Page 133 of 181 FirstFirst ... 3383123129130131132133134135136137143 ... LastLast
Results 3,301 to 3,325 of 4518

Thread: LJETO 2012: Transferi, špekulacije i predviđanja

  1. #3301
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo koga zanima, Arsenal - Siti za sopcast Channel - 133759 Predobar strim cist HD samo je komentator arapin.

  2. #3302
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da Kaka nece nikad preci u Inter. Nije on gnjida tipa Ibrahimovic, Lucio...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  3. #3303
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ‏@StevanJovetic8 New developments have occurred, can't reveal them to you yet though.

  4. #3304
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I naravno Hauard Veb
    sa sve djevojkom mahacem
    Last edited by Odlazak u Sunset; 27-07-12 at 13:07.

  5. #3305
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znamo li je li mu to pravi profil? Malo sam skeptican po pitanju njegovog engleskog :mrgreen:
    DICIOTTO

  6. #3306
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Znamo li je li mu to pravi profil? Malo sam skeptican po pitanju njegovog engleskog :mrgreen:
    ko ce ti ga znat. iznad ovog posta na engleskom je jos jedan isti ali na italijanskom.

  7. #3307
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    ‏@StevanJovetic8 New developments have occurred, can't reveal them to you yet though.
    nije zvanicni profil.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  8. #3308
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smece od tekme, setaju se i jedni i drugi. A Karlitos i Serdjo samo sto nisu napravili zurku. Svakog casa ce.

  9. #3309
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sahin u Arsenal on 1 year loan.


  10. #3310
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    Sahin u Arsenal on 1 year loan.
    Glupost. Arsenal je samo pokazao interesovanje. Marca je prva objavila tu vijest, evo i teksta:

    http://www.marca.com/2012/07/27/futb...343386010.html
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  11. #3311
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogba


  12. #3312
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    ‏@StevanJovetic8 New developments have occurred, can't reveal them to you yet though.
    Nije njegov profil, ali svejedno, Andrea Della Valle je rekao da Jovetic ostaje svidjelo mu se ili ne, i da ga nece prodavati chak ni za 30 miliona [a ni toliko niko nije ponudio]
    Fire in the hole!

  13. #3313
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Nije njegov profil, ali svejedno, Andrea Della Valle je rekao da Jovetic ostaje svidjelo mu se ili ne, i da ga nece prodavati chak ni za 30 miliona [a ni toliko niko nije ponudio]
    Ne zna se ko je veci idiot ispao tu, Jovetic ili njegov agent. Vjerovatno obojica zajedno. Vezati se na 4-5 godina ugovorom za tim koji se bori za opstanak a medju 5-6 top talenata Evrope si-to je preispoljna glupost. Neka, nego su mu josh oduzeli kapitensku traku-bojim se zbog reprezentacije da ce tamo namjerno da ga sabotiraju da bi mu "dali lekciju" zbog trazenja transfera.
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #3314
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, Fiorentina ce ove godine da procvjeta, a Joveticu se nidje ne zuri. On moze vec na zimu da promijeni klub, kao zvijezda. Trenutno je jos uvijek samo veliki potencijal.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  15. #3315
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ljudi, Fiorentina ce ove godine da procvjeta, a Joveticu se nidje ne zuri. On moze vec na zimu da promijeni klub, kao zvijezda. Trenutno je jos uvijek samo veliki potencijal.
    Oce, ka' shto cvjetaju svake godine od desetog mjesta na dolje. Obzirom da su i Montoliva izgubili,a prosle sezone su se jedva izvadili, meni su oni jedni od boljih kandidata za ispadanje iz lige.
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #3316
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisu mu oduzeli traku. Tim prije sto nije ni bio kapiten, nego zamjenik. Ali to Montella nesto eksperimentise, svaka utakmica drugi kapiten [mislim, na prijateljskim, nece tako biti na zvanicnim utakmicama, naravno]. A Fiorentina se za opstanak borila prosle godine, godinu prije toga su bili medju 16 u Evropi [i bili vrlo blizu prolasku medju 8, ali zahvaljujuci onoj gluposti pomocnika u Minhenu...] nakon sto je u grupi pobjedila 5 od 6 utakmica...
    Takodje, ni sam Jovetic nije nijednom rekao da zeli da ide, a i nije bila nijedna ozbiljna ponuda [mada, kao sto vec rekoh, da sam ja na mjestu uprave, prodao bi ga za 30 miliona odmah, s obzirom na ceste povrede]
    Fire in the hole!

  17. #3317
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Big Giant, meni je tu kristalno jasna logika Fiorentine-ali nije ona Jovetica i njegovog agenta Jovetic je taj klub prerastao prije 3 godine. Ne govorim ovo zato shto je iz CG, niti zato shto ne simpatisem Fiorentinu-nego shto je to prosto tako. Jovetic je trenutno materijal za velike timove. On josh uvijek nije na nivou najvecih igraca-ali jeste odmah ispod njih, onaj drugi eshalon vrhunskih igraca koji koristi svakom velikom timu. Nivo, ajde da nabrojim igrace koji igraju na pozicijama kao i on, Mate, Pedra, Esli Janga, Iguaina. On je za Fiorentinu, i svaki tim snage i igrackog kvaliteta Fiorentine, jednostavno previse dobar i tamo nema sa kim da igra. Plus, shto, iako ne pokazuje karakteristike razmazene zvijezde i ne buni se, bash i nema bog zna kakav tretman u toj Fiorentini. Nece ni da cuju da ga prodaju, iako dobijaju odlicne ponude kontinuirano, povrijedio se na treningu i sad Montela eksperimentise sa njim i kapitenskom trakom. Shteta je, shto ce jedan Modric da drskim ponashanjem isforsira prelazak u Real Madrid a jedan Jovetic koji se citavo vrijeme prema klubu odnosi savrseno korektno da dobije josh jednu sezonu bez CL i josh jednu sezonu borbe, u najboljoj, prilicno nerealnoj varijanti, za 7-8 mjesto u Serie A. U najgoroj varijanti-borba za opstanak.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #3318
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Oce, ka' shto cvjetaju svake godine od desetog mjesta na dolje. Obzirom da su i Montoliva izgubili,a prosle sezone su se jedva izvadili, meni su oni jedni od boljih kandidata za ispadanje iz lige.

    Vidjeces da ce da budu strasna ekipa sa odlicnim trenerom.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  19. #3319
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Vidjeces da ce da budu strasna ekipa sa odlicnim trenerom.
    Sumnjam. Evo pogledaj im roster-osim Jovetica vidish li ti tu ijednog igraca da je materijal za, recimo, borbu za LE. Ja ne.
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #3320
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice jaka Fiorentina ove sezone, Montela ce da ih preporodi.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  21. #3321
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Big Giant, meni je tu kristalno jasna logika Fiorentine-ali nije ona Jovetica i njegovog agenta Jovetic je taj klub prerastao prije 3 godine. Ne govorim ovo zato shto je iz CG, niti zato shto ne simpatisem Fiorentinu-nego shto je to prosto tako. Jovetic je trenutno materijal za velike timove. On josh uvijek nije na nivou najvecih igraca-ali jeste odmah ispod njih, onaj drugi eshalon vrhunskih igraca koji koristi svakom velikom timu. Nivo, ajde da nabrojim igrace koji igraju na pozicijama kao i on, Mate, Pedra, Esli Janga, Iguaina. On je za Fiorentinu, i svaki tim snage i igrackog kvaliteta Fiorentine, jednostavno previse dobar i tamo nema sa kim da igra. Plus, shto, iako ne pokazuje karakteristike razmazene zvijezde i ne buni se, bash i nema bog zna kakav tretman u toj Fiorentini. Nece ni da cuju da ga prodaju, iako dobijaju odlicne ponude kontinuirano, povrijedio se na treningu i sad Montela eksperimentise sa njim i kapitenskom trakom. Shteta je, shto ce jedan Modric da drskim ponashanjem isforsira prelazak u Real Madrid a jedan Jovetic koji se citavo vrijeme prema klubu odnosi savrseno korektno da dobije josh jednu sezonu bez CL i josh jednu sezonu borbe, u najboljoj, prilicno nerealnoj varijanti, za 7-8 mjesto u Serie A. U najgoroj varijanti-borba za opstanak.
    Ako je vjerovati SDu Fiorentine do sad nisu dobili bukvalno nijednu ponudu za njega.
    A da je Fiorentinu prerastao prije 3 godine je neozbiljna izjava. U tom trenutku nije bio ni prvotimac. A i, ponavljam, Fiorentina je imala 1 slabu sezonu, prije toga je apsolutno bila u vrhu italijanskog fudbala.
    U zadnje 2 godine je vise bio povrijedjen nego sto je igrao. A tretman ima kao bilo koji drugi igrac koji se ponasa korektno. Ima potpisan ugovor, klub trazi od njega da ga ispostuje. Ako je to nekorektno, onda nista.
    Fire in the hole!

  22. #3322
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Sumnjam. Evo pogledaj im roster-osim Jovetica vidish li ti tu ijednog igraca da je materijal za, recimo, borbu za LE. Ja ne.
    Cassani, Nastasic, Cerci, Fernandez - za sad. A treba josh nekoliko igraca da dodje.
    Fire in the hole!

  23. #3323
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Ako je vjerovati SDu Fiorentine do sad nisu dobili bukvalno nijednu ponudu za njega.
    A da je Fiorentinu prerastao prije 3 godine je neozbiljna izjava. U tom trenutku nije bio ni prvotimac. A i, ponavljam, Fiorentina je imala 1 slabu sezonu, prije toga je apsolutno bila u vrhu italijanskog fudbala.
    Njegove partije protiv Liverpoola i Bayerna u CL su postavile stvari na svoje mjesto. Eto, tu je prerastao Fiorentinu, bash tu.

    Quote Originally Posted by Big Giant Head
    U zadnje 2 godine je vise bio povrijedjen nego sto je igrao. A tretman ima kao bilo koji drugi igrac koji se ponasa korektno. Ima potpisan ugovor, klub trazi od njega da ga ispostuje. Ako je to nekorektno, onda nista.
    Dobro, to je vecinom bila povreda u sezoni 2010-2011, sezonu prije i sezonu posle toga uglavnom je prosao bez povreda. A sa ovim drugim se apsolutno slazhem-zato i kazhem jasna mi je logika Fiorentine, ali nije ona Jovetica i njegovog agenta koji su sacinili takav ugovor.

    Cassani-priznajem, nisam pratio tog igraca i ne znam mnogo o njemu. Cerci-mojne molim te Nastasic-vidjecemo sta ce biti od njega. Fernandez ok, to je sasvim dobro pojacanje, prihvatam. Ali cak i posle slabljenja u transfer periodu u Serie A ima barem 7-8 timova koji su nedvosmisleno jaci od Fiorentine (Juventus, Inter, Milan, Roma, Atalanta, Napoli, Palermo...)
    Last edited by Recordare88; 27-07-12 at 14:52.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #3324
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Njegove partije protiv Liverpoola i Bayerna u CL su postavile stvari na svoje mjesto. Eto, tu je prerastao Fiorentinu, bash tu.

    Dobro, to je vecinom bila povreda u sezoni 2010-2011, sezonu prije i sezonu posle toga uglavnom je prosao bez povreda. A sa ovim drugim se apsolutno slazhem-zato i kazhem jasna mi je logika Fiorentine, ali nije ona Jovetica i njegovog agenta koji su sacinili takav ugovor.
    Ma da, prerastao je u 2 utakmice klub koji je jedan od najboljih u Italiji, iako nije bio najbolji igrac tog kluba. Posle tog prerastanja je propustio chitavu sezonu zbog povrede, a prosle je barem 10 utakmica propustio iz istog razloga [a plus finis sezone slabo odigrao]
    Fire in the hole!

  25. #3325
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Cassani, Nastasic, Cerci, Fernandez - za sad. A treba josh nekoliko igraca da dodje.
    Zaboravio si dva najbolja igraca uz Jovetica, Vargas i Cuadrado. Ovaj prvi prije godinu je vrijedio 20 miliona najmanje, imao je katastrofa sezonu, ali ne moze zaboravit da igra fudbal nikako. Ovo mu je sansa da se vrati. Cuadrado je novo pojacanje, fenomenalan igrac, kolumbijac koji je bio najbolji igrac leccea ove sezone.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

Page 133 of 181 FirstFirst ... 3383123129130131132133134135136137143 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Savremeni Nostradamus predviđa rat u Evropi
    By cardozo in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 04-12-11, 18:15
  2. Predviđanje konačne visine
    By August Dominus in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 08-01-10, 13:47
  3. Replies: 2
    Last Post: 01-09-05, 19:51
  4. Transferi
    By Anonymous in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 16-03-04, 03:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •