Results 1 to 14 of 14

Thread: Hvala i zbogom, Vojo Spico i Tomo Grobaru, eto vi Kosovo...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hvala i zbogom, Vojo Spico i Tomo Grobaru, eto vi Kosovo...

    Vrhovni komandant NATO snaga, američki general Džejms Džons, neformalno je juče boravio u Crnoj Gori

    nije obiša Rista ;D



    http://www.b92.net/news/indexs.php?y...tyle=headlines

    Pa, pa!

    edited
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default Re: Hvala i zbogom, Vojo Spico i Tomo Grobaru, eto vi Kosovo

    Quote Originally Posted by Jeronim
    ...

    edited
    Kamo srece da postoji mozdani editor, ovaj pomaze samo privremeno

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde patišite malo sa tijem editovanjem. Poburam vi se u "političku korektnost" i cenzurisanje. Vi, valjda, bolje od mene znate što sam stio reć, a?

    Lijepo sam napisa FUKARA AMERIČKA, NIJE OBIŠA RISTA.

    Svako ko ne viri Ristu iz prkna i ne duva u srbočetničkofašističke diple je fukara, to je bar jasno i tako ima bit. Je li tako?
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije frka kad se napise Crnogorski separatisti, dukljani poludjeli, sramna CPC i tako to, al' kad napises nesto za Amere, il' eventualno Srbe, odma je pomama da se nesto edituje, dajte ljudi..

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pustite ga, stvarno. Otkako je vidio kako Hilandar gori, samo sipa.

    Jace je to od njega.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apatrid
    Pustite ga, stvarno. Otkako je vidio kako Hilandar gori, samo sipa.

    Glede Hilandara - evo ti što se (u ime svije vas?) pita Dušan Kovačević, nesumnjivi Srbin (polu-revidirani Veljesrbin):

    SINIŠA KOVAČEVIĆ, DRAMSKI PISAC

    NISMO NORMALAN SVET

    NEDAVNO smo obeležili nešto što smo eufemistički nazvali 200 godina moderne srpske države. Da smo kao sav normalan svet, to bi se zvalo proslava 200 godina srpskog ustanka. Leteli bi avioni iza kojih bi ostajala srpska trobojka, na svečanoj tribini, stajali bi predsednici i premijeri, krunisane glave. Ali, mi nismo kao sav normalan svet. Evo zašto: rodonačelnika onoga što smo proslavljali smo obezglavili, Mihailu smo hicima napunili prsa i razneli lepu glavu, Milana smo davili u govnima i pucali na njega nebrojano puta, kako nismo uspeli, sam Bog zna. Aleksandra Obrenovića sa ženom, izmasakrirali su njegovi zakleti oficiri. Aleksandra Karađorđevića su nam ubili, njegovom sinu mi smo zabranili da se vrati. Onda je došao NESOJ. NJemu smo za života davali ulice i gradove, izmišljali pesme, proglašavali najvećom belom ljubičicom na svetu, kleli mu se, masovno izlazili da ga dočekujemo, ispraćamo i izlili jedan manji okean suza kada je, iznenada, u 88. preminuo... Stambolića smo bacili u krečanu. Zorana su, poput Aleksandra Obrenovića, kažu, ubili njegovi oficiri... O onima koji su bili prognani od Miloša Velikog do Miloševića Malog, Aleksandra Prvog Karađorđevića, o onima koji su mardeljali, bijeni, hapšeni pa puštani, nećemo ovaj put... Pre neki dan nam je izgoreo Hilandar!

    Zašto li je planuo?


    A kad mene već potežeš, samo da te pitam ako umiješ odgovorit:

    A što vi Grci ne ugasiše Hilandar onijema našijema (I crnogorskijema) Kanaderima te im ih vaš ljubljeni Vožd kojemu ste tolike godine prkno lizali prodade?
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    A što vi Grci ne ugasiše Hilandar onijema našijema (I crnogorskijema) Kanaderima te im ih vaš ljubljeni Vožd kojemu ste tolike godine prkno lizali prodade?
    Ada zbog jednog jedinog razloga: da tebe fasciniranom vatrom i svjestenicima obezbijede "inspiraciju" da zasipas svojim izlivima CdM 24/7. Pored svima poznate cinjenice da novovjerne vlasti ocima ne mogu vidjet Grcku (a i sve ostale, rusku narocito) Pravoslavnu Crkvu i da su citavo vrijeme drzali palceve nece li se vatra iz srbocesnjackog manastira prosirit na vas cijelu Svetu Goru da sve ziski predaju. :roll:

    Casti mi, mi cesnje smo neznaveni i nepripremljeni za ovo novo vrijeme. Da ne bi Metuzalema da nam otvori oci onom pricom o erotici ovdje... Nikad nam na 'm palo ne bi u kakva prica o jahanju popova, Boze me sabrani, kreativna tumacenja tek moze da se izrodi.

    No sta ce covjek, mora svakakvi kastig radi slobode govora da se trpi, pa ja evo urgiram kod moderatora da te puste da se makar rijecima isceifis, ako ce ti bit lakse.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, zaboravih za Grke jos nesto...

    Ima jos jedan razlog zasto nijesu kanadere poslali: sto su na nizem stepenu demokratskog razvoja, pa jos nijesu ukapirali koliko je lijepo srbocesnjacke (a i ostale) pravoslavne crkve iz srednjeg vijeka poravnat dinamitom.

    Inace, da su to shvatili, po tone TNT-a bi pod njega stavili, kakvi kanaderi i matraci.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apatrid
    E, zaboravih za Grke jos nesto...
    Samo ga ti piljkaj, a znas da mu citava mentalna osiguracka tabla (oba komada) iskoci kad se crkva pomene

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Nego, lako cemo za Rista i Mugosu, ali kako ovaj Amerikanac zaboravi da se vidi sa Fijipom i El Prezidenteom?

    Eh, jaki ste mi vi lobisti, i presjele vam te cemerne pare koje Vodja od usta odvaja da vas placa, kad ne mogaste ni to zavrsit'

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Nego, lako cemo za Rista i Mugosu, ali kako ovaj Amerikanac zaboravi da se vidi sa Fijipom i El Prezidenteom?
    A sto znam... Valjda im je Sveto jaci stih (od te dvojice) za pozdravljanje sa Vojom i Tomom (i Kosovom pride)?!

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    ...

    Eh, jaki ste mi vi lobisti, i presjele vam te cemerne pare koje Vodja od usta odvaja da vas placa, kad ne mogaste ni to zavrsit'
    Lobisti ili lesinari? Kakvi crni lobisti, oni (lobisti) rade ono za sta su placeni, a ovi su "nasi" placeni da rade sta misle da je dobro, iako evo zadnjih trinaest godina nikako da se smisle koja je strana bolja. Da im GO DPS-a svakih par mjeseci ne podvikne da su jos uvijek za nezavisnsot, vidio bi ti sta bi se sve tu pisalo i "lobiralo".

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas me interesuje jesu li mu ovi nasi sluzili posnu hranu, ili su i oni morali da prekrse casni post da ne uvrijede casni gost?

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Srbija i Crna Gora
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    А јели их стари чика Џонс посадио на крило и мало помазио по гузи..?
    НИКАД
    НИКОМ
    ИЗВИНИ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •