Page 132 of 181 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142 ... LastLast
Results 3,276 to 3,300 of 4518

Thread: LJETO 2012: Transferi, špekulacije i predviđanja

  1. #3276
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  2. #3277
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  3. #3278
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    City izgleda posalo 40 miliona za De Rosija!


    Roma blizu dovodjenja Torosidisa, a zainteresovani smo i za Balzaretija, Garaya i Witsela.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  4. #3279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kad već potežemo tu priču, Kasano i Valentino Rossi su navijači Intera i često su se mogli viđet zajedno na utakmicama plavo-crnih.


  5. #3280
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ne vjerujem da Ante navija i za koga sem za svoj Bari.

    Ne znam ko je Torosidis ali Balzaretija i Vitsela kad bi Roma dovela to bi bio slag na tortu.

  6. #3281
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Álvaro Domínguez (mladi štoper španski) je ladno prešao u Mönchengladbach. Ja to tek sad vidim. Odlično pojačanje, i Atletiko će sigurno dobro žalit što ga je ouštio, kakve god pare da su u pitanju.


  7. #3282
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odavno je on tamo presao, dobar je on em mlad.

  8. #3283
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Conteu 3 mjeseca kazne, Bonuciju 3 godine. Znali su iz Juvea za sve zato su doveli Lucia.
    Kad bi Inter doveo Casana to bi bilo top jer bi igrao srcem. Mogao ga je Inter dovest' i iz Sampdorije ali su mislili da se nece smirit, sad je koliko toliko ozbiljniji.

    Zamislite samo Rominu sredinu --Pjanic--De Rosi--Witsel-- a tu je i Bradley koji je mnogo dobar.
    Witselu je mlatnula Benfica cijenu od 40 miliona eura. On je tu tek godinu-dvije, nece ga lako pustit. I s obzirom da se Real i Milan, i ko zna jos ko interesuju za njega, sumnjam da bi u Romu presao. Iako Milan ne bi ni petinu tih para dao.

    Inace, zna se odavno da je Cassano Interista. Pored Barija, naravno, Inter najvise voli. Znao sam ja i kad je presao on u Milan. Ali stvarno, jebes ti njega. Dok je u Milan, nek cuti. Zna se odakle ga je Milan izvukao, i on mi sad zvijezdu neku izigrava, coce, oce da ide. Trebao bi da igra tu i da cuti, i zahvaljuje svaki dan. ***** moj bi on gledao EURO-a, da ga nije Milan uzeo.
    DICIOTTO

  9. #3284
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Calciomercato.com navodi da je PSG ponudio 20 miliona za Abatea. Jos uvijek trazim druge potvrde, ali ne bi me zacudilo od onih idiota. Yanga-Mbiwa je prakticno nas, malo fali do dogovora.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #3285
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,714
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Abate je singerica mala, sad koliko vrijedi u to necu da ulazim jer su cijene otisle u penis.
    Pominje se zamjena Kaka-Maicon , ja mislim da bi milanisti u depresiju pali.

  11. #3286
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao sto pretpostavljah i rekoh prije par mjeseci, ne ide Jovetic nigdje iz Fiorentine. Della Valle danas rekao - isto kao sto je bilo sa Tonijem i Mutuom, bice i sa Joveticem. Potpisali su ugovor, morace da ga ispostuju, makar klub ne zaradio nista.
    Fire in the hole!

  12. #3287
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    White City
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milan nece povecavati ponudu za Yanga-Mbiwa (6,5 mil.), jer ce igrac za godinu dana biti slobodan, a vec se dogovorio sa Milanom. Tako da vjerujem da ce ovi prifatit ponudu...mada nemam pojma kakav je igrac, nisam ga gleda uopste.

  13. #3288
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svi namjestaju ne boj se, samo je pitanje koliko narod zeli da vjeruje u to.

    Escude presao u Besiktas, dok ce vjerovatno Romaric put Zaragoze.
    Last edited by MaR10; 26-07-12 at 21:42.

  14. #3289
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    773
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jesu predvidjene za TRANSFERE i cuda...al vidis da moraju da stave sva kola svog tima...Milan zeli Kaku na pozajmicu,jer su im pare problem za otkup kaze GALIJANI

  15. #3290
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Jasno je šta radi Real. Oni ne mogu da se dogovore s Totenhemom oko cijene Luke Modrića zbog 5 miliona eura.
    Ako Kaka ode na pozajmicu i Milan, tih 5 miliona uštede na njegovoj plati će bit pare koje dovode Hrvata. Što se tiče Kake, on će vjerovatno imati dobru sezonu u Serie A, s obzirom da je liga trenutno u rangu Škotske - pa će se steći prilično pogrešan utisak kako je problem bio do Reala a ne do njega.

    U svakom slučaju, zbog njega kao igrača bilo bi mi drago da odigra makar još dvije sezone onako kako je igrao prije. Jednostavno, ma koliko mi teško bilo da se pomirim s tim, on nije dorastao pritisku igranja za Real Madrid i to je to. A kad je dolazio, radovao sam mu se 50 puta više nego Ronaldu.

    Čelzi vjerovatno priprema teren za dovođenje Gvardiole. Ova sredina Marin - Mata - Hazard - Oskar je stvorena za ono ''tika-taka'' sr*nje, tako da u sezoni 13/14 možemo očekivati taj scenario (ako ne bude ovog smaka svijeta u decembru). Gledah ovoga Oskara noćas protiv Egipta, dvije asistencije imao momak.

    Ako proda Abatea, onda je 99% sigurno da će Milan pasti u arapske ruke dogodine. Berluskoni pokušava izvaditi i posljednji euro prije te prodaje, s obzirom na to da je uložio grdilo para dok je napravio od Milana evropski klub. Žrtvovaće se sezona-dvije, ali će Milan opet biti jak.

    Ovo što radi PSŽ ne bih komentarisao.

    @Čika_Džo
    Onaj Lukaš Leiva nije fudbaler. Vidim da ti je simpatičan momak, mada ne kapiram šta to vidiš u njemu, a da se može nazvati nekom vrstom kvaliteta. :mrgreen:

  16. #3291
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Jasno je šta radi Real. Oni ne mogu da se dogovore s Totenhemom oko cijene Luke Modrića zbog 5 miliona eura.
    Ako Kaka ode na pozajmicu i Milan, tih 5 miliona uštede na njegovoj plati će bit pare koje dovode Hrvata. Što se tiče Kake, on će vjerovatno imati dobru sezonu u Serie A, s obzirom da je liga trenutno u rangu Škotske - pa će se steći prilično pogrešan utisak kako je problem bio do Reala a ne do njega.

    U svakom slučaju, zbog njega kao igrača bilo bi mi drago da odigra makar još dvije sezone onako kako je igrao prije. Jednostavno, ma koliko mi teško bilo da se pomirim s tim, on nije dorastao pritisku igranja za Real Madrid i to je to. A kad je dolazio, radovao sam mu se 50 puta više nego Ronaldu.
    Uh oh ah, odoh da prilegnem par sati da se oporavim od ove priche, a Vlado i ti bi moga malo prilec isto.

  17. #3292
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    @Čika_Džo
    Onaj Lukaš Leiva nije fudbaler. Vidim da ti je simpatičan momak, mada ne kapiram šta to vidiš u njemu, a da se može nazvati nekom vrstom kvaliteta. :mrgreen:
    Na prvi pogled momak nema ništa karakteristično, ali statistika govori u njegovu korist.
    Izabran je za najboljeg igrača Liverpula prije dvije godine, nedodirljiv u nacionalnom timu (makar prije povrede) ...

  18. #3293
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    @Čika_Džo
    Onaj Lukaš Leiva nije fudbaler. Vidim da ti je simpatičan momak, mada ne kapiram šta to vidiš u njemu, a da se može nazvati nekom vrstom kvaliteta. :mrgreen:
    Odličan igrač na svojoj poziciji po svim parametrima, i tu simpatija ne igra nikakvu ulogu.
    Čak štaviše, vrlo mi je nesimpatičan jer je kucko. Prije 2 - 3 godine bih se vjerovatno složio sa tobom.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  19. #3294
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    AC Milan poslao 13M eura za Kaku.
    Glatko odbijeni.

  20. #3295
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    AC Milan poslao 13M eura za Kaku.
    Glatko odbijeni.

    Obraza bez.

  21. #3296
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    AC Milan poslao 13M eura za Kaku.
    Glatko odbijeni.
    Glupost je vijest o toj ponudi. Florentino i Galliani su stari prijatelji, sve ce biti dogovoreno prije nego sto se uputi zvanicna ponuda. Svejedno, tesko da ce Milan ici preko 15 miliona... Eventualno pozajmica, al bas nema sanse da idu preko 15... Kako se kraj ljeta bude priblizavao, Real ce morati da ga proda...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #3297
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahhahaa ako se neko drugi ne ukljuci u trku za Jovetica ostade on u Firenci i ove godine.

  23. #3298
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Fabio Simplisio prešao iz Rome u Osaku.

  24. #3299
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Placi, Celjusti, placi.

    Je li ovo ''onaj'' Arsenal igra sa Sitijem sad u 2 ?

  25. #3300
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juve konačno odustao od van Persija i shvatio da nema tu što da traži pored Sitija i Junajteda.
    Ali je zato Marota objavio da je Pogba danas u Torinu kako bi završio detalje oko prelaska iz Junajteda.

    Koliko je Kazorla bio blizu Arsenalu, toliko sad Pelegrini kaki i kaže da bi ga "poklonili" kad bi ga dali nekom i za 20 miliona, i da nema šanse da to urade.

Page 132 of 181 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Savremeni Nostradamus predviđa rat u Evropi
    By cardozo in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 04-12-11, 18:15
  2. Predviđanje konačne visine
    By August Dominus in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 08-01-10, 13:47
  3. Replies: 2
    Last Post: 01-09-05, 19:51
  4. Transferi
    By Anonymous in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 16-03-04, 03:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •