Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 190

Thread: LineAge2

  1. #26
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eeeee aj sa srecom pa da i ti pocnesh da se ubijash malo :P
    Dacu ti ja pare za pocetne iteme no grade ako oces,za dalje cemo se dogovorit,i reci cesh mi koji ti je nik kad budesh kreirao heroja,ja ti ih imam nekoliko evo ovako:Mladen=Gladiator,0beLiX=dwarf(sa nulom umjesto O),
    ova dva manje koristim samo kad mi dosadi malo pa kad mi dodje da se sprdam:GoDofOlimp=humanwizard(idem u sorcera poslije),bixy=human fighter(tek poceo idem u rogua pa onda dagger-sta ili archer vidjecemo)
    Aj pa cu te zwat sjutra na tel.
    p0z-dravi znash vec koga puno dako se vidimo sjutra preksjutra.

  2. #27
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesi uradio ono,moze li sad da ti radi,recices mi nick......ili mozda bolje na tel. :razz:

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koju bi rasu preporucili ovako...
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

  4. #29
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto znam s chim se tebi igra mislim nijedna rasa nije savrsena ja imam 2 humana,1 dwarfa, i najjvjerovatnije 1 orca cu imat.Eto preporucujem ti da uzmes humana dobri su,nisam neki ljubitelj DarkElfova

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja kolko sam procita cini mi se humani i dark elfovi su najsolidniji...
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

  6. #31
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na tebi je da izaberesh ja nisam reko dasu loshi DarkElf-ovi nego da mi se nesto pretjerano ne svidjaju a i dosta mi je ovih 3-4 heroja a dje cu josh da ih pravim :smile:

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam hjman rogue 35lvl a para ne a para ne maaaaaa

  8. #33
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ni kod mene para neemaaaa ali bice :yipiiii:
    Samo lagano :P

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    SHORTY, koje ti je ime u igru? Aj ostavi odje pa te PMujem kad se logujem... Mislim da cu ti nac nesto opreme u klan za tebe... Ja sam svu moju opremu podjelio kad sam batalio, ali ostale su vezeee
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #35
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eeeeeee sram te bilo a meni nishta jel :cry: :cry: :cry:
    Oli mi dati neshto kad su tu veze pls ;-)

  11. #36
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ipak je to bivshi leader ;-)

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pa ti imas ostale drugove da ti pomognu.. Ja njemu mogu nac C opremu posto vidim koji je lvl... To sam siguran da je neko zaturio u WH...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  14. #39
    Join Date
    May 2004
    Location
    swe ;-]
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako je cujem od nekih ..prica se da je Vlatko ...vlasnik igraone heroes ili kako god da se zove ...zajeba svakog na lineage ...ukljucujuci i e sto su pravili igru...


    WoW FTW!
    Ekipa stigla >>> h

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Vlatko je, prije svega, jedan od najvecih gamera u CG... Ne ulazim u to sto si ti cuo za njega, jer nisi ni reko, pa je glupo i diskutovati o tome...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj nek mi neko od vas iskusnih preporuci dje da lovim ?

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Zavisi od tvoga lvla.. Nisi nam reko koji je... U principu, posto imas sve vrste potova da kupis u shop, a nemas bafera/hilera sa sobom, lovi zelene mopove... Ako si lvl 27 mozes da lovis u pojasu izmedju Diona i Girana ispod Execution Ground-a... Sto ti raste lvl, to se priblizavaj giranu... Kad udaris 30 mozes da lovis one silenose oko Girana i Sceletor Marauderse.. To lovi nedje do 33... Poslije toga kreni sjeverno od Girana u Death Pass... Tamo lovi sve do 40... Kad udaris 40 prebachi se u Ivory Tower... Tamo lovi one orkove sto ih vidis sve nedje do 48... Onda kreni prema Adenu i prebaci se na Silenose nedje do 55... Poslije toga idi na Groblje (prema FG) i tamo lovis do 60, a onda pravo na Forbiden Gateway i tamo do 65-66... Poslije toga ostaje ti jedino Lair of Antharas i to bi bilo to...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by haantall * Sel
    kako je cujem od nekih ..prica se da je Vlatko ...vlasnik igraone heroes ili kako god da se zove ...zajeba svakog na lineage ...ukljucujuci i e sto su pravili igru...


    WoW FTW!
    a kako ih je to zajebao ako nije tajna?

    sto si tice ovih private servera zar nisu i dropovi 30x kao i exp? tj. nemoguce je da nemate para ljudi

    Quote Originally Posted by Igi
    Vlatko je, prije svega, jedan od najvecih gamera u CG... Ne ulazim u to sto si ti cuo za njega, jer nisi ni reko, pa je glupo i diskutovati o tome...
    ziva istina ... dedicated gamer
    nikad necu zaboravit kad smo ga primili u eternalse i kad je dlvl-ovao svog phantom rangera da bi mogao da nafarma adena, a mi smo svi vristali za expom tada ...
    no dobro mora se priznat da se napunio para u l2 i sad ima SH75 u full A grade(slali su mi ovi iz blazea neke movieje- radi prilicno sick dmg ) , doduse rece mi kafaya da je batalio, a tebe je pozdravio btw. hahah

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ovaj server dje svi igraju je x15, a nemaju para jer je B craft only, pa se npr. BoP prodaje za 60-70 mil... Da ne pricham o armorima koji su po 50-60 mil za Heavy ili neke cizmice za 10 mil... Uglavnom, tesko je imat para ako pocinjes sad od pochetka bez nechije pomoci, a ja sam imao neku srecu da je na pochetku sve B bilo u shopove (B oruzje 26mil), pa sam tad napunio wh B oruzja od taksi iz Girana i onda prodao sve to po 100 mil komad, pa kupio wyverna za jednu milijardu adena, pa prodao Soul Crystale koje mi je dropovao antharas za 100 mil adena komad i onda mi ostalo viska oko 700 mil + par milijardi u opremi (top B oruzja i setovi) koje sam poklonio klanu kad sam batalio... Ostao mi moj +17 Peril koji je dostigo cijenu od 150 eura... Ja gadjam na 250e
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  21. #46
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Blok 5
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da se pofalim da sam i ja igrao l2 sa Vlatkom,ja sam bio dwarven artisan(nick MrGoood),poslije nekog vremena ja sam prestao da igram,ali je Vlatko nastavio da igra sa njim.

    Trebao bih ja sad da pochnem da igram,samo sam htio da vas pitam shto vi mislite-human ili de wizard?,nekako su mi nukovi kod humana bolji ali dark elf ima veci int...
    CRMNICA DO CARIGRADA!!!
    MrGood-e,Mrgud-e i MR.GOOD-e,vracite mi nick,ja sam jedini pravi MrGood.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Moj izbor bi bio SH radi silence dok je Sorcerer neki balans izmedju SpS i SH sa srednjim cast. speedom i Matk-om...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trenutno su u c3 spellsingeri FOTM (f0ker of the month), 1.cancel - najjaci spell u pvpu protiv full buffovanih archera
    2. udju u melee i opale 10flare/sec = "wtfpwned"

    Ako vec ocete da budete dmg dealeri u pvpu uzmete archera lijepo(Hawkeye npr.) nabacite full buffove i dijelite criticale od po 2k (taman kao najjaci nuker ) a trpite mnogo vise dmg-a zbog evasion-a, hp-a, pdef-a blabla ...

  24. #49
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja igram na server x4, trenutno sam lvl47 Tyrant... B je craft only tako da sam batalio Tyrant-a neko vrijeme i napravio spoilera... moram priznat ovaj B equp je stvarno jeben za napravit... mogu mislit kako je na official dje je sve x1...
    Uglavnom nije vazno... sam da pitam... sto vi stari veterani preporucujete za armor...

    Tyrant = koji armor? ja sam mislio na Doom Light... jes da skida 2 CON i 1STR... ali ork ionako ima velik CON, tako da ne bi trebalo znacajno da utice na njega...sto se tiche 1STR njega zamjenjuje ovaj bonus od 2.7% p.atk... i dobija se kao pozitivna stvar +3 DEX sto je za Tyrant-a veoma dobro... 2.5% mp reg. pomaze masu u solo... i 20% poison resistance.... neznam kolko ce mi to znaciti... mada orkovi vec sami po sebi imaju resistance na poison..

    Treasure hunter = koji armor? moze doom light, mada moze i svaki... zubei light ne bi bio los...

    Phantom ranger = koji armor? eh, njemu nikako Doom light... -2 con za Dark elf-a..... hah... dje ce vise dolje sa CON-om... Zubei light ili Avadon light...

    ajmo odgovorite... sada smo u fazi sakupljanja materijala tako da se ima jos MNOGO vremena...
    Back to the future primitive.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sigurd
    Ja igram na server x4, trenutno sam lvl47 Tyrant... B je craft only tako da sam batalio Tyrant-a neko vrijeme i napravio spoilera... moram priznat ovaj B equp je stvarno jeben za napravit... mogu mislit kako je na official dje je sve x1...
    Uglavnom nije vazno... sam da pitam... sto vi stari veterani preporucujete za armor...

    Tyrant = koji armor? ja sam mislio na Doom Light... jes da skida 2 CON i 1STR... ali ork ionako ima velik CON, tako da ne bi trebalo znacajno da utice na njega...sto se tiche 1STR njega zamjenjuje ovaj bonus od 2.7% p.atk... i dobija se kao pozitivna stvar +3 DEX sto je za Tyrant-a veoma dobro... 2.5% mp reg. pomaze masu u solo... i 20% poison resistance.... neznam kolko ce mi to znaciti... mada orkovi vec sami po sebi imaju resistance na poison..

    Treasure hunter = koji armor? moze doom light, mada moze i svaki... zubei light ne bi bio los...

    Phantom ranger = koji armor? eh, njemu nikako Doom light... -2 con za Dark elf-a..... hah... dje ce vise dolje sa CON-om... Zubei light ili Avadon light...

    ajmo odgovorite... sada smo u fazi sakupljanja materijala tako da se ima jos MNOGO vremena...
    Zavisi koji se chronicle igra na tim serverima ali pretpostavljam da je c2...

    Tyrantu doom heavy, njemu stvarno treba pdef jer ionako ima bezvezni evasion sa lightom, 90% tyranta na official su nosili heavy

    TH-u je doom dobar zbog +DEX (mozda posle jos jedna tatoo da se stavi -4str +4 dex) doduse nista slabiji nije ni BW jer dodaje pdef i mdef koji mu treba ...
    zubei nemoj jer ces od doom-a sa +3 dex dobit 2evasiona i jos + na ostale atribute na koje dex utice(acc/eva/speed/atk.speed/crit.rate) a ima i vise pdefa

    PR-u jedino BW valja, osim ako neces da budes stunovan 99% u slucajeva str i dex mu ja ne bih mijenjao

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Je li ko igrao L2 (Lineage2)
    By pekos in forum Game Server CG
    Replies: 1
    Last Post: 15-03-05, 04:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •