View Poll Results: Ko ide u finale?

Voters
68. You may not vote on this poll
  • Njemacka

    33 48.53%
  • Italija

    35 51.47%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 176 to 182 of 182

Thread: Polufinale : Njemacka - Italija

  1. #176
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Nego Rekordare,sta bi ovo sinoc? :grin:
    Nista, fino sam rekao da jesu Njemci i Shpanci blagi favoriti, ali da ne bi bilo nikakvo iznenadjenje da finale igraju Italija i Portugal. To se zamalo i desilo, a nije ni prvi ni poslednji put da ekipa za koju navijam izgubi.

    Quote Originally Posted by Great Montenegro
    Jesi li i sinoc znao da ce Njemci preokrenut?
    Ne, nadao sam se, ali nisam znao. Jer je Italija oko 34 svjetlosne godine ispred Grcke i po kvalitetu, i po taktickoj inteligenciji u igri.

    Quote Originally Posted by Great Montenegro
    Jesi li i dalje siguran u njihovu dominaciju i buducnosti i mislis li da se sa Badstuberima i Humelsima mogu gazit ove malo ozbiljnije reprezentacije?Ne pratim mnogo njemacki fudbal,ali ako su im to glavne uzdanice onda good luck.
    I dalje sam siguran da ce Njemacka, ova generacija, jos sigurno 10 godina biti medju 2-3 najbolje reprezentacije na svijetu i da ce osvojiti bar 1 veliki trofej. Samo im treba josh malko iskustva i takticke prefinjenosti. Ne brinem se za njihovu buducnost

    Sto se tice Badstubera on je manje vise, ali Humels je na dobrom putu da postane jedan od najboljih igraca na svijetu na toj poziciji. Takodje se ni za njegovu buducnost ne brinem

    Inace, sto se tice Grcke, previdjas cinjenicu da je vec Rusija trebalo da im da 342 gola, i da su ih samo gluposti Kerzakova spasile. Njemacka im je dala 4 gola, od koga samo jedan (Kloseov) moze da se nazove "jeftinim" jer je golman kiksao flagrantno. A mogli su samo u prvih 20 minuta da prime jos 5 golova, plus sto su Grci oba gola dali neregularno (prvi nakon ociglednog faula u napadu Samarasa a drugi iz penala koji vecina sudija ne bi, sa pravom, svirala). Vidim da si verziran u fudbal, pushti Grke, pa kad zovnu Cica Kranjcara da ih nauci kako se igra defanzivno onda cemo da pricamo, a ne ovo njihovo uzdanje u slijepu srecu i neradjenje apsolutno nicega na terenu po 90 minuta
    Last edited by Recordare88; 30-06-12 at 12:00.
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #177
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    s pravom. prvo se, ako sam ja dobro vidio, izdrao na Marchisia koji je upropastio 2 izgledne sanse...


  3. #178
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li dje da se vidi onaj dio sa himnama?
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  4. #179
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji dio?

  5. #180
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo sam trazio:

    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Bufon je imao 2 kiksa u prvom dijelu utakmice i sreća velika pa nisu primili gol od njemaca. Zato mislim da malo se*rinja sa ovim teatralnim izlaskom i kritikama.

  7. #182
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Inace, sto se tice Grcke, previdjas cinjenicu da je vec Rusija trebalo da im da 342 gola, i da su ih samo gluposti Kerzakova spasile. Njemacka im je dala 4 gola, od koga samo jedan (Kloseov) moze da se nazove "jeftinim" jer je golman kiksao flagrantno.
    Njima svi treba da daju po 300 golova,al nesto ne ide 8-) .Isto tako su i oni mogli da daju 3 gola protiv Rusije,ali izgleda ne volis Grcku koliko ja ne volim Njemacku pa malo precerujemo obojica,ali sto se tice utakmice sa Njemackom pogledaj je jos jednom hladne glave i izbroj sanse ponovo(sutevi sa 20+ metara pod blokom bas i nisu neke sanse),posebno prije (prejeftinog)gola za vodjstvo Njemaca i vidjeces da u vecini utakmice oni to nisu mnogo gore odigrali nego recimo mi protiv Engleza na Vembliju s tim sto smo mi imali perfektnog Bozovica,a oni rupu na golu,a i Njemci su ipak malo bolji od Engleza,dok Grci pojedinacno gledano su po mom misljenju iza nas i zbog toga ih ja cijenim kao reprezentaciju jer oni bukvalno uvijek daju 100%,pa sam malo ljubomoran jer to kod nas nekad bude 100%,ali pocesce 40-50 kako dan naidje.I da ne dosadjujem(o) vise sa Grckom,jos cu samo rec da oni nisu slucajno dosli na EP,nego su u kvalifikacijama Hrvate koje danas svi hvale zadrzali na 2 sanse u 2 utakmice i osvojili 4 boda protiv njih.I tako evo 5. ciklus.Ako mislis da je slijepa sreca,ti onda vidji pa reci Rehagelu kako je verziran posto je sve ovo s njim pocelo.
    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    I dalje sam siguran da ce Njemacka, ova generacija, jos sigurno 10 godina biti medju 2-3 najbolje reprezentacije na svijetu i da ce osvojiti bar 1 veliki trofej. Samo im treba josh malko iskustva i takticke prefinjenosti. Ne brinem se za njihovu buducnost:wink:
    Ja mislim da ce prije zavrsit onako kako je Amnezijak prognozirao,t.j. kao Holandija,ali priznajem da sam pomalo subjektivan sto se njih tice,pa je mozda bolje rec "nadam se" nego "mislim".Mada isto tako mislim da ne posjeduju kvalitet Holandije i da su njihovi igraci pomalo precijenjeni.
    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    ali Humels je na dobrom putu da postane jedan od najboljih igraca na svijetu na toj poziciji. Takodje se ni za njegovu buducnost ne brinem
    Eno ga ishvalise u Njemackoj vidim.Nego reci ti meni kad su Njemci zadnji put imali pristojnog centralnog beka(za ovaj nivo) u zadnje vrijeme:??Ja se nesto ne mogu sjetit,a Humels se bas nije proslavio ni u LS.Mislim da ce im to bit ogroman problem u buducnosti.
    Last edited by GreatMontenegro; 01-07-12 at 04:29.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Polufinale : Spanija - Portugal
    By desert de Lleó in forum UEFA EURO 2012
    Replies: 158
    Last Post: 28-06-12, 23:14
  2. K: Karte za polufinale
    By fortuna91 in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 21-06-09, 14:11
  3. Polufinale: Rusija - Spanija
    By MadGod in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 77
    Last Post: 27-06-08, 16:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •