Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 218

Thread: Biseri komentatora

  1. #101
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shofro je meni najbolji domaci komentator ikad..A to sto je "takav kako ga opisujete" me ne zanima.Samo neka ja uzivam dok njega slusam,i dok coek radi svoj posao.

  2. #102
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ombudsmane jesi to ti?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #103
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A vidji ovo se pretvori u opankavanje komentatora...a ovakvih topika je bar 5 bilo,no neka ako ako,samo pljunite.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #104
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    ma ocigledno da emisija nije uspjela kad nijesu dosli Bilic, Blohin i ovi sto su ispali
    Bilić je bio na HRT i pita ga voditeljka (sad kad više neće biti selektor) kako može opisati svoj posao posle 6 godina kad veli on:"A čujte, pošto ja nisam neka osoba koja voli da živi mazohistički život mogu reći da mi je bilo lijepo,putovanja i ostalo ..."
    deuscroix

  5. #105
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A dobro Bilic je kralj al on ne komentarise.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ne znam da li neko pominjao komentatore sa RTS-a ali gledaoci u Srbiji su malo je reci duboko razocarani njihovim prenosima ovog evropskog prvenstva. Cetverac koji prenosi meceve na RTS-u cine: Predrag Strajnic, Nedeljko Kovinjalo, Aca Stojanovic i Vlada Mijaljevic.
    Evo nekih bisera koje je prosuo ovih dana Aca Stojanovic komentarisuci utakmice


    - Tores je juče postigao dva gola, a danas je pala najjača kiša u istoriji evropskih prvenstava. Zanimljivo.


    - Ovaj Kovinjalo samo priča o fudbalu i kada koji igrač ima loptu. A gde su tetke, strine, podaci iz mladosti Nasrija i procenti levorukih navijača?


    - Brzina pasova domaćih fudbalera u 97% slučajeva obrnuto je proporcionalna brzini njihovih automobila.


    - Interesantno da jedan naš fudbalski reprezentativac ima suprugu kojoj plastika čini 44% telesne mase.



    Moramo priznati da su onda nasio za nijansu bolji i inspirativniji
    Who let the dogs out

  7. #107
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Zivaljevic, Radevic i Sofro su mnogo ispred ostalih. Ali mora se znati da je Zivaljevic ekspert za vaterpolo, a Radevic za rukomet, pa onda znaju da prave neke greske kad prenose fudbal.

    Maksim tokom cijele utakmice prakticno vice, i cera te da gledas utakmicu, ja njega bas volim, nikad mi nije dosadan. A kako je tek Radevic juce prenosio rukomet i na kraju vristao i urlikao kad smo dobili, istrosio se, ne moze i nocas.
    Jel moguce da za Radevica kazes da je eksper za neshto a pogotovo za rukomet? Coek prenosi kad mu se prenosi , ako je smoren , smorice i tebe, ono na rukomet ne smije sebi da dozvoljava, malo veci izliv emocija da , ono preseravanje ne, jer prvi to radi da bi se tisnuo ljudima.

    Maksim taj vaterpolo i to je to , Shofra necemo komentarisat , osim sto zabavlja shiroke narodne mase.

  8. #108
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Od ovih Stojanovićevih "bisera" 3 su dobre fore, i ova za automobile bzvz...

    Šofro je mag kad prenosi boćanje, pikado i sl sportove... Trebao bi da se specijalizuje za curling, povećao bi mu gledanost u rekordnom roku...
    Last edited by MeDo_JE; 20-06-12 at 23:21.
    #fakenews

  9. #109
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Mislio sam na onu zajebanciju pred kraj,onaj intervju
    Ao, u pravu si za to. Ali pazi foru. Ja sam tačno znao što će se desit i ugasio sam ton jer mi je jastuk kojim bih pokrio lice od stida bio predaleko
    Dick Laurent is dead!

  10. #110
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ao, u pravu si za to. Ali pazi foru. Ja sam tačno znao što će se desit i ugasio sam ton jer mi je jastuk kojim bih pokrio lice od stida bio predaleko
    sta je bilo to?

  11. #111
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    sta je bilo to?
    Ma oni komedijaši što povremeno na državnoj televiziji obrađuju aktuelne teme. Pojma nemam ko su ti ljudi, tek trebalo bi da bude smiješno, ali mućak
    Dick Laurent is dead!

  12. #112
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    - Interesantno da jedan naš fudbalski reprezentativac ima suprugu kojoj plastika čini 44% telesne mase.

    Moramo priznati da su onda nasio za nijansu bolji i inspirativniji
    A svaka mu se zlatila posle ovog

  13. #113
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stavite se na mjesto komentatora, ne mozete cijelu utakmicu pricat cambiasso do milita, snajder do coutinha i slicno...mora se malo zanimljivosti ubacit, neki transfer itd.

  14. #114
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja da sam komentator vise bih o tome prica no onome na teren,to i sami vidite.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  15. #115
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Ne znam da li neko pominjao komentatore sa RTS-a ali gledaoci u Srbiji su malo je reci duboko razocarani njihovim prenosima ovog evropskog prvenstva. Cetverac koji prenosi meceve na RTS-u cine: Predrag Strajnic, Nedeljko Kovinjalo, Aca Stojanovic i Vlada Mijaljevic.
    Nijesam u prilici da pratim RTS-ove prenose, ali ekipa ne obećava. Nedeljko Kovinjalo je prosječan komentator. To je bio i dok je prije rata radio za TV Sarajevo. Pravio je priloge Čelika iz Zenice i prenosio par njegovih utakmica. Evo potražih sad i nađoh na youtube-u iz 1987

    Poslije izbijanja rata u Bosni, brzo je postao jedan od glavnih komentatora u RTS-u (TV Beograd) a takođe je njegov kolega sa TVSA Mirko Kovačević postao jedan od glavnih u TV Novi Sad i odmah 1992 prenosio finale Kupa Uefa između Ajaxa i Torina. Ovo je bitno napomenuti jer su njih dvojica bili tek prosječni komentatori u samoj BiH. Ne mogu se sjetiti da je Kovačević uopšte prenosio fudbalske utakmice dok je bio u TVSA (moguće i da jeste, ali se zbog toga što sam bio dijete ne sjećam ali se sjećam da je prenosio boks, skijanje, bob, sankanje). Kovinjalo nije mogao primirisati da prenosi utakmice kad su Željezničar ili Sarajevo bili domaćini već je to uglavnom radio pokojni Zoran Popovski. Ali tada je na RTS-u bilo pravo rasulo kad su sportski komentatori u pitanju, a pogotovo fudbalski. Pokojni Vladanko Stojaković (inače alkoholičar) na pragu penzije, pristrasna fudbalska neznalica Milojko Pantić i najgori od svih Zvonko Mihajlovski. Budući da je, kako sam skoro pročitao, Petar Lazović skrajnut iz političkih razloga na RTS-u je bio deficit fudbalskih komentatora (?!) i čak su sa Radija Beograd angažovali pokojnog Jordana Ivanovića (koji je, uzgred, to dobro radio) ali je poslije, mislim, 1994 radio samo radio-prenose. Kovinjalo je malo po malo i pored svih mana postao jedan od vodećih fudbalskih komentatora na RTS-u (pored fudbala radio i atletiku) pogotovo za Partizanove utakmice. Činjenica da je to i sada očigledno pokazuje da na RTS-u nema nekog napretka po tom pitanju.

    Predrag Strajnić je takođe samo prosječan komentator. Ima jedna zanimljivost. Zvezdini navijači ga ne podnose jer misle da je Partizanovac samo zato što je bio vidno veseo kad je Partizan ušao u Ligu Šampiona. A zapravo je čovjek Zvezdaš nego je iz patriotskih razloga bio radostan što je jedan srpski klub prošao.

    Acu Stojanovića ja znam još sa BK TV-a (prenosio Premier League) i tad mi se činio kao odličan komentator. Znam da je poslije bio na B92, ali tada nijesam bio u prilici da slušam njegove prenose. Takođe ni otkad je prešao na RTS, ali vidim da je načisto pobudalio čitajući njegove izjave što ljudi prenose.

    O Vladi Mijaljeviću ne znam ništa, ali slučajno uhvatih snimak meča Francuska-Engleska i prezimena francuskih igrača je akcentovao "po beogradski" na predzadnjem slogu (RibEri, BenzEma) tako da se stvorio utisak da su to neki nadimci članova Zemunskog klana a ne francuska prezimena. To mi je bilo baš smiješno jer to ne bi uspio tako da akcentuje ni Vujisić.

    No, kako god, sve je bolje nego da im prenosi Zvonko Mihajlovski.

    I u drugoj komšijskoj državi, Hrvatskoj, ne cvjetaju ruže. Od ekipe sa prošlog Eura (koje je fenomenalno prenošeno od strane Vele, Ćosića, B. Sušeca i Blažička) ostao je samo Drago Ćosić a najbolji njihovi komentatori su pošli na, uglavnom, Arenu. Zaista ne znam na što ti prenosi sada liče, ali takve gubitke svaka televizija na Svijetu mora osjetiti.

    Bilo kako bilo, svuda je otprilike ista situacija. Živim za dan kad će biti tehnički moguće isključiti komentatora kad ti se ne dopada i slušati samo zvuk sa stadiona. Do tog momenta uživaćemo u "teškoj pozicionoj borbi"
    Dick Laurent is dead!

  16. #116
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Predrag Strajnić je takođe samo prosječan komentator. Ima jedna zanimljivost. Zvezdini navijači ga ne podnose jer misle da je Partizanovac samo zato što je bio vidno veseo kad je Partizan ušao u Ligu Šampiona. A zapravo je čovjek Zvezdaš nego je iz patriotskih razloga bio radostan što je jedan srpski klub prošao.
    Vidis, nisam znao za to. Ja mislim da je ipak grobar, ali eto, nisam siguran. Znam jedan primjer dje je vidno navijao za Partizan, sad ne znam da li se varam.

    EDIT: U svakom slucaju uvijek ga psujem.

  17. #117
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aca Stojanovic nije rekao nijednu od ovih stvari, to je fora sa twittera i fejsa, kao sa pantelom. Nego se ljudi prime i prenesu...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  18. #118
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Aca Stojanovic nije rekao nijednu od ovih stvari, to je fora sa twittera i fejsa, kao sa pantelom. Nego se ljudi prime i prenesu...
    Upravo.

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    "Serhio Ramos, naivan potez. Roberto Roseti ostao je hladan kao tastina osmeh na tu reakciju Serhija Ramosa"



    Na 1:40 se deklarise kao poseban ludak
    Last edited by BlackVelvet; 21-06-12 at 07:27.
    Who let the dogs out

  20. #120
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.tarzanija.com/intervju-sa-acom-informacijom/




    Ontopic>

    Jedan ludak kakav je Milorad Đurković je imao sjajnu osobinu da na momente ućuti i pušti te da gledaš meč na miru, malo poslušaš zvuk sa tribina i terena (to što je on pravio te pauze da bi dosuo rakije je manje bitno ) i to je nešto što svim ovim baksuzima na RTCG jednostavno ne polazi za rukom, ljudi nonstop pričaju i svojim biserima ne dozvoljavaju da se skoncetrišeš na meč. Ekstreman primjer je Šofro koji konstantno mlati , ponešto bude i interesantno ali dosta toga je netačno i trivijalno.
    Zato je Šofro meni Ok jedino kad je neki veoma dosadan meč u pitanju, a i ponekad mi odgovara način na koji on dramatizuje meč
    Viđeh da većina pljuje Kustudića ali meni je on od svih CG komentatora uvjek bio najdraži za slušanje, djelimično zato što umije da malo spusti loptu ( poput velikog sensei Đurkovića - gorepomenutog - ) a djelimično zato što su njegove opservacije često originalne i nepredvidive, a i za razliku od ostalih čovjek ima smisao za humor.
    Bilo mi je i simpatično kad su u ovogodišnjoj ligi šampiona Kusta i Šofro prenosili neke mečeve zajedno, podsjetilo me na prastare dane prenosa NBA lige u sitnim satima , Šofro kao i obično jedva sakriva uzbuđenje i vlažnost u gaćama, dok ga Kustudić povremeno "spušti" svojim komentarima a da ovaj ni ne primjeti.
    Last edited by The.Sloth; 21-06-12 at 08:46.
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  21. #121
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Aca Stojanovic...
    vaterpolo kranj 2003 srbija hrvatska
    coa u vodi urla na mobilni (1:26:02)

  22. #122
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto me briga za Acu Stojanovica poznatijeg kao pesko?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  23. #123
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbolji komentator na ovim prostorima je marjan mijajlovic

  24. #124
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a nekad izvala grgura, evo ga sada karambe, pa karambu, pa karamba, pa karambag, pa karambui pa jos 5 6 naziva sve zaredom ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #125
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Shofro je meni najbolji domaci komentator ikad..A to sto je "takav kako ga opisujete" me ne zanima.Samo neka ja uzivam dok njega slusam,i dok coek radi svoj posao.
    Od rijeci do rijeci.. Ne shvatam da neko ne cijeni covjeka koji vidi navijacu majicu na kojoj pise 89-ta godina i isprica sve fudbalske dogadjaje iz te godine.Doktor sporta, bukvalno..
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Biseri
    By The Answer in forum #montecafe
    Replies: 16
    Last Post: 02-04-11, 16:13
  2. CdM biseri
    By FiX in forum Zabava
    Replies: 1
    Last Post: 29-03-11, 16:23
  3. lapsusi komentatora
    By somewhere-else in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 302
    Last Post: 06-07-10, 22:59
  4. gluposti komentatora
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 184
    Last Post: 15-07-06, 03:20
  5. CDM biseri
    By Antares in forum CdM Arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 21-11-05, 10:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •