View Poll Results: Ko ide u finale?

Voters
63. You may not vote on this poll
  • Spanija

    31 49.21%
  • Portugal

    32 50.79%
Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 159

Thread: Polufinale : Spanija - Portugal

  1. #51
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2,444
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    87
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    aa ja bas ne znam kako nekom moze da se svidja njihov stil igre.. SMARAJU x)

  2. #52
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Ako si pravi ljubitelj fudbala,i ako si nekad igrao fudbal..Taj stil igre ne moze da ti se ne svidja
    Jesam i jesam, ali taj stil igre mi se nikako ne dopada. Stil igre Shpanije na prvenstvu 2008 je bio sjajan. Na Svjetskom 2010 vec je pocelo beskonacno dodavanje ali su Vilja (protiv Paragvaja i sudije) izvlacile stvar koliko toliko.

    Ali ovo shto prosle (osim utakmice Barcelona-United) i ove sezone gledam od Barcelone i Shpanije kad igraju jace utakmice je za mene jedan od najruznijih mogucih stilova fudbala. Igra bez shpica (prosle godine Barcelona jeste imala Vilju ali je cesto igrao krilo), beskonacno dodavanje, obicno na prostoru od svog shesnaesterca do centra i cekanje da protivnik napravi greshku. Davljenje igre i protivnika. Ja ne kazhem-neka svako igra kako mu se dopada i kako najbolje postize rezultate, nemam nishta protiv. Ali i te kako imam protiv proglasavanja takvog fudbala za estetsko savrsenstvo, i pogotovo proglasavanja takvog fudbala za ofanzivni fudbal, jer je daleko od toga. Ofanzivni fudbal na ovom prvenstvu igraju Njemacka i Italija (uspjesno) te Hrvatska i Holandija (neuspjesno). Shpanski stil igre je postao prilicno konzervativan, i nadasve dosadan.

    Naravno, ovo je moj licni stav i ukus, a ukusi su razliciti. Nikog ne pokusavam da ubijedim u ovo sto pricam, tako bih molio i druge da poshtede ubjedjivanja mene A to shto navijam protiv Shpanije, to valjda ne smeta nikome-svako na ovom 4umu ko prati fudbal navija za i/ili protiv nekog, valjda.
    Deserve's got nothing to do with it.

  3. #53
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Jesam i jesam, ali taj stil igre mi se nikako ne dopada. Stil igre Shpanije na prvenstvu 2008 je bio sjajan. Na Svjetskom 2010 vec je pocelo beskonacno dodavanje ali su Vilja (protiv Paragvaja i sudije) izvlacile stvar koliko toliko.

    Ali ovo shto prosle (osim utakmice Barcelona-United) i ove sezone gledam od Barcelone i Shpanije kad igraju jace utakmice je za mene jedan od najruznijih mogucih stilova fudbala. Igra bez shpica (prosle godine Barcelona jeste imala Vilju ali je cesto igrao krilo), beskonacno dodavanje, obicno na prostoru od svog shesnaesterca do centra i cekanje da protivnik napravi greshku. Davljenje igre i protivnika. Ja ne kazhem-neka svako igra kako mu se dopada i kako najbolje postize rezultate, nemam nishta protiv. Ali i te kako imam protiv proglasavanja takvog fudbala za estetsko savrsenstvo, i pogotovo proglasavanja takvog fudbala za ofanzivni fudbal, jer je daleko od toga. Ofanzivni fudbal na ovom prvenstvu igraju Njemacka i Italija (uspjesno) te Hrvatska i Holandija (neuspjesno). Shpanski stil igre je postao prilicno konzervativan, i nadasve dosadan.

    Naravno, ovo je moj licni stav i ukus, a ukusi su razliciti. Nikog ne pokusavam da ubijedim u ovo sto pricam, tako bih molio i druge da poshtede ubjedjivanja mene A to shto navijam protiv Shpanije, to valjda ne smeta nikome-svako na ovom 4umu ko prati fudbal navija za i/ili protiv nekog, valjda.
    A zasto malo drugacije ne razmisljas kad kazes da je "dosadan" fudbal Spanije i Barselone? Mozda nebi bio dosadan za tebe fudbal kad bi neka ekipa bila toliko spremna i hrabra pa da izadje protiv barse a i protiv spanije da izadje na teren a da se ne brani sa 10 igraca,mozda nebi toliko bio "dosadan" fudbal,ipak mislim da je problem u protivnicima a ne u spancima,a spanci ce igrat i dalje bez spica kad im ide tako....

  4. #54
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,516
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,440
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    A zasto malo drugacije ne razmisljas kad kazes da je "dosadan" fudbal Spanije i Barselone? Mozda nebi bio dosadan za tebe fudbal kad bi neka ekipa bila toliko spremna i hrabra pa da izadje protiv barse a i protiv spanije da izadje na teren a da se ne brani sa 10 igraca,mozda nebi toliko bio "dosadan" fudbal,ipak mislim da je problem u protivnicima a ne u spancima,a spanci ce igrat i dalje bez spica kad im ide tako....
    Vlado ljudi su se branili i prije 3-4 godine protiv njih, pa su tada igrali najljepši, najbolji, najubojitiji fudbal... Barsa je igrala tika-taka i dok je Eto bio tamo, pa kasnije i Vilja, ali su tada samo jurišali na gol i mljeli protivnike... Sad igraju bez špiceva i jedini cilj je što više udaviti protivnika (ne znam kako ovo nekome može biti lijepo)... Mada su i pročitani dosta, tako da više ne mogu kao ranije da se šetaju do gola...

    Nadam se da će im se ova igra bez špica obiti o glavu... I zbog njih samih, a i zbog nas gledaoca da ne dave, već da se vrate na onu igru kojom su i zaluđeli svijet...
    #fakenews

  5. #55
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Vlado ljudi su se branili i prije 3-4 godine protiv njih, pa su tada igrali najljepši, najbolji, najubojitiji fudbal... Barsa je igrala tika-taka i dok je Eto bio tamo, pa kasnije i Vilja, ali su tada samo jurišali na gol i mljeli protivnike... Sad igraju bez špiceva i jedini cilj je što više udaviti protivnika (ne znam kako ovo nekome može biti lijepo)... Mada su i pročitani dosta, tako da više ne mogu kao ranije da se šetaju do gola...

    Nadam se da će im se ova igra bez špica obiti o glavu... I zbog njih samih, a i zbog nas gledaoca da ne dave, već da se vrate na onu igru kojom su i zaluđeli svijet...
    Eto, sve receno, ne moram da odgovaram
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #56
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Vlado ljudi su se branili i prije 3-4 godine protiv njih, pa su tada igrali najljepši, najbolji, najubojitiji fudbal... Barsa je igrala tika-taka i dok je Eto bio tamo, pa kasnije i Vilja, ali su tada samo jurišali na gol i mljeli protivnike... Sad igraju bez špiceva i jedini cilj je što više udaviti protivnika (ne znam kako ovo nekome može biti lijepo)... Mada su i pročitani dosta, tako da više ne mogu kao ranije da se šetaju do gola...

    Nadam se da će im se ova igra bez špica obiti o glavu... I zbog njih samih, a i zbog nas gledaoca da ne dave, već da se vrate na onu igru kojom su i zaluđeli svijet...
    Medo branili su se prije protiv njih al ne mozes rec kao sad sigurno,sve je pocelo od kad je smrdljivi murinjo se zatvorio sa interom i to mu je proslo,e od tada su svi poceli totalna defanziva po 10 igraca protiv njih,sjeti se ove godine celzija,e bgm aj probij ti onaj bedem od 10 igraca jos ako su neke sirovine kao ivanovic i teri,i sto da radis onda neces sigurno lupat dugim loptama,nego drzat loptu u svoj posjed,kruzit i cekat da ti se otvori prilika za go....Ja i dalje tvrdim da je to samo zbog toga sto ekipe se "prepanu" protiv njih jer imaju toliko tehnicara i probaju da ih dobiju iz defanzive,tj neku kontru ili nesto iz prekida(vecina),tako da ne mozes rec da nije u pitanje protivnik kad je takva igra u pitanje...

  7. #57
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,516
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,440
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Medo branili su se prije protiv njih al ne mozes rec kao sad sigurno,sve je pocelo od kad je smrdljivi murinjo se zatvorio sa interom i to mu je proslo,e od tada su svi poceli totalna defanziva po 10 igraca protiv njih,sjeti se ove godine celzija,e bgm aj probij ti onaj bedem od 10 igraca jos ako su neke sirovine kao ivanovic i teri,i sto da radis onda neces sigurno lupat dugim loptama,nego drzat loptu u svoj posjed,kruzit i cekat da ti se otvori prilika za go....Ja i dalje tvrdim da je to samo zbog toga sto ekipe se "prepanu" protiv njih jer imaju toliko tehnicara i probaju da ih dobiju iz defanzive,tj neku kontru ili nesto iz prekida(vecina),tako da ne mozes rec da nije u pitanje protivnik kad je takva igra u pitanje...
    Bunker se ne probija sa Fabregasom na mjestu špica, nego sa Etoom, Viljom i sličnim ubicama... Tj svako moguće rešenje je bolje od igre bez špica... Nekad su prilike za gol stvarali (igra sa špicem koja je bila i najljepša i najbolja na svijetu), sad prilike za gol čekaju (igra bez špica koja jeste kvalitetna zbog nenormalno jake sredine, ali je i nešto najdosadnije što sam gledao)... Ne znam kako se Del Boske nije naučio na greškama Barse...
    #fakenews

  8. #58
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  9. #59
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Bunker se ne probija sa Fabregasom na mjestu špica, nego sa Etoom, Viljom i sličnim ubicama... Tj svako moguće rešenje je bolje od igre bez špica... Nekad su prilike za gol stvarali (igra sa špicem koja je bila i najljepša i najbolja na svijetu), sad prilike za gol čekaju (igra bez špica koja jeste kvalitetna zbog nenormalno jake sredine, ali je i nešto najdosadnije što sam gledao)... Ne znam kako se Del Boske nije naučio na greškama Barse...
    Tu si u pravu..Bez spica se ne moze,sto je i logicno..Ali vidis oni pobjedjuju,na neki nacin daju go..To je Del Boske od ovoga prvenstva zapoceo.Ne ide to nikako,jer bi oni da igraju 1 eventualno 2 spica,masakrirali svakoga..realno.

  10. #60
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Bunker se ne probija sa Fabregasom na mjestu špica, nego sa Etoom, Viljom i sličnim ubicama... Tj svako moguće rešenje je bolje od igre bez špica... Nekad su prilike za gol stvarali (igra sa špicem koja je bila i najljepša i najbolja na svijetu), sad prilike za gol čekaju (igra bez špica koja jeste kvalitetna zbog nenormalno jake sredine, ali je i nešto najdosadnije što sam gledao)... Ne znam kako se Del Boske nije naučio na greškama Barse...
    Aoo nemoj to da pricas brate moj,ada igrao je i vilja protiv takvih bunkera pa nije moglo da se probije bez zveka,a eto kad je igrao u barsu nije se igralo protiv barse sa 10 igraca pozadi,malo bolje znaju i del boske i gvardiola nego ja i ti od kuce...Za mene je mnogo dosadni fudbal da ekipa za koju ja navijam se brani sa 10 igraca nego da napada cijelo vrijeme,rezultate protiv barse sa takvom defanzivom su dobile samo inter i celzi a ostale su sve pokleknule,tako neka nastave oni sa ovakvim rezultatima i nema zime,a ostale ekipe neka se malo vise otvore i stisnu malo na sredinu cavija i iniestu pa mozda bude i ljepseg fudbala i boljih rezultata protiv spanije i barse...tako bih zavrsio sa ovom smornom pricom kako igraju DOSADAN fudbal,a ustvari samo zbog toga su krivi protivnici....

  11. #61
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    No ne mozes ti ljudim objasnit ( ne Medu ),kako je tesko taj posjed drzat,sa tacnim pasovima..Sve je tacno sto veli V mne..Dosadni su protivnici,koji se zabiju u 10 metara i brane se...Sto su ustvari i primorani,jer ako ti krenes da napdas Inestu Xavia Buskeca Alonsa Cazorlu Silvu Pique Ramosa..pukla ti je pogibija..Odnosno to je realnost,to je fudbal..Najbolje igraju fudbal..A onda kad se protivnicka ekipa otvori,tj napravi neki presing na njihovu polovinu,krene na neke flastere,tipa Xavi - Iniesta,e ONDA vise nema dosadnog fudbala..- Onda su rupe po terenu,rupe u odbranu...Onda ce Iniesta da udje sa loptom u go,ubacice je Torresu u prostor,Silva ce da izdribla jednog..Cao..To je fudbal,to je realnost..Najbolji su!...Ali i dalje tvrdim,i stojim pri tome da moraju igrati sa spicem! Moraju,jer su bolji duplo..

  12. #62
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Ako si pravi ljubitelj fudbala,i ako si nekad igrao fudbal..Taj stil igre ne moze da ti se ne svidja
    Veliki minus
    Iskreno meni se uopste ne svidja taj stil igre, svidjao mi se u pocetku ali je vremenom dosadio..Sto bi bilo kad bi SVI poceli tako da igraju, ja ne bi gledao vise fudbal.I onda sto ces da gledas Spaniju kad se unaprijed zna sto ce bit i kakva ce utakmica bit.Jedino nam ostaje da se nadamo da ce ih neko slucajno,uz puno srece,izbaciti sa prvenstva.
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  13. #63
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daniloo_9 View Post
    Veliki minus
    Iskreno meni se uopste ne svidja taj stil igre, svidjao mi se u pocetku ali je vremenom dosadio..Sto bi bilo kad bi SVI poceli tako da igraju, ja ne bi gledao vise fudbal.I onda sto ces da gledas Spaniju kad se unaprijed zna sto ce bit i kakva ce utakmica bit.Jedino nam ostaje da se nadamo da ce ih neko slucajno,uz puno srece,izbaciti sa prvenstva.
    razlog zasto ne volim vaterpolo i spanski fudbal

  14. #64
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka prodju spanci da ih poslije tresnu njemci nadmocno ili talijani na striptiz

  15. #65
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daniloo_9 View Post
    Veliki minus
    Sto bi bilo kad bi SVI poceli tako da igraju, ja ne bi gledao vise fudbal.
    fora je sto ne mogu SVI da igraju takav fudbal...

  16. #66
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo portugalciii
    AJMO CRNA GORO !!!

  17. #67
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bi svi poceli da igraju tako!??!?!? Hahahahaahahahahahaha...Pakaoo! Pa u tome je i fora,sto ne moze svako tako da igra.

  18. #68
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,516
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,440
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Ne može sad, al ako krenu da treniraju mlađe generacije tako da igraju za 10-20 godina ćemo gledati najsmorniji sport ikad, đe će svi igrači biti isti i raditi iste stvari...
    #fakenews

  19. #69
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne moze to bas tako .
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  20. #70
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Evo govore da je predsjednik sudijske organizacije Španac ... očekujem crveni za Pepe-a
    deuscroix

  21. #71
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Negredo pocinje.

  22. #72
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Llorente - forever alone?

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pepe dosad nije napravio ni faul, a ne da je dobio neki karton. Mozda bi noćas sve namiriti nekim crvenim

  24. #74
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    BLOW
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da vidimo jel onih 4:0 bilo pustanje ili...

    moja prognoza 3:1 za spance.

  25. #75
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Pepe dosad nije napravio ni faul, a ne da je dobio neki karton. Mozda bi noćas sve namiriti nekim crvenim
    Samo da Lucky Čaki to odradi kako treba pa što god da bude a inače se navija za Portugal
    deuscroix

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: Karte za polufinale
    By fortuna91 in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 21-06-09, 14:11
  2. Polufinale: Rusija - Spanija
    By MadGod in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 77
    Last Post: 27-06-08, 16:50
  3. Polufinale: Turska - Njemačka
    By Tha_Maddog in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 127
    Last Post: 27-06-08, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •