Results 1 to 10 of 10

Thread: sprdnja od foruma

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Serbie-et-Monténégro
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default sprdnja od foruma

    cini mi se da je jos gori postao od kad ga "moderisu".

    ja sam odustala od njega, jer malo je normalnih sagovornika.

    Milovi placenici se javljaju 24/7, izgleda da im je to jedini zadatak od velikog vozda.

    po njima bi covjek zakljucio da je Crna Gora neka moderna europejska, pravna, i normalna drzava. nabolje znamo mi koji smo iz CG kakva nam je drzava, koliko smo izolovani od realnosti i svijeta, i u kolikoj smo socijalnoj, moralnoj i ekonomskoj bijedi. mozda poneki Milov policajac, silejdzija, narko mafijas, svercer bijele robe, duvana, oruzja, i cime li se jos sve bave... eto mozda oni zive lijepo, a za nas, koji smo po njihovim rijecima "MANJINA", gospoda iz vlasti se ne brinu za nas.

    jer zaboga, dje se to pita manjina u DEMOKRATSKOJ drzavi. eto, koliko se dobro razumije ta gospoda u koncepte demokratije. pitam se, imaju li 2 razreda osnovne skole, ili su jednostavno diplomirali demoktratiju kod broza i marksa.

    Crna Gora je njihova privatna prcija. Crnogorska vlast ne predstavlja svakog gradjanina, vec samo one koji glasaju za DPSDP.
    smijesno je citati ove silne demokrate, mada mi se vise kuka kad ih citam. oni su za sebe uzeli pravo da se nazivaju multi-sve, demokrati, ovo ono... nama Srbima su osporena prava jer smo "bili uz Milosevica". jer smo mi eto, vele, vladali samostalno dok nam je brkati bio predsjednik. zbog toga smo kaznjeni, i zbog toga nemamo pravo da trazimo za sebe gradjanska prava.

    dok, u isto vrijeme, liberale ne grebu ni 2%, jer su oni "sekta" i slicno. jedino sto valja su Tito i partija, pardon, Milo i partija.

    no, zapitaju li se ikad, te silne demokrate, iz korpusa nacionalnih manjina u CG, koji su eto sad postali, po tumacenjem vlasti, apsolutna vecina, dje su bili Milo Djukanovic, Svetozar Marovic i Filip Vujanovic. zasto niko njih ne kazni za njihovo velikosrbovanje i jurisanje po susjednim republikama. eto, bice dovoljno sto su se "pokajali". bice dovoljno sto se svete "nama", za sve sto su oni cinjeli dok su vladali zajedno sa Milosevicem.

    svi odje znamo o cemu je rijec, i na cemu smo. Crna Gora je banana republika, nikad nije bila manje drzava nego sto je sad.
    Vlast je stvorila za svoju elitu, nezavisnost... nezavisnost od pravde, zakona, humanosti, kulture i sve ostale atribute sto oslikavaju jednu evropsku drzavu. Crna Gora je crna rupa balkana!

    sad ce se pojaviti ovi iz crnogorske vlasti da me zivu pojedu, i da mi salju poruke dje mi psuju majku srbocetnicku. to je njihov stil, ko da je doslo pravo iz skupstine. kuku tebi Crna Goro sto dozivi.
    Idi svojim putem
    I srecno ti bilo,
    Iskreno te molim
    Otcijepi se Milo.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha

    To Nado, Milovi se javljaju a forum vrvi od tvojih "prijatelja"..

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bogomi nato ja misljah da si ti "mrdnula " na Kosovo da "Macom i Ognjem " branis serbstvo :lolblue: :lolblue: No izgleda nema vajde od tebe ????? Samo klapljenje dzabaluk odje ? !
    Imam jedno pitanje za tebe ???? :
    Sto ti je olivija u famelju :lolblue: :lolblue: :lolblue: Neno bez sve zaje*ancuje izgledate po svemu ka dvije sestre bliznakinje :lolblue: . Neznam mozda i tebe je neko zakacio adresu ma forum (vidji ti to ) nikad se nezna jer " MILO " je zvek zivi (a placa dobro) , :lolblue: :lolblue: :lolblue: :ass:

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Natalija i ja sve ocu da odem ali kad otvorim novine, odmah moram na forum :cry: Ovdje u NL me bruka odakle sam jer svako malo procuri i o mafijanjima a o Hagu da ne pricamo.

    bruka i zalost.. a vidi samo ovu dijasporu sta oni cine (eno teme od Guslara) i sto je najgore, samo cemo se nekim cudom osloboditi ovih u naredno 20 godina :cry:
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E blago tebe, kad te bruka odakle si, mene kad neko pita kako to da vam optuzuju premijera, ja se smijem i banja mi je

    Pa mi smo balkanci

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nismo nego ces izaci iz tog fazona pa ces se crvenjeti.

    Ma pravo da ti kazem ni mene nije bilo brige sta Talijani pricaju dokle stvari ne odose van kontrole pa se cigare prosirise na svakakve tranzicije. A od perpera nista kako pricase da pune kasu da se moze CG odvojiti nego kad vidjeh pojeo djavo veceru i da se samo njima puni a svakom prazni, smrknu mi se nesto.
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno se slazem sa Natom,i zato i ne dolazim vise na ovaj forum.
    Postao je smijesan.
    Moderatori??? :? :roll: :cry:
    NO comment...
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Поздрав Баранину, дуго те нисам читао.

    И наврати ако будеш имао времена

    http://www.njegos.org/forum
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidji, vidji!!!

    Kad ovi Baranin i nasa mudra Nata vele da je ovi forum smijesan i orava sprdnja, znaci da na njemu moze biti dobre zabave. Osim toga, ovi izbacivaci (mudorateri) pokusavaju da uvedu red, sto jednako moze da ohrabri, ukoliko ne izbace sve one koji nesto vrijede.

    - M -
    COITO ERGO SUM

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidis kako batina umije lijepa i napredna, dobra i bogougodna, ocas posla da ispadne.

    Ako puca po tudjem rbatu.

    Vrli novi ljudi. 24-karatni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •