View Poll Results: Ko ide u finale?

Voters
68. You may not vote on this poll
  • Njemacka

    33 48.53%
  • Italija

    35 51.47%
Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 182

Thread: Polufinale : Njemacka - Italija

  1. #26
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    a ovi sto prizeljkuju italija da izadje kao pobjednik iz ovog meca nek malo razmisle:
    italiji da prodje njemce je potrebno cudo!
    uzmimo da se to desi, jer ipak koliko god se to rijetko desava cuda, pogotovo u fudbalu, se ipak desavaju.
    sta onda?
    da se nadate jos jednom cudu u finalu sa (najvjerovatnije) spancima? tesko.
    dakle, gledali bi jedno brutalno silovanje u finalnom mecu jednog tima nad drugim.
    ovako, fino svi da gledamo jedno neizvjesno i nepredvidivo finale dva realno najjaca tima u evropi a mozda i u svijetu u ovom trenutku.
    na kraju, potpuno je prirodno da titula na kraju pripadne njemcima, prema tome: nemojte zivjeti u iluzijama.
    Zbog cega cudo? Osvoji li Celzi LS ove godine?Osvoji li Porto LS prije?Sta je bio Porto u to vrijeme u Evropi a sta je Italija u svjetskom fudbalu?

    Iznenadjivali su ih prije pa ne vidim sto ne bi mogli i sad, stoji da su Njemci favoriti da za sledecih 10tak godina imaju paklenu reprezentaciju ali to je utakmica ka' i svaka druga, vidjecemo sto ce bit, ako neko moze zaustavit njemacku ofanzivu to je svakako Italija i eventualno Spanija ako ih bude drzala oko centra ka' sto su Francuzima radili, ali posto su Njemci jedno 5x bolji tim od Francuske, cekacemo da vidimo shto ce bit.

    Svi su vec bili vidjeli Barsa - Real polufinale LS poslije onoga dirigovanog zrijeba pa ispade potpuno drugo...

  2. #27
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet pominjes neka chuda i chudesa, ada odigrashe li oni sa tom istom Spanijom (koja navodno treba da ih siluje u finalu ako dodje do njega) pata pata u grupi...

  3. #28
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svasta moze bit, Talijani pokupili moje simpatije.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  4. #29
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Opet pominjes neka chuda i chudesa, ada odigrashe li oni sa tom istom Spanijom (koja navodno treba da ih siluje u finalu ako dodje do njega) pata pata u grupi...
    u prethodnom postu sam naveo da se cuda desavaju i mislio sam na neka koja ti pominjes ovdje, kao sto sam i rekao da nije nemoguce da italija prodje njemce za sto bi im trebalo jedno malo cudo jer su njemci mnogo jaci od italije. da ne pricamo za spaniju. onaj remi nema veze ni sa cim, prvi mec u grupi i normano je bilo da su razmisljali samo da ne izgube, i jedni i drugi. finalna utakmica je nesto sasvim drugo. pricat da ova italija moze ravnopravno da se nosi sa spancima/njemcima je iz kategorije nidje veze! iznenadit ih mogu, nadigrat i pobijedit tesko (nemoguce). ali, pricat na realnoj osnovi sa vama je utopija klasicna! sve ono sto ne valja sa topika Serije A ste ovdje dovukli.
    Last edited by nickname; 25-06-12 at 22:17.

  5. #30
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    u prethodnom postu sam naveo da se cuda desavaju i mislio sam na neka koja ti pominjes ovdje, kao sto sam i rekao da nije nemoguce da italija prodje njemce za sto bi im trebalo jedno malo cudo jer su njemci mnogo jaci od italije. da ne pricamo za spaniju. onaj remi nema veze ni sa cim, prvi mec u grupi i normano je bilo da su razmisljali samo da ne izgube, i jedni i drugi. finalna utakmica je nesto sasvim drugo. pricat da ova italija moze ravnopravno da se nosi sa spancima/njemcima je iz kategorije nidje veze! iznenadit ih mogu, nadigrat i pobijedit tesko (nemoguce). ali, pricat na realnoj osnovi je utopija klasicna!
    Valjda znas da su Italijani vazda svima bili tvrd orah, tesko da ce oni ubit igrom najjache evropske ekipe, ali oni taj nedostatak kvaliteta nadoknadjuju sa taktikom ipak su najbolji taktichari na svijet (treneri) dobrom timskom igrom i tek onda klasi pojedinaca.

    Za razliku od Njemaca, Engleza i Francuza oni se oslanjaju na svoje igrache shto mi je josh milije (naravno nemam nishta protiv Nasrija, Kedire, Ezila i ostalih igracha koji nisu porijeklom iz sadasnjih reprezentacija) , ova repka je skoro cijela sastavljena od igracha iz Serie A, za mene to josh vishe daje na znachaju njihov plasman u 1/2.

    Jedno pitanje a shta ce razmisljat u finalu? Kako da ga ne izgube valjda?

    Uvijek ce bit "ravnopravna" . nikad Italija nece bit ispod drugih najboljih evropskih reprezentacija, to su svjetske velesile Italija, Njemacka, Spanija.

  6. #31
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    u prethodnom postu sam naveo da se cuda desavaju i mislio sam na neka koja ti pominjes ovdje, kao sto sam i rekao da nije nemoguce da italija prodje njemce za sto bi im trebalo jedno malo cudo jer su njemci mnogo jaci od italije. da ne pricamo za spaniju. onaj remi nema veze ni sa cim, prvi mec u grupi i normano je bilo da su razmisljali samo da ne izgube, i jedni i drugi. finalna utakmica je nesto sasvim drugo. pricat da ova italija moze ravnopravno da se nosi sa spancima/njemcima je iz kategorije nidje veze! iznenadit ih mogu, nadigrat i pobijedit tesko (nemoguce). ali, pricat na realnoj osnovi sa vama je utopija klasicna! sve ono sto ne valja sa topika Serije A ste ovdje dovukli.
    Ajde na realnoj osnovi mi reci kako su prošla poslednja 3-4 meča Italije protiv Španaca i Njemaca na velikim prvenstvima... Odigraš potpuno ravnopravno na prošlom euru i na ovom, protiv reprezentacije koja dominira poslednjih 4-5 godina, prešegaš Engleze kao da su neki nižerazredni tim, i onda su oni koji kažu da Italija može da osvoji nerealni, a ti koji mišljenje baziraš na mržnji prema toj Italiji si realan...

    P.S. Oprosti za prskalicu, mislio sam da se zajebavaš... Ali ipak si mrtav ozbiljan, tako da će prije biti da pojma o fudbalu nemaš...
    #fakenews

  7. #32
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ajde na realnoj osnovi mi reci kako su prošla poslednja 3-4 meča Italije protiv Španaca i Njemaca na velikim prvenstvima... Odigraš potpuno ravnopravno na prošlom euru i na ovom, protiv reprezentacije koja dominira poslednjih 4-5 godina, prešegaš Engleze kao da su neki nižerazredni tim, i onda su oni koji kažu da Italija može da osvoji nerealni, a ti koji mišljenje baziraš na mržnji prema toj Italiji si realan...

    P.S. Oprosti za prskalicu, mislio sam da se zajebavaš... Ali ipak si mrtav ozbiljan, tako da će prije biti da pojma o fudbalu nemaš...
    prvo i osnovno ne mrzim reprezentaciju italije, to sam vec nekoliko puta napisao i rekao. jednostavno ih ne simpatisem i to je to.
    navijam za njemacku!
    drugo, potpuno je irelevantno kako su igrali italijani sa bilo kim u proslosti. spanci nikad u istoriji nisu dobili francuze do ovog cetvrtfinala a svi smo svjedoci kako se to zavrsilo, sa pola snage...
    ovdje se gledaju trenutni odnos snaga gdje je, htjeli vi ti da priznate ili ne, italija u ovom cetvrouglu reprezentacija najslabija. ne znam zasto vam je to tesko da priznate a i sami ste svjesni toga.
    ako niste, onda ne znam bas ko nema predstave o fudbalu.

  8. #33
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo sam josh i saznao da je Portugal bolji od Italije, vrh nocasnje debate

  9. #34
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Evo sam josh i saznao da je Portugal bolji od Italije, vrh nocasnje debate
    a nije?
    aj da se nadjemo makar na pola puta, pa da se slozimo da su tu nedje? dozvolite mi makar to, ako moze!
    prosli post ti je bio korektan i pomislih da ima nade, kad ono....
    vala, reprezentacija koja ima drugog najboljeg igraca na planeti zemlji a i sire mora makar malo bit za respect. a ne kad pored njega ima jos nekolicinu world class igraca. ali sta znam ja...

  10. #35
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    prvo i osnovno ne mrzim reprezentaciju italije, to sam vec nekoliko puta napisao i rekao. jednostavno ih ne simpatisem i to je to.
    navijam za njemacku!
    drugo, potpuno je irelevantno kako su igrali italijani sa bilo kim u proslosti. spanci nikad u istoriji nisu dobili francuze do ovog cetvrtfinala a svi smo svjedoci kako se to zavrsilo, sa pola snage...
    ovdje se gledaju trenutni odnos snaga gdje je, htjeli vi ti da priznate ili ne, italija u ovom cetvrouglu reprezentacija najslabija. ne znam zasto vam je to tesko da priznate a i sami ste svjesni toga.
    ako niste, onda ne znam bas ko nema predstave o fudbalu.
    Niko nije reako da je Italija jača od Španaca i Njemaca, ja lično sam na početku prvenstva rekao da su to dvije najkvalitetnije reprezentacije na prvenstvu... Ali između njih i Italijana i Portugalaca nije tolika razlika da bi se prolaz i osvajanje Italije nazivao čudom... Dosta je veća razlika bila između Barse i Reala u odnosu na Čelzi i Bajern pa smo viđeli kako se to završilo...

    Ako nas zanima trenutni odnos snaga, gledamo činjenice sa ovog prvenstva, đe su Italijani ravnopravno igrali sa Španijom (od koje je uzgred i Hrvatska bila dolja, a izbačili su Francuze koji su se bili na treningu i zbog toga nijesu igrali u najboljem sastavu) i da su prešegali Engleze za koje sam kažeš da imaju vrhunske igrače... Nejasni su mi tvoji zaključci kad ovo pogledamo... Reći da su Njemci i Španci favoriti je potpuno normalno jer jesu, ali da bi bilo čudo da ekipa koja je uz njih najviše pokazala na prvenstvu osvoji je nebuloza...
    #fakenews

  11. #36
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Niko nije reako da je Italija jača od Španaca i Njemaca, ja lično sam na početku prvenstva rekao da su to dvije najkvalitetnije reprezentacije na prvenstvu... Ali između njih i Italijana i Portugalaca nije tolika razlika da bi se prolaz i osvajanje Italije nazivao čudom... Dosta je veća razlika bila između Barse i Reala u odnosu na Čelzi i Bajern pa smo viđeli kako se to završilo...

    Ako nas zanima trenutni odnos snaga, gledamo činjenice sa ovog prvenstva, đe su Italijani ravnopravno igrali sa Španijom (od koje je uzgred i Hrvatska bila dolja, a izbačili su Francuze koji su se bili na treningu i zbog toga nijesu igrali u najboljem sastavu) i da su prešegali Engleze za koje sam kažeš da imaju vrhunske igrače... Nejasni su mi tvoji zaključci kad ovo pogledamo... Reći da su Njemci i Španci favoriti je potpuno normalno jer jesu, ali da bi bilo čudo da ekipa koja je uz njih najviše pokazala na prvenstvu osvoji je nebuloza...
    korektan post pa cu ti maksimalno korektno i odgovorit!
    da vidis kako mozemo da "pricamo" kad me ne nazivas prskalicom i fudbalskom neznalicom.
    dakle: apsolutno se slazem da je italija uz spance i njemce najvise pokazala na ovom prvenstvu i u polufinalu si vise nego zasluzeno. to sam rekao i sinoc odmah nakon meca sa englezima. njihovom polufinalu nema ko sta da prigovori. tu su gdje su igrom apsolutno zasluzili i tu je kraj price.
    ono sto ja pokusavam da kazem ovdje nocas je to da u ovom trenutku njemci igraju na mnogo vecem nivou i da italija u taj mec ulazi kao autsajder, sto su oni i sami naglasili (prandeli medju prvima). naravno da italija moze da iznanadi njemce, al su sanse za to vrlo male. jos ako se kjelini ne oporavi (ne znam kakvo je stanje sa njim uopste), neko se i sinoc povrijedio a njegova zamjena modji ja mislim je dobio drugi zuti tako da nece ni on moc da igra. odbrana vam je uzasno klimava, i nakon naporinih 120 minuta a i cijelog prvenstva veliko je pitanje koliko ce moci da se nose sa onim ubicama iz njemacke. druga stvar i ne manje bitna je pirlo koji koliko god bio igracina (sto sam takodje naglasio) ne znam koliko ima snage bas s obzirom da mu godine ne idu u prilog. treca stvar i daleko najbitnija: ako baloteli bude igrao spica onda vam se tek lose pise. covjeku treba deset sansi stopostotnih da da gol. nisam siguran da ce vam njemci dat toliko prilika...

  12. #37
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Niko nije reako da je Italija jača od Španaca i Njemaca, ja lično sam na početku prvenstva rekao da su to dvije najkvalitetnije reprezentacije na prvenstvu... Ali između njih i Italijana i Portugalaca nije tolika razlika da bi se prolaz i osvajanje Italije nazivao čudom... Dosta je veća razlika bila između Barse i Reala u odnosu na Čelzi i Bajern pa smo viđeli kako se to završilo...


    Ako nas zanima trenutni odnos snaga, gledamo činjenice sa ovog prvenstva, đe su Italijani ravnopravno igrali sa Španijom (od koje je uzgred i Hrvatska bila dolja, a izbačili su Francuze koji su se bili na treningu i zbog toga nijesu igrali u najboljem sastavu) i da su prešegali Engleze za koje sam kažeš da imaju vrhunske igrače... Nejasni su mi tvoji zaključci kad ovo pogledamo... Reći da su Njemci i Španci favoriti je potpuno normalno jer jesu, ali da bi bilo čudo da ekipa koja je uz njih najviše pokazala na prvenstvu osvoji je nebuloza...
    You must spread some Reputation around before giving it to MeDo_JE again.

    Ove rasprave su nerealne totalno. Ja ne mogu da vjerujem da neko moze biti toliko zadrt i govorit da jednostavno jedan tim nema nikakvih sansi i da bi osvajanje EP od strane Italije bilo ravno senzaciji. Ja kao navijac Reala, najvise bi volio da osvoji Spanija, jer inace za njih gotovo pa uvijek navijam. Ako ne Spanija, onda Portugal, jer su u toj reprezentaciji 3 od 4 najbitnija fudbalera - igraci Reala. Njemci su favoriti protiv Italije, ali nece zabari ici za bijelom zastavom, vec borba, pa i neka bude defanziva - to oni umiju da rade i uzgred neka majstorija Pirla ili Balotelija i caooo Deutschland

    Vamos Epsana!!!

  13. #38
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    a nije?
    aj da se nadjemo makar na pola puta, pa da se slozimo da su tu nedje? dozvolite mi makar to, ako moze!
    prosli post ti je bio korektan i pomislih da ima nade, kad ono....
    vala, reprezentacija koja ima drugog najboljeg igraca na planeti zemlji a i sire mora makar malo bit za respect. a ne kad pored njega ima jos nekolicinu world class igraca. ali sta znam ja...
    Naravno da nije, ne kazem da je Portugal losh, ali Italija je Italija, nije to neka velika razlika i ta razlika je takva samo zbog Ronalda. Nani van forme, spica bez, sredina i odbrana su ok, golman prosjek.
    Italija , golman Djidji (dovoljno), 3 dobra stopera, 3 sasvim solidna beka, sredina odlicna Pirlo, De Rossi + trkachi, gore Baloteli , Kasano i Toto.

  14. #39
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Sve mi se čini da će Njemci krenut sa napadom iz grupne faze Gomez,Podolski,Miler a da će u drugo šansu dobit Reus,Šurle i Klose tako da ću igrat 2-1 na Njemce jer onoliko šuteva protiv Grčke nije slučajno
    ps: najbolje bi bilo da promijeni kombinatoriku,da je izmiješa
    deuscroix

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Imaju i njemci neka slaba mjesta, nije sad da Italija igra protiv reprezentacije svijeta pa da svi prognoziraju nekakvo gaženje i siguran prolaz pancera. U četiri utakmice su primili 4 gola, od toga 2 gola u 1/4 od raspalih grka. Napad im je premoćan, vezni red isto, ali odbrambeni igrači, liše Lama, im nisu baš najbrži i najsigurniji.

    Italija sa druge strane ima probleme u napadu, nisu efikasni i imaju problem sa realizacijom. Al obzirom da im je odbrana beton (još ako se vrati Kielini), a sredina ima dobar spoj kreativnosti i snage (uz Mottu u odnosu na Montoliva će dobit još više sigurnosti), očekujem još da Baloteli proradi. A ako njega okrene, što nije isključeno jer momak igra dobro i ulazi u šanse, Italija će ispratit pancere.

    Viđećemo kako će njemci da "isprate" Pirla, tu je po meni ključ utakmice. Ako bude igrao kao protiv Engleske, ne vjerujem da će iko moć da ga zaustavi.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Englezi su mu ostavljali masu vremena i prostora, ne vjerujem da će bit' slučaj to sa Njemačkom, još ako Švajni bude igrao...
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  17. #42
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pricajte vi sto ocete,italija ce u tom mechu zavisiti od Pirla i Bufona(kao i do sad),kako oni udju u mech tako ce i citava reprezentacija....

  18. #43
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ce Italija da plahne nekoga i prodje u finale khmmm...
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  19. #44
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Pricajte vi sto ocete,italija ce u tom mechu zavisiti od Pirla i Bufona(kao i do sad),kako oni udju u mech tako ce i citava reprezentacija....
    Razumijemo se

  20. #45
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pregazice ih nemci.

  21. #46
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Razumijemo se
    To je cista realnost,ako im zaustave pirla mogu se slikat slobodno posto na onoga kretena od Balotelija se nema sto oslanjat

  22. #47
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Berlin
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default





    Ocekujem da elf pobijedi. Ali bice tesko. Italija je jaka selekcija.

  23. #48
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Dovoljno sam rekao...Cujemo se sjutra nakon zavrsetka utakmice
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  24. #49
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dojče dominacija, misim da je vakat da se to osvaja više, dosta smo čekali, i previše.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  25. #50
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Dojče dominacija, misim da je vakat da se to osvaja više, dosta smo čekali, i previše.
    jes' vala, samo po 3 puta sampioni svijeta i evrope, uz bezbroj polufinala i finala usput. da ne spominjemo kako se njemcima sude penali u finalima, plus najveca od svih nepravdi i sramota, kad su dopingovani igrali finale '54 protiv jednog od naj timova ikad.

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Polufinale : Spanija - Portugal
    By desert de Lleó in forum UEFA EURO 2012
    Replies: 158
    Last Post: 28-06-12, 23:14
  2. K: Karte za polufinale
    By fortuna91 in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 21-06-09, 14:11
  3. Polufinale: Rusija - Spanija
    By MadGod in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 77
    Last Post: 27-06-08, 16:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •