Results 1 to 25 of 262

Thread: Novi Sjaj Žabljaka

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ako nemas sto vidjet na crno jezero nisi ni trebao tamo da ides. Imao bi 3e vise u dzep i ne bi nista propustio.
    nije problem što se nema ili ima što vidjet na Crno jezero, evo se svi složismo da je ljepota toga kraja neprevazidjena, ali, ako mi neko naplaćuje ulaz tri eura, onda bi valjalo da ponudi mjesto da popijem kafu, da sjednem i uživam u krajoliku, da mi napravi stazu da se nedje popnem, spuštim, prošetam oko jezera, eventualno dozvoli ili ne da šetam po zaledjenom jezeru, klizalište na istom.....ma bilo što, bilo kakav sadržaj! Ja se sjećam da je na jezeru ODUVIJEK bio najfenomenalniji restoran koji je postojao, mali, garav, sa vatrom tj ognjištem na kojem se kuvalo i peklo u kojem se služila najbolja jagnjetina i pečenje ispod sača ikad, i gdje bukvalno NIKAD nijesam našla mjesto kad sam došla a da nijesam dobro sačekala da se oslobodi mjesto. Onda je neko to mjesto renovirao, napravio veliki restoran koji je isto tako dobro radio iako nije imao šmek kao stari i odjednom se zapali i sad tamo nema ništa! Nijedna daščica....nema toalet, a ne treba zaboraviti da je poprilično dug potez da recimo kreneš od rampe (makar da si na rampi obavio nuždu, a nijesi jer nema ni tamo) u šetnju, pa napraviš krug oko jezera i vratis se do rampe, mislim da samo oni koji su najizdržljiviji mogu izdržati bez toaleta i ćeraju narod da zaliva borove i prirodu....o eventualnim mjestima da se nešto pojede, popije, odmori, ugrije, kupi neki suvenirčić, ma bilo što da ne pričamo...Ljudi šetaju po jezeru nidje nikoga d ti reče je li bezbijedno nije li...i to košta tri eura...i tako vaki dan ako si tamo sedam dana? Malo mnogo, niko tamo ne šeta sam, no u društvu i teško da je to normalna cijena

    Quote Originally Posted by e-rotic View Post
    Neko od nas dvojice zaista jeste glup.
    mislim da ti poredjenje nikako nije na mjestu! Prije bi se moglo porediti sa recimo situacijom da odeš da prošetaš centrom Beča, bez ulaska u muzeje i crkve i da ti neko traži pare za to....složićemo se da se svuda naplaćuje ulaz u nacionalni park, i treba, da se razumijemo, ali se moramo složiti da nije normalno od jedne četvoročlane porodice tražiti da sedam dana svakog dana daju po 12 eura da bi prošetali pored jezera! Takodje nije normalno ne ponuditi adekvatan imobilijar i neke propratne sadržaje koji ne narušavaju mir nacionalnog parka i njegovu prirodnost i time natjerati ljude da rado dolaze....ljeti vožnja jezerom, zimi klizanje po jezeru, kafa, čaj, sokić, voda, žabljački sendvič, priganicu, pitu, jardum, kisjelo mlijeko, vareniku ko voli...ma prirodno i domaće, žabljačko! Nekad davno je u hotel Planinka bilo da se popije fenomenalni durmitorski čaj! Nikad ništa ljepše nijesam pila no to! Govorim o periodu od 1985. do 2000. i sad nema ni durmitorskoga kajmaka, ni čaja, ni sira...no dobro, biće nedje po Beču taman prije no kod nas!
    Last edited by zvoncica; 16-03-15 at 00:00.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Za Nikolaidisa Herceg Novi grad ludaka i ubica
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 93
    Last Post: 11-12-05, 11:04
  2. Replies: 135
    Last Post: 30-04-05, 19:13
  3. Novi zakon o drzavljanstvu?
    By Elizabeta in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-04, 21:21
  4. NOVI SRPSKI TENAK
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 10
    Last Post: 11-07-04, 17:35
  5. WIMBLEDON
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 91
    Last Post: 05-07-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •