi martins. Kakvi pozziji i sl. Oni ce mozda pocet dobro da igraju u 24-25, a mogu zamislit sto ce bit oba martins do tad. I ovaj novi iz intera, elijakwu ili kako se vec pise, ima valjda 16-17 godina, posjeduje cak bolje predizpozicije od martinsa. Valjda ce igrati veceras u kupu protiv Juventusa. U svakom slucaju obratite paznju na njega...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro
    Ljudi, ako je ko vanserijski dokazani talenat, onda je to obafemi martins. Kakvi pozziji i sl. Oni ce mozda pocet dobro da igraju u 24-25, a mogu zamislit sto ce bit oba martins do tad. I ovaj novi iz intera, elijakwu ili kako se vec pise, ima valjda 16-17 godina, posjeduje cak bolje predizpozicije od martinsa. Valjda ce igrati veceras u kupu protiv Juventusa. U svakom slucaju obratite paznju na njega...
    Issah Eliakwu... rodjen 25.10.85.
    Imam ga na Manageru, razvali covjek... ima Acceleration 20...
    Nadam se da ce neko prenosit veceras...

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [/quote]Mozda je najzasluzniji za ulazak ali je sigurno najzasluniji za IZLAZAK :wink:[/quote]

    Zivot ide dalje... Docice neki koji ono nece propustiti

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e taj neki bar sto se partizana tice , nece imati prilike da dodje u onakvu situaciju...

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Borko Veselinovic potpisao profesionalni ugovor za Partizan. Inace, on je partizanovo dijete, igra spica i kazu da je odlican igrac. Ce da ga vidimo....

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma J.J.Okocha je zakon bre ludak je pravi a sa loptom majstor !
    ovi chelnici kluba su izjavili da ce ako treba opljachkat banku samo da ga zadrzhe u tim ! Mada bi ja volio da ga vidim u neki jaki tim gdje bi ima da igra sa kim , tek bi onda chuda pravio !Malo je star ali mu se prashta


    Reyes je stvarno vrhunski igrach nije su mu zaludu oni iz reala vracali kusur shto ih je za bureke sla cijelu utakmicu

    Ali ima josh mnogo tih talenata napr. Hoakin iz betisa je za mene chudo od momka - fenomen ! nadam se da ce doc u manchester jer su ovi izgleda odluchili da ga kupe ali tek na ljeto i predvidja se da ce koshtat neshto kao reyes!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Pg-Cg-Yu-BaLkan-Evropa
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijachi Selte izjavili da su razocharani Sasom Ilicem :mrgreen:
    sLiDeR

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Darko
    Navijachi Selte izjavili da su razocharani Sasom Ilicem :mrgreen:
    mosh li mi rec dje si to prochita da pogledam zhivo me interesuje !???
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    menis a zvancihniog foruma zavacnichne cheltine web strancie www.celtavigo.net ili tako nestho. razocharani su prevashodnbo anbticem jer su mahom naivjhali da "milo" (tko tepaju lotini) sotane (za razliku do nekih u crnoij gori, uklj. mene). uzdali su se masovno u pinillu, koji ga izhgleda kod antare nece znjojiti oen svoje plave kop achke, zbog naciuonalnih i glavatih zasluga savicce the ktitora. lichno, sumnjam da ce igh ilic razuveriti. provincijalaca je. alid obro, i vigo nije bash metrpolola.

    kako kupim informacije - straight from baalaidos .
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    menis a zvancihniog foruma zavacnichne cheltine web strancie www.celtavigo.net ili tako nestho. razocharani su prevashodnbo anbticem jer su mahom naivjhali da "milo" (tko tepaju lotini) sotane (za razliku do nekih u crnoij gori, uklj. mene). uzdali su se masovno u pinillu, koji ga izhgleda kod antare nece znjojiti oen svoje plave kop achke, zbog naciuonalnih i glavatih zasluga savicce the ktitora. lichno, sumnjam da ce igh ilic razuveriti. provincijalaca je. alid obro, i vigo nije bash metrpolola.

    kako kupim informacije - straight from baalaidos .
    A kako kucas druze crni gori si i od mene....ja te nista nisma razumio
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Pg-Cg-Yu-BaLkan-Evropa
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Quote Originally Posted by Darko
    Navijachi Selte izjavili da su razocharani Sasom Ilicem :mrgreen:
    mosh li mi rec dje si to prochita da pogledam zhivo me interesuje !???
    Nisam nidje prochitao ali sam to cuo od druga (grobara teskog)
    Sto sam i ocekivao s obzirom u kakvu klasu spada ILIC
    sLiDeR

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok ! pozdravi druga grobara teshkog !!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam ni sanjao da partizan moze dobiti u ovom prelaznom roku takvo pojacanje kao sto je odlazak one igrachine

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ozivimo malo temu... :P

    Due partenze eccellenti, David Trezeguet e Liliam Thuram resterŕ invece Pavel Nedved. Queste le ultime indicazioni che arrivano dal mercato della Juve.
    L’arrivo quasi certo di Didier Deschamps sulla panchina bianconera, dovrebbe coincidere con l’arrivo di altri giocatori d’Oltralpe. In particolare la rosa bianconera dovrebbe essere rinforzata dai due giocatori dell’Auxerre.
    Per Trezeguet, che non ha ancora rinnovato il suo contratto, ci sarebbe giŕ l’accordo con il Barcellona (27 milioni di euro), mentre Thuram piace al Real Madrid, sempre alla ricerca di un centrale di difesa, anche se non č da escludere un clamoroso passaggio all’Inter.
    Nei giorni scorsi č stato chiuso l’accordo con il 23enne centrale di centrocampo Olivier Kapo. Altro giovane dell’Auxerre pronto a vestire la maglia bianconera č Phillipe Mexes, difensore di 22 anni anche lui nel nel giro della Nazionale.


    Spanski "As" javlja da je izmedju Juventusa i Barselone sve zavrseno oko prelaska Trezegea... Zao mi je sto ide...
    Ipak, nije toliko strasno, samo da ne prodaju ostale... :?:
    vaj daz maj hart fil sou bed

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pro
    Da ozivimo malo temu... :P

    Due partenze eccellenti, David Trezeguet e Liliam Thuram resterŕ invece Pavel Nedved. Queste le ultime indicazioni che arrivano dal mercato della Juve.
    L?arrivo quasi certo di Didier Deschamps sulla panchina bianconera, dovrebbe coincidere con l?arrivo di altri giocatori d?Oltralpe. In particolare la rosa bianconera dovrebbe essere rinforzata dai due giocatori dell?Auxerre.
    Per Trezeguet, che non ha ancora rinnovato il suo contratto, ci sarebbe giŕ l?accordo con il Barcellona (27 milioni di euro), mentre Thuram piace al Real Madrid, sempre alla ricerca di un centrale di difesa, anche se non č da escludere un clamoroso passaggio all?Inter.
    Nei giorni scorsi č stato chiuso l?accordo con il 23enne centrale di centrocampo Olivier Kapo. Altro giovane dell?Auxerre pronto a vestire la maglia bianconera č Phillipe Mexes, difensore di 22 anni anche lui nel nel giro della Nazionale.


    Spanski "As" javlja da je izmedju Juventusa i Barselone sve zavrseno oko prelaska Trezegea... Zao mi je sto ide...
    Ipak, nije toliko strasno, samo da ne prodaju ostale... :?:

    Aj ako ti nije mooka ti to meni na nashki u kratko prevedi ? poshto ja sa italijanskim baratam ka sa kineskim
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Shampioniiiiiiiii !!! PFC

    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    menis a zvancihniog foruma zavacnichne cheltine web strancie www.celtavigo.net ili tako nestho. razocharani su prevashodnbo anbticem jer su mahom naivjhali da "milo" (tko tepaju lotini) sotane (za razliku do nekih u crnoij gori, uklj. mene). uzdali su se masovno u pinillu, koji ga izhgleda kod antare nece znjojiti oen svoje plave kop achke, zbog naciuonalnih i glavatih zasluga savicce the ktitora. lichno, sumnjam da ce igh ilic razuveriti. provincijalaca je. alid obro, i vigo nije bash metrpolola.

    kako kupim informacije - straight from baalaidos .
    A kako kucas druze crni gori si i od mene....ja te nista nisma razumio
    hahahhahahahahahahahahaha :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    WU TANG Nigga thats for something...

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    da ne prevodim... (preuzeto sa soccerage-a)
    Highly-rated Holland and PSV Eindhoven midfielder Mark Van Bommel is keen to move to the Premiership with Tottenham Hotspur, according to his agent. Van Bommel was strongly linked with a move to White Hart Lane last week, though several other clubs are reportedly interested in the 26-year-old."Mark wants to move to the Premiership and Spurs have been to watch him along with a few other English clubs," agent Karel Jansen told BBC Sport. "I think he would like to join a club like Spurs, with great tradition and lots of very good players."

    Brazilian sensation Diego looks set to join AC Milan after obtaining an Italian passport. The teenager had been expected to join Tottenham after paperwork problems halted a proposed move to White Hart Lane last year. However, now that he is free to join the Londoners he is tipped to join Milan after his father and agent, Djair da Cunha, revealed he'd rented a flat near to the Italian city.

    'ebo ih glupe... tako im i treba kad ga nisu htjeli od januara. mada ne vjerujem da bi imali para i za njega i za jermaina.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Quote Originally Posted by Pro
    Da ozivimo malo temu... :P

    Due partenze eccellenti, David Trezeguet e Liliam Thuram resterŕ invece Pavel Nedved. Queste le ultime indicazioni che arrivano dal mercato della Juve.
    L?arrivo quasi certo di Didier Deschamps sulla panchina bianconera, dovrebbe coincidere con l?arrivo di altri giocatori d?Oltralpe. In particolare la rosa bianconera dovrebbe essere rinforzata dai due giocatori dell?Auxerre.
    Per Trezeguet, che non ha ancora rinnovato il suo contratto, ci sarebbe giŕ l?accordo con il Barcellona (27 milioni di euro), mentre Thuram piace al Real Madrid, sempre alla ricerca di un centrale di difesa, anche se non č da escludere un clamoroso passaggio all?Inter.
    Nei giorni scorsi č stato chiuso l?accordo con il 23enne centrale di centrocampo Olivier Kapo. Altro giovane dell?Auxerre pronto a vestire la maglia bianconera č Phillipe Mexes, difensore di 22 anni anche lui nel nel giro della Nazionale.


    Spanski "As" javlja da je izmedju Juventusa i Barselone sve zavrseno oko prelaska Trezegea... Zao mi je sto ide...
    Ipak, nije toliko strasno, samo da ne prodaju ostale... :?:

    Aj ako ti nije mooka ti to meni na nashki u kratko prevedi ? poshto ja sa italijanskim baratam ka sa kineskim
    Nema frke...

    Ukratko, izgleda da idu Trezeguet (Barcelona, to je gotovo) i Thuram (Real, eventualno Inter) definitivno, ali da Nedved ostaje u Juventusu. Takodje, sve je izvjesnije da Deschamps dolazi na mjesto trenera umjesto Lippi-a, a moguca pojacanja su igraci Auxerre-a, vezista Kapo (vec dogovoreno) i odbrambeni Mexes, potencijalni reprezentativci...
    vaj daz maj hart fil sou bed

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pro
    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Quote Originally Posted by Pro
    Da ozivimo malo temu... :P

    Due partenze eccellenti, David Trezeguet e Liliam Thuram resterŕ invece Pavel Nedved. Queste le ultime indicazioni che arrivano dal mercato della Juve.
    L?arrivo quasi certo di Didier Deschamps sulla panchina bianconera, dovrebbe coincidere con l?arrivo di altri giocatori d?Oltralpe. In particolare la rosa bianconera dovrebbe essere rinforzata dai due giocatori dell?Auxerre.
    Per Trezeguet, che non ha ancora rinnovato il suo contratto, ci sarebbe giŕ l?accordo con il Barcellona (27 milioni di euro), mentre Thuram piace al Real Madrid, sempre alla ricerca di un centrale di difesa, anche se non č da escludere un clamoroso passaggio all?Inter.
    Nei giorni scorsi č stato chiuso l?accordo con il 23enne centrale di centrocampo Olivier Kapo. Altro giovane dell?Auxerre pronto a vestire la maglia bianconera č Phillipe Mexes, difensore di 22 anni anche lui nel nel giro della Nazionale.


    Spanski "As" javlja da je izmedju Juventusa i Barselone sve zavrseno oko prelaska Trezegea... Zao mi je sto ide...
    Ipak, nije toliko strasno, samo da ne prodaju ostale... :?:

    Aj ako ti nije mooka ti to meni na nashki u kratko prevedi ? poshto ja sa italijanskim baratam ka sa kineskim
    Nema frke...

    Ukratko, izgleda da idu Trezeguet (Barcelona, to je gotovo) i Thuram (Real, eventualno Inter) definitivno, ali da Nedved ostaje u Juventusu. Takodje, sve je izvjesnije da Deschamps dolazi na mjesto trenera umjesto Lippi-a, a moguca pojacanja su igraci Auxerre-a, vezista Kapo (vec dogovoreno) i odbrambeni Mexes, potencijalni reprezentativci...

    zahvaljujem !!!!!
    zhivio !!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    zar vas mama nije učila da nije kulturno quote-ovati prethodni post?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pro
    ...Thuram (Real, eventualno Inter) definitivno...
    Kako bi jako bilo da Lili dodje na Meacu :!:
    Ne mogu onog Helvega vise da gledam, mnogo je los... :?
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Kako je prenela BK televizija, Iliev bi u toku sutrasnjeg dana trebao da prodje lekarske preglede u francuskom klubu, a zatim i stavi potpis na trogodisnji ugovor. Ukoliko se ovaj transfer realizuje Iliev ce u Stazburu pokusati da zameni Danijela Ljuboju, koji je u zimskom prelaznom roku presao u Pari Sen Zermen

    Putuj igumane i ne misli na manastir

    Iskreno voleo bih da je tacno, nek ode i Ivic, nek ode i Cirkovic pa da pravimo jedan novi tim :wink: :wink:

    I ako je ovo tacno za ilieva samo cu reci
    kako se nado dobro se udo
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    jesi siguran da je strasbourg? da nije chateauroux iz druge lige pa si prečuo? samo da ne ode u red star 93...
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

Page 3 of 20 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •