View Poll Results: Ko ide dalje?

Voters
62. You may not vote on this poll
  • England

    27 43.55%
  • Italy

    35 56.45%
Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112
Results 276 to 294 of 294

Thread: 1/4 finala: England - Italy

  1. #276
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ja vise o Mariju necu pisati a koliko nijeste u pravu, buducnost ce pokazati.
    Poslije 4 lose utakmice iole dobar igrac ce petu odigrat dobro. Da je do Marija Italija bi odavno ispala , nego srecom po Italiju svaka linija tima im je dobra pa se ne osjeca losa igra Balotelija.

  2. #277
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  3. #278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Meni je najjače to što se Pirlo šeta sa loptom i ne mogu mu je uzet

  4. #279
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    komentar novinara sa Goal.com-a: ''Pirlo to take next...No way, he's Panenka'd it, cheeky git.'' hahahaahah

  5. #280
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sto velis vlado "zamislite mec engleska-njemacka" ? jesi ga ti zamislio? kako se zavrsio? da ti ja recem kako bi se zavrsiom... 4-0 za njemce.

    englezi su najprslija reprezentacija evo zadnjih par godina. ekipa koja nema igru i dje se ne zna ko pije ko placa. ekipa koja nema selekotra krstenog. i sto treba da ocekujemo od takve ekipe? i jos kad cujem da neko moze nesto da spocitava italijanima , poslije sinoc vidjenog, i onda kaze " pih prodjose zabari, ee da su prosli englezi"... a koji crni englezi. dozovite se pameti drugovi forumasi. engleska je pecka reprezentacija. kao sto su pecke reprezentacije francuska. sjecate li se vi kvalifikacija i igara engleske i francuske? pih. uzas. katastrofa.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #281
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    mislio sam da od grčke ne postoji gora ekipa u 1/4 finala, ali sam pogriješio. englezi su bez premca najgora ekipa u nokaut fazi, "šteta" što ih nećemo više gledat u nastavku takmičenja

  7. #282
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesu se ni Francuzi proslavili...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  8. #283
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Nijesu se ni Francuzi proslavili...
    Francuzi su odigrali mnogo gore od Engleza. Grci su van konkurencije
    Deserve's got nothing to do with it.

  9. #284
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    mislio sam da od grčke ne postoji gora ekipa u 1/4 finala, ali sam pogriješio. englezi su bez premca najgora ekipa u nokaut fazi, "šteta" što ih nećemo više gledat u nastavku takmičenja
    bez pretjerivanja ljudi!
    englezi su odabrali taktiku sinoc da se brane i igraju onako. moglo je da im donese prolaz u polufinale, ali nije i to je kraj price!
    pricat za engleze da su gori od grka je krajnje besmisleno! ovakve komentare ( ne samo tebe nego dobrog dijela forumasa) bih razumio da pisete sa ciljem da nekoga peckate ali ako je ovo generalno misljenje ljudi sa ovog foruma onda vas je vrucina bas dobro opalila po glavi!
    pricat za reprezentaciju koja u svojim redovima ima : runija, dzerarda, volkota, leskota, cola, terija, harta.... da je nikakva i uopste ih poredjivat sa grckom a ne reci da su gori od njih je krajnje nebulozno!
    p.s. ovaj komentar se ne odnosi direktno na tebe nego na sve al si mi ti "naletio" sa tvojim postom!

  10. #285
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    bez pretjerivanja ljudi!
    englezi su odabrali taktiku sinoc da se brane i igraju onako. moglo je da im donese prolaz u polufinale, ali nije i to je kraj price!
    pricat za engleze da su gori od grka je krajnje besmisleno! ovakve komentare ( ne samo tebe nego dobrog dijela forumasa) bih razumio da pisete sa ciljem da nekoga peckate ali ako je ovo generalno misljenje ljudi sa ovog foruma onda vas je vrucina bas dobro opalila po glavi!
    pricat za reprezentaciju koja u svojim redovima ima : runija, dzerarda, volkota, leskota, cola, terija, harta.... da je nikakva i uopste ih poredjivat sa grckom a ne reci da su gori od njih je krajnje nebulozno!
    p.s. ovaj komentar se ne odnosi direktno na tebe nego na sve al si mi ti "naletio" sa tvojim postom!
    Nema veze koga imaju u svojim redovima, nego kako igraju.

    Imali su i Francuzi na SP svashta neshto pa odoshe doma ka' zadnji gabelji, a izgleda da im to prelazi u naviku pa su se tako oprostili i od 1/4.

  11. #286
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Nema veze koga imaju u svojim redovima, nego kako igraju.

    Imali su i Francuzi na SP svashta neshto pa odoshe doma ka' zadnji gabelji, a izgleda da im to prelazi u naviku pa su se tako oprostili i od 1/4.
    a kako je to engleska odigrala ovo prvenstvo duse ti? da zanemarimo sinocnu utakmicu gdje je taktika kumovala igri u najvvecoj mjeri!
    osvojili su prvo mjesto u grupi bez poraza, pri tom liseni u dvije utakmice svog najboljeg igraca.
    ne znam, svi ste vi odje nevidjeni strucnjaci! napraviste od italije cudo nevidjeno, ja da nijesam gledao utakmicu sinoc pomislio bih da je italija izbacila engleze nekim rezlutatom tipa 8-0.

  12. #287
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    a kako je to engleska odigrala ovo prvenstvo duse ti? da zanemarimo sinocnu utakmicu gdje je taktika kumovala igri u najvvecoj mjeri!
    osvojili su prvo mjesto u grupi bez poraza, pri tom liseni u dvije utakmice svog najboljeg igraca.
    ne znam, svi ste vi odje nevidjeni strucnjaci! napraviste od italije cudo nevidjeno, ja da nijesam gledao utakmicu sinoc pomislio bih da je italija izbacila engleze nekim rezlutatom tipa 8-0.
    Dobro makni od te 8ice jedno 3-4 komada i neces puno pogrijeshit.

    Odigrala je ochajno, milovali su se sa Francuzima po taj bod da uzmu, protiv Svedske srecno dobishe, protiv Ukrajine necemo komentarisat sudije , koje da su svirali kako treba, mozda bi se Ukrajina nasla u 1/4 a Engleska ih gledala putem malih ekrana.

    Sve u svemu , vrlo loshe, mada ja nishta drugo nisam ni ochekivao, precijenjena reprezentacija sa loshim trenerima mimo Kapela.

  13. #288
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Dobro makni od te 8ice jedno 3-4 komada i neces puno pogrijeshit.

    Odigrala je ochajno, milovali su se sa Francuzima po taj bod da uzmu, protiv Svedske srecno dobishe, protiv Ukrajine necemo komentarisat sudije , koje da su svirali kako treba, mozda bi se Ukrajina nasla u 1/4 a Engleska ih gledala putem malih ekrana.

    Sve u svemu , vrlo loshe, mada ja nishta drugo nisam ni ochekivao, precijenjena reprezentacija sa loshim trenerima mimo Kapela.
    ista ta italija se mazila sa spanijom za bod, i sa hrvatima se malo mazila a onda dobila super jaku i motivisanu irsku u spektakularnom mecu!
    a izmedju mazenja sa hrvatima i tog meca za pamcenje sa ircima plakala kako im ta njihova superiornost nece pomoci jer ce spanci namjestiti samo da bi oni ispali.

  14. #289
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ista ta italija se mazila sa spanijom za bod, i sa hrvatima se malo mazila a onda dobila super jaku i motivisanu irsku u spektakularnom mecu!
    a izmedju mazenja sa hrvatima i tog meca za pamcenje sa ircima plakala kako im ta njihova superiornost nece pomoci jer ce spanci namjestiti samo da bi oni ispali.
    Nemoj mi poredit zivota ti mech Italija - Spanija sa onom tugom Engleska - Francuska, Hrvatska je odigrala bolje EP i od Francuza i Englesa a siguran sam i da bi ih naguzili da im je sudija svirao 2 penala protiv Spanaca i ukrstio ih sa Francuzima u 1/4.

  15. #290
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    I da, ne govorim ovo zato shto hocu da branim Premiership, ali nije ta liga kriva shto se ne pozivaju igraci iz prva 2 tima i osvajaca CL (Richards, A Johnson, Carrick, Ferdinand, Scholes, Sturridge) nego iz sedmog na tabeli, pa makar taj sedmi bio najbolji tim na svijetu prije 30 godina (a jeste bio). Ocajna selekcija Hodgsona, bash ocajna.
    Moram reagovat' jer je namrtvo smiješna priča, tipična za ugao gledanja navijača Junajteda koji samo brine 'oće li se titula na'vatat'.
    Dakle, sedmi na tabeli je bio Everton, tim iz Liverpula (onaj drugi, arguably 'iskreniji') koji je prije 30 godina bio, kao i Junajted, smiješan. Iz Evertona su pozvani Jagielka i Baines koji nisu igrali jer su Leskot i Kol, izgleda, nezamjenljivi.
    No, da se ne pravim pametan (ili glup, jebiga), aluzija na Liverpul pada u vodu ako se uzmu sljedeće stvari u perspektivu: Gerrard je namjestio 3 gola u 4 meča, po gol u svakom meču u kom je Engleska davala isti. O njemu ne bih, sve što je uradio i što inače radi govori za sebe. Dovoljno je pomenut' da se makar konačno neko sjetio da ga stavi za kapitena reprezentacije (u 32-oj!) pored mediokriteta (iz aspekta ličnosti) poput Terija, Bekama i ostalih mapetovaca.
    Džonson je na utakmici protiv Italije bio među najboljima na terenu na Engleskoj strani, mahom zahvaljujući jako dobrom prvom poluvremenu. Endi Kerol je postigao gol u jedinom meču u kome je igrao od početka, a Henderson je igrao nešto više od pola sata na proteklom meču (ako se ne varam). Henderson je kapiten mlade reprezentacija (preko veze isto jer igra u Liverpul), a Kerik je rekao da će da dođe ali ako će da igra, ne da grije klupu. Koga bi ti odabrao? Toliko o 'sedmoj ekipi'.
    Sa druge strane imamo sindrom Ešlija Janga, koji ništa vrijedno pažnje nije uradio a bio je 'nezamjenljiv'. S' obzirom na to kako je momak igrao, Stjuart Dauning ne bi bio ništa gori na tom lijevom krilu od njega. Isto ili slično važi za Džejmsa Milnera. Teri i Leskot, fer plej, solidno prvenstvo bez sumnje. Runi u meču protiv Italije morbidno anoniman, Velbek sem poteza petom u meču protiv Švedske ništa ozbiljno uradio nije. Velbek je takođe bio maltene nezamjenljiv. Volkot standardno, namjestio gol kojeg ne bi bilo da Velbeku nisu pale neke stvari na pamet, dao fluke, bio anoniman u ostatku, Ox bio dobar na prvom meču, na ostalima (toliko koliko je igrao...) prosjek.

    Čovjek je birao to što je mislio da bira, bar navijači Liverpula su znali da je mediokritet, e sad... Što su svi ostali pričali da je to što on radi zanimljivo dok nisu viđeli 'klasu' u posljednjem težem meču (taktički potez ostaviti Pirlu gomilu vremena na lopti, pa... to ni ja ne bih naredio nikom) je problem tih drugih.
    Totalna mediokrizija je bio maksimum očekivanja, barem za mene. Jedina greška što se poziva tiče, doduše, meni je Staridž.

    O čemu govorimo onda?
    Last edited by Čika Džo; 26-06-12 at 02:38.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  16. #291
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Moram reagovat' jer je namrtvo smiješna priča, tipična za ugao gledanja navijača Junajteda koji samo brine 'oće li se titula na'vatat'.
    Jeste da. Navijaci drugih klubova obicno brinu o prolaznosti vremena i besmrtnosti dushe

    Quote Originally Posted by Cika Dzo
    Dakle, sedmi na tabeli je bio Everton, tim iz Liverpula (onaj drugi, arguably 'iskreniji') koji je prije 30 godina bio, kao i Junajted, smiješan. Iz Evertona su pozvani Jagielka i Baines koji nisu igrali jer su Leskot i Kol, izgleda, nezamjenljivi.
    My bad, osmi na tabeli. To uopste nije bitno za citavu pricu, kao sto uopste nije bitno o kom se klubu radi. Nego je to izgleda opste mjesto navijaca Liverpoola da svaku kritiku shvataju kao licnu i uvredu kluba za koji navijaju. Pa i kad se radi o reprezentaciji, rasizmu ili drugim stvarima koji bash i nemaju veze sa klubom i njegovim funkcionisanjem.

    Quote Originally Posted by Cika Dzo
    No, da se ne pravim pametan (ili glup, jebiga), aluzija na Liverpul pada u vodu ako se uzmu sljedeće stvari u perspektivu: Gerrard je namjestio 3 gola u 4 meča, po gol u svakom meču u kom je Engleska davala isti. O njemu ne bih, sve što je uradio i što inače radi govori za sebe. Dovoljno je pomenut' da se makar konačno neko sjetio da ga stavi za kapitena reprezentacije (u 32-oj!) pored mediokriteta (iz aspekta ličnosti) poput Terija, Bekama i ostalih mapetovaca.
    Jesi ti mene cuo gdje da sam stavio bilo kakvu primjedbu na/za Gerrarda, ikad u zhivotu, svijetu, Beogradu i na ovom forumu? Takodje sam saglasan da je dobro za Engleze shto im je on kapiten. Problem je shto sam Gerrard ne mozhe sve, na sredini. 32 godine, jbg. Zato i kazhem, valjalo je pozvati Scholesa (a slozices se, sve sto vazhi sa Steviea vazhi i za njega) i rotirati tu dvojicu.

    Quote Originally Posted by Cika Dzo
    Džonson je na utakmici protiv Italije bio među najboljima na terenu na Engleskoj strani, mahom zahvaljujući jako dobrom prvom poluvremenu. Endi Kerol je postigao gol u jedinom meču u kome je igrao od početka, a Henderson je igrao nešto više od pola sata na proteklom meču (ako se ne varam). Henderson je kapiten mlade reprezentacija (preko veze isto jer igra u Liverpul), a Kerik je rekao da će da dođe ali ako će da igra, ne da grije klupu. Koga bi ti odabrao? Toliko o 'sedmoj ekipi'.
    Dzonson je bio dobar protiv Italije, a losh u svim ostalim utakmicama. Bash losh. I dalje mislim da je Micah Richards tu bolji izbor, mladji je,brzi, prodorniji. Kerol je bio ok, u okviru svojih mogucnosti. Problem je shto je takve shpiceve jako lako cuvati ukoliko nemaju odgovarajucu podrsku sa sredine. Protiv Italije se to jasno vidjelo.

    Quote Originally Posted by Cika Dzo
    Sa druge strane imamo sindrom Ešlija Janga, koji ništa vrijedno pažnje nije uradio a bio je 'nezamjenljiv'.
    Ja cini mi se rekoh da ga je valjalo zamijeniti Chamberlainom na poluvrijeme, ako nastavi da igra lose(nastavio je).

    Quote Originally Posted by Cika Dzo
    Isto ili slično važi za Džejmsa Milnera. Teri i Leskot, fer plej, solidno prvenstvo bez sumnje. Runi u meču protiv Italije morbidno anoniman, Velbek sem poteza petom u meču protiv Švedske ništa ozbiljno uradio nije. Velbek je takođe bio maltene nezamjenljiv. Volkot standardno, namjestio gol kojeg ne bi bilo da Velbeku nisu pale neke stvari na pamet, dao fluke, bio anoniman u ostatku, Ox bio dobar na prvom meču, na ostalima (toliko koliko je igrao...) prosjek.
    Dzejms Milner je bio prvenstveno takticka greshka Hodgsona, govorim za utakmicu sa Italijom. Kojeg ce ti djavola defanzivno orijentisano krilo kad ti protivnik igra narrow formaciju? Rooney, kad je imao dobru podrshku sredine (Ukrajina) dao je gol i odigrao solidnu utakmicu. Isto vazhi sa Welbecka (Svedska). Jbg, to su napadaci, kad ne ide na sredini oni su anonimni. Vidio si Messija na proslom Svjetskom.

    Quote Originally Posted by Cika Dzo
    Čovjek je birao to što je mislio da bira, bar navijači Liverpula su znali da je mediokritet, e sad... Što su svi ostali pričali da je to što on radi zanimljivo dok nisu viđeli 'klasu' u posljednjem težem meču (taktički potez ostaviti Pirlu gomilu vremena na lopti, pa... to ni ja ne bih naredio nikom) je problem tih drugih.
    Totalna mediokrizija je bio maksimum očekivanja, barem za mene. Jedina greška što se poziva tiče, doduše, meni je Staridž.

    O čemu govorimo onda?
    Pazi neshto, lik je preuzeo ekipu 2 nedelje prije takmicenja. Onda mu se povrijedilo masu kljucnih igraca. Milion je gresaka napravio-neke sam i ja ovdje zestoko kritikovao, i svi mi. Ali opet, izvukao se bez poraza i ispao na penale u 1/4. Psiholoski je na te igrace djelovao odlicno, nije bilo svadja, prepirki, WAGs i gluposti karakteristicnih za njih. Napravio je neke teshke gluposti (selekcija prije svega, zatim taktika u mechu sa Italijom), ali i neke dobre stvari. Uglavnom, mislim da treba da ga ostave i za sledeci ciklus.
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    bez pretjerivanja ljudi!
    englezi su odabrali taktiku sinoc da se brane i igraju onako. moglo je da im donese prolaz u polufinale, ali nije i to je kraj price!
    pricat za engleze da su gori od grka je krajnje besmisleno! ovakve komentare ( ne samo tebe nego dobrog dijela forumasa) bih razumio da pisete sa ciljem da nekoga peckate ali ako je ovo generalno misljenje ljudi sa ovog foruma onda vas je vrucina bas dobro opalila po glavi!
    pricat za reprezentaciju koja u svojim redovima ima : runija, dzerarda, volkota, leskota, cola, terija, harta.... da je nikakva i uopste ih poredjivat sa grckom a ne reci da su gori od njih je krajnje nebulozno!
    p.s. ovaj komentar se ne odnosi direktno na tebe nego na sve al si mi ti "naletio" sa tvojim postom!
    Ja sam govorio o igri. Ako si čitao moje postove poslednjih dana, viđećeš da sam par puta rekao da je sramotno viđet onakve igrače postavljene da igraju kao provincijska ekipa

  18. #293
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    I još da se napiše kako onaj stil odbrane koju forsiraju Englezi da se igrač čuva ako je 2 metra ispred vas i bez želje da se izblokira nego nekakvo tupavo obigravanje nije mogao donijeti rezultat ...
    ps: Chelsea je tako pobijedio Bajern ali za to je potrebna velika sreća
    deuscroix

  19. #294
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post

    O čemu govorimo onda?
    http://uk.eurosport.yahoo.com/news/r...083601796.html

    Evo ti Joe, Rio je fino sazheo sve moje zamjerke.
    Deserve's got nothing to do with it.

Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 finala Argentina - Germany
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 271
    Last Post: 06-07-10, 19:49
  2. 1/8 finala Germany - England
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 232
    Last Post: 29-06-10, 23:31
  3. 1/8 finala USA - Ghana
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 45
    Last Post: 27-06-10, 14:25
  4. 1/4 finala: Španija - Italija
    By Tha_Maddog in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 136
    Last Post: 24-06-08, 16:43
  5. 1/4 finala: Rusija - Holandija
    By MadGod in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 176
    Last Post: 22-06-08, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •