Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 82

Thread: Pijani maturanti se tukli tokom žurke podgoričke gimnazije

  1. #26
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U vezi Johnny Bravo posta...

    Đeco, bavite se sportom, družite se i učite. Budite svoji i ne podilazite drugima. Svidite se sebi i roditeljima,do čijeg vam je mišljenja stalo, a ne "društvu" koje će vam, kad tad, leđa okrenuti. Nije fora da napraviš budalu od sebe da bi se o tome sjutra pričalo i da bi bio "faca". Frajer si ako si pristojan, vodiš računa o svom ponašanju. Budite ispred drugih-pozitivnim ponašanjem. Malo pružite korak, pa pješke u školu idite(ako je škola blizu). A ne kolima. Srednjoškolcima nije svojstveno da kolima dolaze u školu da budu "face". Ja sam, a i mnogi drugi, pjeske svako jutro, bilo lijepo ili ružno vrijeme, išao pješke u školu. Znam da su danas izražene socijalne razlike i da mnogi dobiju komplekse zato što nemaju ili dobra kola,telefon, što god. To vas usrećiti neće, samo vas napraviti ljubomornim i spremnim na obračune. Iskulirajte. I nije, kao što čujem od nekih gimnazijalaca (iz DG), fora da imate kečeve, pa da vas roditelji vade,mole za dvojke, ili da mijenjate školu ili idete vanredno da se školujete. Glupost je lako napraviti. Umješnost je glupost ne napraviti. obuća i odjeća - kao da postoji takmičenje u ovoj "disciplini", a uglavnom stradaju kućni budžeti.
    Nema vađenja -"bio sam mlad, srednjoškolac...". I drugi su bili srednjoškolci, pa radiše i ponašaše se kao odrasli i zreli. Da ne vidite, ne bi vjerovali.

    PS. U Sutomoru, u osnovnoj školi, neđe 6,7 razred, dječaci su ubacali prezervative djevojčicama u torbe. Toliko...
    C R N A G O R A

  2. #27
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,781
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ključna riječ je "pijani".
    Inače, ova država i društvo, a ponajviše roditelji, će morati da čine nešto po pitanju dostupnosti alkohola mladima. Kako koja generacija ide, sve ranije i ranije se počinje sa ovim porokom, pa sam tako prije par dana prisustvovao sceni da osnovci (Musa Burzan) piju pivo, tačnije neki piju, neki povraćaju (u sred bijela dana). Frapiran time, malo se raspitah kod brata (9. razred završio) i saznah da se sa tim počinje i u šestom/sedmom, da 90% polumaturanata izlazi po klubovima, i to po klubovima za odrassle (Riter npr, čuh da je popularan), vraćaju ih kući mrtve pijane, vode u Hitnu itd. Ni djevojčivce nisu izuzetak. Zanimljivo je da dosta njih nosi štikle, šminku, miniće po torbama (pošto im roditelji naravno ne dozvoljavaju) i onda se po WC-ima presvlače...
    .
    Sve je kriv tome GRAND i ova kriza,nemaju kad roditelji da vaspitavaju djecu od trcanja za poslom i parama,neki da sastave kraj s krajem a neki iz zavisti..


    Sent from my iTermoakumulaciona pec Tapatalk

  3. #28
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PGboy88 View Post
    U vezi Johnny Bravo posta...

    Đeco, bavite se sportom, družite se i učite. Budite svoji i ne podilazite drugima. Svidite se sebi i roditeljima,do čijeg vam je mišljenja stalo, a ne "društvu" koje će vam, kad tad, leđa okrenuti. Nije fora da napraviš budalu od sebe da bi se o tome sjutra pričalo i da bi bio "faca". Frajer si ako si pristojan, vodiš računa o svom ponašanju. Budite ispred drugih-pozitivnim ponašanjem. Malo pružite korak, pa pješke u školu idite(ako je škola blizu). A ne kolima. Srednjoškolcima nije svojstveno da kolima dolaze u školu da budu "face". Ja sam, a i mnogi drugi, pjeske svako jutro, bilo lijepo ili ružno vrijeme, išao pješke u školu. Znam da su danas izražene socijalne razlike i da mnogi dobiju komplekse zato što nemaju ili dobra kola,telefon, što god. To vas usrećiti neće, samo vas napraviti ljubomornim i spremnim na obračune. Iskulirajte. I nije, kao što čujem od nekih gimnazijalaca (iz DG), fora da imate kečeve, pa da vas roditelji vade,mole za dvojke, ili da mijenjate školu ili idete vanredno da se školujete. Glupost je lako napraviti. Umješnost je glupost ne napraviti. obuća i odjeća - kao da postoji takmičenje u ovoj "disciplini", a uglavnom stradaju kućni budžeti.
    Nema vađenja -"bio sam mlad, srednjoškolac...". I drugi su bili srednjoškolci, pa radiše i ponašaše se kao odrasli i zreli. Da ne vidite, ne bi vjerovali.

    PS. U Sutomoru, u osnovnoj školi, neđe 6,7 razred, dječaci su ubacali prezervative djevojčicama u torbe. Toliko...

    Dobra vecina srednjoskolaca bi na ovo reagovalo ovako :

    Makse tamo stari , to sto si ti bio bubac u srednju i sjedio u prvu klupu i supka se profesorima , ne znaci da smo mi takvi . Zamisli da su mi sve dobre ocjene u dnevnik , da mi se smije narod po ulici ,sto ce mi to u zivot ...Ti ces meni da govoris kako da se ponasam...Sto ce mi da ucim u srednju ? A coce , profesori nece da mi upisu prelazne ocjene , ka da ce im sto bit ako mi tu dvojku raspalu upisu u raspali dnevnik .... Onaj kreten iz biologije mi trazi da mu nabrojim naslove zadnjih 5 lekcija da bi mi dao prelaznu ,a ne no Gorski Vijenac da mu cijeli izrecitujem.

    I tako to...

    Sto se alkohola tice , jedino ljudi koji spadaju u grupu ljudi koje sam gore specificirao , prave sr*nje kad se napiju....Ima tu dosta punoljetnih (jedva , ali punoljetnih ) i maloljetnih osoba koji piju cisto iz zabave , ili se odvale i zaspu po sred livade , ali barem ne lome flase nikom o glavu.... Alkohol , kao i sve ostalo , je najobicniji izgovor za to da budes onakav kakav vjerovatno i jesi .
    Last edited by Nesh0; 18-05-12 at 14:19.
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  4. #29
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Klasični odgovor koji obiluje neistinama i pogrešnim percepcijama. Odgovor zamišljenom srednjoškolcu

    Na ivici odličnog i vrlodobrog, sjedio u predzadnju klupu, prepirao se sa profesorima oko svega, zbog drugih učenika (stajući u njihovu odbranu) i politike, ali ne kao klošar, nego kulturno, vaspitano. Uvijek aktivno učestvovao na časovima i rijetko bio izveden isped table da odgovara zbog odgovora sa ranijih časova koje su profe uzimale u obzir.A dobre ocjene su potrebne zbog upisa na fakultet, s obzirom da ne postoje prijemni ispiti. Još ako uzmeš u obzir da roditelji nemaju mogućnosti (novca) da ti plaćaju eksurzije u osnovnoj i srednjoj, a kamoli plaćaju fakultet, onda sjedneš na početku prvog razreda i odlučiš: hoću li se zajebavati i time ništa postići, ili ću imati neki cilj - biti odličan i ubaciti se na budzet i tako olakšati i sebi i roditeljima do čijeg mi je zdravlja (psihičkog i fizičkog) stalo. I onda odlučiš ovo drugo. Ne plaćaš fax, završiš ga na radost svoju i svojih ukućana. A sve to za "dz", takoreći. Pjanjenje će roditeljima podizati pritisak, a vjerujte da su skupi ljekovi za snižavanje pritiska i mnogi drugi ljekovi.

    Iako su tinejdžeti moraju voditi računa i o sebi, roditeljima, troškovima. Naravno, onaj ko je naučio da mu se sve donosi, a da on ne mrdne, ne pomuči se, ne zna što znači nemati za novu odjeću, nego je dobijati od starijih kumova, braće i rođaka, sve mu ovo izgleda debilno i nestvarno. Jer sit gladnom ne vjeruje.
    C R N A G O R A

  5. #30
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Vijesti bi trebalo da provjere informacije, prije nego sto objave na portalu. No dobro, nije to sad u prvom planu.

    Ono sto treba reci da je johny bravo pogodio sustinu. Danas apsolutno svi imaju pristup alkoholu, danas vecina djece od 7. pa do 9. razreda izlazi po kaficima, ostaje do 4 ili 5 ujutro i vracaju se pjani.

    Ono sto je jos gore jeste to da oni lako ulaze u lokale. A po zakonu alkohol NE SMIJE da se toci licima mladjim od 18. godina.

    Prosle godine bez licne karte nisam mogao uci u vecinu klubova. Ove godine to nije slucaj. Bio sam na jednu zurku i sto do mene je bila grupica, pa mogu reci djece. Vjerujte da su se oni razbacili sa parama, narucivali koktele i ta cuda.

    Posle odredjenog perioda, oni su bili mrtvi pjani. Neka momci, nego i djevojcice. Ono sto je jos zalosnije, jeste da su te djevojcice i 'dimile'. I sve to sa nekih 14-15 godina.

    I sad, zamislite kako bi ste se vi osjecali da vam dijete od 15 godina dodje mrtvo pjano u 5 ujutro, da ne moze da ide, da povrace itd. Kako bi ste osjecali!?

    Jednom smo moje drustvo i ja pomogli jednoj djevojcici, koja nije mogla da ide. Nije ni znala ni gdje zivi, nista. Potpuni black out. To drustvo sa kojima je bila, se smije, onako pjani ulaze u taksi, boli ih briga za sve. No nazvasmo joj tatu i dodje covjek po nju. Zapamtio sam pogled toga covjeka. Stvarno uzas.

    I onda su u ponedeljak dosli u skolu sa pricom: 'A kako se ubismo u petak vece. Nisam moga' kuci doc.'

    I smijesno je reci da je za ovo kriv GRAND. Po mom misljenju krivi su roditelji i niko vise. Shvatam ja da oni rade, da se trude da prezive. Ali da djeca od 15 godina za noc potrose jednu dobru platu ... to ne ide.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  6. #31
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    I sad, zamislite kako bi ste se vi osjecali da vam dijete od 15 godina dodje mrtvo pjano u 5 ujutro, da ne moze da ide, da povrace itd. Kako bi ste osjecali!?
    E znam ja kako bih se ja osjecao, no ne znam kako bi mi se dijete osjecalo kad ja zavrsim s njim. Racunam da cu vaspitat dijete kao sto su moji roditelji mene, pa ako mi pjan ma sa 15 godina, imace susto, ja ti kazem. Ne volim djecu da bijem, ali to je jedna od fundamentalnih stvari. Vazda cu govorit djetetu, da ako oce alkohol da proba, neka mi kaze, pa neka ga prvo proba kuci, u kontrolisanom okruzenju, da zna sto valja pit i sto ne. A za ta ljoskanja ce imat' kad, kad poraste. No odosmo sad u neku buducnost.
    DICIOTTO

  7. #32
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Daj ne pametujte dok stignemo do toga dijete da imamo sa 8 godina će počet da se klepeću po haustora.

  8. #33
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh kukavce, ne pominji. No ovako kad se pomene, odma' se preselim u neku 'buducnost'.
    DICIOTTO

  9. #34
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Pijanstva i tuce su lijepa proslost. Danas se srednjoskolci drogiraju....

  10. #35
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post



    I smijesno je reci da je za ovo kriv GRAND. Po mom misljenju krivi su roditelji i niko vise. Shvatam ja da oni rade, da se trude da prezive. Ali da djeca od 15 godina za noc potrose jednu dobru platu ... to ne ide.
    To su sve samo ne djeca onih koji rade da prezive.
    To su mamini i tatini sinovi i cerkice koji se sa 15 godina guze po gradu sa kolima,motorima i ostalim sranjima.A uvece imaju separe i litre viskija.
    I sto ja da radim kad u isti lokal vidim tako dijete i jos se *****.
    Otvorit lobanji poslat mami da ga krpi.
    Roditelji kojima capu ona stvar su najveci problem.
    Da kontrolisu koliko ima para daju za izlaske ne bi bili u fete svako vece nego bi se krpili da izadju jednom sedmicno i odvajali od marende ko sto smo mi radili nekad.

    P.S. I sam znas to,izlazili smo zajedno i desavalo se da klinac od 15 godina sam potrosi koliko nase citavo drustvo.Jer mu je tata tamo neko mudo.A do 18te ce se i drogirat jer ce ga smorit Dzek i Civas.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  11. #36
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedan od komentara sa portala vijesti
    marcony
    | 17.05.2012. u 21:27h

    puštili mu*a ovi iz gimnazije...a kako i neće posle 4 god zatočeništva



  12. #37
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    To su sve samo ne djeca onih koji rade da prezive.
    To su mamini i tatini sinovi i cerkice koji se sa 15 godina guze po gradu sa kolima,motorima i ostalim sranjima.A uvece imaju separe i litre viskija.
    I sto ja da radim kad u isti lokal vidim tako dijete i jos se *****.
    Otvorit lobanji poslat mami da ga krpi.
    Roditelji kojima capu ona stvar su najveci problem.
    Da kontrolisu koliko ima para daju za izlaske ne bi bili u fete svako vece nego bi se krpili da izadju jednom sedmicno i odvajali od marende ko sto smo mi radili nekad.

    P.S. I sam znas to,izlazili smo zajedno i desavalo se da klinac od 15 godina sam potrosi koliko nase citavo drustvo.Jer mu je tata tamo neko mudo.A do 18te ce se i drogirat jer ce ga smorit Dzek i Civas.


    Potpis za sve.

    To ti je vazda tako bilo. Problem je sto danas svi hoce da budu 'cool' i 'in' i sto ako si normalna osoba - to automatski znaci da si idiot, kreten i izlozen si zajebancijama.

    Ali zato si faca ako izigravas mangupa, ako sa 17 dolazis autom u skolu, ako imas separe i pjanis se svako vece.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  13. #38
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uvijek su mi bili smiješni njihovi razlozi za tuču. Misle da mogu da rade šta hoće, pa se glupiraju. Kroz to svaka generacija prođe, mislim da sada nije ni više ni manje tuča srednjoškolaca, nego možda neki nijesu u toku pošto su napustili to okruženje pa im se čini, inače je sve isto. Sad se povećao broj onih koji piju, drogiraju se, kradu... Čak i osnovaca, a ne srednjoškolaca, nego, to je već druga tema.

    :angel:


  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    meni te masinske i slicne skole apsolutno nisu jasne, ako neko nema namjeru da se skoluje(a 99% njih nema) srednja skola nije obavezna pa neka odu nedje da kopaju, ovako svu nagomilanu energiju moraju nedje da istresu pa ih i razumijem, greska sistema jbg
    She is only here to annoy herself!

  15. #40
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije to samo u mašinskoj, hemijskoj, medicinskoj, trgovinskoj, elektro i građevinskoj, već u svakoj srednjoj školi postoji takav problem. Isfrustrirana đeca isfrustriranih roditelja, pa ih drugi trpe.
    Last edited by moonchie; 18-05-12 at 15:56.


  16. #41
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alooooooooooo, nemojte vi dirat elektro! Ima debila, a ima i normalnih kao ja

  17. #42
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,094
    Thanks Thanks Given 
    2,221
    Thanks Thanks Received 
    2,384
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    Prisustvovala sam neposredno jucerasnjem "slavlju" gimnazijalaca.
    Cast izuzecima, ali ta djeca su sve samo ne gospocad, vaspitani i ne znam koje jos epitete dobise.
    Juce su se valjali ovuda sa bocama piva, lozovace, posipali, gadjali, koja samo kolicina bahatosti.
    Generalno su Podgoricki gimnazijalci nevaspitani, nenauceni redu i disciplini.
    Sve do jednog i bez izuzetka, na svaku pauzu kada jedu, piju, vjerujete li da sve ali bukvalno sve smece bacaju sebi pod noge, lijepe zvake dje stignu i slicno.
    Nijesmo ni mi bili neko cvijece ali ovo je van svih granica normalnog ponasanja.
    Iznenadilo me koliko su juce alkohola cure popile.
    Ovo nikako nijesu buduci akademski gradjani.
    Ali sve je to iz kuce.
    Ja nikako ne bih voljela da moje dijete sjutra uci ovu skolu.
    Bez ikakve ljutnje, samo ovo mora mnogo bolje da izgleda.
    Mene cudi da ovo juce nije jos gore proslo.

  18. #43
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Generalno svi su takvi od osnovaca do srednjoškolaca.Pogledajte ovaj prizor!

  19. #44
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad sam ja zavrsavao gimnaziju, a to je bilo ja mislim 2004-te, rekao sam greota na sto ce ova skola da spadne kad mi odemo...Bili smo A smjena...tad se moglo rec da u gimnaziju uce gospočad...Momci su bili sa stilom i sa nekim smekom, sportisti... ni cure nisu bile lose...Ove generacije posle moje sve neki kosmurani, polijegaju po onoj travi kao neki hipici...šlanjavi, zapusteni, s cigarom u usta...od mog drustva niko nije pusio, a kamoli da se drogira...Slozni smo uvijek bili...Organizovali smo onaj masovni protest kad su albanci zapalili oko 30-tak crkava na Kosovu, u znak podrske...Nikad niko nije smio iz drugih skola da dodje u dvoriste gimnazije da pravi problem, ovo kad cujem mi se zgadi...Normalno je da se gimnazijalci potuku izmedju sebe, uvijek ima nekih čarki, ali da frku prave neki irvasi iz druge skole to se ne smije dozvolit nikako...

  20. #45
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Prisustvovala sam neposredno jucerasnjem "slavlju" gimnazijalaca.
    Cast izuzecima, ali ta djeca su sve samo ne gospocad, vaspitani i ne znam koje jos epitete dobise.
    Juce su se valjali ovuda sa bocama piva, lozovace, posipali, gadjali, koja samo kolicina bahatosti.
    Generalno su Podgoricki gimnazijalci nevaspitani, nenauceni redu i disciplini.
    Sve do jednog i bez izuzetka, na svaku pauzu kada jedu, piju, vjerujete li da sve ali bukvalno sve smece bacaju sebi pod noge, lijepe zvake dje stignu i slicno.
    Nijesmo ni mi bili neko cvijece ali ovo je van svih granica normalnog ponasanja.
    Iznenadilo me koliko su juce alkohola cure popile.
    Ovo nikako nijesu buduci akademski gradjani.
    Ali sve je to iz kuce.
    Ja nikako ne bih voljela da moje dijete sjutra uci ovu skolu.
    Bez ikakve ljutnje, samo ovo mora mnogo bolje da izgleda.
    Mene cudi da ovo juce nije jos gore proslo.
    Na toj zurci dodje najmanje maturanata gimnazije, tu se skupi citava Podgorica. Bacanje smeca gdje god stignu su naucili od roditelja (nebitno jesu li gimnazijalci ili iz neke druge skole), jer dovoljno je vidjeti koliko ima smeca po ulica i puteva.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  21. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Kad sam ja zavrsavao gimnaziju, a to je bilo ja mislim 2004-te, rekao sam greota na sto ce ova skola da spadne kad mi odemo...Bili smo A smjena...tad se moglo rec da u gimnaziju uce gospočad...Momci su bili sa stilom i sa nekim smekom, sportisti... ni cure nisu bile lose...Ove generacije posle moje sve neki kosmurani, polijegaju po onoj travi kao neki hipici...šlanjavi, zapusteni, s cigarom u usta...od mog drustva niko nije pusio, a kamoli da se drogira...Slozni smo uvijek bili...Organizovali smo onaj masovni protest kad su albanci zapalili oko 30-tak crkava na Kosovu, u znak podrske...Nikad niko nije smio iz drugih skola da dodje u dvoriste gimnazije da pravi problem, ovo kad cujem mi se zgadi...Normalno je da se gimnazijalci potuku izmedju sebe, uvijek ima nekih čarki, ali da frku prave neki irvasi iz druge skole to se ne smije dozvolit nikako...
    E pa Nino hipici i šlanjovi su uvijek bili prave generacije u gimnaziju.Može se reći da su od tvoje geeracije pa na dalje se politika promijenila i pojavili su se ti ''sportisti'' i šminke koji su danas najveći problem.Vjeruj mi da su kosmurani i šlanjovi tu najmanji problem.Problem su ta napuvana i napucana gospočad.
    Last edited by PrijekiLijek; 18-05-12 at 17:55.

  22. #47
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Као космуран морам да се јавим, зна се ко је у гимназију срања правио и кога су искључивали и давали укоре, најмање је ту било дугокосих (рокера хипика шта већ не).
    Нису ни у гимназију све исти људи има их свакаквих, ал оно што сам ја запазио је да смо били углавном мирни (гледајући друге), опет кажем било је туча, било је штрајкова свега је било а биће и даље.
    Међутим генерализовати па рећи да су сви у пг гимназију госпочад, наркомани, уфурани, одлични и шта већ не није баш тачно.
    Једино што могу са сигурношћу рећ је да највише алтернативаца (у сваком смислу) похађа гимназију, има дроге можда више него у друге школе, пије се као што се пије у свим осталим школама па и у држави, све у свему једна просјечна црногорска средња школа.
    Е сад што ју је убио глас да је онаква ил оваква...
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  23. #48
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Као космуран морам да се јавим, зна се ко је у гимназију срања правио и кога су искључивали и давали укоре, најмање је ту било дугокосих (рокера хипика шта већ не).
    Нису ни у гимназију све исти људи има их свакаквих, ал оно што сам ја запазио је да смо били углавном мирни (гледајући друге), опет кажем било је туча, било је штрајкова свега је било а биће и даље.
    Међутим генерализовати па рећи да су сви у пг гимназију госпочад, наркомани, уфурани, одлични и шта већ не није баш тачно.
    Једино што могу са сигурношћу рећ је да највише алтернативаца (у сваком смислу) похађа гимназију, има дроге можда више него у друге школе, пије се као што се пије у свим осталим школама па и у држави, све у свему једна просјечна црногорска средња школа.
    Е сад што ју је убио глас да је онаква ил оваква...
    Promijenila se malo politika i mogu ti reć daje u gimnaziju stanje tužno.To je tragedija u čem su nove generacije mutirale.

  24. #49
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Prisustvovala sam neposredno jucerasnjem "slavlju" gimnazijalaca.
    Cast izuzecima, ali ta djeca su sve samo ne gospocad, vaspitani i ne znam koje jos epitete dobise.
    Juce su se valjali ovuda sa bocama piva, lozovace, posipali, gadjali, koja samo kolicina bahatosti.
    Generalno su Podgoricki gimnazijalci nevaspitani, nenauceni redu i disciplini.
    Sve do jednog i bez izuzetka, na svaku pauzu kada jedu, piju, vjerujete li da sve ali bukvalno sve smece bacaju sebi pod noge, lijepe zvake dje stignu i slicno.
    Nijesmo ni mi bili neko cvijece ali ovo je van svih granica normalnog ponasanja.
    Iznenadilo me koliko su juce alkohola cure popile.
    Ovo nikako nijesu buduci akademski gradjani.
    Ali sve je to iz kuce.
    Ja nikako ne bih voljela da moje dijete sjutra uci ovu skolu.
    Bez ikakve ljutnje, samo ovo mora mnogo bolje da izgleda.
    Mene cudi da ovo juce nije jos gore proslo.
    Ne bih rekao da su Podgoricki gimnazijalci nevaspitani , koliko da su Podgoricki srednjoskolci nevaspitani ( srednjoskolce ostalih gradova nisam posmatrao ,stvarno )
    Realno , opet su gospocad u odnosu na ostale srednje skole, a to kazem iako nisam ucio tamo , zavrsio sam ekonomsku 2010 .

    A za Nina , jes da ima masu "rokera" , ali to su ljudi koji se drze sebe i rijetko prave ikakve probleme za svoju okolinu . A da jes , sigurno je dosao takav neki i izazvao tucu , poznati su oni po tome....To je ekipa sa kojom je(meni barem ) mnogo prijatnije nego sa smekerima i sportistima(glavni sastav ekonomske) , koji su budimo realni , najcesci inicijatori stvari kao sto je tema ovog threada.

    Realno , gimnazija je i dalje najbolja srednja skola u okolini po vise aspekata , ukljucujuci i vaspitanje ljudi koji je pohadjaju.
    Last edited by Nesh0; 18-05-12 at 18:05.
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  25. #50
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Mislim da vi sto trabunjate niste gimnazije gledali. Ja sam je zavrsio prije 13 godina i svake godine je zadnji dan skole bila ista prica. Sad drama napili se maturanti e pa cudo stvarno, ja sam sa 30 poceo da pijem how yes no.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pijani astronauti
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 3
    Last Post: 27-07-07, 18:49
  2. Pijani ruski ateshe konzulata uziva imunitet
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 55
    Last Post: 11-06-06, 10:59
  3. maturanti 2005/2006
    By anamika in forum Primorski
    Replies: 40
    Last Post: 21-12-05, 12:53
  4. Pijani
    By igy in forum #montecafe
    Replies: 12
    Last Post: 21-03-04, 00:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •