View Poll Results: Ko ide u finale?

Voters
68. You may not vote on this poll
  • Njemacka

    33 48.53%
  • Italija

    35 51.47%
Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 182

Thread: Polufinale : Njemacka - Italija

  1. #51
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Dojče dominacija, misim da je vakat da se to osvaja više, dosta smo čekali, i previše.
    Tako je Mada imam osjecaj da ce nocas biti tezhi zalogaj nego Shpanija. Ali mogu to Njemci.

    Kako prizeljkujem rezultat i kako je realno: Njemacka 2:1 Italija

    EDIT: @Madeira, Miss je pretpostavljam mislila na ovu Levovu generaciju Njemacke...
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #52
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    italija favorit, oće im se poslije afera, a ako dođu do finala, pirlu zlatna lopta..

    međutim, volio bih da njemci pobijede i da se vidi taj meč sa španijom..

  3. #53
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    italija favorit, oće im se poslije afera, a ako dođu do finala, pirlu zlatna lopta..

    međutim, volio bih da njemci pobijede i da se vidi taj meč sa španijom..
    Njemci ako pobijede Italiju a Shpanija bude igrala ovako kao do sada-pobjedjuju Spaniju sa minimum 2 razlike. Nije shto navijam za Njemce, nego je stvarno tako.

    Isto vazhi i za Italiju. Po svemu shto smo vidjeli na Prvenstvu, logicno je zakljuciti da ko prodje ovo polufinale osvaja titulu.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #54
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    to da će njemci pobijedit 2 i više razlike ili lagano ili ubjedljivo - nema teorijske šanse!!!

    i ne znam đe toliku prevagu ima njemačka?

    znači li što ovo -

    NESAVLADIVI

    Kasiljas 900 minuta bez primljenog gola
    Aktuelni svjetski i evropski šampion je ukupno 900 minuta bez primljenog gola u nokaut fazi na posljednja tri velika takmičenja.
    Last edited by kimi pg; 28-06-12 at 10:09.

  5. #55
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    to da će njemci pobijedit 2 i više razlike ili lagano ili ubjedljivo - nema teorijske šanse!!!

    i ne znam đe toliku prevagu ima njemačka?

    znači li što ovo -

    NESAVLADIVI

    Kasiljas 900 minuta bez primljenog gola
    Aktuelni svjetski i evropski šampion je ukupno 900 minuta bez primljenog gola u nokaut fazi na posljednja tri velika takmičenja.
    Njemacka, a i Italija, igra konkretnije, brze i daje mnogo vise golova. Takodje, i jedni i drugi nece igrati bunker protiv Shpanaca, nego ce da ih pritisnu na sredini i napadnu...

    Ja kazhem: neka Shpanija ubaci LLorentea, igra brze i konkretnije, i imace jednake, ako ne i vece shanse od ovih drugih da osvoji. Ali ovako sumnjam.

    Uostalom, vidio si utakmicu protiv Italije. Shpanija je tu najbolja bila, a bili su inferiorni sve do ulaska Toresa a i na samom kraju mogli su da izgube da nije Marchisio upropastio 100% shansu. Isto vazhi i za Hrvate koji su promashili nepromashivo.

    Generalno, bash imaju dosta srece na ovom Prvenstvu, ali ako se budu samo uzdali u to i igru bez shpica u finalu bice pregazeni. Ako odigraju kao protiv Irske ili kao poslednjih 20ak minuta mecha sa Italijom imaju dobre shanse da osvoje i udju u istoriju.
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #56
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Sto cine predrasude.
    Italija koja tradicionalno igra zatvoreno, na ovom prvenstvu igra potpuno napadacki, ali svi i dalje pricaju o italijanskoj odbrani, "catenaccio", ubijanje fudbala.
    Spanija koja igra "leprsavo", a zadnjih godina poistovjecujuci je sa Barselonom cak se tome i vise pridaje znacaj, igra na ovom prvenstvu "smaracki". Gnjavi loptu, drzi posjed, i kad uspije da da go, opet posjed do kraja i to je to. Znaci nidje veze sa onim sto nam, svrsavajuci prilikom bzvznih pasova na sredini terena, nasi vajni komentatori pokusavaju nametnuti kao vrhunsko "majstorstvo".
    I sad citam i odje, a i slusam svuda opet isto. Italijani gadni vazda se zatvore. Spanci to su majstori, sto bi rekao Sofro "zadnji penal od stative pogodise, to se jos nikad u istoriji desilo nije", pokusavajuci da iz puke slucajnosti izvuce genijalnost.
    Ne znam samo sto ljudi lazu sami sebe.
    Ja, iako obozavam "catenaccio", u duelu koji se nadam da ce biti finale, navijacu za Italiju bilo da igraju leprsavo, zatvoreno, grubo, prljavo,da imaju jednu ili 150000 sansi,..., a Spanci mogu sve makazicama golove da daju i da imaju posjed 100% opet su mi mrzni.
    I ne znam sto je problem priznat' da Italija igra ljepsi fudbal od Spanije na ovom prvenstvu, a navijat' za onog ko ti je drazi.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  7. #57
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Njemacka, a i Italija, igra konkretnije, brze i daje mnogo vise golova. Takodje, i jedni i drugi nece igrati bunker protiv Shpanaca, nego ce da ih pritisnu na sredini i napadnu...

    Generalno, bash imaju dosta srece na ovom Prvenstvu, ali ako se budu samo uzdali u to i igru bez shpica u finalu bice pregazeni. Ako odigraju kao protiv Irske ili kao poslednjih 20ak minuta mecha sa Italijom imaju dobre shanse da osvoje i udju u istoriju.
    kome daju njemci i italijani te golove? može li se ta analogija primijenit na odbranu koja ima pikea, ramosa, albu, arbelou, alonsa, kasiljasa? njemci su primili u toj njihovoj igri 2 gola od grčke..

    ja znam da danas nema nepobjedivih i da i svako svakog može pobijedit, ali španiju niko ne može PREGAZIT.. sve da igraju bez špiceva..

    to jedino da ostavimo one statističke 1%..

    i opet - niko nema jači igrački kvalitet od španaca, a o timu i njihovim titulama neću..

    evo viđećemo..
    Last edited by kimi pg; 28-06-12 at 10:59.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    kome daju njemci i italijani te golove? može li se ta analogija primijenit na odbranu koja ima pikea, ramosa, albu, arbelou, alonsa, kasiljasa? njemci su primili u toj njihovoj igri 2 gola od grčke..

    ja znam da danas nema nepobjedivih i da i svako svakog može pobijedit, ali španiju niko ne može PREGAZIT.. sve da igraju bez špiceva..

    to jedino da ostavimo one statističke 1%..

    i opet - niko nema jači igrački kvalitet od španaca..

    evo viđećemo..
    ne znam sto se stalno hvatate za primljene golove od grcke. prvi su primili iz kontre zbog toga sto je u tom trenutku njemacka pri svom vodjstvu napadala grke sa 10 igraca, potpuno bezpotrebno i tesko da ce tako igrat protiv iole ozbiljnije reprezentacije a posebno ne u slicnoj situaciji. njemci su bili svjesni da su superiorni u odnosu na grke i da mogu sebi da dozvole tako nesto... kasnije se sve vidjelo. drugi gol je iz penala postignut u nadoknadi vremena kad je sve bilo rijeseno.

  9. #59
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ne znam sto se stalno hvatate za primljene golove od grcke. prvi su primili iz kontre zbog toga sto je u tom trenutku njemacka pri svom vodjstvu napadala grke sa 10 igraca, potpuno bezpotrebno i tesko da ce tako igrat protiv iole ozbiljnije reprezentacije a posebno ne u slicnoj situaciji. njemci su bili svjesni da su superiorni u odnosu na grke i da mogu sebi da dozvole tako nesto... kasnije se sve vidjelo. drugi gol je iz penala postignut u nadoknadi vremena kad je sve bilo rijeseno.
    bilo je skoro i ekipa koje su gubile titule zbog slučajnog gola u nadoknadi dok su napadali sa isto sa deset igrača, pa se tad pričalo o vrhunskoj taktici!! :wink::wink:

    a sad španci ne valjaju i uništiće ih u finalu ko god da bude!!

  10. #60
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Italija mi je u srcu. Njemačku poslije Birofa nešto ne volim, ne znam zašto. Voljela bih gledat nas i nas u finalu, ali bojim se da taj film neću gledat.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  11. #61
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    kome daju njemci i italijani te golove?
    Shpaniji, Portugaliji, Holandiji i ostalima. Malo li je?

    Quote Originally Posted by kimi pg
    njemci su primili u toj njihovoj igri 2 gola od grčke..
    Oba neregularna. I pored toga, dali su 4

    Quote Originally Posted by kimi pg
    ja znam da danas nema nepobjedivih i da i svako svakog može pobijedit, ali španiju niko ne može PREGAZIT.. sve da igraju bez špiceva..
    Ja mislim da moze, budu li igrali ovako. Budu li igrali kako su igrali 2008 ili kako je igrala Barca protiv Manchestera-onda oni mogu svakog pregaziti.

    Quote Originally Posted by kimi pg
    i opet - niko nema jači igrački kvalitet od španaca, a o timu i njihovim titulama neću..
    Hm. Ajde malo da uporedimo. Njemci imaju 6-7 igraca koji su bili finalisti CL, playmaker im je osvojio Primeru, imaju mozda i najbolju klasicnu devetku u Evropi ove godine te josh 3-4 mlada igraca koja su osvojila Bundesligu. Italija se uglavnom sastoji od igraca koji su osvojili Calcio i Premiership. Plus, imaju Pirla koji je po svim procjenama najbolji igrac Prvenstva do sada. Obije ove ekipe imaju vanserijske golmane (naravno, ima ga i Shpanija).

    Ne sporim igracki kvalitet Shpanije, ali ta razlika nije toliko velika, ako je i ima uopste

    Quote Originally Posted by kimi pg
    evo viđećemo..
    Ocemo
    Deserve's got nothing to do with it.

  12. #62
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    bilo je skoro i ekipa koje su gubile titule zbog slučajnog gola u nadoknadi dok su napadali sa isto sa deset igrača, pa se tad pričalo o vrhunskoj taktici!! :wink::wink:

    a sad španci ne valjaju i uništiće ih u finalu ko god da bude!!
    ne znam na sto mislis.
    rekao sam da su primili gol iz penala u nadoknadi kad je sve bilo rijeseno a sto se tice drugog dijela posta on mi je jos manje jasan!

  13. #63
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sastavi za veceras:

    Njemacka, 4-2-3-1 : Neuer; Boateng-Hummels-Badstuber-Lahm; Schweinstaiger-Khedira; Mueller-Oezil-Podolskyl; Gomez

    Italija, 4-1-2-1-2 narrow: Buffon; Abate-Barzagli-Bonnuci-Chielini; Pirlo; Marchisio-De Rossi; Montolivo; Cassano-Balotelli.

    Ne svidja mi se shto Boateng igra, ostalo ok
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #64
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Berane
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebao bi Di Natale umjesto Cassana i Reus bi morao obavezno da pochne....ostalo odlichno, jedva chekam

  15. #65
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet Montolivo . i nemojte mi pricat kako je fino do sad igrao. igrao je, ali ima BOLJIH IGRACA. prije bih Diamantia stavio.
    odbrana beton, sad kad je Chiello oporavljen. najslabija tacka je mozda taj Abate ali je barem brz pa se cerat s onima raketama njemackim. sprema se potencijalno najbolji mec turnira.

  16. #66
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Sto cine predrasude.
    Italija koja tradicionalno igra zatvoreno, na ovom prvenstvu igra potpuno napadacki, ali svi i dalje pricaju o italijanskoj odbrani, "catenaccio", ubijanje fudbala.
    Spanija koja igra "leprsavo", a zadnjih godina poistovjecujuci je sa Barselonom cak se tome i vise pridaje znacaj, igra na ovom prvenstvu "smaracki". Gnjavi loptu, drzi posjed, i kad uspije da da go, opet posjed do kraja i to je to. Znaci nidje veze sa onim sto nam, svrsavajuci prilikom bzvznih pasova na sredini terena, nasi vajni komentatori pokusavaju nametnuti kao vrhunsko "majstorstvo".
    I sad citam i odje, a i slusam svuda opet isto. Italijani gadni vazda se zatvore. Spanci to su majstori, sto bi rekao Sofro "zadnji penal od stative pogodise, to se jos nikad u istoriji desilo nije", pokusavajuci da iz puke slucajnosti izvuce genijalnost.
    Ne znam samo sto ljudi lazu sami sebe.
    Ja, iako obozavam "catenaccio", u duelu koji se nadam da ce biti finale, navijacu za Italiju bilo da igraju leprsavo, zatvoreno, grubo, prljavo,da imaju jednu ili 150000 sansi,..., a Spanci mogu sve makazicama golove da daju i da imaju posjed 100% opet su mi mrzni.
    I ne znam sto je problem priznat' da Italija igra ljepsi fudbal od Spanije na ovom prvenstvu, a navijat' za onog ko ti je drazi.
    To mi je najmanji problem da priznam da neko igra bolji,ne ljepsi,nego bolji fudbal..Ali nadam se da se salis da Italija igra bolji fudbal.

  17. #67
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahahah montolivo ona propast ona smrt na dvije noge.Mjesto da baci genijalnog Dijamantija da im svima tamo cas odrziahahhaha a Baltoleci ce nocas da dobije crvenu kartu crvenu kartu sto postot.
    Njemacka dobiva 2-1 i bice spektakularna utakmica.
    Jednom kad sretnes me, to necu biti ja

  18. #68
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1:0 za italija uz po koji crveni karton
    AJMO CRNA GORO !!!

  19. #69
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    opet Montolivo . i nemojte mi pricat kako je fino do sad igrao. igrao je, ali ima BOLJIH IGRACA. prije bih Diamantia stavio.
    odbrana beton, sad kad je Chiello oporavljen. najslabija tacka je mozda taj Abate ali je barem brz pa se cerat s onima raketama njemackim. sprema se potencijalno najbolji mec turnira.
    potpisujem
    ali i Njemcima igra Boateng,sto je velika sansa za Balotelija Volio bih da vidim Totoa.

  20. #70
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucianeddu View Post
    potpisujem
    ali i Njemcima igra Boateng,sto je velika sansa za Balotelija
    Mislish: Italijanima igra Balotelli, shto je velika shansa da Boatengova igra izgleda mnooooogo bolje nego inace
    Deserve's got nothing to do with it.

  21. #71
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    jedva cekam da se zavrsi mec i da se kladim na njemacku ili italiju u finalu. Recordare88 mi je ulog.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #72
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    To mi je najmanji problem da priznam da neko igra bolji,ne ljepsi,nego bolji fudbal..Ali nadam se da se salis da Italija igra bolji fudbal.
    Bas kao sto sam napisao LJEPSI, jer je to ono sto se potencira za spanski fudbal. A bolji fudbal igra onaj ko pobijedi, a sudije mu pri tom ne pomognu.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  23. #73
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se podsjetimo:



    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  24. #74
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra Chiellini. Ispada Bonucci. Jedino preostalo pitanje je diamanti ili cassano. Sve ostalo isto.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #75
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocekujem pobjedu Njemaca , ne lagano kao i do sada ali ipak ce pobjediti .. Jedina mana im je cini mi se Hummels ,svi Italijanski spicevi su brzi od njega pa se bojim da ne ispadne negdje .. I da , ocekujem da ovu utakmicu rijesi Ozil zasluzio je svakako .
    Veceras ZDF HD - uzivancija ..
    BISOGNA VINCERE !

Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Polufinale : Spanija - Portugal
    By desert de Lleó in forum UEFA EURO 2012
    Replies: 158
    Last Post: 28-06-12, 23:14
  2. K: Karte za polufinale
    By fortuna91 in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 21-06-09, 14:11
  3. Polufinale: Rusija - Spanija
    By MadGod in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 77
    Last Post: 27-06-08, 16:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •