View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 72 of 104 FirstFirst ... 226268697071727374757682 ... LastLast
Results 1,776 to 1,800 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #1776
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ja prvi put cujem za to. Ako se ne racuna prica da u Pg idu novi, a oni iz Pg u Nk.
    Ne, ne, to je stara priča.

    Dešava se to da konačno neko razmišlja o Sutjesci, već sam spominjao da je novi gradonačelnik Veselin Grbović izjavio da će prioritet biti Sutjeska, te da će i Čelik pomoći.

    Priča je sledeća: Prave se novi reflektori (Sutjeska najvjerovatnije osvaja, pa se stvaraju uslovi da se igra u Nikšiću kvalifikacije za LŠ). Takođe, trebalo bi i Uefa da nam izađe u susret, prije nekoliko dana je bio njihov čovjek u NK, i rekao je da će nekako izdejstvovati da se igra na stadion Kraj Bistrice. Inače taj njihov delegat je iz Slovenije, i upoznat je sa tim da je Sutjeska nekad značila nešto u staroj Jugi, pa bi zato da nam pomogne.
    Zato, kad se završi sezona, trebalo bi odma' reflektori da se postave, zatim da se renoviraju slačionice, kao i novinarska loža. Kako bi postojali uslovi za odigravanje LŠ kvalifikacija...
    Не'рно болсесни!

  2. #1777
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad smo vec kod Niksickih sportskih prica:
    Bila je prica, u prvom dijelu prvenstva, da je dolazio covjek iz Nacionala, da moli da se isplati obestecenje za Giljena u ratama, da sacekaju jos malo, pritisnula ih bila FIFA najstrasnije, ne pitajteeee. Inace, covjek je bio crnac (nisam rasista ), i imao je odijelo (vrlo bitan faktor u cijeloj prici). Zanimljivo je da niko tog covjeka nije vidio, ali su svi znali da je dosao.

  3. #1778
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kad smo vec kod tih prica dolazio je Kaka molio je za transfer u Sutjesku sastaja se i sa Branom.











    A sto je ovo na ovu stranicu bez svakoga.
    Last edited by PrijekiLijek; 07-05-13 at 23:16.

  4. #1779
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

  5. #1780
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by useruseruser View Post
    Kad smo vec kod Niksickih sportskih prica:
    Bila je prica, u prvom dijelu prvenstva, da je dolazio covjek iz Nacionala, da moli da se isplati obestecenje za Giljena u ratama, da sacekaju jos malo, pritisnula ih bila FIFA najstrasnije, ne pitajteeee. Inace, covjek je bio crnac (nisam rasista ), i imao je odijelo (vrlo bitan faktor u cijeloj prici). Zanimljivo je da niko tog covjeka nije vidio, ali su svi znali da je dosao.
    Ne znam oko čega frka? Bilo je na Nikšić - emisija SONS, pričao delegat sa Odalovićem, i to je to. Samo sam nadovezao na priču o reflektorima. Da bolje pratiš znao bi
    Не'рно болсесни!

  6. #1781
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    Da bolje pratiš znao bi
    Opet kazem, slabo se ja razumijem u ovaj sport. A i ne pratim, da pratim znao bih :thumbup:

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  7. #1782
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Samo neka Grbović da Čeliku dozvolu za izmjene na stadionu, pošto je njihovo zemljište i napraviće Ranko nešto fino od njega.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  8. #1783
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Saopštenje za javnost FK Lovćen

    Povodom navoda koji su tokom posljednje dvije sedmice plasirani posredstvom pojedinih medijskih kuća, Radna grupa zadužena za konsolidaciju Fudbalskog kluba „Lovćen“ obratila se crnogorskoj sportskoj javnosti saopštenjem koje prenosimo u cjelosti.

    ''Tokom posljednjih dana, svjedoci smo tendencioznih i neutemeljenih komentara u pojedinim sredstvima informisanja, koji se odnose na nastupe Fudbalskog kluba „Lovćen“ u drugoj polusezoni Prve Crnogorske fudbalske lige. S tim u vezi, a težeći da domaća sportska javnost bude objektivno informisana o radu FK „Lovćen“, želimo predstaviti sljedeće činjenice:

    - Radna grupa za konsolidaciju FK „Lovćen“, formirana u decembru 2012. godine od strane gradonačelnika Prijestonice Cetinje Aleksandra Bogdanovića, okupljena je sa jednim ciljem – da pomogne najstarijem crnogorskom sportskom klubu, kako u pogledu prevazilaženja teške finansijske situacije, tako i na planu pojačavanja igračkog kadra. Već do februara 2013. godine, kada je počela proljećna polusezona, realizovane su brojne mjere – na mjesto šefa stručnog štaba doveden je iskusni stručnjak Mojaš Radonjić, klubu je pristupio čitav niz pojačanja iz domaćeg, ali i inostranih šampionata, te je uz više postojećih fudbalera i izdanaka škole FK „Lovćen“ formiran kvalitetan tim, a proces izmirivanja finansijskih obaveza prema prvotimcima je stabilizovan.

    - Oni, koji se danas nalaze pozvanim da, sasvim neargumentovano, tvrde kako se „sve već zna“, trebalo bi da se zapitaju gdje su bili u momentima kada je „Lovćen“ u finišu jesenje polusezone umalo istupio iz lige – 'zabrinutost' za najstariji crnogorski klub, tada je izostala.

    - Ka istim adresama ide i pitanje zbog čega nijednom nije ukazano na situacije iz proljećne polusezone u kojima je „Lovćen“ bio drastično oštećen.- S obzirom da se, tokom posljednjih dana, pojavljuju misteriozni 'neimenovani funkcioneri' Fudbalskog kluba „Mladost“, sa 'pouzdanim informacijama' i opkladama o rezultatima FK „Lovćen“ do kraja sezone, te da se klub sa Starog aerodroma želi predstaviti 'žrtvom' – da li je već zaboravljena činjenica da je „Lovćen“, u poštenoj, sportskoj borbi, na nedavnom gostovanju „Mladosti“, slavio rezultatom 5:0? Da li 'neimenovani funkcioner' pomenutog kluba ima informacije i kako je taj meč bio 'neregularan'? I da li, imajući to u vidu, zaista može biti upitno koji je od ta dva rivala trenutno kvalitetniji i bolji?

    - Da li je dio domaćih medija zaboravio, ili je propustio da opazi kako je tri posljednja prvenstvena susreta na Obilića poljani posmatrao predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore gospodin Dejan Savićević, a da su pomenute mečeve, uvijek uz pozitivne ocjene, sudili naši najznačajniji internacionalci?

    - Da li je, tek tako, zaboravljeno i da je „Lovćen“, u 'trećem krugu' šampionata, savladao dva najbliža direktna konkurenta za baraž – „Mornar“ i „Jedinstvo“, oba puta rezultatom 2:0?

    - Da li je pošteno i, u krajnjem, etički, bez ijednog valjanog argumenta, optuživati i upirati prst u najstariji crnogorski klub, koji po imenima aktuelnih prvotimaca, bez sumnje, spada među vodeće u državi – što potvrđuju i naši proljećni rezultati? Da li je pošteno govoriti o 'pouzdanim informacijama' navodnih 'neimenovanih funkcionera' kluba koji na dvije proljećne utakmice, oba puta na domaćem terenu, protiv „Lovćena“ nije uspio postići ni pogodak – pri čemu je u oba navrata, kao i mnogi naši rivali tokom drugog dijela prvenstva, nadigran?

    - S obzirom da pojedini poslenici javne riječi posebno dovode u pitanje prošlonedjeljni trijumf „Lovćena“ nad „Čelikom“ u Nikšiću, ovom prilikom kratko ćemo napomenuti kako je riječ o našoj najtežoj ovosezonskoj pobjedi. Da je tako, govori ozbiljnija povreda glave našeg golmana Dragojevića, koji je završio u bolnici, odnosno sa šavom od pet kopči, pokidani ligamenti Luke Vušurovića, ali i da je još nekoliko naših igrača, uprkos povredama zadobijenim na samoj utakmici, do kraja ostalo na terenu.

    Na kraju, apelujemo na domaću javnost da se, u samom finišu Prve Crnogorske lige, uzdrži od iznošenja paušalnih i neutemeljenih informacija, koje utiču na ugled Fudbalskog kluba „Lovćen“, a prije svega – na renome naših prvotimaca, koji su svaki osvojeni bod zaradili isključivo svojim trudom i požrtvovanjem.

    Za razliku od 'neimenovanih funkcionera', ukoliko oni uopšte i postoje, mi ne znamo ishode do kraja sezone – ni svojih, ni mečeva ostalih konkurenata. Tek znamo i obećavamo da će Fudbalski klub „Lovćen“ uraditi sve što je u domenu sportskog nadmetanja kako bi osvojili bodove i protiv „Zete“ i protiv „Mogrena“ , ali i na gostovanjima u Podgorici i Nikšiću. Jer, sigurni smo da naš prvi tim ima potencijala za takav rezultatski učinak'', stoji u saopštenju dostavljenom Portalu Analitika.

  9. #1784
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno zsa ovim tekstom su zacepili usta a prepostavljam ovo sto pominju mladost vjerovatno se onaj Shile zalio,posto sa vidjeo da se cimao nesto i gadjao flasama vode protiv Buducnosti na stari,dobro su mu rekli,sto ima da se zali kad su ih prosuli 5-0... Rekao sam vec da imaju solidnu ekipu od polusezone na celu sa Mojasom,tako da zasluzuju da ostanu u ligu, a i ostace ja mislim i ako im je pretezak raspored...

  10. #1785
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A do kraja jedino mozda zetu nece dobit, a mogren i sutjeska ce ih lagano pustit
    AJMO CRNA GORO !!!

  11. #1786
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Pa zar je neko povjerovao u tekst,pa svako zna kako se izvlace svake godine,cak i sa pricom da trebaju od uefe da prime pare....
    Ma bjezi.

  12. #1787
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Realno zsa ovim tekstom su zacepili usta a prepostavljam ovo sto pominju mladost vjerovatno se onaj Shile zalio,posto sa vidjeo da se cimao nesto i gadjao flasama vode protiv Buducnosti na stari,dobro su mu rekli,sto ima da se zali kad su ih prosuli 5-0... Rekao sam vec da imaju solidnu ekipu od polusezone na celu sa Mojasom,tako da zasluzuju da ostanu u ligu, a i ostace ja mislim i ako im je pretezak raspored...
    "neimenovani funkcioner" je Nebojsa Sofranac

    Samo ne razumijem ovu recenicu u tekstu " Da li je dio domaćih medija zaboravio, ili je propustio da opazi kako je tri posljednja prvenstvena susreta na Obilića poljani posmatrao predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore gospodin Dejan Savićević..." ,ovo bas ne shvatam,jer ako im je iko namjestio neki mec namjestio im je savez

  13. #1788
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,924
    Thanks Thanks Given 
    853
    Thanks Thanks Received 
    849
    Thanked in
    547 Posts

  14. #1789
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo cim klub krene da ispada odma prijetnja istupanja iz lige,i nece ni istupit nego ce ispanut kao decic

  15. #1790
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka ispadaju, taman ka mi prosle godine, svako namjesta ali neko to mora platiti. Lovcen namjesta zestoko evo par godina... Neka odmore malo pa ce se vrnut ka mi

  16. #1791
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sutjeska - Rudar
    Buducnost - Celik
    Lovcen - Zeta
    Petrovac - Mogren
    Jedinstvo - Mladost
    Mornar - Grbalj
    AJMO CRNA GORO !!!

  17. #1792
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prica je da je Petrovac x danas,vidjecemo je li u pitanju lovacka prica

  18. #1793
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    BGM dodje Petrovac X, dobi Buducnost Celika, a sto se radi na zaceljo majko mila, Zeta i Jedinstvo su sad u velikoj opasnosti, Zeta sad zadnja ima 30 bodova koliko i Mornar kao i Jedinstvo, sto ce biti ludnice do kraja sto se tice donjeg dijela tabale, a bice i na vrhu ako mi ne pobijedimo Rudara sjutra...
    Last edited by djordje1990; 11-05-13 at 17:55.

  19. #1794
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgubimo li sjutra od rudara nista od titule
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #1795
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad Mornar dobije 3:0 svi su u nevjerici... Nijesmo navikli na ovo stvarno.


  21. #1796
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,295
    Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    91
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ko bude imao više para ostaje u prvoj
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  22. #1797
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje reć, ko bude imao euro i pokaže ga, ostaje.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #1798
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Prica je da je Petrovac x danas,vidjecemo je li u pitanju lovacka prica
    Lovacka, ali istinita

    Kako lovcen dere ovo pri kraju majko mila, jel moguce da najstariji klub u cg MORA da ostane u prvu ligu

    Obren Saric ne misli tako, naostrio im se opako !
    Who let the dogs out

  24. #1799
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ako ispane ova Zeta, tek sad vidim da je u krizi...

  25. #1800
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dodje danas petrovax x, rekose mi bgm ali ne povjerovah mnogo,ali uplacivao se jako chak i u Srbiju...
    Dobismo danas Celik,uzesmo te 3 boda iz jednog jedinog suta na utakmici,i to je bio evro go flavija,ali nije bilo danas lako uzet ni bod a kamoli 3 ako pogledamo da je buducnost igrala sa totalno drugim timom u kojeg je bilo 4-5 omladinaca 95 i 96 godiste... Ako sjutra kiksa sutjeska,bice zanimljivi derbi u niksic...

Page 72 of 104 FirstFirst ... 226268697071727374757682 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •