Page 26 of 29 FirstFirst ... 162223242526272829 LastLast
Results 626 to 650 of 717

Thread: Group C

  1. #626
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Plakali su 3 dana, citava Italija, pola reprezentacije. Evo su vidjeli da ima postenog naroda. Nisu svi prevaranti ka' oni.

    ziva istina!
    ovim cmizdrenjem zadnjih nekoliko dana dokazali su samo jedno a to je da bi oni da su na mjesto spanaca bili odigrali tih 2-2 sa hrvatima ili sa bilo kim drugim.

  2. #627
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Kako će Englezi rutinski da isprangijaju ove baletane...
    #fakenews

  3. #628
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ziva istina!
    ovim cmizdrenjem zadnjih nekoliko dana dokazali su samo jedno a to je da bi oni da su na mjesto spanaca bili odigrali tih 2-2 sa hrvatima ili sa bilo kom drugim.


    Normalno da bi. Ipak su oni lopovi i prevaranti. Ali da su oni to odradili, to bi bilo posteno.

    Ne bi me cudilo da prevaranti, sad kazu znali su oni da ce ovi posteno odigrati.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  4. #629
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šteta za Hrvate... Vjerovao sam u njihov prolazak, ali jbg... Nisam srećan što su Talijani prošli.

  5. #630
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za mene je ono nad mandzukicem cist jedanesterac. Na kraju sudija nije svirao ni faul... ono je lako mogao da bude gamechanger!
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  6. #631
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ne znam za vas, ali ja stvarno više ne mogu da slušam o teoriji zavjere iz Portugala 2004. po 654 puta na dan.

    Hrvati su definitivno materijal za četvrtfinale, ali u grupnoj fazi svakog Eura najbitniji faktor je - sreća.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. #632
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,113
    Thanks Thanks Given 
    1,300
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    nije im se dalo.. steta..
    inace ja mislim da je ono bio penal nad corlukom, al sad je gotovo..
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  8. #633
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Normalno da bi. Ipak su oni lopovi i prevaranti. Ali da su oni to odradili, to bi bilo posteno.

    Ne bi me cudilo da prevaranti, sad kazu znali su oni da ce ovi posteno odigrati.
    Bas lijepo etiketiras jednu reprezentaciju koja muski igra, i nijedan jedini igrac koji je na svjetskom nije bio ukljucen u namjestanje ili bilo kakve vrste prevare. Svi igraci Italije su i prije meca govorili da ne zele uopste da pricaju o famoznom "2 - 2" i da ne razmisljaju o tome. Italijanski mediji su, ocekivano, napravili pritisak tako da spanci sve i da su htjeli nijesu mogli to da odrade jer su oci fudbalske javnosti bile uprte u njih. Nista strasno, normalna fudbalska situacija. Ali tvoj komentar je sraman, jer kad bi mi krenuli da se raspisujemo o foliranjima i prevarama pojedinih igraca iz te spanske ekipe tesko da bi to stalo na par sljedecih stranica.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  9. #634
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Za mene je ono nad mandzukicem cist jedanesterac. Na kraju sudija nije svirao ni faul... ono je lako mogao da bude gamechanger!


    Bio je prekrsaj, ali van 16m ali evo gosp. Beusan kaze da je bio penal kada je Mandzukic udario Piquea, i da je bio penal kada je onaj idiot od Busketsa povukao Mandzukica.

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    ali u grupnoj fazi svakog Eura najbitniji faktor je - sreća.

    Prevaranti su vazda vise srece no pameti imali.

    @prekidi - pisi slobodno, ja vazda prvi pisem o foliranju igraca koji za Barsu igraju. Prevaranti su sramni i to je moje misljenje.

    Niko ga ne moze promijeniti. Ali eto nadam se da ce ih neko iz grupe D, poslati doma.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  10. #635
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    italijanska liga evo zadnjih nekoliko godina je najgora,kad kazem najgora onda mislim u toj grupi dje su spanska,engleska i njemacka.ove godine su se popravili malo,ali ima namjestanja,i to je ono sto je najgore za fudbal.pri kraju lige svaki tim koji se bori da ne ispadne,razbija ove iz vrha.i plus nedavna hapsenja,sve potvrdjuju.a nekad sma zaista volio italijansku ligu.

  11. #636
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i Marca priznaje da su bila dva cista penala za Hrvate. Ali desert zna bolje.

    http://www.marca.com/2012/06/18/futb...340047580.html
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  12. #637
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihilista View Post
    italijanska liga evo zadnjih nekoliko godina je najgora,kad kazem najgora onda mislim u toj grupi dje su spanska,engleska i njemacka.ove godine su se popravili malo,ali ima namjestanja,i to je ono sto je najgore za fudbal.pri kraju lige svaki tim koji se bori da ne ispadne,razbija ove iz vrha.i plus nedavna hapsenja,sve potvrdjuju.a nekad sma zaista volio italijansku ligu.

    Ti stvarno vjerujes da su sve ostale lige ciste i da se samo u Italiji namjesta? Pogledaj posljednji gol Tamuda ove sezone... Razlika je u tom sto je Italija precerala, pa je doslo vrijeme za cistku. To isto ce snaci i spance, a i neke engleze uskoro.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  13. #638
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ti stvarno vjerujes da su sve ostale lige ciste i da se samo u Italiji namjesta? Pogledaj posljednji gol Tamuda ove sezone... Razlika je u tom sto je Italija precerala, pa je doslo vrijeme za cistku. To isto ce snaci i spance, a i neke engleze uskoro.
    druze,engleze ne moze snaci,jer je to najbolja liga i najcistija..bez namjestanja,sto se moze reci za spansku,i njemacku,ali za italijansku zaista ne moze..u rangu je sa ovim rumunima,sto se tice namjestanja..

  14. #639
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ne tandarajte,ja mislim da je Beusan najkompetetniji od svih nas ovdje i rekao je da je bio penal nad oni Spancem a kasnije penal nad Mandzukicem,da gol nije iz ofsajda i da onaj nije igrao rukom i ja vjerujem da je tako jer zasto bi covjek lagao.

    Sto se tice Italijana njima svaka cast,bili su bolji od Spanaca,vecinu utakmice od Hrvata i nadigrali Irce.
    Vi vec znate da ce ih Englezi dobiti a ne znate ni da li ce proci,zaboravili ste da ne smiju izgubiti od ukrajinaca..

  15. #640
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi penal je bio unutar 16 metara, pa moze beusan pricat sto oce.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #641
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Prvi penal je bio unutar 16 metara, pa moze beusan pricat sto oce.
    Ne gleda se dje je pao igrac vec gdje je bio faul a bio je van sesnaesterca..

  17. #642
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Ne gleda se dje je pao igrac vec gdje je bio faul a bio je van sesnaesterca..
    Ja pravila znam odlicno, faul je bio unutar linije, a sve i da je na liniji opet bi bio penal.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  18. #643
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nemojte obraza vi miješat klupski fudbal sa reprezentacijama.Podijelili ste e vi koji navijate za Italijanske klubove na ejdnu a vi za Španske na drugu..
    Što se tiče Španije igraju najljepši fudbal no je svima dosadilo da su najbolji.Jer se svi divimo kad Rusi,Česi,Italijani nebitn obilo ko da go iz neke lijepe akcije kad se odigra od noge do noge ali kad to Španija radi svima je dosadno jer su svi pristrasni.
    Hrvati su bili odlični baš mi je krivo što ispadoše jer su mogli možda i do finala da se sa Španijom nijesu sreli..
    Laku noć..

  19. #644
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sergio Ramos klizi paralelno sa linijom, ni jednog jedinog trenutka ne izlazi van nje. Sad mi objasnite kako je kontakt van 16?

    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  20. #645
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ja pravila znam odlicno, faul je bio unutar linije, a sve i da je na liniji opet bi bio penal.
    Nije bio ni na liniji,vjerujem da znas pravila ali ocigledno neces da vidis nesto sto svi druge vide a to je da je bio faul (koji nije sviran) i da je bio van sesnaesterca..

  21. #646
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Sergio Ramos klizi paralelno sa linijom, ni jednog jedinog trenutka ne izlazi van nje. Sad mi objasnite kako je kontakt van 16?

    ..covjece zar ne vidis da je noga Mandzukica van sesnaestrca kad je kontakt..

  22. #647
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    I ja bih rekao da je van.

  23. #648
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Montenegrino, vjerovatno ne gledamo istu stvar. Gleda se samo vrh njegove desne kopacke sa kojom se desio kontakt Sergio svojom desnom. Ramosova desna noga, kojom pravi prekrsaj, ne izlazi ni jednog trenutka iz svojih 16. Dakle, jedino moguce je da je faul unutar 16!
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  24. #649
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Inace postoji sudija iza gola, koji stoji bas na ovoj strani i ne vjerujem da on ne bi vidio da je penal. Mada nije vidio ni da je faul.

  25. #650
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ..ako se gleda desna noga ja ne bih rekao da je unutar sesnaesterca,dje mu je noga na kojoj stoji?
    Sto se desava ako si sa pola tijela u sesnaestercu a noge van sesnaesterca,da li je penal?

Page 26 of 29 FirstFirst ... 162223242526272829 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Group A
    By cookie in forum UEFA EURO 2012
    Replies: 217
    Last Post: 19-06-12, 01:30
  2. Group H
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 165
    Last Post: 26-06-10, 08:59
  3. Group G
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 147
    Last Post: 25-06-10, 17:07
  4. Group F
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 207
    Last Post: 25-06-10, 14:30
  5. Group D
    By zaro in forum EURO 2004 - Portugal
    Replies: 123
    Last Post: 24-06-04, 12:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •