Results 1 to 25 of 25

Thread: e moji Irc opovi 3...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default e moji Irc opovi 3...

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Udostojit cu te odgovora jos jednom iako nisi zasluzio i topic cu naravno zakljucat a ako nastavis da otvaras bespotrebne i duple topice onda cemo postupit sa tobom kao i sa svima ostalima koji to rade. Pravila foruma su jasna.
    U cemu je tvoj problem znam i rekao sam gore ti se bunis i kriv sam ti ja zato sto nisi dobio Aop.
    Sustina price: Jesam li te kikovao? Ne. Jesam li te banovao? Ne. Jesam li te kilovao? Ne. Sto sam uradio? dosao si na private da mi se zalis kako te op kikovao bez razloga i ja sam mu skinuo op a to sto ja pricam na moj private to je moja stvar kralju pokusaj da shvatis vec jednom.
    kako mislis da ne otvaram topike ako ti poslije svakog tvog posta zakljucas topik i ne pruzas mi sansu da ti odgovorim...mislim...demokratija ovo ono

    opet ti kazem ne shvataj sebe toliko ozbiljno
    jedini koji ima problem sa tobom si ti

    to da se ja bunim shto nemam Aop.... :lolblue: op na chatu mogu dobiti kad god ocu...ali mi nikad ne treba jer pricam opushteno sa ljudima koje znam tako da nema potrebe za tim...dosta puta mi daju op a da to i ne primijetim
    za razliku od tebe nisam time opterecen

    pitas se shto si uradio?meni - nishta...uradio si najvise sebi ovakvim vokabularom i ponasanjem...shto ne prilici jednom Aop-u...
    da te je uljez uvrijedio pa i ajde nekako...ali jednostavno nisi mogao istrpjeti da ti neki neznanac skrene paznju na to shto moras da radis...neko ko nema nikakvog uticaja na chat da tebi,koji imas status,prica shto treba da radis..
    **** ga brate...operi se malo...cure ti kompleksi

    evo drugi put mi brisete topik...
    pitam se kome smeta shto iznosim mane Opova?
    Last edited by intruder; 21-06-05 at 12:54.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    izbrisaces ga ponovo makavelice ?

  3. #3
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Arrow

    intrudere, mali ljudi ce uvijek biti mali. makaveli je jedan prototip takvog, i mozda je greska ne ostaviti ga u njegovom malom svijetu kompjutercica, jer se sav pogubio.
    jbg, nasao je decko sebe ovdje, provalio da jedino ovdje moze biti neko i nesto, a da je zalostan - zalostan je.
    makavelice samo ti prosipaj mooda ovdje.... necemo te ometati sem kad nam se gnedi racku

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo da ne recete da sam ovakav i onakav lijepo bi bilo da malo poezije unesem u nashe svakodnevne zivote
    za Makavelija jedan stih od Iggy Pop-a

    "Status seekers - I never cared
    Once I found out they never dared
    To seize the world and shake it upside down
    And every stinking bum should wear a crown

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bas lijepo ponasanje covjeka koji je zaduzen za chat i forum... nevolja je sto se CdM raspada iz dana u dan. Ugrabio coek da pokaze rogove na private, kako je on rjecit i lijepo vaspitan.

    Toliko o odnosu prema userima...
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy Nicija ne gori do zore... kazu

    Quote Originally Posted by Stetni
    Bas lijepo ponasanje covjeka koji je zaduzen za chat i forum... nevolja je sto se CdM raspada iz dana u dan. Ugrabio coek da pokaze rogove na private, kako je on rjecit i lijepo vaspitan.

    Toliko o odnosu prema userima...
    I agree... Propalo se..
    a to sto ja pricam na moj private to je moja stvar... i moja je bila pa si mi makao status zbog toga...
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Thumbs down

    Zbog ovakvih i njemu slichnih ja sam prestala da dolazim na forumima (**** ga, kad je bal nek' je maskenbal, da iskoristim priliku da obrazlozhim zashto me nema, jer mi se konstantno raspituju za zdravlje) , na chatu me ima tu i tamo.Dok se ne promijeni politka pojedinih nevaspitanih i neotesanih 'super moderatora', administratora (shta li su vec , pojma nemam) i irc opova-ne zamjerite mi shto brkam titule) mislim da cete svakim danom gubiti chlanove, doticalo vas to, ili ne.
    Ne zavisimo mi od foruma, no forum od chlanova i politike vodjenja, koja je (ja bar ne pamtim loshiju postavu) u katastrofalnom stanju
    Last edited by KRKNA; 21-06-05 at 15:14.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta ste se okomili na choeka ljudi? Ajde iskulirajte malo svi. Ne vidim poentu ovoga prepucavanja.
    Io ci credo!

    Welcome



  9. #9
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Shta ste se okomili na choeka ljudi? Ajde iskulirajte malo svi. Ne vidim poentu ovoga prepucavanja.
    hehe, ni ja ne vidim poentu zakljucavanja topica. trebalo je jos na "e moji irc opovi... " [1.dio] da reagujes , objasnis "kolegi" da je zatupljen i zadrt tako da ne bi bilo ovoga.

    makavelice, mislim da si presmijesan svakome ko je pogledao topic , 210 views u ovom trenutku.
    ne vjerujem da je iko od svih koji su procitali u tebi prepoznao "pozitivca" nakon onog pizdastog prosipanja mooda nad neduznim userom na chatu.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Jelena Savojska.

    Quote Originally Posted by netsniper
    a to sto ja pricam na moj private to je moja stvar... i moja je bila pa si mi makao status zbog toga...
    Ja mislim da je pricha ipak bila malo drugachija, zar ne?



    Mademoiselle.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Jelena Savojska.

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Zbog ovakvih i njemu slichnih ja sam prestala da dolazim na forumima (**** ga, kad je bal nek' je maskenbal, da iskoristim priliku da obrazlozhim zashto me nema, jer mi se konstantno raspituju za zdravlje) , na chatu me ima tu i tamo.


    Vjerovatno si izgubila status zbog toga shto si sve radila onako kako je trebalo...
    Nemoj da se ljutish jer zbilja nemam nishta protiv tebe, ali primijetila sam da su na ovom topiku iskoristili priliku da bi pljuvali samo BIVSHI @ovi, Moderatori, etc. Zanimljivo, zar ne?


    Dok se ne promijeni politka pojedinih nevaspitanih i neotesanih 'super moderatora', administratora (shta li su vec , pojma nemam) i irc opova-ne zamjerite mi shto brkam titule) mislim da cete svakim danom gubiti chlanove, doticalo vas to, ili ne. Ne zavisimo mi od foruma, no forum od chlanova i politike vodjenja, koja je (ja bar ne pamtim loshiju postavu) u katastrofalnom stanju
    Administracija je zasluzhena za statistiku, pa ako neko od njih bude imao vremena neka vam kopira podatke da su forumi u zadnjih mjesec dana najposjecjeniji i da imaju najvecji broj postova otkad postoje.
    Mislim da otkako smo sredili forume, ipak se zna neki osnovni red...
    Last edited by kIkICa; 21-06-05 at 22:11.



    Mademoiselle.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve je to lijepo,ali malo vise kulture ne shkodi nikome.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Prvo ko si ti da kontrolises bilo koga,jesi ti neki kralj vrhovni? Da nisi ti mozda onaj sto su urgirali sa raznih strana da mu se da Aop pa kad se ja kao Sop nisam slozio onda me malo ovako bockas i peckas na private i to sve sa sa drugih nickova? Ko zna koliko si to puta radio do sad i sad kao slazes pricu " ima STATUS...shto god to znacilo..." kao tebe to ne interesuje ali isto malo provjeravas opove i trazis status preko drugih ljudi. Zamisli se sad malo bolje kod koga kompleksi izbijaju na povrsinu...
    Ja mislim da smo mi ti koji bi trebalo vas da kontrolishemo iz prostog razloga shto si ti ovdje zbog nas a ne mi zbog tebe. A shto se aop-ova i sop-ova tiche, ti si taj koji postavlja Aop-ove ljudima koji su tu danas-sjutra. Bice da su vecina IRCopova poludjeli pa predlazhu neke, citiram, 'neozbiljne ljude' za aop mjesto. Vjerovatno skorojevici vishe znaju o chatu i IRC-u od intrudera ili mene koji smo tu od kako je server podignut.

    Mogu samo reci da sam zapanjen tvojim reagovanjem.

    Za onakve fraze i izraze treba vremena da se smisle. A previshe si stvari zabrljao u posljednje vrijeme, i vjerujem, ako ima ljudi iznad tebe, da ovo nece proci bash tako lako.

    Zhivi bili pa vidjeli
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Cool

    [QUOTE=kIkICa][/color]

    Vjerovatno si izgubila status zbog toga shto si sve radila onako kako je trebalo... [/color]
    Neshto se ne sjecam da sam igdje pomenula moj status bivsheg aopa, ili da sam se ne daj Bozhe pozhalila.Vjeruj mi da mi je dovoljna chinjenica da sam imala kompjuter kad ga 90% glavasha nije vidjelo ni u novinama, tako da mi te funkcije nishta ne znache i mogu samo slatko da se nasmijem kad vidim ko sve na forumu i na chatu pokushava da mi izigrava diktatora i mirotvorca.Znam da se oko mene i moje funkcije aop-a vodila grchevita borba, zahvaljujem se svima shto su se zalagali za mene, dok sam ja bila manje vishe nezainteresovana za tu titulu.Jest' mi na 'kurvinski' nachin oduzet (razlog nedovoljno jak), ali taj shto mi je 'krojio' sudbinu, takodje je smaknut sa svoje funkcije koliko sam upucena, tako da je pravda koliko-toliko zadovoljena.
    A, shto se tiche mog moderatorskog mjesta, velikodushno sam ga se odrekla, pa ste na mom mjestu uskochili ti i shljapko (koliko i da li zasluzeno, prosudite sami )


    Quote Originally Posted by kIkICa
    Nemoj da se ljutish jer zbilja nemam nishta protiv tebe, ali primijetila sam da su na ovom topiku iskoristili priliku da bi pljuvali samo BIVSHI @ovi, Moderatori, etc. Zanimljivo, zar ne?
    Kako kome 8)


    Quote Originally Posted by kIkICa
    Administracija je zasluzhena za statistiku, pa ako neko od njih bude imao vremena neka vam kopira podatke da su forumi u zadnjih mjesec dana najposjecjeniji i da imaju najvecji broj postova otkad postoje.
    Mislim da otkako smo sredili forume, ipak se zna neki osnovni red...
    Zadivljujuce :shock:
    Nemoj se truditi da mi odogovarahs, ovdje ipak nije rijech o meni i tebi, ionako vishe nemam namjeru da uchestvujem u diskusijama dok se klima (koja meni ne odgovara, a ja mogu i treba da biram gdje mi je pogodno) ne poboljsha...Iskreno se nadam da cemo se tada 'replicirati' u mnogo kvalitetnijim topicima i postovima :twist:
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Jelena Savojska.

    Quote Originally Posted by intruder
    sve je to lijepo,ali malo vise kulture ne shkodi nikome.
    Naravno, toga nikad nije na odmet.



    Mademoiselle.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chat i forumi samo nek su zdrao ljudima udarila vlast u glavu ne svima naravno.....

    krkna aj me vodi kod tebe tamo dje je klima i mene po meraku

  17. #17
    Blackout Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Zbog ovakvih i njemu slichnih ja sam prestala da dolazim na forumima (**** ga, kad je bal nek' je maskenbal, da iskoristim priliku da obrazlozhim zashto me nema, jer mi se konstantno raspituju za zdravlje) , na chatu me ima tu i tamo.Dok se ne promijeni politka pojedinih nevaspitanih i neotesanih 'super moderatora', administratora (shta li su vec , pojma nemam) i irc opova-ne zamjerite mi shto brkam titule) mislim da cete svakim danom gubiti chlanove, doticalo vas to, ili ne.
    Ne zavisimo mi od foruma, no forum od chlanova i politike vodjenja, koja je (ja bar ne pamtim loshiju postavu) u katastrofalnom stanju
    Kako mozesh ti da optuzujesh ikoga TI koja si dok si bila moderator na zenski kutak na zahtjev drugarica brisala cijele topice jer ti je ta drugarica ispala budala da krivish administraciju za bilo shto ?????
    Kako se ovi shto izgube status brzo nadju uvrijedjeni i pogodjeni to je zvek a dok su bili na "funkciju" radili su isto
    Last edited by Blackout; 22-06-05 at 00:02.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    KRKNA, molim te nemoj postovati na ovom topicu, jer cemo skrenuti sa teme i sve ce se nekako zatashkati. Ako mislish da treba dalje da polemishesh, otvori novi topic.

    Unaprijed hvala
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A na sta nam je spala administracija chata i foruma, nemalo nas!

    Kako je nekad bilo fino, dok je bio cak i tehnicom sa nama, neki od vas pamte to vrijeme, neki su jos gusteri...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i jos niko da odgovori od "glavnih" - je li ovakvo ponasanje OP-a ispravno ili neispravno?

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    A na sta nam je spala administracija chata i foruma, nemalo nas!

    Kako je nekad bilo fino, dok je bio cak i tehnicom sa nama, neki od vas pamte to vrijeme, neki su jos gusteri...
    Amin...

    Promijenilo se vec nekoliko garnitura SRA, i sumnjam da ce i ova duzhe od prethodnih ostati
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne more to bez kabla

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Idalje stojim iza stava da moje ili bilo cije privatne razgovore ne treba iznositi i komentarisati javno jer se gubi svaki smisao privatnosti i privatea ali to ne mijenja cinjenicu da nisam trebao ista da komentarisem posto sam pomogao korisniku i krivo mi je zbog takve svoje reakcije i vokabulara.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ....

  25. #25
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blago nama s vama...
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. e moji (Irc) opovi 2...
    By intruder in forum #montecafe
    Replies: 5
    Last Post: 21-06-05, 11:33
  2. e moji (Irc) opovi...
    By intruder in forum #montecafe
    Replies: 5
    Last Post: 21-06-05, 00:51
  3. A sta kad odu prijatelji moji....
    By medo in forum Ljubav
    Replies: 17
    Last Post: 01-05-05, 13:13
  4. Dragi moji sugradjani
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 11-02-05, 22:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •