View Poll Results: Ko ide dalje?

Voters
62. You may not vote on this poll
  • England

    27 43.55%
  • Italy

    35 56.45%
Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast
Results 251 to 275 of 294

Thread: 1/4 finala: England - Italy

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Prandelli bi stvarno mogao vise da ukapira da Balotelli treba da ulazi kao rezerva, da je Montolivo back up igrac i nista vise od toga, te da je Giovinco mnogo bolji od Diamantija.
    U pravu si za Montoliva, i eventualno za Diamantija (bolji je Đovinko bez sumnje, samo je drugi tip igrača). Ali Baloteli mora da igra, čovjek se čitavo vrijeme rva sa onom dvojicom bizona, ulazi u šanse, ima brzinu, šut... nedostaje mu smirenost i instinkt ubice koji ima Di Natale, al sam siguran da Di Natale ne bi mogao ni da prne sinoć pored štopera Engleske.

    Sa druge strane, volio bih da vidim Balotelija i Di Natalea u prvih 11. Malo će teško počet Prandeli sa 2 klasična špica, ali mislim da Kasano nije spreman za 60 minuta i da bi trebao da uđe sa klupe umjesto da bude starter. Ali Baloteli pod obavezno, prava zvijer.

  2. #252
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrhunska utakmica.Ne mogu da vjerujem da golova nije bilo.Mreze zacarane.Italijani zasluzeno prosli.Ono kako je Pirlo odigra utakmicu,i ona mirnoca tokom izvodjena penala u onako bitnom trenutku,je direktno za zlatnu loptu!

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Bože kako su šugava reprezentacija ovi Italijani...

    Sad će narod glavu da otvara sa ''mister promašajem'' Balotelijem i onom srnom od Pirla, zbog onoga penala što je šutnuo...

    Dabogda ih Njemci 5:0 osakatili, sve bih dao za takav scenario.

    Žao mi Englesku, ali Ešli Jang je jedna kesurina kakve nema na planeti Vikler...
    Kako ti može bit žao ekipe koja se 120 minuta brani sa onakvim igračima?

    Pirlo što je uradio, ostaće upamćeno kao jedan od najboljih poteza na EURO 2012. Talijani u zaostatku u penal završnici, a Pirlo onako šalje Harta po burek. Car.

  4. #254
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Berane
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Žao mi Englesku, ali Ešli Jang je jedna kesurina kakve nema na planeti Vikler...

    ahahahahahhahahahahahahahhahaahhahahaahhaahah

  5. #255
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Balotelli mora da igra, italija bez njega nema tezinu. On stvara prostor, stvara sanse, jes da nije Vieri ili Pippo, al doci ce i gol. Jos ne pravi nikakve gluposti na ovom prvenstvu. I apsolutno je nebitno kolika je gola dao, dok igra za ekipu, kao sto igra. Svaku loptu zagradi odigra fino, rijetko koju izgubi. Cesto je u sansi, cesto su drugi u sansi zbog njega. A ima vremena jos dvije utakmice da postane heroj nacije. Cassano najvjerovatnije nece igrati od starta protiv njemaca, jer nema kondicije,
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  6. #256
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Balotelli mora da igra, italija bez njega nema tezinu. On stvara prostor, stvara sanse, jes da nije Vieri ili Pippo, al doci ce i gol. Jos ne pravi nikakve gluposti na ovom prvenstvu. I apsolutno je nebitno kolika je gola dao, dok igra za ekipu, kao sto igra. Svaku loptu zagradi odigra fino, rijetko koju izgubi. Cesto je u sansi, cesto su drugi u sansi zbog njega. A ima vremena jos dvije utakmice da postane heroj nacije. Cassano najvjerovatnije nece igrati od starta protiv njemaca, jer nema kondicije,
    Možda postane nekad heroj Gane jer je državljanstvo Italije dobio prije 4 godine
    deuscroix

  7. #257
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Možda postane nekad heroj Gane jer je državljanstvo Italije dobio prije 4 godine
    Zato sto ga legalno nije mogao dobiti prije 18tog rodjendana, i ako je rodjen u Palermu, usvojen i citav zivot zivio u Italiji.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  8. #258
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    P.S. Pirlo je sinoc odigrao drugu utakmicu sa najvise dodira u istoriji Evropskih prvenstava, ili tacnije od kad se to broji, od 1980.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  9. #259
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Zato sto ga legalno nije mogao dobiti prije 18tog rodjendana, i ako je rodjen u Palermu, usvojen i citav zivot zivio u Italiji.
    Del Pjero,Paolo Rossi,Vijeri,Roberto B.,... nisu imali problem da dobiju državljanstvo a Baloteli ima??? Find Difference
    deuscroix

  10. #260
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Bože kako su šugava reprezentacija ovi Italijani...

    Sad će narod glavu da otvara sa ''mister promašajem'' Balotelijem i onom srnom od Pirla, zbog onoga penala što je šutnuo...

    Dabogda ih Njemci 5:0 osakatili, sve bih dao za takav scenario.

    Žao mi Englesku, ali Ešli Jang je jedna kesurina kakve nema na planeti Vikler...
    Uzmi odmor od fudbala, treba ti. Ako je moguce, prestani da ga pratis uopste. To ti je tek potrebno.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  11. #261
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka Vlado ne gori ovaj narod, dovoljno je vrucine i bez toga

    Inace, i pored svih gresaka Hodgsona na ovom takmicenju (a bilo ih je prilican broj) mislim da mu ipak treba dati shansu i za sledeci ciklus. Lik je ipak preuzeo ekipu 2 nedelje prije Prvenstva, povrijedilo mu se pola igraca i uspio je da zavrsi bez poraza.
    Deserve's got nothing to do with it.

  12. #262
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Balotelli mora da igra, italija bez njega nema tezinu. On stvara prostor, stvara sanse, jes da nije Vieri ili Pippo, al doci ce i gol. Jos ne pravi nikakve gluposti na ovom prvenstvu. I apsolutno je nebitno kolika je gola dao, dok igra za ekipu, kao sto igra. Svaku loptu zagradi odigra fino, rijetko koju izgubi. Cesto je u sansi, cesto su drugi u sansi zbog njega. A ima vremena jos dvije utakmice da postane heroj nacije. Cassano najvjerovatnije nece igrati od starta protiv njemaca, jer nema kondicije,
    i zaboravljamo da mu je tek 21 godina . on i Toto ili Seba za sledeci mec, a Cassano u drugo nek udje jer je crka.

  13. #263
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Del Pjero,Paolo Rossi,Vijeri,Roberto B.,... nisu imali problem da dobiju državljanstvo a Baloteli ima??? Find Difference
    Nije ni balotelli imao problema. Samo je morao da saceka do punoljetstva. I ne znam kuda ides sa ovom pricom. Smeta ti sto je crn? Ne smetaju ti camoranesi, amauri ili thiago motta. Momak je rodjen u Italiji, zivi tamo citav zivot i Italijan je. Jedino sto ima od Gane jeste porijeklo. Isto kao i jedan Nasri, ili Senna, ili Ozil i hiljadu njih, koje ne pominjes.




    I kao sto rece Clapton, ima 21 godinu a vec je osvojio sljedece:

    3 x Serie A
    1 x Premier League
    1 x UEFA Champions League
    1 x FA Cup
    1 x Coppa Italiana
    1 x Supercoppa Italiana

    + Proglasen za najboljeg mladog fudbalera Evrope prije 2 godine.
    Last edited by Prekidi_stvarnosti; 25-06-12 at 11:57.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #264
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I apsolutno je nebitno kolika je gola dao, dok igra za ekipu, kao sto igra.
    Nebitno je koliko je shpic golova dao?
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #265
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Nebitno je koliko je shpic golova dao?
    Pitaj Mandzukica bi li se mijenjao sa Balotellijem
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Naporan je ovaj forum u ljetnje dane.

  17. #267
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Pitaj Mandzukica bi li se mijenjao sa Balotellijem
    Hm, Mandzukic nema sredinu iza sebe kakvu ima Balotelli...

    Inace, osnovni posao shpica je da da gol. Ne da se bori, ne da "stvara prostor" niti da razigrava ostale. Naravno, mora da radi i sve to, ali to je sporedno-glavno je dati gol. Jer pazi, u tvojoj varijanti najbolje je staviti Balotellija na zadnjeg veznog Tamo ce moci da se:

    1. Bori i zalazhe
    2. Oduzima lopte
    3. Trci i stvara prostor
    4. Razigrava saigrace

    Nisam uopste sarkastican, samo primjecujem da Balotelli, kada igra od prvog minuta, ne pokazuje kvalitete koji su potrebni shpicu napada. Za razliku od toga, kad udje kao rezerva, tu ima manje vremena da "make his mark" i konsekventno je mnogo bolji. Vazi i za City (nekoliko utakmica) i za reprezentaciju (Irska).

    Jer imati onakav supply line sinoc u vidu Pirla, Marchisia, De Rossija, pa i Montoliva (mada je, generalno gledano, Italija mnogo bolja sa Motom nego sa Ricardom), dobiti onolike lopte i sve ih upropastiti zaredom je nastup koji zasluzuje klupu. Ne kazem da ne koristi Italiji, ne kazem da ga treba izbaciti iz tima i nikad ga vise ne zvati, ali treba da odmori, sredi misli (ukoliko je to u stanju) i vidi gdje grijesi. Pogotovo, shto su mu barem 3 shanse bile lakse za pogoditi od penala koji je pucao perfektno.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #268
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ako misle prolazit' u finale, moraju im igrat' Balzareti i Montolivo. Rijetko kvalitetni igraci. Sinoc su oni nosili Italiju.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  19. #269
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Ako misle prolazit' u finale, moraju im igrat' Balzareti i Montolivo. Rijetko kvalitetni igraci. Sinoc su oni nosili Italiju.
    Balzareti je bio losh a Montolivo sasvim ok mada sam saglasan, kad igra Motta to generalno mnogo bolje izgleda. Najbolje izgledaju kad igraju 3-5-2 nego za to treba da im se oporavi Chielini.
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #270
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Albatros

    A sta je to tebi na zao uradio toliko da ga mrzis? Vecini ljudi u svijetu je simpatican, momak jednostavno nece da bude kao ostali, uziva u zivotu i plus igra fenomenalno. Jedan Totti ili Ibra su 100 puta gori, al im se sve oprasta.




    @Recordare

    Da pricamo o klupskom fudbalu, slozio bih se. Odje se govori o reprezentaciji, i najbitnije je postici cilj. U ovako tvrdim utakmicama malo golova pada. Italija je ukupno postigla 4 od pocetka prvenstva. Sva tri spica po 1 + Pirlo. To je isto kad Mirka kritikuju kod nas sto nije dao gol, a on namjesti dva. Cim je nocerino usao vidjelo se koliko prostora ima za ubacivanja jer su po 2 uvijek na balotelliju.
    Last edited by Prekidi_stvarnosti; 25-06-12 at 12:16.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  21. #271
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ne oprašta se ni Tottiju ni Ibri sa moje strane, posebno prvom koji je kapiten jednog tima. Ali Balotelli mi ode na prvenstvo Evrope i debiliše se na treninzima, vidjeli smo slike.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  22. #272
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    baloteli je samo mladi, perspektivni igrac.. ja tu klasu jos ne vidjeh, trista sansi mu treba gol da da, a tu pricu da je dobro cuvao loptu je netacna jer se 2 put (u prvo poluvrijeme) lose zagradio i predao loptu, srecom po njega englezi su lose odradili te kontre.
    italija ima jos majstora (di natale, djovinko, casano) i nadam se da ce ga prandeli stavit na klupu sa pricom: Mario igrao si 120 minuta, teske su ti noge odmorices protiv njemaca.
    Last edited by CurvaNord; 25-06-12 at 12:21.

  23. #273
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post

    @Recordare

    Da pricamo o klupskom fudbalu, slozio bih se. Odje se govori o reprezentaciji, i najbitnije je postici cilj. U ovako tvrdim utakmicama malo golova pada. Italija je ukupno postigla 4 od pocetka prvenstva. Sva tri spica po 1 + Pirlo. To je isto kad Mirka kritikuju kod nas sto nije dao gol, a on namjesti dva. Cim je nocerino usao vidjelo se koliko prostora ima za ubacivanja jer su po 2 uvijek na balotelliju.
    Heh, pa o tome ti i pricam. Da su shpicevi (a prvenstveno Balotelli, jer je promasio najvise) pogadjali kako treba taj bi broj golova bio minimum 7-8. Jer je sredina Italije(konkretno, govorim o sredini) pokazala najvise na ovom prvenstvu.

    Drugo, nije namjestio ni jedan Balotelli, to je problem. Da se razumijemo, ne mrzim ga uopste, svako ima pravo da zivot zivi kako mu je volja, u granicama zakona naravno Takodje, ne sporim borbu, trud, posvecenost, zalaganje i sve ovo ostalo shto si ti spomenuo. Ali samo kazhem da je to nekompletno bez golova/asistencija.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #274
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ne oprašta se ni Tottiju ni Ibri sa moje strane, posebno prvom koji je kapiten jednog tima. Ali Balotelli mi ode na prvenstvo Evrope i debiliše se na treninzima, vidjeli smo slike.
    Pa jbt i oni su ljudi, ne treba da budu ko mumije. Bitnije je da imas tim, nego sve one vjezbe da odradis precizno. Mislis da ce Balotelli zbog 5 sklekova koje ce uraditi dan prije utakmice biti bolji igrac? Italijani su ujedinjeni kao tim i to se vidi, nebitno ko igra. Zato imaju sanse da osvoje, a plus imaju onaj Italijanski ponos i inat. Ja vise o Mariju necu pisati a koliko nijeste u pravu, buducnost ce pokazati.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #275
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nekad ga psjujem, lobanju bi mu otvorio a nekad se nasmijem pa mi ga i zao . treba njemu neki dobar tutor ali ne trener nego saigrac, s kim bi stalno bio. ovo je tuzno obzirom da vise nema 15 pa ni 18god, ali je cini mi se jedini nacin.

Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 finala Argentina - Germany
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 271
    Last Post: 06-07-10, 18:49
  2. 1/8 finala Germany - England
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 232
    Last Post: 29-06-10, 22:31
  3. 1/8 finala USA - Ghana
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 45
    Last Post: 27-06-10, 13:25
  4. 1/4 finala: Španija - Italija
    By Tha_Maddog in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 136
    Last Post: 24-06-08, 15:43
  5. 1/4 finala: Rusija - Holandija
    By MadGod in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 176
    Last Post: 22-06-08, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •