Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 176 to 182 of 182

Thread: Leteći cirkus Dake Davidovića : )

  1. #176
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa evo npr. znam za podatak za veliku binu koja je bila u nk sa binskom opremom firma Dragutinovic uzima 45k eura. I isto tako znam da je sanja ilic uzeo 40k e za svirku u shvajcarskoj. I isto tako znam da goran bregovic inache ne dolazi sa ekipom ispod 250k .. pa sam malo obradio cijene... ali taj dan sto se tice cijene kostao je gospodina Davidovica izmecu 250-350k eura... tako da znash posto se ne razumijes u menadzesrke rabote...
    Tu noc nisu bili Dragutinovici (ja to vidjeh svojim ocima mada isto sad sumnjam u sebe jer ti ocigledno imas "podatke"), a sve ono sto je bilo od audio opreme tesko da prelazi 100-200k , pa ti vidi racunicu da iznajmljujes za 50k po danu
    S Goranom Bregovicem se ne druzim , ali tolke pare ne traze ni neka planetarna muzicka imena, mada posto ja nemam "podatke" evo nek procjene ostali forumasi
    Ovo oko pravljenja crkvi se isto ne razumijem a i nisam ni komentarisao taj dio ako cemo pravo. Ko je dovoljna budala da se bavi ovakvim dogadjajima i projektima taman neka ga i deru (mislim finansijski - nisam za bilo kakvo nasilje )
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  2. #177
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brega svira za 22 000 € mada zna da spusti cijenu,ljetos je svirao na kocertu rusko-crnogorskog prijateljstva za 15 000 €.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  3. #178
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Brega svira za 22 000 € mada zna da spusti cijenu,ljetos je svirao na kocertu rusko-crnogorskog prijateljstva za 15 000 €.
    E tako si me slatko nasmijao sad da je to bruka Van Gogh svira za 12k eura druzhe..
    One Ring to Rule them all...

  4. #179
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The.Sloth View Post
    Tu noc nisu bili Dragutinovici (ja to vidjeh svojim ocima mada isto sad sumnjam u sebe jer ti ocigledno imas "podatke"), a sve ono sto je bilo od audio opreme tesko da prelazi 100-200k , pa ti vidi racunicu da iznajmljujes za 50k po danu
    S Goranom Bregovicem se ne druzim , ali tolke pare ne traze ni neka planetarna muzicka imena, mada posto ja nemam "podatke" evo nek procjene ostali forumasi
    Ovo oko pravljenja crkvi se isto ne razumijem a i nisam ni komentarisao taj dio ako cemo pravo. Ko je dovoljna budala da se bavi ovakvim dogadjajima i projektima taman neka ga i deru (mislim finansijski - nisam za bilo kakvo nasilje )
    Ja nisam bio na koncertu jer nisam u Nk. Dragutinovice uzimam kao primjer jer oni obicno rade binsku opremu sa binom... Ali mala bina je 30k velika 45 i to ti je to... znam jer prosle godine kad je bio zeljko samardzicj ili kad je bio Sergej uzimali su toliko... No ae raspravljati ili ne raspravljati pitanje je sad... Mozda je Bregovic doshao iz prijateljskih pobuda prema Daki ko ce ga znati.. samo kazhem da je to dosta skup projekat... Toni Cetinski kad je dolazio iskeshirali su mu 15k, no ae... vi znate ja ne znam.. Shta cju...

    Glup
    One Ring to Rule them all...

  5. #180
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo Gandalfu za ljubav (dosadno mi je jbmti). ((nece niko zamjerit ako ne odgovoris slobodno, ionako smo otisli u offtopic))

    Goran Bregović će sa svojim Orkestrom za svadbe i sahrane za srpsku Novu godinu u Leskovcu nastupati za 22.000 evra, izjavio je za Vesti šef kabineta gradonačelnika Leskovca Saša Pešić, koji je i član Gradskog veća.
    link

    Predsednik opštine Smederevo Predrag Umičević negirao je da je Bregovićev koncert koštao 60.000 evra.

    - Nije plaćeno toliko, već 25.000 evra. Svota od 60.000 evra izdvojena je za sve nastupe. Sve je finansirano od zakupa tezgi koje smo izdavali tokom manifestacije. Gospodin Bregović, koji nije nastupao u našem gradu 25 godina, bio je toliko ljubazan da snizi cenu koncerta sa 50.000, koliko je dobio za nastup u Guči, na 25.000, uzimajući u obzir našu situaciju, rekao je Umičević.
    link

    Nakon što je portparolka Vlade Brčko distrikta Slavica Pavlović potvrdila da je Organizacioni odbor za obeležavanje godišnjice Brčko distrikta 8. marta odlučio da na Trgu mladih nastupi Goran Bregović (za honorar od 46.000 evra), reagovao je Faruk Drina ispred agencije “Of Sound”.
    link
    Last edited by The.Sloth; 22-05-12 at 23:27.
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  6. #181
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaha 250,000 da nije meleon prijatelju?
    ja iskreno mislim da ako je istina to sto prica da ce da uradi da je to strasno pozitivno,govorim o fabrici sira mlijeka i mesa,jer to tako ocajnicki treba crnoj gori.
    a eo.

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    e shta rade ljudi jel moguce ovo... a mozhesh ti meni sad postovati koliko god ocesh, ja ti kazhem da covjek nije uzeo ispod 250k eura. Neka je on uzeo 50k u svoj dzep 200k eura je opranih para. To se tako radi ako nijesi znao.
    Shto se tiche fabrike sira isti ce ti kvalitet biti kao kvalitet destilerije... Samo da se keshovina pere
    One Ring to Rule them all...

Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  2. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  3. Orlovi Nisko Lete
    By Velika Mo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 246
    Last Post: 04-07-08, 04:39
  4. I danas viještice lete
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 28
    Last Post: 14-02-07, 02:02
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •