Page 3 of 38 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 942

Thread: Zubar u Podgorici?

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dr Lopicic-Zabjelo.
    Nista strpljivije od njega ne postoji.
    A tek kako je sladak

  2. #52
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedini doktor dje idem i kad treba i kad ne treba Non stop se zagledam sa ogledalom i lampicom... I idem zavisno sto mi treba: Popravljam u Asteriju Orbovic Ranka, da moram da vadim zub isla bih kod nekog zubara a ne zubarke jer to nije za zensko vjerovatno Mugose, za proteze i zajebancije kod Komatine...
    e sto se tice topika to znam da radi Sukovic, ali mi nesto ne uliva povjerenje, sto znam, nije da ga fale. Al posto se ne radi o bzv stvari, bolje kod provjerenog strucnjaka pa u Bg iako nisam Bg-ljubac

  3. #53
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,764
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    dr Lopicic-Zabjelo.
    Nista strpljivije od njega ne postoji.
    A tek kako je sladak
    which one ?
    3 brata,svi zubari odlichni (+ zgodni )

    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  4. #54
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hammer View Post
    da znas samo kako si me ohrabrila sad da podjem kod zubara na pregled i eventualnu popravku :mad::mad::mad:
    pa samo ne mogu da jedem posto sam kutnjak vadila pa je ogroman bio i ostala rupcaga bojim se kakve infekcije...a i boli me vilica od injekcije...nista strasno:hardrock:

  5. #55
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u ars mediku su mi plombirali zub,umrtvljivali zivac stavljali ljekove i ko zna sta sve ne ..cini mi se da sam 3-4 dana isao zaredom to je bilo snimanje,pa cisceneje..maximalno odradjeno ..jes da je kostalo nesto oko 50 eura ali eo 3-4 godine ne cuje..neka su mu proste pare..Isao sam i kod Suljevica - on ti plombira dva zuba za dvaes minuta expresno i jeftino..ali posle godinu pocinju da popustaju..... ali za vadjenje zuba je majstor

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LittLe_N View Post
    which one ?
    3 brata,svi zubari odlichni (+ zgodni )

    Heheeh.
    Vlado.
    A isti su potpuno

  7. #57
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,764
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Heheeh.
    Vlado.
    A isti su potpuno
    ja ih godinama nisam razlikovala (:
    mada sad znam...
    i ja sam kod Vlada... stvarno je masu strpljiv
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  8. #58
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa samo ne mogu da jedem posto sam kutnjak vadila pa je ogroman bio i ostala rupcaga bojim se kakve infekcije...a i boli me vilica od injekcije...nista strasno:hardrock:
    a jel e pa fala ti idem sjutra da mi krknu anesteziju i da mi odvale vilicu xaxaxaxaxaxa :lolblue::lolblue::lolblue: neka ga ovaj zubic 5. ili 6. neka ceka jos koji dan

  9. #59
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa samo ne mogu da jedem posto sam kutnjak vadila pa je ogroman bio i ostala rupcaga bojim se kakve infekcije...a i boli me vilica od injekcije...nista strasno:hardrock:
    Dezinfekcija pod hitno - lozomicin i burmut Masna hrana je najbolja, dje si vidjela infektoznu slaninicu?
    - Ladan ko taština duša -

  10. #60
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    830
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Imao sam dosta problema i sa zubima i sa zubarima,e sad ovako kod doktora sukovica sam radio i slozene operacije procesa korijena zuba uz dodavanje vjestacke kosti a radio sam i inplante i mogu vam reci da mu svi drugi zajedno nijesu ni za pod nokat.Profesionalizam i usluga na najvisem nivou,a dr Sukovic kao osoba perfekcionista.
    Vrlo cesto je po simpozijumima po cijelom svijetu ,prati sva najnovija desavanja iz stomatologije a radi i koristi najkvalitetnije materijale koji postoje.
    Gledao sam neki snimak sa simpozijuma gdje je i doktor Sukovic ucestvovao najveci svjetski drzavnici su bili prisutni pa cak i predsjednik rusije Putin ....

  11. #61
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Koliko kosta implant kod Sukovica?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #62
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    830
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Strauman(koji je najbolji inplant na svijetu) 750eur je meni bio,+posle krunica biras od 100 do 300eur,procedura ugradnje mnogo laksa i nevjerovatno brza nego sto sam mislio.Krunica se postavlja posle tri cetri mjeseca,moze i ranije cak postoji i mogucnost isti dan ali to nije to.Sve to treba da se smiri da ucvrsne i tad je to ono pravo.

  13. #63
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgor View Post
    Imao sam dosta problema i sa zubima i sa zubarima,e sad ovako kod doktora sukovica sam radio i slozene operacije procesa korijena zuba uz dodavanje vjestacke kosti a radio sam i inplante i mogu vam reci da mu svi drugi zajedno nijesu ni za pod nokat.Profesionalizam i usluga na najvisem nivou,a dr Sukovic kao osoba perfekcionista.
    Vrlo cesto je po simpozijumima po cijelom svijetu ,prati sva najnovija desavanja iz stomatologije a radi i koristi najkvalitetnije materijale koji postoje.
    Gledao sam neki snimak sa simpozijuma gdje je i doktor Sukovic ucestvovao najveci svjetski drzavnici su bili prisutni pa cak i predsjednik rusije Putin ....
    nemoj mi zamjeriti ali po ovom tvom postu ti neka sto nemas svojih zuba nego nemas ni pola vilice izgleda

    sto se tice materijala svi iste koriste to ti ja garantujem i materijal je jedan dio iz Njemacke a jedan iz Svajcarske...

    poz nemoj zamjeriti na ovu slau
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #64
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgor View Post
    Strauman(koji je najbolji inplant na svijetu) 750eur je meni bio,+posle krunica biras od 100 do 300eur,procedura ugradnje mnogo laksa i nevjerovatno brza nego sto sam mislio.Krunica se postavlja posle tri cetri mjeseca,moze i ranije cak postoji i mogucnost isti dan ali to nije to.Sve to treba da se smiri da ucvrsne i tad je to ono pravo.
    prije engo ugradite inplatante, da li vam vas stomatolog vrsi ispitivanja dal ce organizam da vam prihvati strano tijelo u organizmu. tj. dal uzima uzorke i salje ih u bgd posto je kod nas to nemoguce jos uvjek utvrditi?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  15. #65
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    830
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    nemoj mi zamjeriti ali po ovom tvom postu ti neka sto nemas svojih zuba nego nemas ni pola vilice izgleda

    sto se tice materijala svi iste koriste to ti ja garantujem i materijal je jedan dio iz Njemacke a jedan iz Svajcarske...

    poz nemoj zamjeriti na ovu slau
    nema zamjerke,stvarno sam od dva zuba koje je uhvatio proces imao nevjerovatnih problema da sam morao vrsiti operaciju korijena i zdravih zuba...

  16. #66
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    830
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    prije engo ugradite inplatante, da li vam vas stomatolog vrsi ispitivanja dal ce organizam da vam prihvati strano tijelo u organizmu. tj. dal uzima uzorke i salje ih u bgd posto je kod nas to nemoguce jos uvjek utvrditi?
    e ovako za osobe koje ne puse i nemaju nikakvih zdravstvenih problema secer ili slicno procenat da vam organizam odbaci inplant je cini mi se 0,6-0,9 posto.Meni nije slat nikakav uzorak na analizu.
    Prije nego sto sam se odlucio na ugradnju inplanta nema cini mi se stranice na netu i foruma da nijesam otvorio i trazio sto i kako i moguce posledioce i sve ostalo i bogami sam se svasta nacitao.Pola svega toga sto pise po netu su bile gluposti i iznenadio sam se koliko sam lako prosao.

  17. #67
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgor View Post
    e ovako za osobe koje ne puse i nemaju nikakvih zdravstvenih problema secer ili slicno procenat da vam organizam odbaci inplant je cini mi se 0,6-0,9 posto.Meni nije slat nikakav uzorak na analizu.
    Prije nego sto sam se odlucio na ugradnju inplanta nema cini mi se stranice na netu i foruma da nijesam otvorio i trazio sto i kako i moguce posledioce i sve ostalo i bogami sam se svasta nacitao.Pola svega toga sto pise po netu su bile gluposti i iznenadio sam se koliko sam lako prosao.
    Bolje je ne citat nista jer sto vise znas teze ces se odluciti za bilo sto! Pitam te bas zato jer sam toliko negativnoga procitala o implantima da je to strasno! Ne o samoj ugradnji koliko o komlikacijama prilikom ispadanja, skidanja...ma necu da citam nista vise...ali necu ni da ugradim djaolji a jedan bi mi dobro dosao

    Kad vidim ovu sarafcinu smuci mi se!
    MDI - mini dental implant - jednostavno rešenje komplikovanih situacija


    Mini dental implanti su nastali iz težnje da se u slučajevima velike koštane atrofije omogući pacijentima ugodno i stabilno nošenje proteze. Predstavljaju dugovečno rešenje koje daje rezultate odmah.

    Indikacije za ovu vrstu implantata su veoma uske, ali i striktno specijalizovane. Svojim malim prečnikom ( 1.8; 2.2 mm), omogućuju ugradnju u ekstremno uske i oštre grebene, kakvi se najčešće javljaju kod pacijenata koji dugi vremenski period nose proteze. Ugradjuju se bez odizanja reza (sem ako je procena hirurga da se mora načiniti rez), a opterećenje neposredno po ugradnji. Reč je o jednodelnim implantima oblika zavrtnja, sa retencionim
    elementom u obliku kugle, na vrhu. Retenciona kapica koja ide u protezu, u sebi nosi silikonski prsten, koji čini da se proteza po opterećenju nosi bez pomeranja i mogućnosti da ispadne. Minimalni broj implantata po vilici je 3, a optimalni 4.

    Je li to to sto si radio?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgor View Post
    neki snimak sa simpozijuma gdje je i doktor Sukovic ucestvovao najveci svjetski drzavnici su bili prisutni pa cak i predsjednik rusije Putin ....
    Dobar je zubar,ali mu bolje stoji francuski,ili kilo kljuc,nego klijesta ili one zubarske drndalice
    Mila majko,podigni me malo

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Cetinje

    Quote Originally Posted by Spale View Post
    Vidjeh na tv reklamu, ali ne stigoh da zapisem telefone i sajt... Zanima me koji zubar u PG radi implatante ? Neki kontakt mozda?

    Hvala
    Ja znam da dr Tihomir Jovic sa Cetinja ugradjuje implantate i to dosta povoljno.
    Ima jedan i u H. Novome ali ovo je blize.

  20. #70
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Imas Perovica u ulici iza Hotela CG,prvi ulaz 3 sprat.Jeste da covjek ima neki svoj svijet ali nije los.Zatim imas Silvu,ne znam kako joj se zove ordinacija ali se nalazi u zgradi Alpe bara.Mnogo dobra zubarka!I cuo sam za Mijuskovica,svi su mi ga hvalili,da je jako dobar zubar,smiren covjek,ne skace ti poglavi ako glas pustis kad te zaboli nego te smiri,samo ne znam gdje se on nalazi.Moram ga i ja potraziti,mada mrzim kad moram da idem kod zubara!
    Jer postoji ona cuvena, "Jel' hoce da me boli kod cika zube? NARAVNO"

  21. #71
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ti pare nisu problem (a za zdravlje ne bi trebalo da budu) preporucujem Estetica Dentis na trgu izmedju mimija i kopirnice scepanovic.

  22. #72
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Koliko kosta implant kod Sukovica?
    uh, masu je poskupio

    mada vjerujem da su i ostali - ali on je definitivno najbolji

  23. #73
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za implante: Dr. Vasiljević, ordinacija u hotelu Maestral, Pržno
    Za popravku: Dr. Novak Popović, Tuški put, Podgorica

  24. #74
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ko radi najbolje most,proteze i te stvari....ko je esteticar-proteticar i te zezalice...kod koga tu poci.....Rasovic.alivodic(znam da je ok implantant)
    kakvi su ovi i ASTERIJI
    :)

  25. #75
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    ordinacija gligorovic zgrada preko puta hotela ljubovic
    mslim da je kod njih opravka 15e nisam siguran ,odavno nisam bio
    ima li neko broj ?
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

Page 3 of 38 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Zubar
    By Sparco_CG in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 10-01-11, 18:00
  2. Zubar..
    By FiX in forum Primorski
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-10, 15:53
  3. Zubar
    By veriking in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 20-05-08, 10:08
  4. zubar
    By straus in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 11-02-08, 18:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •