Page 1 of 181 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 4518

Thread: LJETO 2012: Transferi, špekulacije i predviđanja

  1. #1
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default LJETO 2012: Transferi, špekulacije i predviđanja

    S obzirom da su lige završene, nađoh za shodno da otvorim posebnu temu za ovo ljeto, da imamo sve to na jednom mjestu a ne da se šara po Calciu, Barclaysu i Primeri. Valjalo bi da moderator (ako ima vremena i živaca) premjesti postove ovđe, pa da se one teme polako zaključavaju...

  2. #2
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,961
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Vertonghen bi trebao u tottenham za 13m funti...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Otprilike one sto znam: Podloski - Arsenal, Shaqiri - Bayern, Montolivo - Milan.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjalo bi, kako rekoh na BPL temi, da se zadrže ostale dok se ne završi Kup Italije i dok se ne odigra finale CL, te finale plejofa za popunu Premijeršipa prije nego što se otkotrljamo u ovaj pakao.

    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  5. #5
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

  6. #6
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hazard ce prec u Manchester, ali je pitanje koji. Ja vjerujem da ce to bit United, ako ima imalo mozga, jer ne znam dje misli da igra u City. Silva, Nasri, cak i Aguero igra te pozicije malo povucenije, i Balotelli. Znam da ce oni prodat par tih igraca, ali glavni konkurenti ce mu tu ostanut.
    DICIOTTO

  7. #7
    Join Date
    May 2012
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najvjerovatnije razmjena Ibra-Tevez.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kako bi to loše bilo za AC - dobar je Tevez igrač, ali je Ibrahimović mašina za davanje golova i punjenje malih. Ove sezone je zamalo donio titulu AC-u, no je ostatak ekipe sakat pa ih nije moga sa vuć.

    Inter želi da dovede Matiju Destra, koji je ponikao u njihovoj primaveri (u zamjenu ide 7 meleona, pola ugovora Kučke i pozajmica Longa). Navodno se spominje razmjena Maikona za Kolarova i De Jonga (Inter bi nešto doplatio). I u navali još dolazi Laveci ili Lukas, a prodaje se Pacini (PSG vrlo vjerovatno, ili neka razmjena za Lavecija).

    INTER OTKUPIO UGOVOR GUARINA. Prvi transfer što se interista tiče, dobar igrač. Ne nađoh koliko je para vrijedio transfer..
    Last edited by Mitro; 16-05-12 at 17:15.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Inter je nudio Napoliju neke igrače + pare za Lavecija, što je glatko odbijeno.
    Laveci je danas pričao sa De Laurentisom. Tražio je udvostručenje plate, sa 2 na 4 miliona eura godišnje, međutim taj zahtjev je takođe glatko odbijen. Klauzula u ugovoru Ezekjela Lavecija je 31 milion eura, međutim te pare neće ponudit niko. Za sad je, zvanično, stigla samo ponuda PSŽ-a od 25 miliona eura, tako da će Laveci, ukoliko se Inter ozbiljno ne isprsi, najvjerovatnije put Pariza.

    Pacinija ne traži niko, osim što se Lacio raspituje. Kako onaj igrač propade u Inter, nevjerovatno.
    Destro će vjerovatno u Inter, još jedan u nizu talenata kojeg su se odrekli, pa ga sad plaćaju. Iskusno.
    Ako vam Mančester Siti da Kolarova i De Jonga za izdušenog Maikona i neke sitne pare, onda neka slobodno sebi pucaju u glavu svi oni šeici od reda, a Manćini neka ode do Londona i bači se u Temzu.

    Što se tiče Guarina - prosjek. Mislim da takvih u Interovoj primaveri ima makar petorica...

  10. #10
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja kao navijac Milana ne bih volio da Ibra ode.A da li ce otici???Uvijek kad se o tome pisalo i spekulisalo ranije on je na kreju odlazio...Izgleda da Berluskoni opet nece dati pare za dovodjenje kvalitetnih igraca...

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Jedno je jasno, Ibra sigurno neće ostati ukoliko se Milan ne pojača, i na tome ne bi niko smio da mu zamjeri...
    #fakenews

  12. #12
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    moglo se jos malo sacekat sa ovom temom. ja jos imam kosmare od proslogodisnjeg prelaznog roka!
    ono sto citam ovih dana i sto ne mogu povjerovat nikako su spekulacije da milan oce da proda ibru. nema sanse da na trzistu nadju nekog slobodnog spica koji je i priblizno kvalitetan kao ibra. tevez, hm... veliko je pitanje hoce li nakon svega napustiti city, ne bih se previse nadao.
    zakljucak price sto se milana tice, ako prodaju ibru nemaju se cemu dobrom nadat iduce sezone... samo se vratite malo unazad kroz sezonu i vidite koliko vam je ibra donio bodova.
    sto se intera tice: ocekujem da budu bas aktivni na trzistu ove godine! nema sanse da morati vise ikad priusti sebi ovakvu sezonu...
    p.s. ostajem pri svome, jos je rano za ovo!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nece ibra nidje, sve ove price oko svadje, nezadovoljstva i kapitenske trake su potekle iz torinskog tuttosporta. Milan je sve demantovao, ibra rekao da ce sigurno igrati u Milanu i sljedece, a ambrosini imenovan za kapitena danas i produzen mu ugovor na jos godinu. Drugi kapiten je abbiati, a treci silva.

    Sto se nas tice, obavezna je trgovina jednog stopera ( makar jednog ), dva ili tri srednja i jednog lijevog beka. Lijevog beka imamo po povratku didac ville iz espanjola, dje je imao odlicnu sezonu, ali allegri ga ne voli previse, pa ce vjerovatno biti doveden jos jedan igrac. Sto se sredine tice, sanjam gansa i strootmana. Tesko ce doci oba, al eto i kad bi jedan dosao bilo bi odlicno. U napadu bih prodao robinha i doveo ramireza ili armera. I onako imamo ibru cassana pata i maxija. Glupo bi bilo trpati jos spiceva.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #14
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  15. #15
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srecan mu put. Bio je strasan stoper, ali uvijek prljav igrac. Posljednje dvije godine se bukvalno vukao po terenu. Ali kad je bio u naponu snage, bio je neprelazan, i ako ga nikad nijesam volio.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #16
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Donio je sampionsku krv u Inter i za to mu hvala. Premio igrac, uvjek skoncentrisan 100% nije mu bitno je li protivnik Novara ili Mancester. Kakav je igrac pokazuje to da je bio kapiten Brazila.
    Zadnje 2 sezone je los bio (osim u derbije sa Milanom), godine ga stigle i logican je potez da ide.
    Jos kad bi Maicona i Stankovica pozdravili da se trsimo nepokretnih osoba i prevelikih plata.

    E bas kad sam kod plata, dajte neki sajt dje mogu da vidim plate igraca iz najjacih liga. Bas me interesuje koliko primaju oni iz Bilbaoa.
    Last edited by CurvaNord; 16-05-12 at 22:37.

  17. #17
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,961
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Oce li ko metati prste u ove mlade brazilce Neymara, Gansa i ostale....?
    Tu es mon héro!

  18. #18
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lucio,hvala ti za sve,dokazao si da si veliki SAMPION! Nikad necu zaboraviti tvoju igru i tvoj doprinos sklempu. Volio bih da ostanes iskreno,ali ako je tako bolje za klub i tebe onda,onda neka ti je sva sreca u daljoj karijeri i zivotu!
    1908.

  19. #19
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Jedno je jasno, Ibra sigurno neće ostati ukoliko se Milan ne pojača, i na tome ne bi niko smio da mu zamjeri...
    Isto tako mu ne bi zamjerio da podje ako mu je usput cilj i kapitenska traka jer ima jedno 4-5 ljudi ispred njega da je nose , shto se pojachanja tiche sasvim normalna stvar, mada bih volio da se vratimo na Milanovu staru igru bez Ibre i gradjenja igre oko njega.
    Mislim da je ovo Alegrijevo "fizikalisanje" + ona stara igra sa jednim kreativcem , dobitna kombinacija , ne ovo dje zavisish igra li se ovome ili ne , oce li Robinjo promashit 5 zicera po mechu itd...
    Mada eto volio bih da ostane a da stigne jedan kreativac vezni , da vidim bi li bilo kakvog napretka u napadu , da se maknu ti organizatorski zadaci sa njega i Robinja.
    Last edited by Tz-ObeLiX; 17-05-12 at 00:31.

  20. #20
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Ja mislim da bi i on uživao da ima sa kim igrat, ovako je jedino Kasano tu kad je zdrav, ovo ostalo niđe veze... Cijelu sezonu se sam bije u napadu, gaze ga komplet protivničke odbrane i pored toga mora da se vraća nazad i oraganizuje igru, ne ide da je*e oca... Nego fino i treba da ode ako ne dovedu bar jednog amc-a uz Montoliva i Keitu za koje računam da je završeno... Nijesu to toliko velike pare, AMC, lijevi i centralni bek... Treba imati u vidu da smo se oslobodili par većih ugovora, tako da se ćelavci nemaju na šta izvlačiti ovaj put...
    #fakenews

  21. #21
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo za napacenu bracu milaniste jedan intervju od prije 10 godina. Ko razumije italijanski bice sigurno srecan

    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #22
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    19,679
    Thanks Thanks Given 
    38
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Ne radi mi quote na tapatalk al ako za hazarda nema mjesto u city pored onih igraca.dje ce u united pored young-a nanija i valensije???

    Sent from my XT910 using Tapatalk 2
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  23. #23
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    evo za napacenu bracu milaniste jedan intervju od prije 10 godina. Ko razumije italijanski bice sigurno srecan

    Nameće se pitanje kakve veze ovo ima sa:
    a) Transferima;
    b) Špekulacijama;
    c) Predviđanjem;
    d) Ljetom 2012.

    Ekvivalent bi bio nošenje leša divokoze na pank svirke, a to bi u realnoj socijalnoj situaciji ljudi smatrali neprijatnim.
    Kao što se ja sad u ovoj kvazisocijalnoj situaciji osjećam neprijatno jer moram da ukažem na to da ga drmaš po offtopicu bez ikakve potrebe.
    Last edited by Čika Džo; 17-05-12 at 01:25.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima itekako veze sa transferima. Povlacim paralelu izmedju transfer politike svog kluba prije tacno 10 godina i sad. Ko pazljivo prati Seriju A, jasno ce uociti razlike izmedju tadasnje price Zia Festera, i danasnje. Sto ce se jasno odraziti i na transfer politiku kluba za koji navijam i ovog ljeta. Dakle, poruka je bila da su sanse da ove godine dobijemo neko veliko pojacanje manje od 1%. Moj post nema manje veze sa svim tim sto si nabrojao od pitanja ko ce uzeti kapitensku traku u Milanu, pa ne vidjeh da si reagovao.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #25
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bice tesko zadrzati Ibru.Upravo sam procitao njegovu knjigu i saznao mnogo stvari o kojima ranije nisam imao pojma.Ako on sam vidi da nema nista od trofeja sledece sezone niko ga nece zadrzati.I ova sezona bez trofeja mu je uzasno pala.Volio bih,ali mislim da ce tesko ostati...

Page 1 of 181 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Savremeni Nostradamus predviđa rat u Evropi
    By cardozo in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 04-12-11, 18:15
  2. Predviđanje konačne visine
    By August Dominus in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 08-01-10, 13:47
  3. Replies: 2
    Last Post: 01-09-05, 19:51
  4. Transferi
    By Anonymous in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 16-03-04, 03:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •