View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
127. You may not vote on this poll
  • Poljska

    0 0%
  • Grcka

    0 0%
  • Rusija

    3 2.36%
  • Ceska

    1 0.79%
  • Holandija

    16 12.60%
  • Danska

    3 2.36%
  • Njemacka

    34 26.77%
  • Portugal

    6 4.72%
  • Spanija

    25 19.69%
  • Italija

    15 11.81%
  • Irska

    3 2.36%
  • Hrvatska

    1 0.79%
  • Ukrajina

    1 0.79%
  • Svedska

    3 2.36%
  • Francuska

    9 7.09%
  • Engleska

    7 5.51%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 133 of 133

Thread: Ko osvaja?

  1. #126
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    ja barselonu volim godinama, samim tim i spansku reprezentaciju zadnjih godina sam pratio i navijao za njih na prvenstvima - ali mnogo vise volim fudbal od spanije i nadam se da ce ova igra dozivjeti krah u finalu (od njemacke naravno, o italiji ne mislim nista bolje)
    sramota kakva destrukcija fudbala, pa vise jbt postujem najgadniju grcku koja makar pojma nema i igra onako kako mora.
    nadam se da ce njemacka osvojit euro kao ekipa koja je najvise pokazala na ovom prvenstvu, vise su oni pravog fudbala pokazali nego spanija, italija i portugal zajedno.

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To je to. Kad se pogleda kakav je fudbal pokazala Hrvatska, Svedska,... i ko je otisao dalje i sa kakvim fudbalom onda ispada da je rezultat (i igra na rezultat) je velikom raskoraku sa zadovoljstvom onih koji vole uzivati u lijepom fudbalu. Znam da će će neko reći da se broji rezultat, da je stvar ukusa.... ali ko voli zonglere gledaće one koji pimplaju loptu po dvije ure pa cas glavnom, cas nogom, koljenom, petom, ko voli strategiju i igru zivaca gledaće sah.... sto neko rece da je pravde sinoć su trebale obje reprezentacije ispasti, a ovako ostaje da se nadamo da će ih Njemacka isprangijati

  3. #128
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Španija.
    Neće mi bit krivo ni ako uzme Engleska ili Portgual
    Samo da uradim quote samog sebe
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #129
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zavrsi se i ovo Sjajno prvenstvo, iako je pobijedila meni najmrznija reprezentacija. Ali to ne umanjuje turnir-od 30 utakmica mozhda za 3 mozhe da se kazhe da su bile loshe. Bash sam prezadovoljan kvalitetom igre, neuobicajeno visokim za reprezentativni fudbal.

    I da, neka vas rezultat u finalu ne zavara-prvenstvo je bilo vrlo "tijesno". Spanija koja se ovako prosetala u finalu je lako mogla ispasti u grupi od Hrvatske. Isto vazi za Italiju, Njemacku i Portugal (polufinaliste) koji su se svi u nekim momentima nalazili u teshkim situacijama. Osim pobjeda Shpanije i Italije protiv Irske, te poslednjih 30ak minuta finala kad je Italija gluposcu selektora ostala sa 10 igraca, svaki minut je obilovao suspenceom i neizvjesnoscu.

    Iskreno, za mene je ovo jedno od boljih reprezentativnih velikih takmicenja koje sam gledao. Posle Eura 2000, mislim i najbolje.
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #130
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da se se znalo ko je šef, i da nije bio neki izazovo glasat za njih, ali čestitke svima koji su na početku tipovali na Španiju (nebitno je za koga navijali).


  6. #131
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Najzanimljivije je bilo što su neke kladionice vraćale uložene pare ako Španija osvoji prvenstvo a igrali ste na neku drugu reprezentaciju
    deuscroix

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    EURO 2012 u brojkama
    02. jul 2012.
    ShareZavršeno je 14. Evropsko fudbalsko prvenstvo koje se prethodna 23 dana igralo u osam gradova Poljske i Ukrajine. Prvenstvo je bilo manje efikasno od prošlog, ali sa više gledalaca.
    Glen Džonson je u utakmici protiv Švedske postigao jedini autogol na prvenstvu. Ukupno je postignuto 76 golova, odnosno 2,45 po utakmici. Ukupno su se 53 igrača upisala u strijelce. Najviše je bilo Njemaca, čak osam, dok je golove postiglo sedam Španaca. Sve reprezentacije su postigle najmanje jedan gol, a Irci i Ukrajinci su jedini imali po jednog strijelca. Šon St. Ledžer je pogodio za Irsku protiv Hrvatske, dok je Andrij Ševčenko postigao jedina dva ukrajinska gola protiv Švedske.
    Jorgos Karagunis, kapiten grčke reprezentacije, ostaće zapisan kao jedini fudbaler koji je promašio jedanaesterac na ovom Euru, tačnije njegov udarac obranio je Poljak Przemislav Titon.
    Dosuđena su još tri, a realizovali su ih Dimitris Salpingidis, Ćabi Alonso i Mezut Ozil.
    Andrea Pirlo je protiv Hrvatske postigao jedini pogodak iz slobodnog udarca na ovom prvenstvu. I na prvenstvu prije četiri godine postignut je jedan pogodak, kada je Mihael Balak zatresao mrežu domaćinu Austriji.
    Grčki fudbaler Sokratis Papastafopulos je u prvoj utakmici na prvenstvu protiv Poljske nakon samo 44 minutu zaradio prvi crveni karton na prvenstvu. U drugom poluvremenu iste utakmice pocrvenio je i poljski golman Vojčeh Ščešnji. Pored ova dva crvena kartona, u preostalih 30 utakmica prvenstva još je samo Irac Keit Endrjuz protiv Italije morao ranije da završi utakmicu.
    Portugalski sudija Pedro Proensa sudio je najviše utakmica na ovom prvenstvu. Dijelio je pravdu na četiri susreta uključujući i finalnu utakmicu.
    Utakmice u Poljskoj i Ukrajini je gledalo 1.442,366 gledalaca, ili 45,924 po utakmici. Postignut je jedan gol manje nego na prošlom prvenstvu, a utakmice je gledalo 301,424 gledalaca više nego u Austriji i Švajcarskoj.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ko osvaja!!!
    By DzoniS in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 87
    Last Post: 02-03-11, 18:18
  2. Luksic osvaja i YouTube
    By Mad_dog_KO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 22-02-11, 16:39
  3. Bijelopoljac osvaja Evropu
    By Plejmejker in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-08, 22:07
  4. T-mobile osvaja trziste!
    By igy in forum Operatori
    Replies: 11
    Last Post: 19-03-07, 22:42
  5. Ko osvaja sledeci tour?
    By InSaNiTy in forum Game Server CG
    Replies: 32
    Last Post: 08-11-06, 11:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •