View Poll Results: Ko ide dalje?

Voters
62. You may not vote on this poll
  • England

    27 43.55%
  • Italy

    35 56.45%
Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast
Results 201 to 225 of 294

Thread: 1/4 finala: England - Italy

  1. #201
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva odvratna utakmica! Kakvo odvratno kometarisanje Kustudica! Kakva sramota za Engleze! Kakav je ono pristup?! Oni bukvalno setaju po terenu,i pomjeraju linije kako lopta kruzi..To smo u pionire radili.
    Dje im je vezni red? Osim Gerrarda,koji nocas nije nesto bio..Ko je zvao onoga Parkera za repku?!?! I protiv nase reprezentacije ga gledah uzivo.Ja ne vjerujem u igraca...Vidjeste li ga nocas?..Onaj Jang? Sto je igrao on nocas,neko krilo kao nesto a....A kukuavac nikudj! Milner? WTF?! Ubaca Hendersona..Kerol ahahahahhahaahhaha...

  2. #202
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vi koji branite balotelija nosite ga kuci, momak veze nema cijelo prvenstvo a nocas je promasio 4 milion % sanse.
    italijani se igrali sa englezima ali nije htjela lopta u gol, mislio sam da ce to da ih kosta pobjede.
    ono sto MORA da se podvuce i na sto sam ponosan (evo me ka da sam italijan) je da je italijanska reprezentacija sastavljena iskljucivo od igraca iz Calcia. Palermo, Bolonja, Parma, Udineze, Torino, Roma, Napoli...
    Englezi imaju najjacu ligu jer trose najvise para i pokupovase sve sa strane zato reprezentacija ispasta.

  3. #203
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Englezi lose, Poljska bez pobjede, Ukrajina losa i ispala odma a nije nego ima da se prosetamo kroz kvalifikacije Ne sprdajte se. Koliko je selektor/trener imao vremena da sve to sredi - 10 ili 15 dana? Italijani ih nadigrali sa svake bande ali to ne znaci da su oni loderi

  4. #204
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Italijaaa! Potpuno zasluzeno. Steta sto na pocetku De Rossi nije bio malo precizniji.


    Pirlo u stilu Tottia, majstor.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  5. #205
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Italijaaa! Potpuno zasluzeno. Steta sto na pocetku De Rossi nije bio malo precizniji.


    Pirlo u stilu Tottia, majstor.
    Ili u stilu Panenke.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  6. #206
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Spominjalo se neko gaženje talijana od strane engleza, gol razlike i slično. A žabari izdominirali čitavih 90 minuta + produžetke, i naravno slavili u penal završnici.

    Svaka čast, kakva zaslužena pobjeda. Dobra i utakmica što se tiče talijana, englezi stvarno igrali kao provincijska ekipa. Gadluk, al đe će sa onakvim rudarskim veznim redom đe su kreativci Parker i Džerard. Nevjerovatno da Engleska nema jednog krštenog kreativca, đe bi mogli gurnut malo Džerarda ofanzvnije jer greota da mora čovjek sve da radi. Nego oduševio me Kerol kako dominira u vazdušnim duelima, svaka lopta je bila njegova, primanje, građenje.. šteta što nije od tarta počeo, uvalio bi možda jedan gol na prekide. Runi razočarenje najveće.

    Kustudiću, da te sram bude.

    I na kraju, čovjek koji je majstor nad majstorima - ANDREA PIRLO. Rispekt.
    +rep , eto tako od a do sh , ka' da sam ga ja pisao

    Dominacija 90 minuta + produzeci + Andrea Pirlo.

  7. #207
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i moralo se na smrdljive penale rijesit. Englezi sramotno, raspad. Baloteli da je 'normalan' bio bi najbolji strijelac prvenstva do sad. sta radi coek nije mi jasno. sreca za njega je sto nemaju boljeg na toj poziciji, inace ga ne bi zaigrava. nije toliko lose odigrao ali je morao bar jednu sansu da iskoristi, onu kad je pokusao da lobuje. guzi se pola sata. Di Natale bi vec u primanju pobjego, ne bi ga vidjeli.

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ti bi ostavio 2 igrača koji lipsavaju i jednog povrijeđenog, samo da izbačiš Montoliva da bi igrao novi/stari pulen Juventusa...?
    da izbaci(m) Montoliva jer je umro prije godinu dana i na kraju promasi penal je*em ga u usta, kida mi zivce tu... ali dobro, izvuce ga Buffa
    a moram stavit Giovinca koji je u prosloj sezoni imao 15 asistencija/golova. nadji mi jednog s takvom statistikom u toj repr.

    a nije no je doktor.

    Last edited by clapton; 24-06-12 at 23:18.

  8. #208
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    [...]
    Englezi imaju najjacu ligu jer trose najvise para i pokupovase sve sa strane zato reprezentacija ispasta.
    Ova generacija Engleske je fenomenalna. Sa pravim trenerom (SAF, npr, bi bio idealno rješenje za njih), imali bi tim koji bi sigurno bio pata-pata sa Njemačkom, ako ne i bolji.
    Žao mi je Gerrarda, kapitenski je odigrao sve utakmice
    Last edited by johnny bravo; 24-06-12 at 23:18.
    In vino veritas

  9. #209
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Nadje Italija novu muzu, nekad Groso sad Diamanti. Kako ga vidim u prve protiv njemaca, jos ako ga sreca posluzi kao Grosa 2006te zabice gol Nojeru u nadoknadu vremena i odvesti Italijane u finale

  10. #210
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ova generacija veze nema. Nikad gore englezi nijesu igrali.uzas.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #211
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ček, a kako da igraju kad im Hodgson odredi da igraju bunker i čekaju protivnika na kontre? Tako se vodi WBA, a ne jedna Engleska.
    In vino veritas

  12. #212
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Englezi, stvarno nemam rijeci nevjerovatno netalentovana ekipa, jedna Italija protiv njih djeluje kao barselona.

    Doci do polufinala sa 3 remija i jedinom pobjedom protiv totalnog autsajdera je takodje jedna vrsta umjetnosti u narodu poznate kao zabarizam.

  13. #213
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Od 815 dodavanja Pirlo je imao 117 a 80% tacnih. Sad je tacna statistika bez nagadjanja.

  14. #214
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Englezi lose, Poljska bez pobjede, Ukrajina losa i ispala odma a nije nego ima da se prosetamo kroz kvalifikacije Ne sprdajte se. Koliko je selektor/trener imao vremena da sve to sredi - 10 ili 15 dana? Italijani ih nadigrali sa svake bande ali to ne znaci da su oni loderi
    Ma još uvijek je na snazi postpolufinalna depresija iz Champions League.

    Inače, milo mi je što je Italija dobila. Bilo mi je svejedno prije meča, ali stvarno kad je ovolika razlika počeo sam navijat za Talijane.

    Pirlo - doktor. Kad sam ono vidio, kao da sam znao da ne mogu izgubit. Ono je potpuno poremetilo ravnotežu kod izvođenja penala i psihološki uticalo i na Talijane (pozitivno) i na Engleze (negativno).
    Dick Laurent is dead!

  15. #215
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Italija treba da pocne sa istim sastavom kao nocas protiv njemacke, osim u slucaju oporavka chiellinija, koji bi zamjenio bonuccija. Odigrali su cijelu utakmicu fenomenalno, Engleska je za 120 minuta imala 4 suta i jednu pravu priliku. Oni su ih imali 20, al nekad lopta jednostavno nece u gol.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #216
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cojones View Post
    Englezi, stvarno nemam rijeci nevjerovatno netalentovana ekipa, jedna Italija protiv njih djeluje kao barselona.

    Doci do polufinala sa 3 remija i jedinom pobjedom protiv totalnog autsajdera je takodje jedna vrsta umjetnosti u narodu poznate kao zabarizam.
    Jos jedan sto nije gledao Italiju na ovom prvenstvu. Idemo dalje.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. #217
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    da izbaci(m) Montoliva jer je umro prije godinu dana i na kraju promasi penal je*em ga u usta, kida mi zivce tu... ali dobro, izvuce ga Buffa
    a moram stavit Giovinca koji je u prosloj sezoni imao 15 asistencija/golova. nadji mi jednog s takvom statistikom u toj repr.
    Oko sastava koji je počeo se može diskutovati, ali ne oko izmjena... Sabili su Engleze u svoj šesnaesterac cijelu utakmicu, napravili dosta šansi, a nakon izmjena 2 igrača koja su ušla su bili sa Pirlom najbolji na terenu... De Rosi jednostavno nije imao više snage, a i Casano je bio na izmaku, tako da su morali izaći...

    Po meni Prandeli je ovo odradio majstorski, samo nije imao sreće da završe stvar prije penala... Di Natele u ovakvoj utakmici teško da bi mogao išta da uradi... Kad se protivnik sabije u svoj šesnaesterac tebi je potreban fizički jak igrač koji se može nositi sa njima... Viđeli smo da čak i Barsa veoma teško razbija bunkere jer nemaju pravog jakog špica...

    Utakmica protiv Njemačke će biti praznik fudbala... Obje reprezentacije igraju napadački i ako rano pane gol može lagano biti 7+...

    edit: Dominacija Džoa Bartona na twiteru noćas... Twitovi tokom meča:
    "Dear England players, see that white round thing Pirlo has on a piece of string? Go fetch it off him please..."
    "Andrea Pirlo doesn't just pass and caress the ball, he makes slow, sensual, really emotional love to it."
    "Think I am falling for Pirlo's 1st touch..."
    "I want to have Pirlo's children..."
    "Right ,I am off to have Andrea Pirlo inspired dreams..."

    Povi ironija ti ide kao meni boćanje...
    Last edited by MeDo_JE; 24-06-12 at 23:37.
    #fakenews

  18. #218
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cojones View Post
    Englezi, stvarno nemam rijeci nevjerovatno netalentovana ekipa, jedna Italija protiv njih djeluje kao barselona.

    Doci do polufinala sa 3 remija i jedinom pobjedom protiv totalnog autsajdera je takodje jedna vrsta umjetnosti u narodu poznate kao zabarizam.
    Ha, ko tačno nema talenta? Hart, Johnson, Cole, Terry, Lescott, Gerrard, Parker, Rooney, Young, Walcott, Carroll, Welbeck, Oxlade-Chamberlain itd?
    In vino veritas

  19. #219
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  20. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Talijani imaju igru, muda, imaju i sreće... noćas mi je jasno ko uzima EURO

    A još ne mogu da ukapiram kako je engleska rep. mogla da odigra jedno ovako jadno prvenstvo i dogura do četvrtfinala. Od prve utakmice oni su krenuli taktikom "parkirajmo defendere ispred gola". I zamalo još prođoše na penale. Bruka.

    Talijanima samo nedostaje bolja završnica. Da im je sad jedan Luka Toni iz najboljih dana, Baloteli ulazi u šanse ali nema tu sigurnost i rutinu kao Di Natale npr. To im je jedina loša strana, neefikasnost. Ali bitno je da dobro igraju i stvaraju šanse.

  21. #221
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    146
    Thanked in
    85 Posts

    Default


  22. #222
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Oko sastava koji je počeo se može diskutovati, ali ne oko izmjena... Sabili su Engleze u svoj šesnaesterac cijelu utakmicu, napravili dosta šansi, a nakon izmjena 2 igrača koja su ušla su bili sa Pirlom najbolji na terenu... De Rosi jednostavno nije imao više snage, a i Casano je bio na izmaku, tako da su morali izaći...

    Po meni Prandeli je ovo odradio majstorski, samo nije imao sreće da završe stvar prije penala... Di Natele u ovakvoj utakmici teško da bi mogao išta da uradi... Kad se protivnik sabije u svoj šesnaesterac tebi je potreban fizički jak igrač koji se može nositi sa njima... Viđeli smo da čak i Barsa veoma teško razbija bunkere jer nemaju pravog jakog špica...

    Utakmica protiv Njemačke će biti praznik fudbala... Obje reprezentacije igraju napadački i ako rano pane gol može lagano biti 7+...
    znam ja to, bas sam s drugom pricao kako bez Bala ne bi mogli ali opet. sto se izmjena tice, mislim da se De Rossi lakse povrijedio a Cassano realno nema pluca za 90 a kamoli 120min. ali bocni bekovi su izgoreli bili, krepali. bez krila se igralo pa je moralo tako. falio im je i Motta mnogo da ne pominjem Chiellinia.
    oba polufinala ce bit praznici, no sta cemo sad 2 dana .

  23. #223
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    146
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    primijetio sam da je dvoje persona glasalo za italiju po zavrsetku utakmice

  24. #224
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ha, ko tačno nema talenta? Hart, Johnson, Cole, Terry, Lescott, Gerrard, Parker, Rooney, Young, Walcott, Carroll, Welbeck, Oxlade-Chamberlain itd?
    Pod talentom se valjda smatra neki skill,tehnika,kreativnost, vic u igri,to sto Parker ima kapacitet pluca 15l, Volkot trci 100m za 10 sek, a Teri odraz od metar i po , je talenat za atleticare mozda za fudbalere nije.

  25. #225
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shakal23 View Post
    primijetio sam da je dvoje persona glasalo za italiju po zavrsetku utakmice
    ja sad krenuh no me ti pre$ece s ovim postom

Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 finala Argentina - Germany
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 271
    Last Post: 06-07-10, 18:49
  2. 1/8 finala Germany - England
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 232
    Last Post: 29-06-10, 22:31
  3. 1/8 finala USA - Ghana
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 45
    Last Post: 27-06-10, 13:25
  4. 1/4 finala: Španija - Italija
    By Tha_Maddog in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 136
    Last Post: 24-06-08, 15:43
  5. 1/4 finala: Rusija - Holandija
    By MadGod in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 176
    Last Post: 22-06-08, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •